فهرست محصولات بر اساس برند Schon

شامپو براق کننده انار 400 میلی لیتر شون
معرفی شامپو انار :
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. معجزه زیبایی نهفته در انار موجب افزایش درخشندگی مو ها می گردد. شامپوی عصاره­ انار تولید برند شون حاوی عصاره انار و رایحه­ خوش آن با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم PH موها باعث جلوگیری از گره ­خوردگی موها می شود. عصاره­ انار استفاده شده در این شامپو باعث درخشان شدن موها و محافظت از آنها در برابر رادیکال های آزاد محیط می گردد.
شامپو براق کننده انار250 میلی لیتر شون
معرفی شامپو انار:
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. معجزه زیبایی نهفته در انار موجب افزایش درخشندگی مو ها می گردد. شامپوی عصاره­ انار تولید برند شون حاوی عصاره انار و رایحه­ خوش آن با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم PH موها باعث جلوگیری از گره ­خوردگی موها می شود. عصاره­ انار استفاده شده در این شامپو باعث درخشان شدن موها و محافظت از آنها در برابر رادیکال های آزاد محیط می گردد.
شامپو طراوت بخش چای سبز و نعناع 250 میلی لیتر شون
معرفی شامپو چای سبز و نعنا:
چای سبز منبعی بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها می باشد، این ویژگی تاثیر بسزایی در محافظت از مو و پوست سر در مقابل آسیب ها و آلودگی های محیطی از جمله اشعه های مضر آفتاب و رادیکال های مخرب آزاد موجود در محیط دارد. شامپو احیا گر چای سبز و نعنا تولید برند شون دارای رایحه ای خوش است که با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم PH موها باعث جلوگیری از گره ­خوردگی موها می شود. عصاره­ چای سبز و نعناع هر دو دارای آنتی اکسیدان­هایی قوی هستند که با محافظت از موها در برابر تخریب ناشی از رادیکال­های آزاد محیط موجب حفظ درخشش موها می گردند و چربی زائد مو ها را از بین می برد همچنین خاصیت خنک کنندگی نعنا موجب احیا و افزایش شادابی وطراوت پوست سر می گردد.
شامپو ترمیم کننده کراتین و جینسینگ 250 میلی لیتر شون
معرفی شامپو جینسینگ و کراتین :
ریشه ی جینسینگ یکی از پرمنفعت ترین گیاه های طبی است که در علوم طبی چین باستان بارها و بارها به آن اشاره شده است. جینسینگ دارای پروتئین بسیار بالایی بوده و به عنوان یکی از درمان های استرس نیز شناخته می شود.این ویژگی باعث می گردد تا با کاهش استرس ریزش مو کاهش یافته و فولیکول های مو نیز تقویت گردند. شامپو عصا­ره­ جینسینگ و کراتین هیدرولیز شده تولید برند شون با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم PH موها باعث جلوگیری از گره­ خوردگی موها می شود. عصاره­ ریشه­ گیاه جینسینگ به همراه کراتین هیدرولیز شده با دارا بودن مواد مغذی و آنتی اکسیدانی علاوه بر تقویت و حفاظت از موها موجب رطوبت رسانی و درخشندگی موها می شود همچنین موجب افزایش حجم و پرپشت شدن مو ها نیز می گردد.
شامپو ضدریزش رز و رزماری 250 میلی لیتر شون
معرفی شامپو رز و رزماری:
رزماری همواره در میان کارشناسان زیبایی اکسیری فوق العاده موثر برای افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش مو شناخته می شود. شامپو عصاره­ رز و رزماری تولید برند شون با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم  pH موها باعث جلوگیری از گره ­خوردگی موها می شود. عصاره­ رز و رزماری دارای ویتامین های آ و سی بوده و خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهاب دارد. عصاره­ رزماری همچنین دارای خواص تحریک ­کننده­ گردش خون و خواص التیام ­بخش می­باشد که آن را برای جلوگیری از ریزش موها و تقویت موها مناسب ساخته است. قدرت پاک­ کنندگی ملایم این شامپو آن را برای استفاده روزمره مناسب می سازد.
شامپو مرطوب کننده آووکادو 250 میل شون
معرفی شامپو آووکادو:
اووکادو یکی از میوه هایی است که تنها چند سال است در بازار ایران عرضه گشته است. این میوه دارای فرمولاسیون غنی از چربی و کربوهیدرات می باشد به همین سبب در درمان مشکلات مربوط به خشکی پوست بسیار تاثیر بالایی دارد. شامپو سر حاوی عصاره­ آووکادو تولید برند شون با ملایمت موها را تمیز نموده و علاوه بر این با تنظیم PH موها  باعث جلوگیری از گره ­خوردگی موها می شود. عصاره­ آووکادو استفاده شده در این شامپو ضمن رطوبت رسانی به موها، با دارا بودن ویتامین های ای، بی و سی به تقویت موها پرداخته و موجب محافظت از مو در برابر رادیکال های آزاد محیط می گردد.
نرم کننده انار شون
معرفی نرم کننده انار:
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. معجزه زیبایی نهفته در انار موجب افزایش درخشندگی مو ها می گردد. بهره گیری از مرغوب ترین عصاره انار, به عنوان یکی از موثرترین عصاره های گیاهی در حذف رادیکال های آزاد آسیب رسان به ساختار موها این محصول را به یک محصول منحصر به فرد در کمک به جلوگیری از پیری مو تبدیل نموده است. این نرم کننده باعث درخشان شدن و نرم شدن عمیق موها می شود. نرم کننده­ شون حاوی عصاره­ انار دارای قدرت نرم­ کنندگی بالا می باشد که با تغذیه موها، ایجاد تعادل در pH مو و همچنین ایجاد لایه ی محافظ بر روی سطح مو باعث نرم و درخشان شدن موهای شما می گردد و به تثبیت رنگ موهای رنگ شده کمک می­نماید.
شامپو بدن با عصاره چای سبز و نعناع شون
معرفی شامپو بدن چای سبز و نعناع:
چای سبز منبعی بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها می باشد، این ویژگی تاثیر بسزایی در محافظت از پوست بدن در مقابل آسیب ها و آلودگی های محیطی از جمله اشعه های مضر آفتاب و رادیکال های مخرب آزاد موجود در محیط دارد. شامپو بدن شون حاوی عصاره­ چای سبز و نعنا با ملایمت باعث پاکیزگی پوست بدن شده و موجب  احساس خنکی، طراوت و شادابی پوست می گردد.
شامپو بدن با عصاره انار شون
معرفی شامپو بدن انار
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. شامپو بدن انار تولید برند شون با بهره ­گیری از خواص آنتی اکسیدانی ترکیبات موجود در عصاره­ انار به محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی کمک می نماید. همچنین این شامپو قدرت بالایی در افزایش شادابی و جوان سازی پوست دارد.
شامپو بدن با عصاره اسطوخودوس شون
معرفی شامپو بدن اسطوخودوس:
اسطوخودوس  دارای رایحه ای بسیار منحصر به فرد است که در طب گیاهی به عنوان اکسیر رفع خستگی و مولد آرامش شناخته شده است. شامپو بدن اسطوخودوس تولید برند شون با بهره گيری از خواص آنتی باكتریال، ضد التهاب و آرام بخش عصاره اسطوخودوس باعث حفظ شادابی و جوانی پوست بدن می گردد.
شامپو بدن با عصاره جینسینگ شون
معرفی شامپو بدن جینسینگ:
ریشه ی جینسینگ یکی از پرمنفعت ترین گیاه های طبی است که در علوم طبی چین باستان بارها و بارها به آن اشاره شده است. جینسینگ دارای پروتئین بسیار بالایی بوده و به عنوان یکی از درمان های استرس نیز شناخته می شود. شامپو بدن جينسينگ شون با بهره گيری از خواص آنتی اكسيدانی عصاره جينسينگ به محافظت از پوست در برابر آسيب های محيطی كمك نموده و با استفاده از خواص انرژی بخشی و مغذی اين گياه به حفظ شادابی پوست كمك مي نمايد.
شامپو بدن با عصاره بادام و عسل 420 میلی لیتر شون
معرفی شامپو بدن بادام و عسل:
آلفا توکوفرول ماده‌ایست که به وفور در بادام یافت می‌شود. این ماده یکی از مهم‌ترین منابع ویتامین ایی است که تاثیر به سزایی در ترمیم و احیا پوست دارد. شامپو بدن بادام و عسل تولید برند شون  با بهره گیری از خواص مغذی عصاره­ بادام و عسل باعث حفظ شادابی و جوانی پوست بدن می گردد.
بادی باتر قهوه شون
معرفی بادی باتر قهوه :
کره گیاهی قهوه یکی از محصولات ارگانیک است که علاوه بر قدرت مرطوب کنندگی بی نظیر می تواند جوانی و شادابی را به پوست بازگرداند. کره قهوه علاوه بر داشتن خواص آنتی اکسیدانی و ضد  التهابی، به واسطه کافئین موجود در آن یک ترکیب مناسب برای کمک به از بین رفتن اثرات پیری پوست می باشد همچنین این محصول از ایجاد سلولیت و چروک های ناشی از خشکی نیز جلوگیری می کند
بادی باتر انبه شون
معرفی بادی باتر انبه:
  انبه يكي از ميوه­ های بسيار لذيذ است كه به عنوان پادشاه ميوه­ های استوايی شناخته شده  است. بسياری از مردم تنها از ميوه­ انبه استفاده نموده و دانه ­های آن را استفاده نمی كنند، در حاليكه دانه انبه يكی از منابع بسيار مغذی است و علاوه بر اينكه پوست را می نمايد، باعث بازسازی سلول های پوست و از بين بردن سلول های مرده می گردد. بادی باتر شون حاوی عصاره­ انبه و شی باتر، یک کرم چند منظوره است که علاوه بر مرطوب کنندگی قوی، دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی و همچنین خواص محافظت کننده و التیام بخش می باشد. کره گیاهی بدن انبه بدون ایجاد حس چربی به سرعت بر روی پوست جذب شده و احساس شادابی و لطافت  شگفت انگیزی به پوست شما هدیه می دهد. در تهیه‌ این کرم از خالص ترین نوع عصاره‌ انبه و شی باتر استفاده شده است. 
بادی باتر سیب سبز شون
معرفی بادی باتر سیب سبز:
بادی باتر حاوی عصاره­ سیب، یکی از محصولات طبیعی است که علاوه بر قدرت مرطوب کنندگی بی نظیر می تواند جوانی و شادابی را به پوست شما بازگرداند. عصاره­ سیب به دلیل سرشار بودن از ویتامین C و آلفا هیدروکسی اسیدها دارای خواص مغذی، مرطوب کنندگی و آنتی اکسیدانی قوی بوده و همچنین لایه بردار بسیار ملایم برای محافظت از سلامت پوست می باشد.
بادی باتر وانیل شون
معرفی بادی باتر وانیل:
بادی باتر حاوی شی باتر و وانیل یکی از محصولات طبیعی است که علاوه بر قدرت مرطوب­ کنندگی بی نظیر، جوانی و شادابی را به پوست شما بازمی گرداند. شی باتر یک منبع بی نظیر تغذیه­ ای برای پوست می­باشد که از طرفی به واسطه­ سرشار بودن از ویتامین­ها دارای خواص آنتی اکسیدانی و  از طرف دیگر به واسطه­ اسیدهای چرب ضروری و سایر مواد مغذی استفاده­ مداوم از آن به بازسازی کلاژن پوست و جوانی آن کمک می­کند. این محصول برای التیام پوست های بسیار خشک و بازگرداندن چربی طبیعی پوست بسیار مناسب است.
بادی باتر انگور قرمز شون
معرفی بادی باتر انگور:
بادی باتر با عصاره انگور،یک کرم چند منظوره است که علاوه بر مرطوب کنندگی قوی، دارای خواص آنتی اکسیدانی بالا و همچنین خواص ضد التهاب و التیام بخش می باشد.  کره­ گیاهی بدن بدون ایجاد حس چربی به سرعت بر روی پوست ذوب می شود و احساس شادابی و لطافت شگفت انگیزی را به پوست شما هدیه می دهد. در تهیه‌ این کرم از خالص ترین نوع عصاره‌ انگور استفاده  شده است. عصاره­ استخراج شده از انگور حاوی ترکیباتی با قدرت بالای آنتی اکسیدانی می باشد که علاوه بر قدرت تغذیه­ پوست، باعث کاهش آسیب های ناشی از اشعه های مضر آفتاب و رادیکال های آزاد می گردند.
بادی باتر لیمو شون
معرفی بادی باتر لیمو:
کره گیاهی بدن حاوی عصاره لیمو یکی از محصولات طبیعی است که علاوه بر قدرت مرطوب کنندگی بی  نظیر می تواند جوانی و شادابی را به پوست شما بازگرداند. کره بدن لیمو علاوه بر قدرت مرطوب کنندگی فوق العاده، به دلیل دارا بودن مقادیر بالای ویتامین ها به ویژه ویتامین C و همچنین بیوفلاونوئیدها دارای خواص ضد التهاب و ضد سلولیت (ترک های ناشی از چاقی و لاغری پوست) می باشد.
کرم دست و صورت بابونه 150میل شون
معرفی کرم دست و صورت بابونه:
آلفا بیزابولول از مهمترین و قدیمی ترین گیاهان دارویی در دنیا می باشد که توسط انسان شناخته شده است. منشای اصلی این گیاه در منطقه مدیترانه می باشد. آلفا بیزابولول، مهمترین ترکیب موجود در گیاه بابونه است که اثرات ضد التهابى، التیام بخشى و غیر آلرژیک دارد.این ماده اثرات مخرب اشعه ماورا بنفش را کاهش مى دهد و با اعمال ویژگى ضد التهابى و آنتى اکسیدانى کارایى ضد آفتاب را افزایش مى دهد. کرم بابونه تولید برند شون موجب لطافت و محافظت از پوست دستان شما می­شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه ­های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ بابونه یکی از مرطوب ­کننده های طبیعی است که با دارا بودن خواص ضد التهابی قوی باعث لطافت و شادابی پوست می­گردد.
کرم دست و صورت آوواکادو 150 میلی لیتر شون
معرفی کرم دست و صورت آوواکادو  :
آوواکادو یکی از میوه هایی است که تنها چند سال است در بازار ایران عرضه گشته است. این میوه دارای فرمولاسیون غنی از چربی و کربوهیدرات می باشد به همین سبب در درمان مشکلات مربوط به خشکی پوست بسیار تاثیر بالایی دارد. کرم دست و صورت آووکادو تولید برند شون با استفاده از فرمولاسیونی حاوی یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ آووکادو، موجب لطافت و محافظت از پوست دستان می­شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه­ های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ آووکادو دارای خواص ترمیم ­کنندگی و آنتی اکسیدانی قوی می­باشد که برای مراقبت از پوست توصیه می­شود همچنین ویتامین ایی موجود دراین کرم موجب زیبایی پوست نیز می گردد.
کرم دست و ناخن زردآلو شون
معرفی کرم دست و ناخن زردآلو:
کرم دست و ناخن شون با استفاده از خواص مغذی و بازسازی کننده­ عصاره زردآلو، شی باتر و کراتین هیدرولیز شده علاوه بر ایجاد نرمی و لطافت در پوست دست ها، باعث تقویت ناخن­ ها شده و آنها را نسبت به شکسته شدن و ترک خوردن مقاوم می نماید.مصرف روزانه­ این کرم باعث نرمی و لطافت پوست دستها شده و به ترمیم کوتیکول ناخن ها به ویژه در شرایط محیطی نامساعد و استفاده­ متوالی از مواد شوینده و سایر عواملی که موجب خشکی پوست و ناخن می شوند کمک می نماید.
ماسک مو انار شون
معرفی ماسک مو انار:
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. معجزه زیبایی نهفته در انار موجب افزایش درخشندگی مو ها می گردد. بهره ­گیری از مرغوب ترین عصاره­ انار، تنظیم pH موها،رطوبت ­رسانی و ترمیم و ایجاد یک لایه­ محافظ بر روی موها این محصول را به یک محصول منحصر به فرد در کمک به جلوگیری از پیری مو تبدیل نموده است. تخریب سطحی مو موجب از دست رفتن مقادیر قابل توجهی آب از لایه­ های داخلی تر مو می­گردد و آسیب جدی کراتین مو را باعث می­شود. ماسک موی انار تولید برند شون علاوه بر تغذیه­ عمقی مو با ترمیم ساختار  سطحی مو موجب جلوگیری از تخریب و شکنندگی مو می­شود. این محصول با بهره­ گیری از خواص آنتی اکسیدانی عصاره­ انار باعث حفاظت از موها در برابر رادیکال­های آزاد محیطی و همچنین کمک شایانی به افزایش نرمی و درخشندگی مو ها می کند.
اسکراب صورت گردو شون
معرفی اسکراب گردو:
کرم اسکراب صورت حاوی ذرات پوست گردو، دارای بافتی کرمی بوده و باعث لایه ­برداری ملایم پوست شده و درخشان و شفاف شدن پوست شما را موجب می­ گردد. بهره ­گیری از خواص مغذی شی باتر به عنوان منبع غنی از ویتامین­ها و اسیدهای چرب ضروری به همراه خواص آبرسانی  هیالورونیک اسید به تغذیه و آبرسانی پوست کمک نموده و موجب لطافت و سرزندگی پوست می گردد.
کرم دست و صورت آووکادو 75میل شون
معرفی کرم دست و صورت تیوپی آوواکادو :
اوواکادو یکی از میوه هایی است که تنها چند سال است در بازار ایران عرضه گشته است. این میوه دارای فرمولاسیون غنی از چربی و کربوهیدرات می باشد به همین سبب در درمان مشکلات مربوط به خشکی پوست بسیار تاثیر بالایی دارد. کرم دست و صورت آووکادو تولید برند شون با استفاده از فرمولاسیونی حاوی یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ آووکادو، موجب لطافت و محافظت از پوست دستان می­شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه­ های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ آووکادو دارای خواص ترمیم ­کنندگی و آنتی اکسیدانی قوی می­باشد که برای مراقبت از پوست توصیه می­شود همچنین ویتامین ای موجود دراین کرم موجب زیبایی پوست نیز می گردد.
کرم دست و صورت تیوپی بادام 75میل شون
معرفی کرم دست و صورت بادام:
آلفا توکوفرول ماده‌ ایست که به مقدار زیاد در بادام وجود دارد. این ماده یکی از مهم‌ترین منابع ویتامین ایی می باشد. کرم دست و صورت بادام تولید برند شون با استفاده از فرمولاسیون حاوی یکی از مرغوب­ ترین انواع عصاره­ بادام، موجب لطافت و محافظت از پوست دستان می شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه ­های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می باشد. عصاره­ بادام یکی از مرطوب ­کننده های  طبیعی است که با دارا بودن انواع ویتامین­ها و اسیدهای چرب ضروری علاوه بر رطوبت­ رسانی به پوست باعث ترمیم و التیام خشکی پوست می­گردد
کرم دست و صورت تیوپی بابونه شون
معرفی کرم دست و صورت بابونه:
آلفا بیزابولول از مهمترین و قدیمی ترین گیاهان دارویی در دنیا می باشد که توسط انسان شناخته شده است. منشا اصلی این گیاه در منطقه مدیترانه می باشد. آلفا بیزابولول، مهمترین ترکیب موجود در گیاه بابونه است که اثرات ضد التهابى، التیام بخشى و غیر آلرژیک دارد. این ماده اثرات مخرب اشعه ماورا بنفش را کاهش مى دهد و با اعمال ویژگى ضد التهابى و آنتى اکسیدانى کارایى ضد آفتاب را افزایش مى دهد. کرم بابونه تولید برند شون با استفاده از فرمولاسیونی حاوی عصاره­ بابونه موجب لطافت و محافظت از پوست دستان شما می­شود. این محصول از یکی از معتبرترین آزمایشگاه ­های معتمد جهانی دارای تاییدیه “تست درماتولوژیکی” می­باشد. عصاره­ بابونه یکی از مرطوب ­کننده های طبیعی است که با دارا بودن خواص ضد التهابی قوی باعث لطافت و شادابی پوست می­گردد.
کرم دست و ناخن تیوپی زردآلو شون
معرفی کرم دست و ناخن زردآلو:
کرم دست و ناخن شون با استفاده از خواص مغذی و بازسازی کننده­ عصاره زردآلو، شی باتر و کراتین هیدرولیز شده علاوه بر ایجاد نرمی و لطافت در پوست دست ها، باعث تقویت ناخن­ ها شده و آنها را نسبت به شکسته شدن و ترک خوردن مقاوم می نماید. مصرف روزانه­ این کرم باعث نرمی و لطافت پوست دست ها شده و به ترمیم کوتیکول ناخن ها به ویژه در شرایط محیطی نامساعد و استفاده­ متوالی از مواد شوینده و سایر عواملی که موجب خشکی پوست و ناخن می شوند کمک می نماید.