بهداشتی و شوینده

شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن
معرفی شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن:

شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک آردن یک شوینده بسیار ملایم صورت با خاصیت مرطوب‌کنندگی است که فاقد مواد صابونی می‌باشد و علاوه بر پاکسازی پوست صورت از هرگونه آلودگی، گرد و غبار و مواد آرایشی، رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تحریکات پوستی ناشی از آن جلوگیری می‌کند. شوینده صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی اوره 5% می‌باشد که به با رطوبت‌رسانی پوست، خارش و خشکی پوست را رفع کرده، پوست را التیام می‌بخشد و سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن
معرفی مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن:
مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه آردن یک شوینده صورت ملایم و مؤثر برای شستشوی روزانه می‌باشد که هرگونه آلودگی و چربی اضافه را از بین می‌برد و در نتیجه به حفظ سلامت پوست و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه کمک می‌کند. همچنین مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن میزان ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و دارای فرمولاسیونی فاقد صابون، چربی، الکل و ترکیبات حساسیت‌زا است و به همین دلیل باعث خشکی پوست، بروز حساسیت یا ایجاد جوش نمی‌شود و برای تمامی سنین مناسب می‌باشد.
مایع شوینده غیرصابونی Liquipain سبوما مناسب پوست صورت چرب و دارای آکنه 150میل آردن
معرفی مایع شوینده غیرصابونی Liquipain سبوما مناسب پوست صورت چرب و دارای آکنه 150میل آردن:

مایع شوینده غیرصابونی Liquipain سبوما مناسب پوست صورت چرب و دارای آکنه آردن یک شوینده ملایم و مؤثر برای شستشوی روزانه پوست چرب صورت می‌باشد که هرگونه آلودگی، مواد آرایشی و چربی اضافه را از بین می‌برد و در نتیجه به حفظ سلامت پوست و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه کمک می‌کند. همچنین مایع شوینده غیرصابونی Liquipain سبوما مناسب پوست صورت چرب و دارای آکنه 150میل آردن میزان ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و دارای فرمولاسیونی فاقد صابون، چربی، الکل و ترکیبات حساسیت‌زا است و به همین دلیل باعث خشکی پوست، بروز حساسیت یا ایجاد جوش نمی‌شود و برای تمامی سنین مناسب می‌باشد.معرفی مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه آردن در بسته بندی 250لیتری نیز تولید و عرضه می‌شوند. 
شامپو پروویتال درخشان کننده مو مای
معرفی شامپو درخشان کننده مو مای
شامپو درخشان کننده مای،برای انواع مو به ویژه موهایی که زود ژولیده شده یا کم حجم و سنگین هستند، تولید شده است. این محصول با فرمولاسیون سبک مناسب شستشوی روزانه می باشد. به علاوه با محو اثرات تخریبی محصولاتی مانند،ژل مو،اسپری،موس وهمچنین آلودگی های محیطی برروی مو،موجب شادابی و سلامت موها می شود.
مایع دستشویی آنتی باکتریال شفاف آبی رنگ اسپرینگ واتر 2000 میل شون
مایع دستشویی آنتی باکتریال شفاف آبی رنگ اسپرینگ واتر 2000 میل شون
مزیت محصول

شستن دست‌ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه، تعداد میکروب‌های دست ما را کاهش می‌دهد. این مسئله چه در صورت استفاده از صابون و چه در صورت استفاده از مایع دستشویی،‌صدق می‌کند. چرا که هر دوی آنها، دارای سورفاکتانت یا مولکول‌هایی هستند که باعث کاهش کشش سطحی می‌شوند به توزیع صابون روی دست کمک می‌کنند!
‫مایع دستشویی شفاف قرمز رزی رز 2000میل شون
مزیت محصول

شستن دست‌ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه، تعداد میکروب‌های دست ما را کاهش می‌دهد. این مسئله چه در صورت استفاده از صابون و چه در صورت استفاده از مایع دستشویی،‌صدق می‌کند. چرا که هر دوی آنها، دارای سورفاکتانت یا مولکول‌هایی هستند که باعث کاهش کشش سطحی می‌شوند به توزیع صابون روی دست کمک می‌کنند!
شوینده کرمی مناسب انواع پوست 20میل الارو
معرفی شوینده کرمی مناسب انواع پوست 20میل

اگر شما دارای پوست خشک یا حساس یا پوستی هستید که پس از تمیز کردن همیشه احساس کشیدگی و زبری می‌کند، بهتر است از یک پاک‌کننده کرمی استفاده کنید. چرا که این نوع شوینده‌ها، ملایم‌تر و مرطوب کننده‌تر از انواع دیگر شوینده‌های صورت، مانند کف و ژل هستند. دلیل این امر این است که این پاک کننده‌ها دارای بافتی خامه‌ای هستند ، که فقط کف ملایمی را تولید می‌کند (یا اصلاً کف ندارد). این محصول نه تنها بدون اینکه pH پوست را به هم بزند و سد محافظتی آن را از ببرد، آن را تمیز می‌کند، بلکه با دارا بودن مواد مرطوب‌کننده و آبرسان، خشکی پوست را برطرف می‌کند
سرم ویتامین سی الارو
سرم ویتامین سی الارو اکسیری بسیار مؤثر جهت روشن نمودن و افزایش شادابی و طراوت پوست است. این سرم با دارا بودن ویتامین سی، زینک و رتینول پوست را شفاف و روشن ساخته و موجب رفع لک‌های صورت می‌گردد . سرم ویتامین C الارو دارای بافتی بسیار سبک بوده و به سرعت بر روی پوست جذب می‌گردد. ویتامین سی پایدار و اثر روشن‌کنندگی قوی از ویژگی‌های بارز این محصول برند الارو است. سرم ویتامین سی الارو دارای ویژگی ضد جوش بوده که برای افراد با پوست‌های چرب و مستعد به جوش نیز عملکرد رضایت‌بخشی دارد. علاوه بر این سرم ویتامین سی الارو در تحریک کلاژن سازی و جوان‌سازی پوست مؤثر است.
شوینده کرمی صورت 150میل الارو
معرفی شوینده کرمی صورت 150میل الارو:

شوینده کرمی صورت الارو بافت کرمی دارد و موجب رطوبت رسانی و آبرسانی پوست می شود. این محصول شوینده ای فاقد صابون است و به پاک شدن پوست از آلودگی ها کمک می کند. شوینده کرمی صورت الارو حاوی پرو ویتامین B5، روغن جوجوبا، هیالورونیک اسید و پانتنول است که موجب تقویت سد دفاعی پوست، فعال شدن ساخت کلاژن و نرمی پوست می شود.
شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو
 معرفی شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو:

شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش الارو یک شوینده عمیق پوست بوده که دارای فرمولاسیونی مخصوص پوست چرب و جوش‌دار می‌باشد و علاوه بر لایه‌برداری پوست و از بین بردن هرگونه آلودگی و چربی اضافه، باکتری‌های مولد جوش را نیز از بین می‌برد تا از ایجاد جوش جلوگیری شود. همچنین شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو حاوی آلانتوئین و پراکسید است که در درمان آکنه مؤثر می‌باشند، میزان ترشح چربی پوست را تنظیم نموده، براقیت ناخواسته پوست را رفع می‌کنند و به واسطه داشتن خاصیت ضد التهاب، التهابات ناشی از جوش را تسکین می‌دهند.