بازار خرید و فروش مواد مصرفی پزشکی

مواد مصرفی پزشکی

ژل ضدعفونی کننده دست 500 میل شون
معرفی ژل ضدعفونی کننده دست شون
ژل ضدعفونی کننده دست شون دارای فرمولاسیونی بسیار قوی بر پایه الکل 70 درصد است که انواع باکتری و ویروس از قبیل ویروس کرونا و آنفلوانزا را به سرعت و بدون نیاز به آبکشی از بین می‌برد تا از انتقال بیماری‌ها و عفونت‌های باکتریایی و ویروسی جلوگیری شود. این ژل ضد عفونی کننده دست برند شون به واسطه داشتن عصاره آلوئه ورا و بابونه، دارای خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی بوده، پوست را رطوبت رسانی می‌کند و از بروز حساسیت، التهاب و خشکی پوست بر اثر تماس با الکل جلوگیری می‌کند تا علاوه بر داشتن دستانی کاملاً تمیز، سلامت پوستتان نیز حفظ شود.
پاک کننده غیر صابونی کودک کیووی کیدزواش ۲۰۰ گرم
پاک کننده غیر صابونی کودک کیووی کیدزواش مخصوص استحمام کودکانی است که پوست خشک،حساس و آسيب پذير دارند و برای درمان حساسیت های پوستی مانند اگزما کاربرد دارد. این شوینده عاری از صابون است و موجب حفاظت از پوست و مرطوبیت آن می شود.
ژل سونوگرافی
ژل سونوگرافی برای هدایت بهتر امواج و جلوگیری از عبور هوا در هنگام انجام سونوگرافی، نوار قلب، نوار مغز و ... کاربرد دارد و دقت تصویر برداری و تست ها را افزایش می‌دهد. این ژل عاری از بو، چربی و الکل می‌باشد و اثری از آن بر روی پوست باقی نمی‌ماند.
فیزیوتول نقره
فیزیوتول نقره با جلوگیری و کنترل موضعی عفونت موجب التیام سریعتر زخم میشود. این محصول میتواند برای زخم های مزمن تا حاد، زخم های دیابتی، سوختگی های موضعی، زخم های پا و... استفاده شود. فیزیوتول نقره برای عکسبرداری MRI مشکلی ایجاد نمیکند. در مورد زخم های دردناک و عفونی فیزیوتول نقره به همراه بیاتین استفاده میشود. فیزیوتول نقره به دستکش یا قیچی نمیچسبد و با استفاده از بافت نازک انعطاف پذیر، برای انواع زخم ها مناسب است.
بیاتین کولوپلاست
بیاتین کولوپلاست در انواع چسبدار و بدون چسب و شکلهای مناسب پاشنه و ساکروم، با قابلیت جذب عمودی و جلوگیری از خطر خیس خوردگی پوست اطراف زخم، قابل استفاده به همراه بانداژ فشاری از زخم های عروقی پا
بیاتین آلژینات نقره (سیسورب نقره)
بیاتین آلژینات نقره (سیسورب نقره)  در زخم های آلوده یا دارای عفونت متوسط تا حاد،  در هر اندازه، شکل یا عمقی استفاده میشود. این نوع بیاتین تحت بانداژ فشرده هم مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی و بافت این محصول به کاربر این اجازه را میدهد که با توجه به نیاز خود آن را در هر سایزی برش دهد و استفاده کند. همچنین این محصول برای زخم بستر و جلوگیری از ایجاد عفونت مورد استفاده قرار میگیرد