مرطوب کننده و بالم لب

بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن
معرفی بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن:
بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن پوست خشک لب‌ها را به خوبی رطوبت‌رسانی کرده، احساس کشیدگی و خشکی را در لب‌ها برطرف می‌کند و ترک لب‌ها را رفع می‌کند. همچنین بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن لب‌های آسیب دیده و خشک را تسکین داده و ترمیم و بازسازی می‌کند، از خشکی و ترک خوردن لب‌ها جلوگیری کرده و از پوست لب محافظت می‌کند.
کرم لب مات مینرال نوت
معرفی کرم لب مات مینرال نوت:

کرم لب مات مینرال نوت با مواد معدنی طبیعی که باعث آبرسانی و محافظت لب ها می شود غنی شده و بافت کرمی، سبک و جلوه ای مات دارد. در فرمولاسیون این محصول از مواد معدنی و ویتامین ها استفاده شده که برای لب ها مفید است. همچنین این کرم لب نرم کننده و رطوبت بخش لب است و ماندگاری و پوشانندگی فوق العاده ای دارد. کرم لب مات مینرال نوت دارای رنگبندی فوق العاده جذابی است و پیگمنت های بسیار قوی دارد که بعد از استفاده از این محصول شما را شیفته و عاشق خود می کند. این محصول صد در صد فاقد پارابن بوده و بدون تست حیوانی می باشد.
بالم لب نئودرم
معرفی بالم لب نئودرم:

بالم لب سوتینگ ریپیر نئودرم محصولی بدون مواد نگهدارنه و رنگ می باشد که با ترکیبات موثر از مواد ارزشمندی چون شی باتر، موم عسل، آلوئه ورا، ویتامین E و استرهای کلسترول/ لانسترول موجب ترمیم لب های خشک و آسیب دیده و بازگشت نرمی و لطافت می شود.
رژلب مرطوب کننده مای
معرفی رژلب مرطوب کننده مای:
رژلب مرطوب کننده مای، ترکیبی ازویتامین ای وعصاره ی طبیعی آلوئه ورا است تا خاصیت مرطوب کنندگی آن را چندین برابر سازد، که علاوه برخوش رنگ ساختن ٬رطوبت لازم را برای لب هایتان تامین می سازد
بالم لب آلوئه ورا مای
معرفی بالم لب حاوی عصاره آلوئه ورا مای
بالم لب مای غنی شده از عصاره آلوئه ورا و روغن های معدنی است که اثر نرم کنندگی و رطوبت رسانی فوق العاده به لب ها  بخشیده  و کمک موثری برای برطرف کردن خشکی  و ترک های  لب می کند
بالم لب حاوی اس پی اف 25 مای
معرفی بالم لب با خاصیت ضد آفتاب مای
بالم لب مای حاوی ضد آفتاب و روغن های گیاهی و معدنی است که در هر نوع شرایط آب و هوایی از لب ها محافظت کرده و آنها را تغذیه و تقویت می کند. همچنین با حداکثر آبرسانی و ترمیم و تقویت سد محافظتی پوست، خشکی لب ها را برطرف کرده و احساس کشیدگی لب را تسکین می دهد
بالم لب تیوپی Exo Pharma حجم 15میل مای
معرفی بالم لب تیوپی Exo Pharma حجم 15میل مای:

لب ها هم مثل سایر قسمت های بدن می توانند در معرض صدمه خورشید و کم آب شدن قرار بگیرند، به ویژه زمانیکه که به صورت دراز مدت در معرض نور آفتاب قرار بگیرد. بالم لب تیوپی Exo Pharma حجم 15میل مای
 حاوی ویتامین F و E، شی باتر، آلوئه ورا و موم عسل بوده که ترمیم کننده لب های خشک شده و ترک خورده است. بعد از استفاده از این بالم لب  احساس خشکی و کشیدگی روی لب ها از بین میرود. بالم لب تیوپی مای علاوه بر ترمیم کنندگی، تعذیه کننده و محافظت -کننده لب های شماست
بالم لب قهوه شون
معرفی بالم لب قهوه شون:
بالم لب قهوه، محصولی متفاوت با فرمولاسیون بسیار غنی از کافئیین، روغن جوانه گندم، ویتامین های آ، ای و سی است که علاوه برقدرت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی، دارای اثرترمیم کنندگی و التیام بخشی فوق العاده ای نیز بوده همچنین موجب جلوگیری ازخشکی وپوسته پوسته شدن لب ها بر اثر عواملی مثل آب و هوای نامساعد و عوارض جانبی بعضی از داروها می گردد.کافئین موجود دراین فرآورده، ازطریق مقابله با رادیکالهای آزاد، باعث محافظت لب ها در برابرآسیب های ناشی ازآلودگی هوا وآفتاب شدید شده، و باعث حفظ سلامت و زیبایی ولطافت لب ها و جلوگیری از پیری زودرس آن ها می شود
بالم لب میل لیمو شون
معرفی بالم لب لیمو شون:
بالم  لب عصاره لیمو، محصولی با فرمولاسیون بسیار غنی از لیمو، روغن جوانه گندم، ویتامین های آ، ای و سی است. که علاوه برخواص مرطوب کنندگی و نرم کنندگی دارای اثر ترمیم کنندگی و التیام بخشی استثنایی نیز بوده همچنین موجب جلوگیری ازخشکی و پوسته پوسته شدن لب ها براثرعواملی مثل آب و هوای نامساعد و عوارض جانبی بعضی از داروها می گردد. این محصول طبیعی، سرشار ازبیوفلاونوئید ها و ویتامین سی  بوده و ازطریق مقابله با رادیکال های آزاد واثرات قوی آنتی اکسیدانی، سبب محافظت لب ها در برابرآسیب ها ناشی از آلودگی هوا و آفتاب شدید می گردد.
بالم لب کلاسیک گلدن رز
معرفی بالم لب کلاسیک :

بالم لب کلاسیک گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. این محصول فاقد رنگ است و با پوشش قوی خود بر روی لب ها موجب جلوگیری از آسیب های ناشی از اشعه های مضر آفتاب می گردد. همچنین درخششی زیبا بر روی لب ایجاد کرده و از خشکی لب ها جلوگیری می کند. به علاوه این محصول غنی شده با شی باتر، ویتامین ای و روغن بادام است که کاملا پوست لب ها را آبرسانی کرده و مرطوب و نرم می سازد.
بالم لب ویتامین گلدن رز
معرفی بالم لب ویتامینه:

بالم لب ویتامینه گلدن رز یک معجون بی نظیر از ترکیب ویتامین ها و عصاره ی میوه ها است که موجب افزایش لطافت و نرمی پوست حساس لب ها می گردد. این محصول غنی شده با عصاره میوه ( هلو، کیوی ، انگور، سیب، پرتقال )، پرویتامین B5 و ویتامین های A، E است. بالم لب ویتامینه طعم و رایحه ای بسیار خوشایند دارد و کمک شایانی به مراقبت از لب ها می کند.
بالم لب آلبالو گلدن رز
معرفی بالم لب آلبالو:

بالم لب آلبالوگلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه آلبالو، طعمی جذاب و درخششی زیبا بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب توت فرنگی گلدن رز
معرفی بالم لب توت فرنگی:

بالم لب توت فرنگی گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه توت فرنگی طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب انار گلدن رز
معرفی بالم لب انار:

بالم لب انار گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه انار طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
پرایمر لب گلدن رز
معرفی پرایمر لب گلدن رز:
پرایمر لب گلدن رز محصولی بی نظیر برای آماده سازی پوست لب در آرایش های ماندگار، افزایش حجم و نرمی لب ها می باشد همچنین این محصول موجب افزایش رنگ و دوام رژ بر روی لب ها می گردد. پرایمر لب گلدن رز فاقد رنگ بوده و دارای فرمولاسیونی بسیار سبک آن حاوی ویتامین ایی و مرطوب کننده می باشد که سبب ایجاد نرمی و افزایش رطوبت پوست لب می گردد.وجود ترکیب جدید از کلاژن در پرایمر لب گلدن رز موجب افزایش حجم بخشیدن به لب ها نیز می گردد.
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز:
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز، یک مرطوب کننده غنی با اسانس های بسیار جذاب جهت حفظ لطافت و نرمی پوست لب می باشد. کره لب  گلدن رز،حاوی کره های شی باتر،مرمرو، کره گیاه فنجانی و ویتامین ای بوده که ترک و خشکی پوست لب را ترمیم نموده و سبب آبرسانی و تنظیم رطوبت پوست می گردد. کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز دارای اس پی اف 15 بوده که پوست حساس لب ها را در مقابل آسیب های محیطی و اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
بالم لب اتودرم بایودرما
معرفی بالم لب اتودرم بایودرما:

لب عموماً از پوست بدن حساس‌تر بوده و احتمال تحریک و خشکی آن در صورت قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی مانند سرما، باد، باران و آفتاب بیشتر است. بالم لب اتودرم بایودرما دارای فرمولاسیونی مغذی و مرطوب‌کننده می‌باشد که ترک لب و مخاط خشک را ترمیم و بازسازی می‌کند، لب‌های خشک و آسیب‌دیده را التیام بخشیده و لب‌ها را نرم و مرطوب می‌سازد. بالم لب اتودرم بایودرما حاوی روغن شی باتر و ترکیبات ترمیم کننده مؤثری می‌باشد که علاوه بر ترمیم و بازسازی لب‌ها، از آن‌ها محافظت می‌کند تا از خشکی و ترک خوردن آن‌ها جلوگیری شود. بافت سبک و لطیف این محصول بدون چسبناک کردن لب‌ها، به سرعت جذب پوست می‌شود.
بالم لب الارو
معرفی بالم لب الارو:
بالم لب الارو یک ترمیم کننده و مرطوب کننده غنی جهت حفظ لطافت و نرمی پوست لب می باشد. این بالم ترک و خشکی پوست لب را ترمیم نموده و سبب آبرسانی و تنظیم رطوبت پوست می گردد. بالم لب الارو حاوی روغن سبوس برنج و موم غنی شده عسل بوده و پوست حساس لب ها را در مقابل آلودگی ها و آسیب های محیطی محافظت می نماید.بالم لب الارو با ترمیم پوست لب موجب رفع خشکی و ترک های پوست لب گردیده و سلامت را به بافت پوست لب باز می گرداند.