کرم و ژل ضدجوش

کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما
معرفی کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما:

کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما فرمولاسیونی منحصر به فرد با ماندگاری بالا دارد که سبوم پوست را متعادل می‌سازد تا از پوست محافظت شود، جوش‌های قرمز و التهابی رفع شده و از تشکیل جوش‌های جدید جلوگیری شود. کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما رطوبت پوست را تأمین کرده و تا 12 ساعت حفظ می‌کند، تحریکات پوستی را تسکین می‌بخشد و توسط روی و ترکیبات مات‌کننده، براقی ناخواسته پوست را به خوبی کاهش می‌دهد.
فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما:

فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما توسط فرمولاسیون انحصاری وایت آبجکتیو و ویتامین C روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر می‌کند، رنگدانه‌های ملانین پوست را کاهش داده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد، در نتیجه لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یافته و از تولید بیش از حد رنگدانه و تشکیل دوباره لک جلوگیری می‌شود. همچنین فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط فیلترهای ضد آفتاب، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
کرم صورت سبیوم بایودرما
کرم صورت سبیوم بایودرما
Bioderma SEBIUM PRE REFINER CORRECTIVE CARE FOR ENLARGED PORES
معرفی کرم صورت سبیوم بایودرما:

عوامل گوناگونی از جمله مصرف دخانیات، آلودگی هوا و استرس باعث باز شدن منافذ پوست می‌شوند. کرم صورت سبیوم بایودرما دارای بافتی سبک و مؤثر می‌باشد که این منافذ باز را جمع کرده و از انسداد منافذ پوست جلوگیری می‌کند. کرم صورت سبیوم بایودرما به طور طبیعی کیفیت سبوم پوست را تنظیم می‌کند، در نتیجه از چربی بیش از حد پوست و ایجاد جوش جلوگیری کرده و براقی ناخواسته پوست را رفع می‌کند تا پوستی شفاف و صاف داشته باشید. همچنین این کرم پایه‌ای عالی برای آرایش می‌باشد.
سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما
معرفی سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما:

سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما دارای فرمولاسیونی ملایم است که به درمان جوش‌ها و آکنه‌های مقاوم کمک کرده و با لایه برداری پوست و از بین بردن سلول‌های مرده، جای جوش را رفع می‌کند، بافت پوست را بهبود می‌بخشد، پوست را جوان ساخته و باعث می‌شود پوستی صاف و یکدست داشته باشید. همچنین سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما شفافیت پوست را بازگردانده، خطوط نامنظم پوست را هموار ساخته و ترشح چربی در پوست را تنظیم می‌کند تا از چربی بیش از حد پوست و ایجاد جوش جلوگیری شود.
سرم ضد لک وايت ابجكتيو بایودرما
معرفی سرم ضد لک وايت ابجكتيو بایودرما:

سرم ضد لک وايت ابجكتيو بایودرما دارای بافتی سبک می‌باشد که به سرعت جذب پوست شده و توسط فرمولاسیون انحصاری وایت آبجکتیو و ویتامین C روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر می‌کند، رنگدانه‌های ملانین پوست را کاهش داده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد، در نتیجه لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یافته و از تولید بیش از حد رنگدانه و تشکیل دوباره لک جلوگیری می‌شود. همچنین سرم ضد لک وايت ابجكتيو بایودرما آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط اسید گلیلولیک پوست را لایه بردری می‌کند تا سلول‌های حاوی ملانین و رنگدانه اضافه حذف شوند و پوستی صاف و زیبا داشته باشید.
کرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی کرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما:

کرم وایت آبجیکتیو با فرمول اختصاصی  W.Oرنگ چهره را روشن ساخته و در از بین بردن لکه های قهوه ای روی پوست موثر است و از ظاهر شدن دوباره آنها جلوگیری می کند. این کرم پوست را در برابر اشعه UVA-UVB حفاظت می کند. به علاوه این کرم بافت سبک و نرمی دارد که به راحتی جذب پوست می شود و رنگ پوست را شفاف و روشن می کند. این کرم در از بین بردن لکه ها، کک و مک ناشی از بارداری، آفتاب یا عوامل دیگر موثر است. حاوی ویتامین C است که تاثیر این کرم را ماندگارتر می کند  و در کاهش رنگدانه های ملانین تاثیر می گذارد.
کرم سبیوم گلوبال پوست مستعد آکنه بایودرما
معرفی کرم سبیوم گلوبال پوست مستعد آکنه بایودرما:

کرم سبیوم گلوبال پوست مستعد آکنه بایودرما دارای فرمولاسیون مؤثر می‌باشد که عوامل ایجاد جوش‌های سرسیاه و التهابی را از بین برده و باعث کاهش چشمگیر انواع جوش می‌شود. همچنین کرم سبیوم گلوبال پوست مستعد آکنه بایودرما به ترمیم جای زخم و جوش‌ها کمک کرده و باعث تعادل سبوم پوست می‌شود تا عملکرد حفاظتی و رطوبت‌رسانی سبوم بهبود یافته و از ایجاد جوش جلوگیری ‌شود. همچنین این کرم براقی ناخواسته پوست را برطرف کرده و ظاهری صاف و زیبا به پوست می‌بخشد.
کرم ضدجوش قوی Acne Target Solution مناسب پوست مستعد جوش حجم 25میل الارو
معرفی کرم ضدجوش قوی Acne Target Solution مناسب پوست مستعد جوش حجم 25میل الارو:

کرم ضدجوش قوی Acne Target Solution مناسب پوست مستعد جوش الارو دارای فرمولاسیونی ضد جوش با اثر سریع می‌باشد که علاوه بر لایه‌برداری پوست و از بین بردن هرگونه باکتری مضر، قطر منافذ باز پوست را تنظیم کرده و چربی اضافه پوست را رفع می‌کند. همچنین کرم ضدجوش قوی Acne Target Solution مناسب پوست مستعد جوش حجم 25میل الارو حاوی بنزوئین پراکسید است که میزان ترشح چربی پوست را تنظیم می‌کند و در زمانی کوتاه جوش‌ها را درمان کرده و از ایجاد دوباره آن‌ها جلوگیری می‌کند تا پوستی بی‌نقص و زیبا داشته باشید.
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو پکیجی بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست خشک می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده ،و شوینده پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو به طور کامل رطوبت پوست را تامین نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند همچنین از ایجاد زبری پوست جلوگیری می کنند
کرم شب ترمیم کننده پوست چرب الارو
معرفی کرم شب ترمیم کننده پوست چرب الارو:

  کرم شب ترمیم کننده پوست چرب الارو با آبرسانی به پوست، باعث از بین رفتن چین و چروک، درمان التهابات پوستی، جلوگیری از چربی بیش از اندازه پوست و ایجاد آکنه می شود. این محصول قدرت رطوبت رسانی بسیار بالایی دارد و علاوه بر ترمیم پوست، باعث افزایش نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست می شود. همچنین کرم شب ترمیم کننده پوست چرب الارو مانع خشکی پوست ناشی از مصرف داروهای ضد آکنه می شود و به دلیل داشتن فرمولاسیونی سبک، به سرعت جذب می شود
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.
لوسیون ضدجوش قوی صورت و بدن 60 میل الارو
معرفی لوسیون ضدجوش صورت و بدن 60 میل الارو:
لوسیون ضدجوش صورت و بدن الارو، به کمک بافت موثر خود، در درمان آکنه و جوش های پوستی اثر می گذارد. این لوسیون ضمن درمان جوش های موضعی، التهاب های پوستی را نیز کاهش می دهد.

لوسیون ضدجوش صورت و بدن الارو، حاوی بنزوئیل پراکساید، آلانتوئین و روغن جوجوبا می باشد. بنزوئیل پراکساید یک ترکیب شیمیایی آلی است که برای بهبود و درمان انواع گوناگون آکنه در سطوح متفاوت به کار می رود. این محصول به سرعت جذب پوست شده و هیچ گونه اثر چربی بر روی آن باقی نمی گذارد.
ان سی ژل اکسفولیاک نوروا
این محصول به واسطه ی دارا بودن ترکیب نیاسین آمید، درمان کننده سریع جوش های ملتهب موضعی و دردناک، برطرف کننده ی لک و قرمزی ناشی از جوش، بدون ایجاد حساسیت میباشد. همچنین با انقباض مویرگی به درمان آکنه کمک میکند. این محصول میتواند بصورت روزانه استفاده شود
لوسیون اکسفولیاک نوروا
لوسیون اکسفولیاک نوروا درمان کننده انواع جوش و آکنه های شدید، متهب و کیستیک صورت و بدن (بازو، سینه و نواحی پوشیده از مو) است و مناسب برای درمان موهای زیر پوستی (فولیکولیت) و تیرگی های ناشی از اصلاح با خاصیت روشن کنندگی و لایه بردار می باشد. همچنین دارای ترکیب زینک جهت جلوگیری از بازگشت مجدد مو در داخل پوست است
کرم ضد جوش سبیونکس تریو ACM
حجم: 40 میلی لیتر
مناسب برای پوست های چرب و مستعد لک، جوش و آکنه
بسیار موثر در از بین بردن لک های حاصل از جوش
موجب کاهش جوش های سرسیاهحجم: 40 میلی لیتر
مناسب برای پوست های چرب و مستعد لک، جوش و آکنه
بسیار موثر در از بین بردن لک های حاصل از جوش
موجب کاهش جوش های سرسیاه
ژل آکنومگا 200 نوروا
ژل آکنومگا 200 نوروا سری Exfoliac درمان کننده انواع جوش، آکنه های ملتهب و قرمز متوسط تا شدید می باشد. همچنین لایه بردار قوی و دارای قدرت نفوذ پذیری عمیق ترکیبات در لایه های پوست بوده و کمک به رفع قرمزی و لک ناشی از جوش با خاصیت آنتی باکتریال و آنتی سپتیک می نماید
کرم ضد جوش گلوبال 6 نوروا سری Exfoliac
کرم ضد جوش اکسفولیاک گلوبال ۶ درمان کننده جوش های ملتهب، دردناک و شدید با خاصیت آنتی باکتریال بوده و لایه بردار و از بین برنده لک جای جوش با استفاده از ترکیبات سالسیلیک اسید می باشد. این محصول به واسطه دارا بودن ترکیب هیالورونیک اسید از ایجاد زخم در حین درمان آکنه جلوگیری می کند
کرم ژل ضد جوش اکنت لامینین حجم 30 میلی لیتر
درمان جوش بدون ایجاد هیچگونه لک و اسکار
دارای خاصیت تنظیم کننده چربی، ضد التهاب پوست، مرطوب کننده و التیام بخش
دارای اثر آنتی سپتیکی(ضد میکروب) قوی بدون حساسیت و تحریک پوستی
مناسب انواع پوست به ویژه پوستهای چرب و آکنه دار