ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون:

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون ریملی با قابلیت حجم دهنده گی و بلند کننده گی به مژه ها جلوه ای خاص به چشم هایتان می بخشد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون دارای برسی منحصر به فرد که تارهای آن مخصوص شبیه به مژه مصنوعی است. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون حاوی روغن بادام جهت تقویت مژه ها شده و رنگی فوق العاده مشکی دارد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون مژه ها را بلند و جدا می کند و باعث چسبیدن مژه ها به یکدیگر نمی شود. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکیتور شون دوام و ماندگاری بالایی دارد ریمل حجم دهنده و بلندکننده دوپلیکاتور شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
ریمل حجم دهنده میرکل لش گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده میرکل لش:

ریمل میرکل لش محصول برند گلدن رز، با فرمولاسیون نوین و برس منعطف خود تمامی مژه ها را از ریشه تا نوک پوشش می دهد و بدون آنکه بر روی مژه ها جمع شود، نهایت حجم  و طول را در تمام طول روز برای مژه ها به ارمغان می آورد.
ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز :

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر، موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده اسنشالز با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد.
ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز:

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و دارا بودن فرچه منحنی، بسیار نرم و انعطاف پذیر است که موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. ریمل حجم دهنده و فر کننده اسنشالز گلدن رز با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشمان می دهد.
ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز:

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل ضد آب حجم دهنده اسنشالز گلدن رز با دارا بودن فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر، موجب افزایش حجم و فر شدن مژه ها می گردد. این ریمل با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد. همچنین به علت ضد آب بودن این ریمل می توانید به راحتی در هنگام ورزش و شنا از این محصول استفاده کرده و با استفاده از آرایش پاک کن آن را پاک نمایید.
ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز:  

ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنشالز گلدن رز محصولی متفاوت و چند منظوره جهت افزایش طول مژه ها و حجم دهی آن ها می باشد که با رنگ مشکی غنی خود گیرایی چشمان را چندین برابر می سازد. این ریمل با فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر موجب افزایش حجم و طول مژه ها می گردد و با پوشش هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها نمایی خیره کننده به چشم ها می دهد.
ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز گلدن رز
معرفی ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز :

استفاده از یک ریمل مناسب رمز داشتن چشمانی خیره کننده در آرایش صورت است. ریمل حجم دهنده آبی اسنشالز گلدن رز دارای فرمولاسیون کاملا حرفه ای و فرچه بسیار نرم و انعطاف پذیر است که موجب افزایش حجم و فر شدن مژه های می گردد. این ریمل با پوشش آبی رنگ بر روی هر مژه بدون ایجاد ماسیدگی و با قدرت جدا کردن مژه ها، نمایی خیره کننده به چشم ها می بخشد.
ریمل اسموکی لشز گلدن رز
ریمل اسموکی لشز گلدن رز
ریمل اسموکی لشز گلدن رز، ریملی بسیار قوی جهت افزایش حجم و پرپشت نمایش دادن مژه ها می باشد. فرمولاسیون جدید این محصول از ایجاد ماسیدگی و لکه بر روی مژه ها جلوگیری نموده و همچنین سبب می گردد تا ریمل به سرعت بر روی مژه خشک می گردد. فیبر های برس ریمل اسموکی لشز گلدن رز بسیار نرم بوده و به راحتی رنگ دانه های مشکی ریمل را بر روی تمامی مژه های پخش می نماید. رنگدانه های کاملا مشکی ریمل اسموکی لشز گلدن رز ترکیبی بسیار مناسب برای آرایش های دودی چشم می باشد.
ریمل حالت دهنده و تقویت کننده مولتی ویتامین گلدن رز
معرفی ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز:
ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز، با ظاهری بی رنگ و فرمولاسیونی خاص به تغذیه مژه ها می پردازد و سبب جلوه ای طبیعی و براق به آن ها می شود. وجود ویتامین های A، E و پرو ویتامین B5 در دانه های کوچک ویتامین درون فرمول ریمل Perfect Lashes Multivitamin Transparent، به خوبی وظیفه تغذیه رسانی و محافظت از مژه ها را به عهده خواهد داشت.
ریمل لش پلامپینگ گلدن رز
معرفی ریمل لش پلامینیگ گلدن رز 
ریمل لش پلامینیگ جدیدترین ریمل از برند گلدن رز، جهت افزایش فوق العاده حجم به مژه ها طراحی و عرضه شده است.این محصول دارای برسی بزرگ و نرم می باشد. که بدون ایجاد چسبندگی یا توده شدن مواد ریمل بر مژه،آن ها رابه سمت بالا کشیده و تک تک بلند و پرپشت می نماید. لش پلامینگ دارای رنگدانه های فوق مشکی است که در نهایت چشمانی گیرا، نافذ و جذابی را برایتان به ارمغان خواهد آورد
ریمل تاپ کت براق دیاموند بریز گلدن رز
معرفی ریمل تاپ کت براق دیاموند بریز گلدن رز:

ریمل تاپ کت براق دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. ریمل تاپ کت براق دیاموند بریز گلدن رز مژه ها و چشم ها را با بافت براق و اکلیلی خود می پوشاند و باعث می شود چشم ها با رنگ طلایی زیبای این محصول برجسته تر به نظر بیایند و ظاهری منحصر به فرد داشته باشند که برای کنسرت ها، فستیوال ها و جشن ها گزینه مناسبی است. این محصول را می توانید روی ریمل مورد علاقه تان استفاده کنید تا با ایجاد حالت اکلیلی، حجم و رنگ آن را حفظ کند.
ریمل پانورامیک همه کاره گلدن رز
معرفی ریمل پانورامیک همه کاره گلدن رز:

ریمل پانورامیک همه کاره گلدن رز دارای فرمولاسیون سبکی است و قابلیت چندین بار استفاده روی هم بدون ایجاد توده روی مژه ها را دارد. این ریمل همه کاره به مژه ها حجم می دهد، طول آن ها را افزایش می دهد و مژه ها را به خوبی حالت می دهد. براش حرفه ای این محصول که به شکل ساعت شنی است حجم فوق العاده ای به مژه ها بخشیده و آن ها را از هم جدا می کند. ریمل پانورامیک همه کاره گلدن رز دارای رنگی بسیار مشکی با ماندگاری بالا است و تمام روز روی چشم باقی می ماند.
ریمل حجم دهنده ضربدر 4 گلدن رز
ریمل حجم دهنده ضربدر 4 گلدن رز :

ریمل حجم دهنده ضربدر 4 گلدن رز حجم دهنده و بلند کننده مژه هاست. این محصول با فرمولاسیون خاص خود حجمی 4 برابر و ظاهری بلندتر و ضخیم تر به مژه ها می بخشد. ریمل حجم دهنده ضربدر 4 گلدن رز با برس مخصوص خود مژه ها را بدون ایجاد چسبندگی از هم جدا می کند و پوشانندگی خوبی دارد. این محصول به بلند شدن و حجیم شدن مژه های نازک کمک می کند.
ریمل Infinity Lash گلدن رز
معرفی ریمل Infinity Lash گلدن رز
ریمل Infinity Lash گلدن رز یک ریمل فوق‌العاده کاربردی می‌باشد که توسط رنگدانه‌های مشکی و بسیار پررنگ خود، حجم مژه‌ها را به شدت افزایش می‌دهد، باعث بلندتر شدن مژه‌ها شده و باعث می‌شود مژه‌هایی خوش‌حالت و زیبا داشته باشید. استفاده از ریمل Infinity Lash گلدن رز بسیار آسان بوده و تنها با یک بار کشیدن روی مژه‌ها، حجم و حالت شگفت‌انگیزی به مژه‌هایتان می‌بخشد که زمان زیادی باقی مانده و باعث می‌شود مژه‌ها و چشمان شما از همیشه جذاب‌تر به نظر برسند.
ریمل حالت دهنده و تقویت کننده مولتی ویتامین گلدن رز
معرفی ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز:
ریمل شفاف مولتی ویتامین Perfect lashes گلدن رز، با ظاهری بی رنگ و فرمولاسیونی خاص به تغذیه مژه ها می پردازد و سبب جلوه ای طبیعی و براق به آن ها می شود. وجود ویتامین های A، E و پرو ویتامین B5 در دانه های کوچک ویتامین درون فرمول ریمل Perfect Lashes Multivitamin Transparent، به خوبی وظیفه تغذیه رسانی و محافظت از مژه ها را به عهده خواهد داشت.
پرایمر مژه گلدن رز
معرفی پرایمر مژه گلدن رز
پرایمر مژه گلدن رز محصولی بسیار مغذی جهت افزایش حجم و بلندی مژه ها قبل از استفاده از ریمل می باشد.این پرایمر حاوی مواد فعال از جمله ویتامین ای و پرو ویتامین ب5  می باشد که سبب تغذیه و افزایش استقامت و نرمی مژه ها می گردد.  پرایمر  مژه گلدن رز  موجب افزایش تاثیر ریمل در زیبایی مژه ها و حجم بخشی به مژه ها می گردد