‫خط چشم مویی فبیولس شون
معرفی ‫خط چشم مویی فبیولس شون:‬

خط چشم مویی فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور فوق العاده حرفه ای که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم مویی فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم مویی فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم مویی فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم مویی فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد
خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون
معرفی خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون:

خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور نمدی که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون:

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون ریملی با قابلیت حجم دهنده گی و بلند کننده گی به مژه ها جلوه ای خاص به چشم هایتان می بخشد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون دارای برسی منحصر به فرد که تارهای آن مخصوص شبیه به مژه مصنوعی است. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون حاوی روغن بادام جهت تقویت مژه ها شده و رنگی فوق العاده مشکی دارد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون مژه ها را بلند و جدا می کند و باعث چسبیدن مژه ها به یکدیگر نمی شود. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکیتور شون دوام و ماندگاری بالایی دارد ریمل حجم دهنده و بلندکننده دوپلیکاتور شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون
معرفی ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون:

‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون ترکیبی هماهنگ از چهار رنگ می باشد. ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون با دارا بودن رنگ های متنوع نمایی بسیار طبیعی به آرایش چشم می بخشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون به راحتی بر روی پوست با یکدیگر ترکیب شده و فید می گردد تا خط و یا ردی در هنگام آرایش به جا نماید. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون دارای تنوع رنگی مطابق با سلیقه بانوان ایرانی می باشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون غنی شده با روغن جوانه گندم است که مانع از خط اندازی به علت تعریق پوست بر پشت پلک می گردد. 
خط چشم مات ضد آب گلدن رز
معرفی خط چشم ضد آب:

خط چشم ضد آب گلدن رز، با ایجاد خطی تیره و مات اطراف چشم موجب می گردد تا نگاهی جذاب و گیرا داشته باشید. برس مویی خط چشم به گونه ای طراحی شده تا امکان کنترل مناسب را برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم مشکی فراهم کند. همچنین خط چشم ضد آب گلدن رز حاوی رنگ دانه های غنی بوده و در برابر آب و تعریق پوست کاملا مقاوم است.
مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز
معرفی مداد چشم بادوام 12 ساعته :

مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز، یک محصول بسیار مغذی و با کیفیت است که با رنگدانه های قوی خطوطی بسیار مشکی بر روی پلک ایجاد می کند. این محصول فوق العاده نرم و روان برای ایجاد خط چشمی با طرح های دلخواه که تا 12 ساعت بدون تغییر بر روی صورت باقی می ماند، مناسب است. این مداد غنی شده با ویتامین سی، ای و مواد معدنی و عصاره روغن زیتون است. از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
خط چشم کوزه ای گلدن رز
معرفی خط چشم :

خط چشم  گلدن رز دارای سر نمدی بسیار انعطاف پذیر و مخصوص طراحی بوده که استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. این محصول با رنگ دانه های غنی، به سرعت خشک می شود و خط چشمی کاملا پیوسته و بدون لک بر روی پلک ایجاد می کند. خط چشم ضد آب گلدن رز در مقابل تعریق بدن و آب کاملا مقاوم بوده و ماندگاری طولانی دارد.
پالت سایه چشم سلکتیو گلدن رز
معرفی پالت سایه چشم :

پالت سایه چشم 12 رنگ ، آخرین مدل انحصاری سایه برند گلدن رز است که با انتخاب 12 رنگ با هارمونی ویژه به بازار ارائه گشت. هر پالت حاوی رنگ های مات، ابریشمی، مرواریدی و براق است که با فناوری رنگدانه های میکرو، نمایی یکدست و جذاب به چشم می بخشد. بافت این محصول دارای بافتی نرم و ابریشمی بوده و بدون تغییر در رنگ و تکه تکه شدن برای ساعت ها بر روی پلک باقی می ماند.
ریمل حجم دهنده میرکل لش گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده میرکل لش:

ریمل میرکل لش محصول برند گلدن رز، با فرمولاسیون نوین و برس منعطف خود تمامی مژه ها را از ریشه تا نوک پوشش می دهد و بدون آنکه بر روی مژه ها جمع شود، نهایت حجم  و طول را در تمام طول روز برای مژه ها به ارمغان می آورد.
پالت حرفه ای سایه چشم گلدن رز
معرفی پالت حرفه ای سایه چشم :

پالت سایه چشم گلدن رز با دارا بودن پنج رنگ متفاوت و هارمونیک در یک بسته، امکان ایجاد سایه ای بی نظیر را برای شما ایجاد می کند. بافت سایه های این پالت ابریشمی و نرم است و به راحتی بر پشت پلک می نشیند و ظاهری زیبا به آرایش می بخشد.
ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز :

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر، موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد.
ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز:

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و دارا بودن فرچه منحنی، بسیار نرم و انعطاف پذیر است که موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشمان می دهد.
ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز:

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز گلدن رز با دارا بودن فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر، موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. این ریمل با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد. همچنین به علت ضد آب بودن این ریمل می توانید به راحتی در هنگام ورزش و شنا از این محصول استفاده کرده و با استفاده از آرایش پاک کن آن را پاک نمایید.
ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز:  

ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز گلدن رز محصولی متفاوت و چند منظوره جهت افزایش طول مژه ها و حجم دهی آن ها می باشد که با رنگ مشکی غنی خود گیرایی چشمان را چندین برابر می سازد. این ریمل با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر موجب افزایش حجم و طول مژه ها می گردد و با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد.
ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز :

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز گلدن رز دارای فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر است که موجب افزایش حجم و فر شدن مژه های می گردد. این ریمل با پوشش آبی رنگ بر روی هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها، نمایی خیره کننده به چشم ها می بخشد.
سایه چشم بادوام استیکی گلدن رز
معرفی سایه چشم استیکی:

یکی از محصولات متفاوت و جدید برند گلدن رز، سایه چشم استیکی است که دوام و ماندگاری بالایی داشته و پوششی بی نظیر به پلک ها می بخشد. این محصول به راحتی بر پشت پلک می لغزد و دارا بودن مکانیسیم پیچی استفاده از آن را آسان ساخته است. این سایه در 5 رنگ بندی متفاوت و با بافت نرم و مخملی موجود بوده که به عنوان خط چشم نیز قابلیت استفاده دارد. فرمولاسیون ضد آب این محصول باعث شده تا این محصول نریزد و در اطراف چشم پخش نشود.
سایه چشم با دوام چهارتایی گلدن رز
معرفی سایه چشم با دوام :
استفاده از ترکیب رنگ های سایه که به صورت تخصصی و اصولی در کنار هم قرار گیرند می توانند تمام معایب چشم از جمله کوچکی، فرورفتگی و فاصله زیاد بین چشم ها را بر طرف سازند. کمپانی گلدن رز با طراحی پالت های 4 رنگ ترکیبی سایه این امکان را برای مصرف کننده فراهم ساخته است. این محصول ماندگاری طولانی بر روی پلک دارد و نمایی براق و درخشان به چشمان می بخشد.
مژه مصنوعی گلدن رز
معرفی مژه مصنوعی گلدن رز :

مژه ی مصنوعی گلدن رز طراحی شده از چندین مدل مختلف برای سلیقه وفرم چشم های متفاوت است تا چشمان شما بزرگتر و بسیار جذاب تر نشان داده شود.همچنین این مژه مصنوعی تهیه شده از موی %100 طبیعی انسان می باشد. بنابراین چشمانی زیبا با ظاهری طبیعی و بدون ایجاد حس سنگینی را تجربه خواهید کرد
مژه مصنوعی تکی گلدن رز
معرفی مژه مصنوعی تکی :

مژه مصنوعی تکی گلدن رز، داری سه سایز ،متناسب با اندازه چشم های گوناگون طراحی شده است .این محصول چشمان شما نمایی کاملا طبیعی و جذاب می بخشد.از مژه مصنوعی تکی می توانید در نقاط دلخواه به تعداد مورد نیاز استفاده کنید تا موجب غیر طبیعی جلوه کردن مژه ها نشود.
ریمل اسموکی لشز گلدن رز
ریمل اسموکی لشز گلدن رز
ریمل اسموکی لشز گلدن رز، ریملی بسیار قوی جهت افزایش حجم و پرپشت نمایش دادن مژه ها می باشد. فرمولاسیون جدید این محصول از ایجاد ماسیدگی و لکه بر روی مژه ها جلوگیری نموده و همچنین سبب می گردد تا ریمل به سرعت بر روی مژه خشک می گردد. فیبر های برس ریمل اسموکی لشز گلدن رز بسیار نرم بوده و به راحتی رنگ دانه های مشکی ریمل را بر روی تمامی مژه های پخش می نماید. رنگدانه های کاملا مشکی ریمل اسموکی لشز گلدن رز ترکیبی بسیار مناسب برای آرایش های دودی چشم می باشد.
ریمل حالت دهنده و تقویت کننده مولتی ویتامین گلدن رز
معرفی ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز:
ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز، با ظاهری بی رنگ و فرمولاسیونی خاص به تغذیه مژه ها می پردازد و سبب جلوه ای طبیعی و براق به آن ها می شود. وجود ویتامین های A، E و پرو ویتامین B5 در دانه های کوچک ویتامین درون فرمول ریمل Perfect Lashes Multivitamin Transparent، به خوبی وظیفه تغذیه رسانی و محافظت از مژه ها را به عهده خواهد داشت.
خط چشم ماژیکی گلدن رز
معرفی خط چشم ماژیکی:

خط چشم ماژیکی گلدن رز یک محصول کاملا متفاوت و بی نظیر است که در تمام طول روز بر روی چشم باقی می ماند. این محصول با رنگ بندی متفاوت خود تنوعی بی مثال به آرایش روزانه می بخشد. سر نمدی آن به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی پلک کشیده می شود و بسیار نرم و روان است. فرمولاسیون این محصول مقابل تعریق نیز مقاوم است. این خط چشم به سرعت خشک شده و بر روی پلک ها ایجاد لکه نمی کند.
ریمل لش پلامپینگ گلدن رز
معرفی ریمل لش پلامینیگ گلدن رز 
ریمل لش پلامینیگ جدیدترین ریمل از برند گلدن رز، جهت افزایش فوق العاده حجم به مژه ها طراحی و عرضه شده است.این محصول دارای برسی بزرگ و نرم می باشد. که بدون ایجاد چسبندگی یا توده شدن مواد ریمل بر مژه،آن ها رابه سمت بالا کشیده و تک تک بلند و پرپشت می نماید. لش پلامینگ دارای رنگدانه های فوق مشکی است که در نهایت چشمانی گیرا، نافذ و جذابی را برایتان به ارمغان خواهد آورد
سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز
معرفی سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز:

سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز یک سری سایه چشم از برند گلدن رز می باشد که دارای بافتی ابریشمی بوده و نمایی مات ایجاد می کند. سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز با رنگ های مات جذابی که دارد، اثری مات و لطیف از خود به جای می گذارد و باعث می شود چشمان شما ظاهری خاص و شگفت انگیز به خود بگیرند که زمان زیادی باقی می ماند.