ضد آفتاب

ضد آفتاب رنگی طبیعی اس پی اف 50 شون
معرفی ضد افتاب رنگ طبیعی:

ضد آفتاب شون  SPF50+ با رنگ بژ  با برخورداری از فیلترهای UVB/UVA/IR، بهترین محافظت را از پوست صورت و بدن در برابر آسیب های ناشی از اشعه­ های زیان بار آفتاب، مانند سرطان پوست، لک های تیره پوستی و چین و چروک و افتادگی و پیری پوست بعمل می آورد. علاوه بر این، با توجه به ساختار سبک و لطیف و پخش آسانی که بر روی پوست دارد می تواند پایه­ مناسبی برای آرایش روزانه باشد.آلفا بیزابولول ( عصاره گیاه بابونه ) موجود در این ضدآفتاب، خاصیت رطوبت ­رسانی و التیام­ دهندگی  قابل ملاحظه ای را به این فرآورده بخشیده است. ضمن اینکه کلاژن هیدرولیز شده موجود در آن، از ایجاد پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون:

کرم محافظ آفتاب رنگی فاقد چربی شون  بر خورداری از  فیلترهای UVB/UVA/IR ، بهترین محافظت را از پوست صورت و بدن در برابر آسیب های ناشی از اشعه­ های زیان بار  آفتاب، مانند سرطان پوست، لک های تیره پوستی و چین و چروک و افتادگی و پیری پوست به عمل می آورد. علاوه بر این، با توجه به ساختار بسیار سبک و لطیف و فاقد چربی، و پخش آسانی که بر روی پوست دارد می تواند پایه­ مناسبی برای آرایش روزانه پوست های چرب و مختلط باشد. کرم محافظ آفتاب رنگی فاقد چربی شون دارای آلفا بیزابولول ( عصاره گیاه بابونه ) موجود در این ضدآفتاب، خاصیت رطوبت ­رسانی و التیام­ بخشی قابل ملاحظه ای را به این فرآورده بخشیده است. ضمن اینکه کلاژن هیدرولیز شده موجود در آن، از ایجاد پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید
ضد آفتاب بدون رنگ فاقد چربی اس پی اف 50 شون
معرفی ضد آفتاب بدون رنگ فاقد چربی 50:
ضد آفتاب شون مخصوص پوست چرب بدون رنگ SPF50 با برخورداری از  فیلترهای UVB/UVA/IR ،  بهترین محافظت را از پوست صورت و بدن در برابر آسیب های ناشی از اشعه­ های زیان بار  آفتاب، مانند سرطان پوست، لک های تیره پوستی و چین و چروک و افتادگی و پیری پوست بعمل می آورد. علاوه بر این، با توجه به ساختار بسیار سبک و لطیف و فاقد چربی، و پخش آسانی که بر روی پوست دارد می تواند پایه­ مناسبی برای آرایش روزانه پوست های چرب و مختلط باشد
ضد آفتاب بدون رنگ اس پی اف 50 مناسب پوست های خشک تا نرمال شون
ضد آفتاب SPF50+ بی رنگ با برخورداری از فیلترهای UVB/UVA/IR، بهترین محافظت را از پوست صورت و بدن در برابر آسیب های ناشی از اشعه­ های زیان بار آفتاب، مانند سرطان پوست، لک های تیره پوستی و چین و چروک و افتادگی و پیری پوست بعمل می آورد. علاوه بر این، با توجه به ساختار سبک و لطیف و پخش آسانی که بر روی پوست دارد می تواند پایه­ مناسبی برای آرایش روزانه باشد. آلفا بیزابولول ( عصاره گیاه بابونه ) موجود در این ضدآفتاب، خاصیت رطوبت ­رسانی و التیام­ دهندگی  قابل ملاحظه ای را به این فرآورده بخشیده است. ضمن اینکه کلاژن هیدرولیز شده موجود در آن، از ایجاد پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.v
ضد آفتاب رنگی SPF50 شون
ضد آفتاب SPF50+ با برخورداری از فیلترهای UVB/UVA/IR، بهترین محافظت را از پوست صورت و بدن در برابر آسیب های ناشی از اشعه­ های زیان بار آفتاب، مانند سرطان پوست، لک های تیره پوستی و چین و چروک و افتادگی و پیری پوست بعمل می آورد. آلفا بیزابولول (عصاره گیاه بابونه) موجود در این ضدآفتاب، خاصیت رطوبت ­رسانی و التیام­ دهندگی  قابل ملاحظه ای را به این فرآورده بخشیده است. ضمن اینکه کلاژن هیدرولیز شده موجود در آن، از ایجاد پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.
کرم افتر سان بایودرما
معرفی کرم افتر سان بایودرما:

کرم افتر سان بایودرما محصولی منحصر به فرد غنی از ترکیبات نرم‌کننده و آرام‌بخش می‌باشد که پس از حمام آفتاب و قرار گرفتن پوست در معرض تابش آفتاب، پوست را به طور عمقی رطوبت رسانی می‌کند، التیام بخشیده و نرم و لطیف می‌سازد تا سلامت پوست حفظ شود. کرم افتر سان بایودرما باعث ماندگاری بیشتر برنزگی پوست شده و با محافظت کامل از سلول‌های پوستی، سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت کرده، از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود پوستی برنزه با ظاهری جوان و زیبا داشته باشید.
ضد آفتاب رنگی مناسب پوست چرب و مختلط مدلPhotoderm Aquafluid Spf50 حجم 40میل بایودرما
معرفی ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما:

ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد دارای فیلترهای ضد آفتاب از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما دارای پوششی رنگی و مات می‌باشد که نقص‌های پوست را پوشانده و براقی پوست را رفع می‌کند. این محصول به واسطه داشتن بافتی سبک و کاملاً فلوئیدی، به سرعت جذب پوست می‌شود.
کرم ضدآفتاب بی رنگ مکس SPF50+ بایودرما
معرفی SPF50+ کرم بی رنگ مکس بایودرما:

SPF50+ کرم بی رنگ مکس بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد دارای فیلترهای ضد آفتاب از پوست، سلول‌های عمقی پوست و جای زخم و اسکار در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین SPF50+ کرم بی رنگ مکس بایودرما دارای بافتی سبک با دوام بالا بوده و بدون ایجاد اثر چربی روی پوست، در تمام طول روز از پوست محافظت می‌کند.
فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب آکنه ای بایودرما
معرفی فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب آکنه ای بایودرما:

فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب آکنه ای بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد با فیلترهای ضد آفتاب از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب آکنه ای بایودرما دارای خاصیت ضد براقی بوده و میزان ترشح چربی پوست را تنظیم می‌کند تا احتمال تشکیل جوش به شدت کاهش یابد.
فلویید ضد آفتاب فاقد رنگ فتودرم مکس SPF 100 بایودرما
معرفی فلویید ضد آفتاب فاقد رنگ فتودرم مکس SPF 100 بایودرما:

فلویید ضد آفتاب فاقد رنگ فتودرم مکس SPF 100 بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد همراه فیلترهای ضد آفتاب فوق‌العاده قوی، از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین فلویید ضد آفتاب فاقد رنگ فتودرم مکس SPF 100 بایودرما هیچگونه اثر چربی روی پوست باقی نمی‌گذارد و بافتی فلوئیدی و سبک با ماندگاری بالا دارد که به سرعت جذب شده، زمان زیادی روی پوست باقی مانده و از آن محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
کرم ضد آفتاب ضد قرمزی کرم پودری 50 بژ طبیعی بایودرما
معرفی کرم ضد آفتاب ضد قرمزی کرم پودری 50 بژ طبیعی بایودرما:

کرم ضد آفتاب ضد قرمزی کرم پودری 50 بژ طبیعی بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد که دارای فیلترهای ضدآفتاب قدرتمندی می‌باشد، از سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و قرمزی پوست‌ مستعد قرمزی جلوگیری شود. همچنین کرم ضد آفتاب ضد قرمزی کرم پودری 50 بژ طبیعی بایودرما پوست آسیب دیده را تسکین می‌دهد، احتمال تشکیل رنگدانه‌ها و ایجاد لک را کاهش داده و به واسطه داشتن خاصیت ضد قرمزی، از شروع و تشدید قرمزی پوست پیشگیری می‌کند. این کرم دارای رنگ طبیعی و زیبایی می‌باشد که ظاهری یکدست و بی‌نقص به پوست شما می‌بخشد.
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و نرمال مدل فتودرم مکس Spf100 حجم 40
معرفی کرم ضد افتاب بیودرما spf 100
کرم ضد آفتاب اس پی اف 100 کرم پودری بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد همراه فیلترهای ضد آفتاب فوق‌العاده قوی، از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین کرم ضد آفتاب بیودرما ۱۰۰ هیچ‌گونه اثر چربی روی پوست باقی نمی‌گذارد و بافتی پودری و سبک با رنگی جذاب دارد که ظاهری صاف و یکدست به پوست می‌بخشد و زمان زیادی روی پوست باقی می‌ماند تا سلامت و زیبایی پوست در تمام طول روز حفظ شود.
کرم ضد آفتاب مکس فاقد رنگ اس پی اف 100بایودرما
معرفی کرم ضد آفتاب مکس فاقد رنگ اس پی اف 100 بایودرما
کرم ضد آفتاب مکس فاقد رنگ اس پی اف 100 بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد همراه فیلترهای ضد آفتاب فوق‌العاده قوی، از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین کرم ضد آفتاب مکس فاقد رنگ اس پی اف 100 بایودرما هیچگونه اثر چربی روی پوست باقی نمی‌گذارد و بافتی ماندگار و ضد آب دارد که زمان زیادی روی پوست باقی مانده و از آن محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
کرم ضد آفتاب ضد لک اسپات Spf50 حجم ۳۰ میلی لیتر بایودرما
ضد آفتاب بیودرما
با فرا رسیدن فصل گرما، نور خورشید، به شدت آزاردهنده است و اثرات مخربی روی پوست و سلامتی انسان می‌گذارد. در چنین شرایطی باید از یک ضد آفتاب خوب استفاده کرد تا بتوان تا حد زیادی مانع اثرات زیانبار نور خورشید شد. کرم ضد آفتاب و ضد لک اس پی اف 50 اسپات بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد دارای فیلترهای ضد افتاب از پوست، سلول‌های عمقی پوست و جای زخم و اسکار را در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین ضد آفتاب بیودرما پوست آسیب‌دیده را تسکین داده و احتمال تشکیل رنگدانه‌ها و ایجاد لک را کاهش می‌دهد.
کرم ضدآفتاب رنگی حاوی Spf50 مناسب انواع پوست 20میل الارو
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی حاوی Spf50 مناسب انواع پوست 20میل:

برای اینکه روند پیری و چروک و لک های پوستی را به تعویق بیندازید، باید از ضد آفتاب های با کیفیت ایرانی و یا خارجی استفاده کنید. در بین ضد آفتاب های خارجی، الارو یکی از بی رقیب ترین برندهایی است که تا به امروز وجود داشته است. این محصول با توجه به کیفیت ارزشمندی که دارد، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. کرم ضد آفتاب الارو SPF 50 مناسب انواع پوست ضد اشعه های UVA و UVB و ضد پیری پوست است. توسط متخصص پوست تست شده و حاوی نرم کننده پوست و ضد حساسیت بوده و در مقابل نور مقاوم است که تا 98% از پوست محافظت می کند.
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو پکیجی بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست خشک می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده ،و شوینده پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو به طور کامل رطوبت پوست را تامین نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند همچنین از ایجاد زبری پوست جلوگیری می کنند
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.
کرم ضد آفتاب کودک SPF30 حجم 50میل الارو
معرفی کرم ضد آفتاب کودک SPF30 حجم 50میل الارو:

کرم ضد آفتاب کودک SPF30 الارو مخصوص محافظت از پوست حساس کودکان می‌باشد و توسط فیلترهای UV قوی و فاکتور حفاظتی 30، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند و باعث بروز حساسیت نمی‌شود. کرم ضد آفتاب کودک SPF30 حجم 50میل الارو دارای فرمولاسیونی ضد تعریق و ضد آب حاوی آلفا بیزابولول و ویتامین E می‌باشد که به محافظت از پوست و تسکین پوست های آسیب‌دیده کمک می‌کند و به واسطه داشتن روغن جوجوبا، خشکی پوست را بهبود می‌بخشد.
کرم ضد آفتاب مینرال SPF30 مناسب پوست حساس 50میل الارو
 معرفی کرم ضد آفتاب مینرال SPF30 مناسب پوست حساس 50میل الارو:

کرم ضد آفتاب مینرال SPF30 مناسب پوست حساس 50میل الارو توسط فیلترهای UV قوی، اشعه‌های UVB و UVA را جذب کرده و پخش می‌کند و از پوست در برابر اشعه‌های فرابنفش به خوبی محافظت می‌کند. کرم ضد آفتاب مینرال SPF30 مناسب پوست حساس 50میل الارو دارای فرمولاسیونی ضدآب و ضد تعریق با فیلترهای طبیعی و معدنی می‌باشد که ماندگاری بالایی داشته و باعث بروز حساسیت نمی‌شود، به همین دلیل برای استفاده روی پوست حساس مناسب است.
کرم ضد آفتاب فاقد رنگ مناسب انواع پوست اس پی اف 50 الارو
ELLARO SUNSCREEN CREAM SPF50
معرفی کرم ضد آفتاب فاقد رنگ مناسب انواع پوست حاوی اس پی اف 50:

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ الارو با دارا بودن SPF50 از پوست در برابر اشعه های مضر(UVA-UVB) محافظت کرده و با داشتن درماکسیل از چین و چروک و پیری پوست به طور موثری جلوگیری می کند. 
ضد آفتاب بدون رنگ فاقد چربی حاوی اس پی اف 50 الارو
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی حاوی اس پی اف 50      

 کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی حاوی اس پی اف 50 از برند الارو، پوست را در برابر اشعه های خورشید با دارا بودن فیلتر های پیشرفته ی (یو وی) و (یو وی بی ) محافظت کرده و با داشتن sebominesb12موثردر پیشگیری از آکنه و متعادل کننده چربی پوست است.
کرم ضد آفتاب بدون رنگ و رایحه اوریاژ سری Bariesun
کرم ضد آفتاب بدون رنگ و رایحه اوریاژ در حجم 50 میلی لیتر و با SPF 50 فاقد هر گونه عطر و رایحه بوده و دارای قدرت بالای محافظت در برابر نور خورشید، اشعه های UVA و UVB و رادیکال های آزاد می باشد. همچنین این کرم ضد آفتاب پوست را مرطوب نگه داشته و دارای بافتی سبک و ضد آب می باشد
کرم ضد آفتاب رنگي روشن اورياژ مدل Extreme SPF 90 حجم 50 میلی لیتر
کرم ضد آفتاب رنگی اوریاژ با SPF 90 دارای قدرت محافظت بسیار بالا در برابر نور خورشید بوده و مناسب پوست های حساس و دارای کک و مک و لک می باشد. این کرم ضد آفتاب دارای رنگی روشن و پوست را مرطوب نگه می دارد همچنین در برابر تعریق و آب مقاوم می باشد