پرایمر مات کننده اکسپرتیج 30میل آردن
معرفی پرایمر مات کننده اکسپرتیج 30میل آردن:
پرایمر مات کننده اکسپرتیج آردن برای داشتن آرایشی مات و طبیعی انتخاب مناسبی است. این محصول ساختاری سبک و ابریشمی دارد و به کنترل براقیت پوست کمک می‌کند. پرایمر مات کننده اکسپرتیج آردن با خاصیت ضد چروکی که دارد به از بین بردن آثار ناشی از خستگی، استرس و پیری پوست کمک کرده و عیوب سطحی پوست را می‌پوشاند. 
پرایمر صورت پرفکت شون
معرفی پرایمر صورت پرفکت شون:

پرايمر صورت پرفکت شون با بافت سبک خود، سبب محو شدن چروک های صورت می گردد و پوست صورت را برای آرايشی بهتر آماده می سازد. وجود روغن جوانه گندم، آلوئه را و روغن کنجد در پرايمر صورت پرفکت شون به حفظ رطوبت پوست در طول روز کمک شايانی نموده که نتيجه آن، داشتن پوستی جوان، شاداب و زيبا خواهد بود. پرايمر صورت پرفکت شون برای زيرسازی آرايش صورت استفاده می شود که می توان آن را قبل از کرم پودر و پنکک جهت داشتن آرايشی طبيعی تر و ماندگارتر به کار برد. برای داشتن پوستی يکدست، يکنواخت و دارای حالت طبيعی، به تنهايی نيز می توان از پرايمر صورت پرفکشن شون استفاده نمود
پالت پوشاننده قوی گلدن رز
معرفی پالت پوشاننده قوی گلدن رز:

پالت پوشاننده گلدن رز، محصولی با قدرت پوشانندگی بسیار بالا جهت رفع نواقص پوست می باشد. این کرم دارای بافتی سبک و کرمی می باشد که به راحتی بر روی پوست می نشیند. پالت پوشاننده گلدن رز دارای رنگ بندی متفاوت در یک بسته می باشد که با استفاده صحیح قبل از کرم پودر موجب پنهان ساختن تمامی معایت پوست از جمله (لکه های تیره، آکنه، رگ های بیرون زده و... ) می گردد.
هایلایتر و پرایمر رنگی مایع گلدن رز
معرفی هایلایتر و پرایمر رنگی مایع گلدن رز:
هایلایتر مایع براق گلدن رز محصولی استثنایی جهت افزایش درخشندگی آرایش و حفظ رطوبت پوست می باشد. این هایلایتر نقاط مورد نظر پوست را براق و درخشان تر نموده و نمایی گیرا در آرایش ایجاد می نماید. هایلایتر و پرایمر رنگی مایع گلدن رز حاوی عناصر مرطوب کننده بوده که در رطوبت پوست را تامین می کند.هایلایتر و پرایمر رنگی مایع گلدن رز دارای بافتی نرم و مایع بوده و با ایجاد درخشندگی در چهره پوست را جوان تر و شاداب تر نمایش می دهد.
پرایمر آرایشی براق رنگی گلدن رز
معرفی پرایمر آرایشی براق رنگی گلدن رز:

پرایمر آرایشی براق رنگی گلدن رز دارای بافتی سبک و ابریشمی با ته‌رنگ صدفی است که بدون ایجاد حس چربی روی پوست به آن درخشندگی ای طبیعی می بخشد. فرمولاسیون این محصول طوری طراحی شده که منافذ باز و خطوط ریز صورت را به خوبی می پوشاند، پوست را روشن می کند، رنگ پوست را یکنواخت می کند، به آن حس تازگی می بخشد و درخشندگی بی نظیری به آن می دهد. از پرایمر آرایشی براق رنگی گلدن رز می توانید به عنوان پایه آرایش قبل از زدن کرم پودر استفاده کنید و یا آن را با کرم پودرتان مخلوط کنید تا براق شود، از این محصول همچنین به عنوان هایلایتر بعد از زدن کرم پودر نیز می توانید استفاده کنید.
پرایمر سایه چشم گلدن رز
معرفی پرایمر سایه چشم گلدن رز:

پرایمر سایه چشم گلدن رز زیر ساز آرایش چشم بوده و ماندگاری و دوام سایه را افزایش داده، رنگ آن را پررنگ و بادوام تر می سازد و پلک ها را برای آرایشی با دوام آماده می کند. این محصول بافتی نرم و سبک دارد و رنگ دهی سایه را بهبود می بخشد. استفاده از پرایمر سایه چشم گلدن رز آسان است. همچنینی این محصول فاقد پارابن و مورد تایید متخصصین پوست است.