بازار خرید و فروش انواع  وسایل مراقبت از پوست

مراقبت از پوست

کرم روشن کننده اسيد كوژيک آردن
معرفی كرم روشن کننده اسيد كوجيک آردن:

کرم روشن کننده و ضدلک  آردن با كنترل عملكرد آنزيم تيروزيناز از انتقال ملانوزوم هاي حاوي ملانين (رنگدانه هاي پوستي) به سلول هاي لايه بيروني پوست جلوگیری کرده و با مراقبت پوست و مراقبت صورت از ايجاد لک هاي پوستي جلوگيري مي نمايند. کرم روشن کننده آردن به دلیل نداشتن روشن کننده های شیمیایی در ترکیب خود، برای پوست های حساس نیز مناسب است.
ژل شستشوی صورت پوست نرمال و خشک سینره
معرفی ژل شست وشوی صورت مخصوص پوست نرمال و  خشک  :
ژل شست وشوی صورت مخصوص پوست های معمولی تا خشک سینره با فرمولاسیونی بسیار ملایم، ترکیبات مرطوب کننده فوق العاده موثر و PH مناسب این امکان را فراهم می آورد که افراد با پوست خشک هم بتوانند بدون هیچ نگرانی از تشدید خشکی بر روی پوستشان صورت خود را شست و شو دهند. این ژل با دارا بودن شوینده های بسیار ملایم می باشند باعث حذف کامل آلودگی ها و باقی مانده آرایش می شود. این ژل حاوی مواد نرم کننده و مرطوب کننده های طبیعی می باشد که باعث نرم شدن و حفظ رطوبت پوست می شود.
ژل پاک کننده صورت پوست چرب سینره
ویژگی‌های اصلی

پیشگیری از ایجاد جوش
کاهش ترشح چربی پوست
دارای روغن درخت چای با خواص ضد باکتری و ضد قارچی
رفع جوش های سر سیاه و سر سفید
پاک نمودن عمیق پوست از تجمع چربی ها و سلول های مرده
فاقد مواد صابونی
دارای pH مناسب پوست
مناسب برای شستشوی روزانه پوست های چرب و آکنه ای
 

برای چه افرادی مناسب می باشد 

برای پوست های چرب و مستعد آکنه ،پیشنهاد مناسبی است .

 

چه تاثیری دارد

  ژل پوست های  چرب ومستعد به آکنه سینره،پوست را از هرگونه  آلودگی وچربی به خوبی تمیز کرده واز ایجاد جوش و آکنه جلوگیری خواهد کرد
ژل شستشوی صورت آقایان سینره
معرفی ژل شستشوی صورت آقایان :

همان طور که می دانید،تولید سبوم (چربی) در پوست آقایان بیشتر است. همچنین میزان تعرق آنها  دو برابر خانم ها است. پوست آقایان به جهت حضور طولانی مدت آنها در مکان های باز و پر تردد نیاز به شستشوی روزانه دارد تا این مواد آلاینده، مواد سمی حاصل از دود سیگار، بقایای چربی،عرق و باکتری ها از روی پوست پاک شده و پوست از آثار سوء این مواد در امان بماند. ژل شستشوی صورت سینره مخصوص آقایان با دارا بودن سورفکتانت های ملایم قادر است بدون ایجاد تحریک و خشکی پوست، چربی اضافی و آلودگی ها را از سطح پوست بزداید وجود مواد مرطوب کننده و انرژی بخش حاصل از گیاهان دریایی در این فرمولاسیون باعث احیای پوست، حفظ لطافت و شادابی و محافظت پوست می گردد.
سرم دور چشم سینره
معرفی سرم دور چشم  :
سرم دورچشم سینره، با ترکیبات صد درصد خالص و قدرت جذب سریع برای رفع پیشگیری ازایجاد مشکلات دور چشم است. پپتیدها یکی ازعوامل اصلی بازسازی پوست و محرک ساخت پروتئین کلاژن هستند که در ترکیبات این محصول استفاده شده است به علاوه حاوی ترکیبات گیاهی مواد رطوبت رسان وآنتی اکسیدان می باشد که این محصول را سرشارازمواد مغذی جهت تقویت و روشن تر شدن پوست اطراف چشم کرده است
دئودورانت مردانه رایحه کاج سینره
معرفی دئودرانت مردانه با رایحه کاج سینره :
این دئورانت سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارآمد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. استفاده از اسانس کاج در این محصول یادآورعطر خوش طبیعت است که احساس تازگی  را برایتان به ارمغان می آورد در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای وعصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است .تا ازرشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده واز تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.
کرم شب مغذی سینره
معرفی کرم شب مغذی سینره :
کرم شب مغذی سینره با نفوذ پذیری فوق العاده خود درشب قادراست مواد مغذی مورد نیاز پوست را به لایه های زیرین پوست برساند. ترکیبات گیاهی موجود دراین کرم سرعت متابولیسم سلول های پوست را افزایش داده وترتیب ساخت پروتئین ها ومواد حیاتی برای پست را افزایش می دهد. وجود اثرات ضد التهابی عصاره های گیاهی در این کرم فرآیند پیری را به تاخیر می اندازد واثرات زیان آوراسترس های محیطی را از بین می برد.
کرم دور چشم مخصوص آقایان سینره
معرفی کرم دور چشم آقایان  :
کرم دور چشم مخصوص آقایان سینره، با درنظر گرفتن جنس و نوع پوست آقایان تولید شده است. این کرم دارای ساختاری سبک و با قدرت جذب سریع و نفوذپذیری بالا است. پپتیدهای موجود دراین کرم قادرند مکانیزم های ساخت پروتئین های ساختمانی پوست از جمله کلاژن و الاستین را در پوست فعال سازد و با بازسازی دوباره پوست، عمق و تعداد چروکهای پوست را کاهش دهد. مواد شبه بوتاکس موجود در این کرم با ایجاد حالت ریلکسیشن درعضلات اطراف چشم باعث می شوند تا از فشار روی خطوط دور چشم کاسته شود و فرآیند بازسازی پوست نتیجه بخش تر باشد. وجود مواد آنتی اکسیدان طبیعی استخراج شده از BlackCurrant به حذف رادیکالهای آزاد ایجاد شده در پوست کمک می کند و پوست را از آثار مخرب آنها در امان می دارد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد.
کرم دور چشم بالای 40 سال سینره
معرفی کرم دور چشم بالای 40 سال  :
کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با دارا بودن عناصر موثر، باعث تسریع ساخت پروتئین های رشته ای پوست می شود. افزیش میزان پروتپین ها و بازسازی پوست، عمق چین و چروک ها را کاهش می دهد و استحکام شبکه پروتئینی از افتادگی پوست در اطراف چشم جلوگیری می کند. همچنین این محصول با استفاده از پپتید دیگری به نام Synake ازانقباض شدید عضلات دور چشم جلوگیری می کند، بدین ترتیب خطوط دور چشم، بویژه خطوط پنجه کلاغی کمتر تحت فشار قرار می گیرند.
کرم سفت کننده صورت بالای 40 سال سینره
ویژگی های اصلی :

- سفت کننده پوست صورت
- ضد افتادگی و ضد چروک
- ترمیم کننده شبکه های پروتئین پوست
- جهت افزایش استحکام پوست
- مؤثردر کاهش افتادگی و رفع چروک های صورت
- حاوی آنتی اکسیدان
 - حاوی مواد مرطوب کننده
- افزایش مقاومت پوست دربرابر تاثیر جاذبه و پیشگیری از افتادگی پوست

 برای چه افرادی مناسب است:

این محصول برای انواع پوست وافراد بالای 40 سال ،پیشنهاد مناسبی است

چه تاثیری دارد:.

وجود مواد مهار کننده کلاژناز در فرمولاسیون این کرم  از تخریب پروتئین های پوست جلوگیری می نماید و مواد ترمیم کننده و ضد التهاب آن نیز به تقویت ساختار پوست کمک می کنند
کرم ضد لک بالای 40 سال سینره
معرفی کرم ضد لک بالای 40 سال  :
کرم ضد لک بالای 40 سال سینره، مجموعه ای منحصر به فرد از ترکیبات روشن کننده گیاهی است که با مکانیزم های گوناگون عمل نموده و لک های پوستی را به سرعت بهبود می بخشد. استفاده از فرم لیپوزومی مواد دراین محصل نفوذ و جذب آن به لایه های زیرین پوست را امکان پذیر می کند و اثرآن را افزایش می دهد. مواد مؤثره موجود در این کرم علاوه بر مهار آنزیم تیروزیناز و کاهش تولید ملانین با اثرات آنتی اکسیدانی قوی خود قادرند از اکسیداسیون چربی ها، پروتئین و ایجاد رنگدانه های Lipofuscin در سلولهای پوست جلوگیری کنند.
کرم آلفا هیدروکسی اسید 10 سینره
ویژگی های اصلی :

- لایه برداری ملایم پوست
-کمک به رفع چروک های سطحی
- محو و بی رنگ نمودن تدریجی جای جوش و لک های پوستی
- افزایش رطوبت و ایجاد نرمی و لطافت در پوست
- حاوی اسید میوه های لیمو-آناناس- انگور و گل ساعتی جهت حفظ جوانی و شادابی پوست
- جوان سازی پوست از طریق تحریک چرخه جوان سازی پوست
-  لایه بردار پوست بدون ایجاد التهاب
- مانتع ازایجاد جوش های سرسیاه وسفید
کرم مغذی شب بالای 40 سال سینره
معرفی کرم مغذی شب مخصوص افراد بالای 40 سال  :
کرم مغذی شب مخصوص افراد بالای 40 سال سینره، با استفاده از آخرین تکنولوژی ها در زمینه سلول های بنیادی گیاهان تولید شده است.کرم مغذی، محصولی بسیار کارآمدی در زمینه محافظت از پوست در مقابل استرس های بیولوژیکی و فیزیکی و تحریک پوست جهت نوسازی می باشد. این محصول مجموعه کاملی از عوامل موثر نظیر ویتامین ها، اسید آمینه ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و اسید های چرب می باشد که برای مراقبت همه جانبه از پوست مناسب است. به علاوه این کرم به دلیل داشتن منابع مغذی برای ترمیم و نوسازی پوست، سبب تقویت وجوان سازی پوست می گردد.
کرم مرطوب کننده پوست چرب سینره
معرفی کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب  :
کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب سینره، با ترکیبات فاقد چربی و مواد حساسیت زا می باشد که با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به طور موثروطولانی مدت تامین می کند. این کرم با قابلیت جذب چربی های اضافه جلوه ای مات به  پوست بخشیده و آن را سرزنده و با لطافت می نماید.به علاوه این کرم با جمع کردن منافذ باز پوست های چرب از ایحاد جوش بر روی پوست جلوگیری می کند.
کرم ضد چروک بالای 40 سال سینره
معرفی کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال  :
کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال سینره، به طور تخصصی برای مقابله با عوارض ناشی از افزایش سن تولید شده است. این کرم حاوی پپتیدهایی می باشد که با افزایش میزان کلاژن، الاستین و سایز پروتئین های ساختمانی پوست، سرعت جوانسازی پوست را افزایش می دهند.به علاوه این محصول، با ایجاد حالت آرامش درعضلات صورت، فشار ناشی از انقباض عضلات بر روی پوست را از بین می برد و به رفع چین و چروک ها کمک می کند. کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال سینره با بهره گیری از مواد مرطوب کننده مؤثر، رطوبت مورد نیاز پوست را نیز فراهم می کند.
کرم ترمیم کننده پوست سینره
معرفی کرم ترمیم کننده پوست :
کرم ترمیم کننده پوست سینره با خواص ضد التهابی، مرطوب کنندگی  باعث محافظت از زخم و اسکار های پوست  شده و با ایجاد یک لایه بسیار ظریف بر روی زخم از ایجاد التهاب، خونریزی، خارش و سوزش زخم جلوگیری کرده و مانع تبخیر آب از بافت ها می شود. در نتیجه با سرعت به بازسازی و ترمیم پوست می پردازد.
ماسک روشن کننده صورت سینره
معرفی ماسک روشن کننده صورت  :
عواملی چون استرس، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب، کشیدن سیگار و کم خوابی و ... باعث بروز تیرگی وکدر شدن پوست میشود. استفاده مرتب ازاین ماسک باعث می­ گردد که رنگدانه سازی پوست تحت تاثیر قرارگرفته و رنگ پوست پس از مدتی روشن­ وشفاف تر سازد 
ماسک اسکراب پوست چرب سینره
معرفی ماسک اسکراب پوست چرب :
ماسک اسکراب پوست های چرب سینره،حاوی کیوی ودانه های اسکراب جهت پاکسازی عمیق پوست ازانواع آلودگی ها و از بین بردن جوش های سرسیاه تهیه شده است. دانه های اسکراب موجود دراین ماسک کمک به رفع سلولهای مرده پوست کرده که همین امر موجب شفاف­ ترودرخشان­ تر شدن پوست می­ گردد. وجود اسیدهای میوه نظیرالفا هیدروکسی اسید موجود در کیوی،علاوه بر رطوبت رسانی به پوست سرعت جوانسازی پوست را نیز افزایش می دهد
ژل صورت مخصوص پوست آکنه ای سینره
ویژگی های اصلی 

رفع جوش های سر سیاه، قرمز و التهابی با اثر طولانی مدت

 التیام بخش و ضد التهاب 

پیشگیری از ایجاد جوش های جدید

کمک به از بین بردن جای جوش

تنظیم ترشح چربی پوست 

تقویت سیستم دفاعی پوست جهت جلوگیری از رشد باکتری های مولد جوش

حاوی مواد مرطوب کننده جهت پیشگیری از خشکی پوست 
روغن رفع ترک بدن سینره
معرفی روغن رفع ترک بدن  :
روغن رفع ترک بدن سینره با دارا بودن ترکیباتی با منشاء گیاهی، مواد ضد التهاب، اسید های چرب ضروری و ویتامین ها با کمک به بازسازی پروتئین های ساختمانی پوست و ساختار سه بعدی آن، خاصت ارتجاعی آن را افزایش داده و ازایجاد استریا پیشگیری می کند. روغن رفع ترک بدن سینره فاقد مواد نگهدارنده، پارابن، رنگ و مواد حساسیت زا می باشد و جذب سریع آن از لک شدن لباس پس از استفاده جلوگیری می نماید. از این روغن می توان جهت پیشگیری از ایجاد ترک های پوستی در مواردی مانند افزایش سریع وزن و بدنسازی نیز استفاده نمود.
سرم ضد چروک سینره
معرفی سرم ضد چروک  :
سرم ضد چروک سینره به عنوان نسل جدید محصولات آرایشی-بهداشتی، با الگوبرداری ازمکانیزم های پیچیده درون سلولی و با استفاده از مواد موثر توانسته است جایگاه ویژه ای جهت حفظ سلامتی و مقابله با عوامل زیان آور محیطی به خود اختصاص دهد. پپتیدها که مجموعه ای از چند اسید آمینه می باشند، مهمترین ترکیبات سرم ضد چروک سینره هستند. این پپتیها به علت کوچکی مولکول ها دارای قدرت نفوذ زیادی هستند و فرآیندهای درون سلولی را تحت تاثیر قرار می دهند. افزایش توان سلول ها جهت نوسازی پوست و محافظت از فاکتورهای رشد سلولی از دیگر ویژگی های این محصول است .
سرم سفت کننده صورت سینره
معرفی سرم سفت کننده پوست صورت:
سرم سفت کننده پوست صورت سینره، با ترکیبات منحصر به فرد، سرعت جذب بالا و قدرت اثر بخشی طولانی از مجموعه عصاره ها و پپتیدها تشکیل شده است که با عملکرد چند جانبه در راستای حفظ وافزایش استحکام پوست می باشد وازافتادگی پوست به طور مؤثر و طی مدت زمان کوتاه جلوگیری می کند. ترکیبات به کاررفته دراین سرم، با حفظ ساختاروعملکرد صحیح الاستین باعث بهبود خواص بیومکانیکی پوست می شوند و قابلیت ارتجاعی پوست را در سه برابرافزایش می دهند
کرم مرطوب کننده صورت آقایان سینره
معرفی کرم مرطوب کننده صورت آقایان  :
 کرم مرطوب کننده آقایان سینره، دارای بافتی بسیارسبک و مواد مرطوب کننده موثر بوده و با جذب سریع آبرسانی مورد نیاز پوست را درمدت طولانی تامین خواهد کرد.این محصول حاوی مواد گیاهی است که پوست را درمقابل عواملی چون دود سیگار، آلودگی هوا وفلزات سنگین معلق درهوا محافظت می کند و باعث به تعویق افتادن پیری پوست می شود.
کرم مرطوب کننده بدن سینره
معرفی کرم مرطوب کننده بدن  :
کرم مرطوب کننده بدن سینره، رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده ومانع از پوسته پوسته شدن و خارش ناشی ازخشکی شده و به پوست نرمی و لطافت خاصی می بخشد. این کرم به راحتی بر روی سطح پوست پخش و سریع جذب می شود به طوری که سبب کثیف شدن لباس نمی گردد و جلوه ی چرب ایجاد نخواهد کرد. درترکیبات این کرم ازروغن های گیاهی نظیر، روغن گل مغربی وآووکادو، سرشارازامگا 3 و امگا 6 جهت نرم شدن و محافظت از پوست استفاده شده است و ازآن در برابررادیکال های آزاد محافظت می نماید.