‫خط چشم کوزه ای نوت
معرفی ‫خط چشم کوزه ای نوت :
‫خط چشم کوزه ای نوت محصولی غنی شده با روغن بادام شیرین و ویتامین ای می باشد که علاوه بر ایجاد خط چشمی صاف و یکدست در افزایش رشد مژه ها نیز موثر می باشد. این خط چشم به سرعت بر روی پلک خشک شده و خط چشمی دقیق و براق ایجاد می نماید. فرمولاسیون غنی ‫خط چشم کوزه ای نوت با محافظت از پوست پلک در برابر رادیکال های آزاد از ایجاد پیری زور رس پوست ، حساسیت ،خارش و ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری می نماید.
‫ریمل دو کاره نوت
معرفی ‫ریمل دو کاره نوت :
ریمل دو کاره نوت محصولی با تاثیر بی نظیر در افزایش حجم و طول مژه ها می باشد. وجود روغن بادام شیرین و ویتامین ای در فرمولاسیون ریمل دو کاره نوت ریشه ی مژه ها را تغذیه و آبرسانی نموده و سبب افزایش رشد مژه های می گردد. همچنین آنتی اکسیدان های موجود در آن از ایجاد ، حساسیت ،خارش واشک چشم جلوگیری می نماید. ریمل دو کاره نوت داشتن براشی منحصر به فرد تنها با یک بار استفاده نمایی پرپشت و حجیم به مژه ها می بخشد علاوه بر آن موجب چسبندگی مژه های نمی گردد.
‫ریمل حجم دهنده نوت
معرفی ‫ریمل حجم دهنده نوت :
ریمل حجم دهنده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که با براش منحصر به فرد خود سبب افزایش حجم مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گرد. فرمولاسیون غنی ریمل حجم دهنده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
‫ریمل بلند کننده نوت
معرفی ‫ریمل بلند کننده نوت :
ریمل بلند کننده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که موجب افزایش طول مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گردد. فرمولاسیون منحصر به فرد ریمل بلند کننده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
ریمل چهار کاره حرفه ای نوت
معرفی ریمل چهار کاره حرفه ای نوت:
ریمل چهار کاره حرفه ای نوت محصولی با چهار کارکرد متفاوت جهت افزایش حجم، طول ، فرم دهی و تغذیه مژه های می باشد. این ریمل سبب افزایش حجم مژه ها گردیده و در عین حال سبب افزایش طول مژه ها می گردد. ریمل چهار کاره حرفه ای نوت با حالت بخشی و تقکیک مژه ها از یکدیگر نمایی بسیار طبیعی و جذاب را به وجود می آورد. وجود ویتامین ایی که سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی می باشد در فرمولاسیون ریمل چهار کاره حرفه ای نوت سبب تقویت و کاهش حساسیت چشمی از جمله خارش ، اشک و قرمزی چشم می گردد.
ریمل بلند کننده فوق العاده لش کد نوت
معرفی ریمل لش کد نوت:
ریمل لش کد نوت دارای برسی حرفه ای و منحنی شکل جهت افزایش طول مژه ها می باشد که با یک بار استفاده مژه ها را بلند نموده و سبب تفکیک آن ها از یکدیگر می گردد. رنگ دانه های بسیار قوی ریمل لش کد نوت نمایی بسیار جذاب بر روی مژه ها ایجاد نموده و تاثیر ماندگاری بر روی آن ها دارند. وجود ویتامین ای و آنتی اکسیدان های طبیعی آن در ریمل لش کد نوت سبب تقویت و کاهش حساسیت چشمی نیز می گردد.
ریمل بلند کننده حرفه ای مژه نوت
معرفی ریمل بلند کننده حرفه ای مژه نوت :
ریمل بلند کننده مژه حرفه ای نوت مجصولی بسیار موثر در افزایش طول مژه ها می باشد که بدون ایجاد حساسیت های چشمی نمایی گیرا به آرایش چشم می بخشد. وجود ویتامین ایی  و آنتی اکسیدان های طبیعی آن در فرمولاسیون ریمل بلند کننده مژه حرفه ای نوت سبب تقویت و تغذیه مژه ها می گردد. این ریمل دارای برس بسیار تخصصی بوده که تک تک مژه ها را به مواد آغشته نموده و طول مژه ها را افزایش می دهد.
‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت
مداد چشم پیچی هایلایت نوت:
‫ ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت محصولی بسیار مناسب برای ایجاد خطوط روشن در داخل چشم می باشد. استفاده از رنگ روشن در داخل چشم ، یکی از ترفند های آرایشی بسیار موثر بوده که سبب می شود تا چشم ها بزرگتر و برجسته تر به نظر آیند. ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت رنگ دانه های بسیار غنی و طراحی کاربردی بدون نیاز به تراش آرایشی بوده که تنها با یک بار استفاده پوشش مناسبی بر روی چشم ایجاد می نماید علاوه بر آن ‫ ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم می باشد و به هیچ وجه در اطراف چشم پخش نمی گردد.
‫مداد چشم اسموکی نوت
معرفی ‫مداد چشم اسموکی نوت :
مداد چشم اسموکی نوت دارای رنگ دانه های بسیار غنی و ضد آب بوده که با تنها یک بار استفاده نمایی دودی بر روی چشم ایجاد می نماید. همچنین این محصول دارای آسان ترین و کاربردی ترین براش بین محصولات بوده که به راحتی رنگ دانه ها را پخش می نماید. مداد چشم اسموکی نوت دارای بافتی نرم بوده و تاثیر آن در طول روز ماندگار خواهد بود همچنین این مداد در مقابل تعریق نیز مقاوم می باشد.
ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت
معرفی ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت:
ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت محصولی تخصصی و موثر در افزایش حجم مژه ای می باشد که با برس حرفه ای خود نمایی پرپشت و حجیم به مژه های می بخشد. فرمولاسیون ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر ویتامین ای بوده و از ایجاد، حساسیت ،خارش و اشک چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
‫خط چشم مویی نوت
معرفی ‫خط چشم مویی نوت :
‫ خط چشم مویی نوت محصولی غنی شده با روغن بادام شیرین و ویتامین ایی می باشد که علاوه بر ایجاد خط چشمی صاف و یکدست در افزایش رشد مژه ها نیز موثر می باشد. این خط چشم به سرعت بر روی پلک خشک شده و خط چشمی دقیق و براق ایجاد می نماید. فرمولاسیون غنی خط چشم مویی نوت با محافظت از پوست پلک در برابر رادیکال های آزاد از ایجاد پیری زور رس پوست ، حساسیت ،خارش و ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری می نماید.
‫خط چشم ماژیکی نوت
معرفی ‫خط چشم ماژیکی نوت :
خط چشم ماژیکی نوت دارای رنگ دانه ها بسیار قوی و فرمولاسیون ضد آب بوده که با طراحی ماژیکی و بسیار دقیق خود خط چشمی یکدست و براق ایجاد می نماید. این محصول به سرعت بر روی پلک خشک شده و بر روی پوست پخش نمی گردد. خط چشم ماژیکی نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست نیز مقاوم می باشد.
‫پالت سایه چشم حرفه ای نوت
معرفی‫ پالت سایه چشم حرفه ای نوت :
‫ پالت سایه چشم حرفه ای نوت  ترکیبی متفاوت از 5 تناژ رنگی متفاوت سایه در یک بسته می باشد.. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون ‫ سایه چشم گریم 5 تایی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید. بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد. سایه چشم گریم نوت فاقد رایحه و پارابن می باشد و برای تمامی افراد حتی کسانی که چشمان حساس دارند مناسب می باشد‫
‫سایه چشم ابریشمی تکی نوت
‫معرفی سایه چشم تکی نوت:
‫سایه چشم تکی نوت  محصولی غنی شده با ویتامین ای و روغن بادام شیرین جهت ایجاد بافتی ابریشمی و براق بر روی پلک می باشد. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون ‫سایه چشم تکی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید.بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد.
‫پالت سایه چشم 4 عددی نوت
معرفی ‫پالت سایه چشم 4 عددی نوت :
پالت سایه چشم 4 عددی نوت محصولی با طراحی کاربردی و غنی شده با ویتامین ای جهت ایجاد آرایش های جذاب و گیرا در چهره می باشد. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون پالت سایه چشم 4 عددی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید. بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد
‫کانسیلر مایع دور چشم نوت
معرفی ‫کانسیلر مایع دور چشم نوت :
کانسیلر مایع دور چشم نوت یک پوشاننده بسیار قوی بوده که تنها با یک مرتبه استفاده تیرگی های اطراف چشم را پوشش می دهد. این کانسیلر حاوی پروتئین سویا و روغن معجزه آسای آرگان بوده و از پوست حساس اطراف چشم در مقابل آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد موجود در محیط محافظت می نماید.همچنین وجود پروتئین سویا در کانسیلر مایع دور چشم نوت سبب کلاژن سازی میشود که به استقامت و تقویت پوست کمک میکند.
‫مداد چشم پیچی نوت
مداد چشم پیچی اینتنس نوت:

‫مداد چشم پیچی اینتنس نوت محصولی با رنگ دانه های بسیار غنی و طراحی کاربردی بدون نیاز به تراش آرایشی بوده که تنها با یک بار استفاده پوشش مناسبی بر روی چشم ایجاد می نماید. ‫مداد چشم پیچی اینتنس نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم می باشد و به هیچ وجه در اطراف چشم پخش نمی گردد.
سایه چشم مینرال نوت
معرفی سایه چشم مینرال نوت :

سایه چشم مینرال نوت با بافت پودری و پوشش بالای خود زیبایی خاصی به چشم ها می دهد. این محصول بادوام بوده و ماندگاری بالایی دارد و در اطراف چشم پخش نمی شود. سایه چشم مینرال نوت ویتامینه بوده، به خوبی روی همه پوست ها می نشیند. همچنین دارای طیف رنگی متنوع است و موجب زیبایی و عمق بخشیدن به چشم ها می شود. این محصول فاقد پارابن و مورد تایید متخصصین پوست می باشد.
‫مداد چشم مغذی نوت
معرفی ‫مداد چشم مغذی نوت:
مداد چشم مغذی نوت محصولی با رنگ دانه های مغذی ، ضد آب و ماندگار جهت ایجاد نمایی طبیعی  در آرایش چشم ها می باشد. مداد چشم مغذی نوت حاوی عناصر مغذی بوده که سبب آسیب به پوست حساس اطراف چشم و ایجاد حساسیت نمی گردد. این مداد دارای رنگ بندی بسیار متنوع بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم بوده و به هیچ عنوان در اطراف چشم پخش نمی گردد.
میسلار پاک کننده آرایش چشم سینره
معرفی پاک کننده آرایش چشم میسلار 120 میل سینره:
پاک کننده آرایش سینره، بر پایه میسلار واتر تولید شده و می تواند کلیه آرایش چشم یا آلودگی های اطراف آن را به خوبی تمیز کند. این محصول قدرت پاکیزگی مناسبی دارد و برای استفاده از آن نیاز به هیچ گونه فشاری بر روی پوست نیست. پاک کننده آرایش چشم میسلار سینره، فاقد هرگونه عطر، پارابن، الکل و اسانس بوده و حاوی عصاره شکوفه های گیلاس می باشد. خاصیت مرطوب کنندگی و التیام بخشی ، باعث ایجاد حس تازگی و لطافت پوست، بعد از مصرف محصول  می شود. پاک کننده چشم میسلار سینره، از خاصیت آنتی اکسیدانی بهره مند بوده و در حفاظت پوست دور چشم از اثرات زیان آور رادیکال های آزاد موثر است.
شیر پاک کن فومی مای
معرفی شیر پاک کن فومی مای 
شیر پاک کن مای،با ایجاد لایه ای سبک و لطیف بدون ایجاد حس چربی ،پوست را از هرگونه آلودگی های محیطی ومواد آرایشی  پاکسازی می کند. به علاوه حاوی عصاره گیاه جوحوبا بوده که پوست را نرم و مرطوب می سازد
ریمل حجم دهنده مای
معرفی ریمل حجم دهنده مکس ولوم مای:
.ریمل حجم دهنده مکس مای، مژهایتان را پرپشت، بلند وخوش حالت می نماید و با طراحی برس منحصر به فردش با هر حرکت برس مژه ها حجم یافته تک تک مژهایتان نمایان و خوش حالت می شود
ریمل اینفینیت مای
معرفی ریمل اینفینیت مای
ریمل اینفینیت مای، ضمن حجم دهندگی فوق العاده به مژه ها آنها را خوش حالت تر و بلندتر از حد معمول نمایان می سازد و به چشم های شما جلوه ای ویژه می بخشد
خط چشم نمدی گرجس آیز مای
معرفی خط چشم نمدی گرجس آیز مای :

خط چشم نمدی گرجس آیز مای به آسانی با اپلیکاتور نمدی خود زیباترین خط چشم ها را برای جلوه دادن به نگاه جذاب شما فراهم می کند. این خط چشم دارای اپلیکاتور نمدی می باشد که نوک انعطاف پذیر آن امکان کشیدن مدل های مختلف خط چشم را به آسانی فراهم می کند.

این خط چشم به سرعت خشک می شود و هنگام استفاده زیر چشم نمی ریزد. مواد استفاده شده در این محصول فاقد اسانس است و در نتیجه حساسیتی بر روی چشم شما ایجاد نمی کند.
خط چشم مویی ضد آب مای
معرفی خط چشم مویی ضد آب مای
خط چشم مویی مای با برس مویی ظریف خود، خطوط یکدست و صاف و کاملا مشکی ایجاد می کند. قابلیت خشک شدن سریع و دوام و حفظ حالت فعلی بدون تغییر، از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد

 خط چشم مویی مای دارای بافت سبک بوده و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. در نتیجه برای خانم‌هایی که از خط چشم به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند ایده‌آل است. این خط چشم مناسب برای انواع پوست است، چرا که با فرمولاسیون ویژه‌ای که دارد به پوست حساس دور چشم آسیب نمی‌زند. این محصول دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و با تعریق صورت تغییر شکل نمی‌دهد و پخش نمی‌شود. رنگی بسیار مشکی دارد و به چشم‌ها زیبایی ویژه‌ای می‌بخشد!