پاک کننده

ژل شستشوي صورت آقايان آردن
معرفی ژل شستشوی صورت آقایان آردن:

ژل شستشوی صورت آقایان آردن شوینده صورت غیر صابونی با pH سازگار با پوست آقایان است و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.این محصول ضد جوش و ضد باکتری و ضد آلودگی است و در از بین بردن نقاط سیاه پوست و باز کردن و پاک کردن منافذ پوست موثر است. ژل شستشوی صورت آردن التیام دهنده پوست های زبر و خشن و نرم کننده و مرطوب کننده پوست است و به کنترل ترشح چربی پوست کمک می کند. این ژل شستشو حاوی سپـــــی کنترلA5،پیروکتـون اولامیــــن،چای سبز و گلوكونات روی و دکسپانتنول می باشد و ترمیم کننده و بازسازی کننده و پاک کننده و مراقب پوست صورت است، همچنین مورد تایید متخصصین پوست می باشد.
صابون بچه آردن
صابون بچه آردن فرمولاسیون ملایمی و pH مناسب و سازگار با پوست کودک دارد. صابون بچه آردن حاوی روغن های گیاهی كالاندولا و بادام شیرین و 2 درصد کلد کرم است که سبب مرطوب کنندگی و نرمی پوست می شود. این محصول برای شستشوی پوست لطیف کودک مناسب است و از ایجاد حساسیت پوستی جلوگیری می کند و باعث سوزش و ریزش اشک نمی شود.
ژل لایه بردار صورت آ اچ آ 15 درصد ریجنکس آردن
معرفی ژل لایه بردار صورت آ اچ آ 15 درصد ریجنکس آردن:‬‬‬

ژل لایه بردار صورت آ اچ آ 15 درصد ریجنکس آردن یک لایه بردار قوی صورت حاوی 15% آلفا هیدروکسی اسید می‌باشد که با حذف سلول‌های مرده و فرسوده، به رفع لک‌های پوستی، جای جوش و اسکار کمک می‌کند تا پوستی شفاف و صاف داشته باشید. همچنین ژل لایه بردار صورت آ اچ آ 15 درصد ریجنکس آردن دارای فرمولاسیونی فاقد چربی و غیر جوش‌زا می‌باشد که پوست را رطوبت رسانی کرده و با کاهش چین و چروک‌های پوست، به جوانسازی پوست کمک می‌کند. این محصول لایه بردار از دسته محصولات مراقبت پوست و پاک کننده ها میباشد که در زندگی امروزه که اطرافمان آلودگی های زیادی وجود دادر مصرفش غیر قابل چشم پوشی است .
شیرپاک کن پیورلاین آردن بیوتی مناسب انواع پوست آردن
شیرپاک کن پیورلاین آردن بیوتی مناسب انواع پوست آردن
شیرپاک کن پیورلاین آردن بیوتی مناسب انواع پوست آردن دارای فرمولاسیونی ملایم بوده که حاوی عصاره گل صدتومانی، هماملیس، شقایق وحشی و پروتئین شیر هیدرولیزه شده بوده که برای پوست مفید است. این محصول قدرت پاک کنندگی مناسبی داشته، ضدآلودگی، شاداب کننده و طراوت بخش پوست است و علاوه بر صورت برای پاک کردن آرایش چشم و لب هم مناسب است. شیرپاک کن پیورلاین آردن بیوتی مناسب انواع پوست آردن رطوبت‌‌رسان، مغذی و نرم کننده پوست بوده و از ایجاد خشکی و التهاب روی پوست جلوگیری و به رفع سبوم اضافه پوست کمک می‌کند.
کرم لایه بردار آ اچ آ 12 درصد درمالاین آردن بیوتی آردن
معرفی کرم لایه بردار آ اچ آ 12 درصد درمالاین آردن بیوتی آردن:
کرم لایه بردار آ اچ آ 12 درصد درمالاین آردن بیوتی آردن یک لایه بردار بسیار موثر است که روند پوسته ریزی طبیعی پوست را افزایش می‌دهد. این کرم با حذف لایه شاخی و فرسوده پوست باعث افزایش شفافیت پوست می‌شود. همچنین به تدریج جای جوش و لکه‌های تیره را رفع می‌کند. یکی از مواد موثر کرم لایه بردار آ اچ آ 12 درصد درمالاین آردن بیوتی آردن، رتینیل پالمیتات می‌باشد؛ این ماده با تسريع ساخت پروتئين‌های ساختاری پوست مانند کراتين، کلاژن و الاستين سبب افزايش روند تجديد ساختار سلولی پوست و ايجاد لايه‌های پوستی جوان‌تر می‌گردد.
تونر پاک کننده بسیار ملایم چشم و صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن
معرفی تونر پاک کننده بسیار ملایم چشم و صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن:
تونر پاک کننده بسیار ملایم چشم و صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک آردن یک پاک کننده آرایش ملایم می‌باشد که انواع آرایش چشم و صورت و آلودگی‌های محیطی را بدون نیاز به آبکشی و با حفظ سلامت پوست حساس دور چشم پاک می‌کند. همچنین تونر پاک کننده بسیار ملایم چشم و صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن پوست را رطوبت‌رسانی کرده و تحریکات پوستی ناشی از خارش، خشکی و کشیدگی پوست را تسکین داده و التیام می‌بخشد.
لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن
معرفی لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن:

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن یک شوینده قوی پوست با خاصیت مرطوب‌کنندگی است که فاقد مواد صابونی می‌باشد و علاوه بر پاکسازی پوست بدن از هرگونه آلودگی، رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تحریکات پوستی ناشی از آن جلوگیری می‌کند. لوسیون بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی اوره 5% می‌باشد که به با رطوبت‌رسانی پوست، خارش و خشکی پوست را رفع کرده، پوست را التیام می‌بخشد و سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
ژل شستشوی صورت پوست نرمال و خشک سینره
معرفی ژل شست وشوی صورت مخصوص پوست نرمال و  خشک  :
ژل شست وشوی صورت مخصوص پوست های معمولی تا خشک سینره با فرمولاسیونی بسیار ملایم، ترکیبات مرطوب کننده فوق العاده موثر و PH مناسب این امکان را فراهم می آورد که افراد با پوست خشک هم بتوانند بدون هیچ نگرانی از تشدید خشکی بر روی پوستشان صورت خود را شست و شو دهند. این ژل با دارا بودن شوینده های بسیار ملایم می باشند باعث حذف کامل آلودگی ها و باقی مانده آرایش می شود. این ژل حاوی مواد نرم کننده و مرطوب کننده های طبیعی می باشد که باعث نرم شدن و حفظ رطوبت پوست می شود.
ژل پاک کننده صورت پوست چرب سینره
ویژگی‌های اصلی

پیشگیری از ایجاد جوش
کاهش ترشح چربی پوست
دارای روغن درخت چای با خواص ضد باکتری و ضد قارچی
رفع جوش های سر سیاه و سر سفید
پاک نمودن عمیق پوست از تجمع چربی ها و سلول های مرده
فاقد مواد صابونی
دارای pH مناسب پوست
مناسب برای شستشوی روزانه پوست های چرب و آکنه ای
 

برای چه افرادی مناسب می باشد 

برای پوست های چرب و مستعد آکنه ،پیشنهاد مناسبی است .

 

چه تاثیری دارد

  ژل پوست های  چرب ومستعد به آکنه سینره،پوست را از هرگونه  آلودگی وچربی به خوبی تمیز کرده واز ایجاد جوش و آکنه جلوگیری خواهد کرد
ژل شستشوی صورت آقایان سینره
معرفی ژل شستشوی صورت آقایان :

همان طور که می دانید،تولید سبوم (چربی) در پوست آقایان بیشتر است. همچنین میزان تعرق آنها  دو برابر خانم ها است. پوست آقایان به جهت حضور طولانی مدت آنها در مکان های باز و پر تردد نیاز به شستشوی روزانه دارد تا این مواد آلاینده، مواد سمی حاصل از دود سیگار، بقایای چربی،عرق و باکتری ها از روی پوست پاک شده و پوست از آثار سوء این مواد در امان بماند. ژل شستشوی صورت سینره مخصوص آقایان با دارا بودن سورفکتانت های ملایم قادر است بدون ایجاد تحریک و خشکی پوست، چربی اضافی و آلودگی ها را از سطح پوست بزداید وجود مواد مرطوب کننده و انرژی بخش حاصل از گیاهان دریایی در این فرمولاسیون باعث احیای پوست، حفظ لطافت و شادابی و محافظت پوست می گردد.
ماسک روشن کننده صورت سینره
معرفی ماسک روشن کننده صورت  :
عواملی چون استرس، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب، کشیدن سیگار و کم خوابی و ... باعث بروز تیرگی وکدر شدن پوست میشود. استفاده مرتب ازاین ماسک باعث می­ گردد که رنگدانه سازی پوست تحت تاثیر قرارگرفته و رنگ پوست پس از مدتی روشن­ وشفاف تر سازد 
ماسک اسکراب پوست چرب سینره
معرفی ماسک اسکراب پوست چرب :
ماسک اسکراب پوست های چرب سینره،حاوی کیوی ودانه های اسکراب جهت پاکسازی عمیق پوست ازانواع آلودگی ها و از بین بردن جوش های سرسیاه تهیه شده است. دانه های اسکراب موجود دراین ماسک کمک به رفع سلولهای مرده پوست کرده که همین امر موجب شفاف­ ترودرخشان­ تر شدن پوست می­ گردد. وجود اسیدهای میوه نظیرالفا هیدروکسی اسید موجود در کیوی،علاوه بر رطوبت رسانی به پوست سرعت جوانسازی پوست را نیز افزایش می دهد
شیر پاک کن پوست معمولی و خشک سینره
معرفی شیر پاک کن مخصوص پوست معمولی و خشک  :
شیر پاک کن مخصوص پوست های معمولی وخشک سینره، با قابلیت پاک کنندگی مناسب بدون ایجاد خشکی بر روی پوست محصولی بسیار کارآمد جهت پاک کردن صحیح آرایش و مواد زاید پوست می باشد. این محصول دارای عصاره گل همیشه بهار می باشد که از قدیم برای ترمیم زخم ها و کاهش التهابات پوستی مورد استفاده بوده است؛ عصاره این گیاه اثر نرم کننده و محافظتی بر روی پوست های حساس و کم مقاومت را دارد.
اسپری تونر پاک کننده صورت سینره
ویژگی ها:

مکمل فرآیند پاکسازی
کوچک کننده منافذ باز پوست
آرامش دهنده و التیام بخش
ایجاد شادابی، شفافیت و لطافت در پوست
مرطوب کردن پوست
مناسب برای همه سنین
 

مشخصات کلی

حجم: 150 میلی لیتر
مناسب: انواع پوست
عصاره: ندارد
کشور مبدا برند: ایران
صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
کد وزارت بهداشت: 6260374012427
تونر پاک کننده صورت سینره
تونر پاک کننده صورت سینره
cinere cleansing toner
تونر صورت سینره منافذ پوست را جمع می‌کند، پوست را شفاف و لطیف می‌کند، آرامش‌دهنده و التیام‌بخش است و علاوه بر اینکه مکمل پاک‌کننده در روتین پوستی است، به‌ عنوان متعادل‌کننده‌ی PH پوست هم عمل می‌کند.
این محصول گیاهی بوده و فاقد الکل می‌باشد.
ژل شوینده آنتی پولوشن مخصوص آقایان سینره
معرفی ژل شوینده آنتی پولوشن صورت (ضد آلودگی هوا) مخصوص آقایان  سینره :
ژل شستشو صورت ضد آلودگی هوا آقایان سینره ترکیبی بسیار موثر در پاکسازی پوست آقایان از مواد آلاینده، مواد سمی حاصل از دود سیگار، بقایای چربی، عرق و باکتری از روی پوست می باشد. این ژل شست و شو حاوی عصاره موریگنا بوده که با ایجاد لایه محافظ از جذب آلودگی های موجود در هوا بر روی پوست جلوگیری می نماید. ژل شستشو صورت ضد آلودگی هوا آقایان سینره حاوی عصاره گیاهان دریایی می باشد که سبب احیا پوست و افزایش طراوت و لطافت پوست آقایان می گردد.
میسلار پاک کننده آرایش چشم سینره
معرفی پاک کننده آرایش چشم میسلار 120 میل سینره:
پاک کننده آرایش سینره، بر پایه میسلار واتر تولید شده و می تواند کلیه آرایش چشم یا آلودگی های اطراف آن را به خوبی تمیز کند. این محصول قدرت پاکیزگی مناسبی دارد و برای استفاده از آن نیاز به هیچ گونه فشاری بر روی پوست نیست. پاک کننده آرایش چشم میسلار سینره، فاقد هرگونه عطر، پارابن، الکل و اسانس بوده و حاوی عصاره شکوفه های گیلاس می باشد. خاصیت مرطوب کنندگی و التیام بخشی ، باعث ایجاد حس تازگی و لطافت پوست، بعد از مصرف محصول  می شود. پاک کننده چشم میسلار سینره، از خاصیت آنتی اکسیدانی بهره مند بوده و در حفاظت پوست دور چشم از اثرات زیان آور رادیکال های آزاد موثر است.
محلول میسلار واتر 200 میل نئودرم
معرفی محلول میسلار واتر 200 میل نئودرم:

محلول میسلار واتر نئودرم دارای فرمولاسیونی ملایم و فاقد پارابن و صابون می‌باشد که انواع پوست را به خوبی پاکسازی کرده و بدون خشک کردن پوست، هرگونه آرایش صورت و چشم را کاملاً پاک می‌کند. همچنین محلول میسلار واتر 200 میلی لیتر نئودرم توسط خواص ضد التهاب و مرطوب کنندگی، پوست را نرم و لطیف ساخته، التهابات پوستی را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود سلامت پوست حفظ شود و پوستی شاداب و باطراوت داشته باشید.
ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم
معرفی ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم:

ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک نئودرم یک پاک کننده قوی فاقد مواد صابونی می‌باشد که بدون بروز خشکی در پوست، انواع آلودگی‌های محیطی را از بین برده و پوست را شفاف و تمیز می‌سازد. ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم مخصوص پوست خشک و معمولی ساخته شده و به واسطه داشتن آلانتوئین و پنتاویتین، پوست را به خوبی آبرسانی می‌کند، آن را نرم و لطیف ساخته، به رفع التهابات پوستی کمک کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.
کرم لایه بردار رینیوال نئودرم
ویژگی‌های اصلی :

لایه برداری و پاکسازی سلول های مرده از سطح پوست
رفع زبری پوست
جلوگیری از پیدایش چین و چروک با تحریک ساخت کلاژن در لایه های زیرین پوست
نرمی و لطافت پوست
رطوبت رسان
کمک به درمان آکنه، جوش های سرسیاه و تیرگی ناشی از جای جوش
ژل شستشوی صورت پوست چرب 200میل نئودرم
معرفی ژل شستشوی صورت پوست چرب 200میل نئودرم:

ژل شستشوی صورت پوست چرب نئودرم یک پاک کننده قوی فاقد مواد صابونی و با خاصیت آنتی باکتریالی می‌باشد که بدون پر کردن منافذ پوست، انواع آلودگی‌های روی پوست را از بین برده و پوست را شفاف و تمیز می‌سازد. ژل شستشوی صورت پوست چرب 200میل نئودرم با کمک روغن درخت چای، که دارای ترکیبات آنتی‌اکسیدان و ضدالتهاب می‌باشد، به رفع التهابات پوستی کمک می‌کند، اثر رادیکال‌های آزاد را خنثی کرده و میزان ترشح سبوم پوست را تنظیم می‌کند تا مانع چربی بیش از حد پوست شود. همچنین این محصول به واسطه داشتن آلانتوئین و پنتاویتین، پوست را به خوبی آبرسانی می‌کند، آن را نرم و لطیف ساخته و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.
ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم
معرفی ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم:

ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک نئودرم یک پاک کننده قوی فاقد مواد صابونی می‌باشد که بدون بروز خشکی در پوست، انواع آلودگی‌های محیطی را از بین برده و پوست را شفاف و تمیز می‌سازد. ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم مخصوص پوست خشک و معمولی ساخته شده و به واسطه داشتن آلانتوئین و پنتاویتین، پوست را به خوبی آبرسانی می‌کند، آن را نرم و لطیف ساخته، به رفع التهابات پوستی کمک کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.