پوشاننده بدن

فلویید براق کننده صورت و بدن آرت دکو
فلویید براق کننده صورت و بدن آرت دکو
Artdeco sunshine glow fluid
معرفی فلویید براق کننده صورت و بدن:
فلویید براق کننده صورت و بدن تولید برند آرت دکو محصولی بسیار متفاوت و پر کاربرد برای آرایش ها تخصصی می باشد. این محصول با ایجاد تم براق و روشن بر روی گونه ها و نقاط دل خواه بدن موجب افزایش توجه به این نقاط شده و نواقص دیگر چهره را می پوشاند.
بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل
بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل
seagull miss gold shimmer body splash
معرفی بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل:
بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل، محصولی بسیار با کیفیت و موثر در افزایش رطوبت بدن و ایجاد رایحه ای خوش و نمایی براق بر روی بدن می باشد.بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل حاوی روغن ها، مواد مرطوب کننده، ترکیبات طبیعی و دانه ای اکلیلی بوده که با داشتن رایحه ای دلنواز سبب افزایش طراوت پوست، ایجاد نمایی درخشان و جلوگیری از تعریق بیش از حد پوست می گردد.این محصول رطوبت مورد نیاز پوست را تامین نموده و موجب نرمی و لطافت پوست نیز می گردد همچنین بادی اسپلش شیمر میس گلد سی گل فاقد مواد شیمیایی مضر بوده و آسیبی به پوست وارد نمی سازد. رایحه این محصول دارای ماندگاری و قدرت پخش بالایی بوده و در طول روز پوست را خوش بو و براق می سازد.
روغن خشک گیاهی اکلیلی پوست و مو پریم
روغن خشک گیاهی اکلیلی پوست و مو پریم
prime herbal dry oil
معرفی روغن خشک گیاهی اکلیلی پوست و مو پریم:

روغن خشک گیاهی اکلیلی پریم حاوی روغن های آرگان، هسته هلو، جوجوبا و زیتون با خواص بیشمار جهت تقویت، آبرسانی و بازسازی پوست و مو می باشد. روغن خشک گیاهی اکلیلی پریم حاوی رنگدانه های اکلیلی جهت افزایش درخشش و زیبایی پوست و موها است که با بافت و ساختار سبک و قابل جذب بدون باقی ماندن لایه چربی بر پوست، پوست و مو را ترمیم، لطیف و خوشبو می کند
روغن دو فاز براق کننده بدن بی یلندا
روغن دو فاز براق کننده بدن بی یلندا
bielenda golden body elixir
معرفی روغن دو فاز براق کننده بدن بیلندا: 
روغن دو فاز براق کننده بدن بیلندا، با ترکیب روغن های زیبایی ارزشمندی که در خود دارد، محصولی منحصر به فرد و پرکاربرد خلق کرده که فقط یک بار استفاده از آن، پوست شما را تقویت کرده و مرطوب می سازد و باعث می شود بدنی زیبا و براق داشته باشید.
بادی اسپلش شیمر سکرت سی گل
معرفی بادی اسپلش شیمر سکرت سی گل :
بادی اسپلش شیمر سکرت سی گل، محصولی بسیار با کیفیت و موثر در افزایش رطوبت بدن و ایجاد رایحه ای خوش و نمایی براق بر روی بدن می باشد. بادی اسپلش شیمر سکرت سی گل حاوی روغن ها، مواد مرطوب کننده ، ترکیبات طبیعی و دانه ای اکلیلی بوده که با داشتن رایحه ای دلنواز سبب افزایش طراوت پوست، ایجاد نمایی درخشان بر روی پوست و جلوگیری از تعریق بیش از حد پوست می گردد.این محصول رطوبت مورد نیاز پوست را تامین نموده و موجب نرمی و لطافت پوست نیز می گردد همچنین بادی اسپلش شیمر سکرت سی گل فاقد مواد شیمیایی مضر بوده و آسیبی به پوست وارد نمی سازد. رایحه این محصول دارای ماندگاری و قدرت پخش بالایی بوده و در طول روز پوست را خوش بو و براق می سازد.
براق کننده بدن ژنو بایوتیک
براق کننده بدن ژنو بایوتیک
Geno Biotic Summer Shine Body Shimmer 120ml
معرفی براق کننده بدن ژنو بایوتیک:
براق کننده بدن ژنو بایوتیک محصولی منحصر به فرد مناسب انواع پوست می‌باشد که با اکلیل‌های طلایی موجود در ترکیب خود، درخشش بی نظیری به پوست شما می‌بخشد و آن را براق و جذاب می‌سازد. همچنین براق کننده بدن ژنو بایوتیک بدون ایجاد حس چربی، لطافت پوست را افزایش داده و باعث می‌شود پوستی شاداب و لطیف با ظاهری درخشان داشته باشید.