‫خط چشم کوزه ای نوت
معرفی ‫خط چشم کوزه ای نوت :
‫خط چشم کوزه ای نوت محصولی غنی شده با روغن بادام شیرین و ویتامین ای می باشد که علاوه بر ایجاد خط چشمی صاف و یکدست در افزایش رشد مژه ها نیز موثر می باشد. این خط چشم به سرعت بر روی پلک خشک شده و خط چشمی دقیق و براق ایجاد می نماید. فرمولاسیون غنی ‫خط چشم کوزه ای نوت با محافظت از پوست پلک در برابر رادیکال های آزاد از ایجاد پیری زور رس پوست ، حساسیت ،خارش و ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری می نماید.
‫ریمل دو کاره نوت
معرفی ‫ریمل دو کاره نوت :
ریمل دو کاره نوت محصولی با تاثیر بی نظیر در افزایش حجم و طول مژه ها می باشد. وجود روغن بادام شیرین و ویتامین ای در فرمولاسیون ریمل دو کاره نوت ریشه ی مژه ها را تغذیه و آبرسانی نموده و سبب افزایش رشد مژه های می گردد. همچنین آنتی اکسیدان های موجود در آن از ایجاد ، حساسیت ،خارش واشک چشم جلوگیری می نماید. ریمل دو کاره نوت داشتن براشی منحصر به فرد تنها با یک بار استفاده نمایی پرپشت و حجیم به مژه ها می بخشد علاوه بر آن موجب چسبندگی مژه های نمی گردد.
‫ریمل حجم دهنده نوت
معرفی ‫ریمل حجم دهنده نوت :
ریمل حجم دهنده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که با براش منحصر به فرد خود سبب افزایش حجم مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گرد. فرمولاسیون غنی ریمل حجم دهنده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
‫ریمل بلند کننده نوت
معرفی ‫ریمل بلند کننده نوت :
ریمل بلند کننده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که موجب افزایش طول مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گردد. فرمولاسیون منحصر به فرد ریمل بلند کننده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
ریمل چهار کاره حرفه ای نوت
معرفی ریمل چهار کاره حرفه ای نوت:
ریمل چهار کاره حرفه ای نوت محصولی با چهار کارکرد متفاوت جهت افزایش حجم، طول ، فرم دهی و تغذیه مژه های می باشد. این ریمل سبب افزایش حجم مژه ها گردیده و در عین حال سبب افزایش طول مژه ها می گردد. ریمل چهار کاره حرفه ای نوت با حالت بخشی و تقکیک مژه ها از یکدیگر نمایی بسیار طبیعی و جذاب را به وجود می آورد. وجود ویتامین ایی که سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی می باشد در فرمولاسیون ریمل چهار کاره حرفه ای نوت سبب تقویت و کاهش حساسیت چشمی از جمله خارش ، اشک و قرمزی چشم می گردد.
ریمل بلند کننده فوق العاده لش کد نوت
معرفی ریمل لش کد نوت:
ریمل لش کد نوت دارای برسی حرفه ای و منحنی شکل جهت افزایش طول مژه ها می باشد که با یک بار استفاده مژه ها را بلند نموده و سبب تفکیک آن ها از یکدیگر می گردد. رنگ دانه های بسیار قوی ریمل لش کد نوت نمایی بسیار جذاب بر روی مژه ها ایجاد نموده و تاثیر ماندگاری بر روی آن ها دارند. وجود ویتامین ای و آنتی اکسیدان های طبیعی آن در ریمل لش کد نوت سبب تقویت و کاهش حساسیت چشمی نیز می گردد.
ریمل بلند کننده حرفه ای مژه نوت
معرفی ریمل بلند کننده حرفه ای مژه نوت :
ریمل بلند کننده مژه حرفه ای نوت مجصولی بسیار موثر در افزایش طول مژه ها می باشد که بدون ایجاد حساسیت های چشمی نمایی گیرا به آرایش چشم می بخشد. وجود ویتامین ایی  و آنتی اکسیدان های طبیعی آن در فرمولاسیون ریمل بلند کننده مژه حرفه ای نوت سبب تقویت و تغذیه مژه ها می گردد. این ریمل دارای برس بسیار تخصصی بوده که تک تک مژه ها را به مواد آغشته نموده و طول مژه ها را افزایش می دهد.
ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت
معرفی ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت:
ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت محصولی تخصصی و موثر در افزایش حجم مژه ای می باشد که با برس حرفه ای خود نمایی پرپشت و حجیم به مژه های می بخشد. فرمولاسیون ریمل حجم دهنده حرفه ای نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر ویتامین ای بوده و از ایجاد، حساسیت ،خارش و اشک چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
ریمل حجم دهنده مای
معرفی ریمل حجم دهنده مکس ولوم مای:
.ریمل حجم دهنده مکس مای، مژهایتان را پرپشت، بلند وخوش حالت می نماید و با طراحی برس منحصر به فردش با هر حرکت برس مژه ها حجم یافته تک تک مژهایتان نمایان و خوش حالت می شود
ریمل اینفینیت مای
معرفی ریمل اینفینیت مای
ریمل اینفینیت مای، ضمن حجم دهندگی فوق العاده به مژه ها آنها را خوش حالت تر و بلندتر از حد معمول نمایان می سازد و به چشم های شما جلوه ای ویژه می بخشد
ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون:

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون ریملی با قابلیت حجم دهنده گی و بلند کننده گی به مژه ها جلوه ای خاص به چشم هایتان می بخشد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون دارای برسی منحصر به فرد که تارهای آن مخصوص شبیه به مژه مصنوعی است. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون حاوی روغن بادام جهت تقویت مژه ها شده و رنگی فوق العاده مشکی دارد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون مژه ها را بلند و جدا می کند و باعث چسبیدن مژه ها به یکدیگر نمی شود. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکیتور شون دوام و ماندگاری بالایی دارد ریمل حجم دهنده و بلندکننده دوپلیکاتور شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
ریمل حجم دهنده میرکل لش گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده میرکل لش:

ریمل میرکل لش محصول برند گلدن رز، با فرمولاسیون نوین و برس منعطف خود تمامی مژه ها را از ریشه تا نوک پوشش می دهد و بدون آنکه بر روی مژه ها جمع شود، نهایت حجم  و طول را در تمام طول روز برای مژه ها به ارمغان می آورد.
ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز :

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر، موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد.