ضد آفتاب

کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 فیزیکال سنسی سل آردن سان مناسب پوست حساس آردن
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 فیزیکال سنسی سل آردن سان مناسب پوست حساس آردن:

کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 فیزیکال سنسی سل آردن سان مناسب پوست حساس آردن با تامین رطوبت پوست از پیری زودرس جلوگیری می کند. این محصول دارای SPF 60 بوده و از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند. کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 فیزیکال سنسی سل آردن سان مناسب پوست حساس آردن سریع جذب پوست می شود و برای استفاده پس از لیزر درمانی و دوران بارداری مناسب است. این محصول حاوی روغن جوجوبا بوده و ضد حساسیت و تسکین دهنده می باشد. هم چنین تحریکات و قرمزی ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب را التیام می بخشد. کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 فیزیکال سنسی سل آردن سان مناسب پوست حساس آردن با حفاظت پوست در برابر اشعه‌های مضر از جذب رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی جلوگیری کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است.
کرم ضدآفتاب رنگی ضدلک با پوشانندگی بالا اس پی اف 30 ملاسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی ضدلک با پوشانندگی بالا اس پی اف 30 ملاسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن:

کرم ضدآفتاب رنگی ضدلک با پوشانندگی بالا اس پی اف 30 ملاسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن با حفاظت پوست در برابر اشعه‌های مضر از جذب رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده و از ایجاد لک‌های قهوه‌ای و تیره شدن پوست جلوگیری می‌کند. این محصول دارای SPF 30، رنگدانه و پوشانندگی بالا بوده و با افزایش الاستیسیته و قوام پوست، شفافیت و درخشندگی را برای پوست به ارمغان می‌آورد. کرم ضدآفتاب رنگی ضدلک آردن سان  سریع جذب پوست شده و هماهنگ با رنگ طبیعی پوست است. این محصول حاوی ویتامین C و E بوده که خاصیت ضدلک و روشن کننده دارد. همچنین از جذب آلودگی‌های محیطی جلوگیری کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است.
کرم ضدآفتاب بی رنگ مرطوب کننده اس پی اف 30 هیدراسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن
معرفی کرم ضدآفتاب بی رنگ مرطوب کننده اس پی اف 30 هیدراسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن:

کرم ضدآفتاب بی رنگ مرطوب کننده اس پی اف 30 هیدراسل آردن سان مناسب انواع پوست آردن با حفاظت پوست در برابر اشعه‌های مضر از جذب رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی جلوگیری کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است. این محصول دارای SPF 30 ، بدون رنگ بوده و سریع جذب پوست می شود. کرم ضدآفتاب آردن حاوی کمپلکس مواد مرطوب کننده بوده و موجب کاهش خشکی پوست می شود.
کرم ضدآفتاب رنگی با حداکثر حفاظت اس پی اف 100 یو وی مکس آردن سان مناسب انواع پوست آردن
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی با حداکثر حفاظت اس پی اف 100 یو وی مکس آردن سان آردن:

کرم ضدآفتاب رنگی با حداکثر حفاظت اس پی اف 100 یو وی مکس آردن سان آردن از تکنولوژی پیشرفته سلول های بنیادی بهره گرفته و محافظت کننده قوی پوست است. این محصول دارای SPF 100 بوده و از پوست در برابر کلیه طول موج‌هـــای اشعه محافظت می کند. کرم ضدآفتاب رنگی با حداکثر حفاظت اس پی اف 100 یو وی مکس مرطوب کننده پوست بوده و رطوبت مورد نیاز پوست را برای مدت ۱۲ ساعت تامین می کند. این محصول ضد حساسیت، در برابر تعریق و آب مقاوم بوده و با خنثی سازی رادیکال های آزاد از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. کرم ضدآفتاب رنگی با حداکثر حفاظت اس پی اف 100 یو وی مکس در رفع چین و چروک های سطحی و عمقی پوست موثر است.
کرم ضدآفتاب رنگی ضدچروک اس پی اف 90 رجوسل آردن سان مناسب پوست معمولی و حساس آردن
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی ضدچروک اس پی اف 90 رجوسل آردن سان آردن:

کرم ضدآفتاب رنگی ضدچروک اس پی اف 90 رجوسل آردن سان مناسب پوست معمولی و حساس بوده و با تامین رطوبت پوست از پیری زودرس جلوگیری می کند. این محصول دارای SPF 90 و رنگدانه بوده و از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند. کرم ضدآفتاب رنگی ضدچروک اس پی اف 90 رجوسل آردن سان سریعا جذب پوست می شود. این محصول ضد حساسیت بوده، حاوی عصاره لیکوریس، رزماری و روغن جوجوبا است و تحریکات و قرمزی ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب را التیام می بخشد. کرم ضدآفتاب رنگی ضدچروک اس پی اف 90 رجوسل آردن سان مناسب پوست معمولی و حساس آردن از پوست در برابر اشعه‌های مضر محافظت کرده و از آلودگی‌های محیطی جلوگیری کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است.
کرم ضدآفتاب بی رنگ فاقد چربی اس پی اف 50 مات کننده آکنه سل پلاس آردن سان آردن
معرفی کرم ضدآفتاب فاقد چربی اس پی اف 50 مات کننده آکنه سل پلاس آردن سان آردن:

کرم ضدآفتاب فاقد چربی اس پی اف 50 مات کننده آکنه سل پلاس آردن سان آردن با حفاظت پوست در برابر اشعه‌های مضر از جذب رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی جلوگیری کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است. این محصول دارای SPF50 بوده و بدون رنگ می‌باشد، کرم ضد آفتاب آردن سریع جذب پوست می شود و ظاهری مات به پوست می‌بخشد. کرم ضدآفتاب فاقد چربی اس پی اف 50 مات کننده آکنه سل پلاس آردن سان آردن به کنترل چربی پوست کمک کرده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند.
کرم ضد آفتاب آتوپیا SPF40 مناسب پوست خشک و خیلی خشک 50میل آردن
معرفی کرم ضد آفتاب آتوپیا SPF40 مناسب پوست خشک و خیلی خشک 50میل آردن:

کرم ضد آفتاب آتوپیا SPF40 مناسب پوست خشک و خیلی خشک آردن دارای بافت سبک و مقاوم در برابر تعریق و شستشو می‌باشد که از پوست صورت در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و از لک شدن پوست و پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند. همچنین کرم ضد آفتاب آتوپیا SPF40 مناسب پوست خشک و خیلی خشک 50میل آردن تحریکات ناشی از خشکی، کشیدگی و خارش پوست را تسکین داده و التیام می‌بخشد، از پوست در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت کرده و پس از استفاده اثر چربی از خود به جا نمی‌گذارد.
لوسیون ضد آفتاب حاوی SPF30 با خاصیت دافع حشرات 75میل آردن
معرفی لوسیون ضد آفتاب حاوی SPF30 با خاصیت دافع حشرات 75میل آردن:
نیش حشرات می‌تواند بسیار دردناک باشد و باعث خارش و التهاب پوست شود، روش‌های مختلفی برای دور کردن حشرات وجود دارد اما اغلب هزینه‌بر یا دشوار هستند. لوسیون ضد آفتاب حاوی SPF30 با خاصیت دافع حشرات 75میل آردن دارای بافتی نامرئی می‌باشد که توسط فرمولاسیونی مؤثر و منحصر به فرد حاوی عصاره مرکبات، آلوئه‌ورا و زینک اکساید حشرات را از پوست صورت و گردن شما دور می‌کند تا دیگر نگران نیش حشرات نباشید. همچنین لوسیون ضد آفتاب حاوی SPF30 با خاصیت دافع حشرات 75میل آردن بدون بروز حساسیت، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا از آسیب دیدن و پیری زودرس پوست جلوگیری شود
ست مسافرتی مراقبت پوست صورت و بدن سینره
معرفی ست مسافرتی مراقبت صورت وبدن سینره:
ست مسافرتی سینره محصولی جامع و کاربردی از مواد شوینده و محافظ پوست بدن می باشد که با بسته بندی جذاب خود همراه بسیار مناسبی برای شست و شو و مراقبت از پوست در طول سفر می باشد. این ست شامل شامپو ژل شستشوی صورت، شامپو بدن وکرم بدن می باشد که علاوه بر شست وشوی ملایم پوست صورت و بدن موجب افزایش لطافت و شادابی پوست  می گردد. طراحی سبک و بسته بندی جذاب این محصول یک همراه مناسب برای شما در طول سفر می باشد.
کرم روشن کننده روز اس پی اف 30 سینره
معرفی کرم روشن کننده SPF30  :
کرم روشن کننده SPF30 سینره علاوه برداشتن ترکیبات روشن کننده پوست با مهار آنزیم تیروزینازاز تولید ملانین جلوگیری می کند و دارای فییلتر های محافظت کننده در برابر اشعه های مضر نورآفتاب UVA و UVB می باشد.  کرم روشن کننده روز SPF 30 سینره با فرمول اختصاصی خود و با برخورداری از ذرات جلا دهنده که باعث انعکاس نور می شوند، جلوه ای روشن تر و درخشان تر به پوست شما می دهد.
کرم ضد آفتاب SPF30+ بدون رنگ مینرال سینره
معرفی کرم ضدآفتاب مینرال  SPF 30 : 
کرم ضدآفتاب مینرال سینره براساس عمل حفاظتی اکسیدهای روی و تیتان پایه‌ریزی شده است. وجود فیلترهای فیزیکی باعث می‌گردد که با انعکاس و تفرق نورعمل محافظت پوست از اثرات زیان‌بار نورخورشید انجام پذیرد. عدم جذب این فیلترها به داخل پوست خطربروز آلرژی و واکنش‌های ناخواسته را از بین می‌برد. استفاده از فیلترهای فیزیکی در پایه سیلیکونی باعث می‌گردد که مقاوم دربرابر تعریق و شستشو بوده و عوارضی ازنظر آلرژی و جوش زایی نداشته باشد. کرم ضد آفتاب مینرال به‌راحتی بر روی پوست پخش می‌شود و پس ازچند دقیقه رنگ متعادلی بر روی پوست باقی می‌گذارد.
کرم ضد آفتاب مخصوص آقایان SPF45+ سینره
معرفی کرم ضدآفتاب SPF45 مخصوص آقایان سینره :
کرم ضدآفتاب SPF45 مخصوص آقایان سینره به گونه ای طراحی شده است که به سرعت جذب شده و اثر سفیدی از خود به جای نمی گذارد .بهره گیری از فیلتر های موثر با توجه پوست آقایان جهت مقابله با پرتوهای UVA و UVB، از آفتاب سوختگی، تیره شدن پوست و ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند. وجود مواد ضد
التهاب و ضد آلودگی با منشاء دریایی علاوه برجلوگیری ازایجاد التهاب و مقابله با اثرآلودگی هوا و سایر آلودگی های محیطی، به حذف مواد زاید از پوست کمک می کند
کرم بدن ضد آلودگی هوا انواع پوست سینره
معرفی کرم بدن ضد آلودگی هوا انواع پوست سینره :
کرم بدن ضد آلودگی هوا سینره محصولی جدید و متفاوت جهت محافظت از پوست و افزایش رطوبت پوست می باشد. این کرم حاوی عصاره مورینگا بوده که تاثیر بسزایی در از بین بردن اثرات مواد شیمیایی مضر دارد. کرم بدن ضد آلودگی هوا سینره از ایجاد خشکی و زبری پوست جلوگیری نموده و پوست را نرم و لطیف می نماید. همچنین ازخارش و پوسته پوسته شدن پوست ناشی از خشکی و التهاب جلوگیری می نماید. کرم بدن ضد آلودگی هوا سینره به راحتی بر روی پوست پخش گردیده و فورا جذب پوست می گردد تا باعث ایجاد چربی مازاد و کثیف شدن لباس نشود. کرم بدن ضد آلودگی هوا سینره حاوی روغن های گیاهی بوده و سبب ایجاد جوش و آکنه نیز نخواهد شد
کرم ضد آفتاب رنگی SPF30+ مناسب انواع پوست سینره
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی SPF30+ سینره:
کرم ضد آفتاب رنگی +SPF30 سینره، محصولی مناسب و محافظ پوست در برابر پرتوهای UVA و UVB به شمار می رود. این محصول در 2 رنگ بژ روشن و بژ طبیعی و با حجم 50 میلی لیتر تولید شده و با پوشانندگی بالای خود عملکردی مشابه با BB کرم ها دارد. وجود عصاره نت گرس در فرمول محصول، در محافظت پوست از اشعه های مادون قرمز موثر خواهد بود. هم چنین برخورداری از ویتامین E در این کرم، از آثار مخرب رادیکال های آزاد جلوگیری می نماید. نکته بارز ضدآفتاب سینره، عدم وجود پارابن در آن و خاصیت جلوگیری از ایجاد چین و چروک می باشد. از ویژگی های مهم دیگر این کرم باید به مورد تایید بودن محصول از جانب FDA، دارا بودن فاکتور محافظتی PA+++ و حاوی ترکیبات گیاهی ضدالتهاب بودن، اشاره داشت.
کرم ضدآفتاب رنگی SPF60+ پوست چرب مات کننده سینره
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 سینره:

کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 سینره دارای فرمولاسیونی سبک، با دوام و فاقد چربی و پارابن می باشد که به سرعت جذب پوست شده و با فاکتور حفاظتی 60 به طور کامل از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت می کند تا از پیری و لک شدن آن جلوگیری شود. همچنین کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 60 سینره جلوه ماتی به پوست چرب شما می بخشد و به دلیل رنگی بودن، روی سرتاسر پوست پخش شده و مانند کرم پودر تمام نقص های پوست را به خوبی می پوشاند.
کرم ضد آفتاب رنگی SPF50+ فاقد چربی سینره
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی +SPF50 سینره:
کرم ضد آفتاب رنگی SPF50+ سینره، با به کارگیری از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی، به حفاظت پوست در برابر پرتوهای UVA و UVB به وسیله دو مکانیسم انعکاس و جذب، می پردازد. ساختار سبک و رنگی محصول، پوشانندگی مناسبی را ایجاد می کند.

وجود مواد جاذب چربی (مات کننده) در فرمول محصول از ایجاد حالت براق در پوست جلوگیری می کند. پیشگیری از پیری زودرس و لکه های پوستی، از ویژگی های منحصر به فرد این کرم فاقد پارابن و چربی است. جذب سریع کرم ضد آفتاب سینره و ایجاد جلوه مات در پوست، برای پوست های چرب نکات بارزی به شمار می رود. کرم ضد آفتاب رنگی +SPF50 سینره، در دو رنگ متفاوت و با حجم 50 میلی لیتر تولید می شود و از فاکتورهای محافظتی +++PA برخوردار می باشد
کرم ضد آفتاب SPF50+ بدون رنگ فاقد چربی مناسب پوست چرب سینره
معرفی ضد آفتاب سینره
برای پوست چرب که احتمالا جوش هم داشته باشد، وجود یک لایه ضد آفتاب روی صورت که هم در زمستان باید استفاده شود هم در تابستان، میتواند ترسناک و نگران کننده باشد. اگر این ضد آفتاب مناسب پوست شما نباشد، یا چرب و سنگین باشد یا باعث جوش، لک و چرب شدن بیشتر پوست شود، هزاران مشکل برای ما ایجاد می کند. اشعه های خورشید برای پوست بسیار مضرند، باعث چین و چروک و پیری پوست می شوند، با آسیب به رنگدانه ها، لکه ایجاد می کنند و رنگ پوست را تغییر می دهند، در موارد شدید هم موجب سرطان می شوند. ضد آفتاب بدون رنگ سینره، بافت سبک با کاور بسیار بالا مخصوص پوستهای حساس و چرب و جوش دار ساخته شده که با محافظت بسیار بالا از صورت در برابر اشعه های UVA و UVB مانع این مشکلات برای پوست می شوند. کرم ضد آفتاب سینره +spf 50 پس از خشک شدن، ظاهری مات بر روی پوست ایجاد می کند.
کرم رفع قرمزی و التهاب صورت سنسی رد نئودرم
معرفی کرم رفع  قرمزی والتهاب صورت  نئودرم :
قرمزی و التهاب پوست بر اثر مختلفی مانند گزیدکی، اپیلاسیون، حساسیت بر اثر تماس با فلزات، شوینده ها، لوازم آرایشی بهداشتی و یا پای کودکان بر اثر ادرار پیش بیاید. کرم سنسی رد نئودرم به طور اختصاصی برای این عوارض طراحی و تولید شده است. این کرم با دارا بودن ترکیب بی نظیر کالاندولا که عصاره گل همیشه بهار می باشد به درمان و بهبود التهابات و تحریک پوستی می پردازد.
کرم ضد آفتاب فاقد چربی اس پی اف 50 نئودرم
معرفی کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم :
بسیاری از افراد پوستی چرب دارند و اکثر اوقات این دسته از افراد دارای منافذ باز پوست هستند و پوستشان مستعد آکنه و بروز جوش است. این دسته از افراد برای مراقبت از پوست خود همیشه باید از محصولات اختصاصی پوست های چرب استفاده کنند که کرم ضد آفتاب نیز از قانون مستثنی نیست. کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم یکی از کرم های مراقبت از پوست چرب در برابر اشعه های مضر خورشید به شمار می رود که با دارا بودن فیلتر های وسیعی برای جلوگیری از آسیب اشعه های UAV و UVB از پوست شما محافظت می کند.
کرم ضدآفتاب فاقد چربی با رنگ طبیعی اس پی اف 50 نئودرم
معرفی کرم ضدآفتاب فاقد چربی رنگ بژ(طبیعی) نئودرم :
هیچ کرم پودری نمی تواند از آسیب ناشی از اشعه های مضر نور خورشید جلوگیری کند ؛ این وظیفه ی کرم ضد آفتاب است . این کرم با ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست از نور خورشید و اشعه ای مضر آن و از پروز لک ها و پیری زودرس پوست جلوگیری و محافظت می کنند. کرم ضدآفتاب فاقد چربی رنگ طبیعی نئودرم با دارا بودن SPF 50  و بدون چربی انتخاب بسیار مناسبی برای پپوست های چرب به شمار می رود و قابلیت تنظیم و کنترل چربی پوست را داراست
کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 50 نئودرم
معرفی کرم ضدآفتاب رنگی نئودرم :
از عوامل مهم برای صاف و شفاف نگه داشتن پوست، مراقبت و رسیدگی مداوم می باشد.اشعه های مضر نور خورشید قادرند تا پوست صاف و شفاف افراد را دچار عارضه های نظیر لک،ایجاد چین و چروک، تیره شدن پوست، کنند. اما با انتخاب واستفاده یک کرم ضد آفتاب مناسب می توانند شما را از خطرات و عارضه های نامطلوب نور خورشید بر روی پوستتان حفظ کند. کرم ضدآفتاب رنگی نئودرم دارای ترکیبات سبوماین است که ترشح چربی پوست را تنظیم می کند، ازپوست در برابراشعه های UAVو UVB مراقبت می کند و ازذخایرآنتی اکسیدانی پوست حفاظت می کند.
کرم ضد آفتاب اس پی اف 30 آکنه لاین مای
معرفی کرم ضد آفتاب اس پی اف 30 آکنه لاین مای
کرم ضد آفتاب آکنه لاین با بافتی سبک و جذب بسیار سریع ، مناسب تمامی افراد به ویژه افرادی با پوست های چرب و جوش دار می باشد که معمولا با هرضد آفتاب دیگری جوش می زنند. این کرم، کاملا تخصصی محسوب می گردد زیرا با برخورداری از ماده مؤثری که از دو ترکیب به نام لاکتوفرین و لاکتوپراکسیداز تشکیل شده است، ضمن داشتن اثر ضدمیکروبی و متوقف ساختن سیکل باکتریایی مولد آکنه، موجب تنظیم ترشح سبوم نیز می گردد وباعث می شود که پوست چرب به حالت نرمال متمایل شده وجوشهای سرسیاه نیز از بین بروند
روغن آفتاب حاوی عصاره هویج مای
معرفی روغن آفتاب حاوی عصاره هویج مای
روغن آفتاب مای به واسطه عصاره طبیعی هویج، در کوتاه ترین زمان پوستتان را برنزه خواهد کرد. به علاوه حاوی ویتامین ای بوده که از ایجاد التهاب و قرمزی پوست در معرض اشعه ماورا بنفش جلوگیری می کند
کرم ضد آفتاب رنگی دورچشم مای
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی و ضد چروک دور چشم مای :

مجموعه ترکیبات موجود درکرم دورچشم ضدآفتاب مای، از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد به وسیله عواملی طبیعی، از روند پیری پوست پیشگیری نموده و با جلوگیری از تخریب کلاژن و الاستین باعث بهبود خطوط ریز و رفع چین و چروک های  پوست ناحیه می شود.این کرم این کرم به راحتی توسط پوست جذب شده و لایه سنگین بر روی پوست بر جای نمی گذارد.
کرم ضد آفتاب و ضد چروک دورچشم مای
معرفی کرم ضد آفتاب و ضد چروک دور چشم مای :

مجموعه ترکیبات موجود درکرم دورچشم ضدآفتاب مای، از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد به وسیله عواملی طبیعی، از روند پیری پوست پیشگیری نموده و با جلوگیری از تخریب کلاژن و الاستین باعث بهبود خطوط ریز و رفع چین و چروک های  پوست ناحیه می شود.این کرم این کرم به راحتی توسط پوست جذب شده و لایه سنگین بر روی پوست بر جای نمی گذارد.