مرطوب کننده و بالم لب

بالم لب کلاسیک گلدن رز
معرفی بالم لب کلاسیک :

بالم لب کلاسیک گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. این محصول فاقد رنگ است و با پوشش قوی خود بر روی لب ها موجب جلوگیری از آسیب های ناشی از اشعه های مضر آفتاب می گردد. همچنین درخششی زیبا بر روی لب ایجاد کرده و از خشکی لب ها جلوگیری می کند. به علاوه این محصول غنی شده با شی باتر، ویتامین ای و روغن بادام است که کاملا پوست لب ها را آبرسانی کرده و مرطوب و نرم می سازد.
بالم لب ویتامین گلدن رز
معرفی بالم لب ویتامینه:

بالم لب ویتامینه گلدن رز یک معجون بی نظیر از ترکیب ویتامین ها و عصاره ی میوه ها است که موجب افزایش لطافت و نرمی پوست حساس لب ها می گردد. این محصول غنی شده با عصاره میوه ( هلو، کیوی ، انگور، سیب، پرتقال )، پرویتامین B5 و ویتامین های A، E است. بالم لب ویتامینه طعم و رایحه ای بسیار خوشایند دارد و کمک شایانی به مراقبت از لب ها می کند.
بالم لب آلبالو گلدن رز
معرفی بالم لب آلبالو:

بالم لب آلبالوگلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه آلبالو، طعمی جذاب و درخششی زیبا بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب توت فرنگی گلدن رز
معرفی بالم لب توت فرنگی:

بالم لب توت فرنگی گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه توت فرنگی طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب انار گلدن رز
معرفی بالم لب انار:

بالم لب انار گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه انار طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
پرایمر لب گلدن رز
معرفی پرایمر لب گلدن رز:
پرایمر لب گلدن رز محصولی بی نظیر برای آماده سازی پوست لب در آرایش های ماندگار، افزایش حجم و نرمی لب ها می باشد همچنین این محصول موجب افزایش رنگ و دوام رژ بر روی لب ها می گردد. پرایمر لب گلدن رز فاقد رنگ بوده و دارای فرمولاسیونی بسیار سبک آن حاوی ویتامین ایی و مرطوب کننده می باشد که سبب ایجاد نرمی و افزایش رطوبت پوست لب می گردد.وجود ترکیب جدید از کلاژن در پرایمر لب گلدن رز موجب افزایش حجم بخشیدن به لب ها نیز می گردد.
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز:
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز، یک مرطوب کننده غنی با اسانس های بسیار جذاب جهت حفظ لطافت و نرمی پوست لب می باشد. کره لب  گلدن رز،حاوی کره های شی باتر،مرمرو، کره گیاه فنجانی و ویتامین ای بوده که ترک و خشکی پوست لب را ترمیم نموده و سبب آبرسانی و تنظیم رطوبت پوست می گردد. کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز دارای اس پی اف 15 بوده که پوست حساس لب ها را در مقابل آسیب های محیطی و اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
بالم لب اتودرم بایودرما
معرفی بالم لب اتودرم بایودرما:

لب عموماً از پوست بدن حساس‌تر بوده و احتمال تحریک و خشکی آن در صورت قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی مانند سرما، باد، باران و آفتاب بیشتر است. بالم لب اتودرم بایودرما دارای فرمولاسیونی مغذی و مرطوب‌کننده می‌باشد که ترک لب و مخاط خشک را ترمیم و بازسازی می‌کند، لب‌های خشک و آسیب‌دیده را التیام بخشیده و لب‌ها را نرم و مرطوب می‌سازد. بالم لب اتودرم بایودرما حاوی روغن شی باتر و ترکیبات ترمیم کننده مؤثری می‌باشد که علاوه بر ترمیم و بازسازی لب‌ها، از آن‌ها محافظت می‌کند تا از خشکی و ترک خوردن آن‌ها جلوگیری شود. بافت سبک و لطیف این محصول بدون چسبناک کردن لب‌ها، به سرعت جذب پوست می‌شود.
بالم لب الارو
معرفی بالم لب الارو:
بالم لب الارو یک ترمیم کننده و مرطوب کننده غنی جهت حفظ لطافت و نرمی پوست لب می باشد. این بالم ترک و خشکی پوست لب را ترمیم نموده و سبب آبرسانی و تنظیم رطوبت پوست می گردد. بالم لب الارو حاوی روغن سبوس برنج و موم غنی شده عسل بوده و پوست حساس لب ها را در مقابل آلودگی ها و آسیب های محیطی محافظت می نماید.بالم لب الارو با ترمیم پوست لب موجب رفع خشکی و ترک های پوست لب گردیده و سلامت را به بافت پوست لب باز می گرداند.