برس ابرو 518 ویتالی
برس ابرو 518
بُرِس ابرو 518 ساخت شده در کمپانی معروف vitally که شرکتی پیشرو و صاحب طرح در زمینه ی ابزارهای آرایشی و بهداشتی تلقی میشود. بُرِس 518 ویتالی دارای دو سر متفاوت است که برای شانه کردن و مرتب سازی ابروها و پخش سایه ی ابرو و پر حجم تر نشان دادن ابرو ها مورد استفاده قرار میگیرد. سبکی، نرمی و خوش دستی این محصول اطمینان بخش تجربه ای لذت بخش در هنگام انجام عملِ آرایش و پیرایش کردن، است و قابلیت شستشوی برس 518 امکان استفاده ی مداوم و طولانی مدت را فراهم می‌آورد.
فرمژه مدل F305 ویتالی
معرفی فرمژه مدل F305:
فرمژه مدل اف 305 از برند ویتالی جزو کلاسیک ترین فرمژه هایی است که میتوانید از آن برای حالت دادن به مژه هایتان استفاده کنید. بدنه این فرمژه ازجنس استیل آلومینیوم است که درعین سبکی، کاملا ضد آب می باشد.هم چنین فرم ارگونومیک آن برای بهبود عملکرد فرمژه و جلوگیری از تماس آن با پلک و مژه طراحی شده است.
فرمژه مدل F304 ویتالی
فرمژه مدل F304:
 فرمژه مدل F304 یکی از محصولات خوش رنگ و خوش فرم برند ویتالی است. بدنه این فرمژه ازجنس استیل آلومینیوم است و با داشتن دسته ای از جنس پلاستیک فشرده هفت رنگ تبدیل به محصولی خوش دست شده است .
فرمژه مدل F303 ویتالی
معرفی فرمژه مدلF303:
این فرمژه یکی از محصولات خوش رنگ و خوش فرم برند ویتالی است. بدنه این فرمژه ازجنس استیل آلومینیوم است و با داشتن دسته ای از جنس پلاستیک فشرده تبدیل به محصولی خوش دست شده است.
فرمژه دسته پلاستیکی AB103 ورژن
فرمژه دسته پلاستیکی AB103 ورژن
داشتن مژه‌هایی خوش حالت‌تر، پرتر، بلندتر و طبیعی همیشه یکی از دغدغه های خانم‌هاست. استفاده از فرمژه تا حدی می‌تواند این خواسته را برطرف کند. فرمژه ابزار فلزی گیره‌دار است که با فشرده شدن گیره‌ها به سمت پایین به فر دادن مژه‌ها به سمت بالا کمک می‌کند. فرمژه بدون این که نیاز به استفاده چند باره از ریمل باشد، می تواند به افزایش طول و حجم مژه‌ها کمک کند و تفاوت چشمگیری را در ظاهر مژه‌ها ایجاد می‌کند.
فرمژه دسته چوبی AB101 ورژن
فرمژه دسته چوبی AB101 ورژن
داشتن مژه‌هایی خوش حالت‌تر، پرتر، بلندتر و طبیعی همیشه یکی از دغدغه های خانم‌هاست. استفاده از فرمژه تا حدی می‌تواند این خواسته را برطرف کند. فرمژه ابزار فلزی گیره‌دار است که با فشرده شدن گیره‌ها به سمت پایین به فر دادن مژه‌ها به سمت بالا کمک می‌کند. فرمژه بدون این که نیاز به استفاده چند باره از ریمل باشد، می تواند به افزایش طول و حجم مژه‌ها کمک کند و تفاوت چشمگیری را در ظاهر مژه‌ها ایجاد می‌کند.
فرمژه AB104 ورژن
فرمژه AB104 ورژن
داشتن مژه‌هایی خوش حالت‌تر، پرتر، بلندتر و به شکل طبیعی همیشه یکی از دغدغه های خانم‌هاست. استفاده از فرمژه تا حدی می‌تواند این خواسته را برطرف کند. فرمژه ابزار فلزی گیره‌دار است که با فشرده شدن گیره‌ها به سمت پایین به فر دادن مژه‌ها به سمت بالا کمک می‌کند. فرمژه بدون این که نیاز به استفاده چند باره از ریمل باشد، می تواند به افزایش طول و حجم مژه‌ها کمک کند و تفاوت چشمگیری را در ظاهر مژه‌ها ایجاد می‌کند.
اپیلیکاتور سایه 3 عددی دبی
معرفی اپیلیکاتور سایه 3 عددی دبی :
اپیلیکاتور سایه 3 عددی دبی ، محصولی با طراحی بسیار و ظریف و کاربردی جهت پخش انواع سایه می باشد. طراحی دو جهته این محصول به شما کمک می کند تا دسترسی کاملی به نواحی اطراف چشم و پلک داشته و طرح مورد نظر خود را ایجاد نمایید. اپیلیکاتور سایه 3 عددی دبی از اسفنج بسیار نرم طراحی شده و استفاده از آن بسیار آسان است.
کیت مسافرتی اسنشیال ناخن و ابرو کیس
معرفی کیت مسافرتی اسنشیال ناخن و ابرو کیس:
کیت مسافرتی اسنشیال ناخن و ابرو کیس یک محصول ضروری با طراحی بسیار سبک و قابل حمل برای پیرایش ابرو ها، فرم دادن و مرتب نمودن ناخن ها می باشد. این ست شامل ناخن گیر دست، سوهان ناخن، قیچی، عقب زن کوتیکول و موچین بوده که تمامی نیازهای شما را برای مانیکور و آرایش ابرو ها یرطرف می سازد.
فر مژه کیس
معرفی فر مژه کیس:
فر مژه کیس محصولی حرفه برای حالت دادن مژه و ایجاد نمایی منحصر به فرد بر روی چشم می باشد. فر مژه کیس دارای پد سیلیکونی منعطف بوده و سبب آسیب یا شکنندگی بر روی مژه ها نمی گردد. طراحی تخصصی فر مژه کیس به راحتی تمامی مژه ها پوشش داده و استفاده از این محصول را بسیار آسان ساخته است.
تیغ دسته دار 4 عددی اصلاح ابرو کیس
معرفی تیغ دسته دار اصلاح ابرو کیس :
 حاوی 4 عدد تیغ در 2 سایز متفاوت جهت اصلاح و پیرایش ابرو ها می باشد. طراحی دقیق ست اصلاح ابرو کیس با ایجاد دقت عمل بالا  استفاده از این محصول را برای نواحی حساس تاج و زیر ابرو مناسب ساخته است.  تیغ دسته دار اصلاح ابرو کیس به راحتی مو و پرزهای اطراف ابرو را از بین برده و نمایی طبیعی و قرینه به ابرو می بخشد.
فر مژه لتی
معرفی فر مژه لتی :
فر مژه لتی با دارا بودن لبه های پهن و طراحی کاربردی جهت استفاده آسان محصولی مناسب جهت حالت بخشیدن به مژه های می باشد. فر مژه لتی بدون ایجاد شکستگی و آسیب به مژه ها موجب فر شدن مژه ها می گردد. این محصول مژه ها را از ریشه به صورت طبیعی بالا کشیده و نمایی طبیعی و جذاب به مژه ها می بخشد.
فر مژه حرفه ای مژه مصنوعی کیس
معرفی فر مژه حرفه ای مژه مصنوعی کیس :
فر مژه حرفه ای مژه مصنوعی کیس، ابزاری بسیار منحصر به فرد برای ایجاد نمایی جذاب و گیرا به مژه ها می باشد. طراحی این فرمژه به گونه ای است که باعث شکستگی و آسیب به موهای نمی گردد. همچنین پوست حساس پلک را درگیر نمی نماید. فر مژه حرفه ای مژه مصنوعی کیس دارای یک لبه بوده و مانند فر مژه های دیگر مژه ها تحت فشار مازاد قرار نمی دهد. این محصول به طور کامل مژه ها مصنوعی را فر نموده و حالت داده و نمایی طبیعی به چشم ها می بخشد.
براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس
معرفی براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس :
براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس با سری تخت و انعطاف پذیر خود محصولی مناسب جهت انواع سایه و ترکیب رنگ ها در روی پلک می باشد. همان طور که می دانید مهمترین ویژگی یک آرایش چشم عدم ایجاد خطوط بین رنگ های  متفاوت سایه و ایجاد بافتی یکدست می باشد. براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس این خطوط را از بین برده و نمایی طبیعی و بی عیب و نقص به سایه می بخشد
براش ابرو اسنس
معرفی براش ابرو اسنس :
براش ابرو اسنس محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده با انواع سایه های کرمی، ژلی و پودری ابرو می باشد. طراحی ظریف و سر کج این براش این امکان را به مصرف کننده می بخشد که به راحتی فرم دلخواه را در قسمت تاج ،دم و کمان ابرو ایجاد نماید . براش ابرو اسنس به طور کاملا طبیعی نقاط خالی داخل ابرو را پر نموده و تقارن لازم را در ابرو به وجود می آورد.
براش زاویه دار سایه لتی
معرفی براش سایه لتی :
براش سایه لتی با دارا بودن برس زاویه دار و بسیار منعطف محصولی بسیار کاربردی برای ایجاد مدل های متنوع و ایجاد خطوط مناسب در انتهای چشم و یا گوشه چشم می باشد.برس زاویه دار براش سایه لتی مواد آرایشی را با ظرافت و دقت بسیار بر روی پلک پخش نموده و درایجاد تقارن آرایش دو چشم تاثیر بسزایی دارد
براش بزرگ سایه چشم کیس
معرفی براش بزرگ سایه چشم کیس :

 براش بزرگ سایه چشم کیس دارای برسی منعطف با سرگرد بوده که به آرامی سایه های آرایشی را بر روی پوست پخش می نماید. سر بزرگ و گرد براش بزرگ سایه چشم کیس به راحتی تمامی نواحی  پلک را پوشش می دهد و نمایی یکدست و هموار به آرایش می بخشد
کیت آرایش مژه و ابرو 9 عددی کیس
معرفی کیت آرایش مژه وابرو 9 عددی کیس
کیت آرایش مژه و ابرو کیس، یک ترکیب کامل از محصولات مورد نیاز برای آرایش و پیرایش دقیق ابرو می باشد. کیت آرایش مژه وابرو کیس حاوی موچین، برس ابرو، فرمژه، 3 عدد شابلون ابرو، اپیلیکاتور مژه و قیچی، مداد و تیغ  ابرو بوده که تمامی آن ها دارای کیفیت مرغوب و درپوش مناسب می باشند. کیت آرایش مژه و ابرو کیس دارای 3 شابلون حرفه ای بوده که به آسانی بر روی ابرو ها قرار گرفته و به شما در طراحی قرینه ابرو ها کمک می کند. همچنین وجود اپیلیکاتور و فرمژه موجب حالت دهی و تغییر جهت مژه ها ناهمگن می گردد.