بهداشتی و شوینده

مایع دستشویی آنتی باکتریال شفاف آبی رنگ اسپرینگ واتر 2000 میل شون
مایع دستشویی آنتی باکتریال شفاف آبی رنگ اسپرینگ واتر 2000 میل شون
مزیت محصول

شستن دست‌ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه، تعداد میکروب‌های دست ما را کاهش می‌دهد. این مسئله چه در صورت استفاده از صابون و چه در صورت استفاده از مایع دستشویی،‌صدق می‌کند. چرا که هر دوی آنها، دارای سورفاکتانت یا مولکول‌هایی هستند که باعث کاهش کشش سطحی می‌شوند به توزیع صابون روی دست کمک می‌کنند!
‫مایع دستشویی شفاف قرمز رزی رز 2000میل شون
مزیت محصول

شستن دست‌ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه، تعداد میکروب‌های دست ما را کاهش می‌دهد. این مسئله چه در صورت استفاده از صابون و چه در صورت استفاده از مایع دستشویی،‌صدق می‌کند. چرا که هر دوی آنها، دارای سورفاکتانت یا مولکول‌هایی هستند که باعث کاهش کشش سطحی می‌شوند به توزیع صابون روی دست کمک می‌کنند!
شوینده کرمی مناسب انواع پوست 20میل الارو
معرفی شوینده کرمی مناسب انواع پوست 20میل

اگر شما دارای پوست خشک یا حساس یا پوستی هستید که پس از تمیز کردن همیشه احساس کشیدگی و زبری می‌کند، بهتر است از یک پاک‌کننده کرمی استفاده کنید. چرا که این نوع شوینده‌ها، ملایم‌تر و مرطوب کننده‌تر از انواع دیگر شوینده‌های صورت، مانند کف و ژل هستند. دلیل این امر این است که این پاک کننده‌ها دارای بافتی خامه‌ای هستند ، که فقط کف ملایمی را تولید می‌کند (یا اصلاً کف ندارد). این محصول نه تنها بدون اینکه pH پوست را به هم بزند و سد محافظتی آن را از ببرد، آن را تمیز می‌کند، بلکه با دارا بودن مواد مرطوب‌کننده و آبرسان، خشکی پوست را برطرف می‌کند
سرم ویتامین سی الارو
سرم ویتامین سی الارو اکسیری بسیار مؤثر جهت روشن نمودن و افزایش شادابی و طراوت پوست است. این سرم با دارا بودن ویتامین سی، زینک و رتینول پوست را شفاف و روشن ساخته و موجب رفع لک‌های صورت می‌گردد . سرم ویتامین C الارو دارای بافتی بسیار سبک بوده و به سرعت بر روی پوست جذب می‌گردد. ویتامین سی پایدار و اثر روشن‌کنندگی قوی از ویژگی‌های بارز این محصول برند الارو است. سرم ویتامین سی الارو دارای ویژگی ضد جوش بوده که برای افراد با پوست‌های چرب و مستعد به جوش نیز عملکرد رضایت‌بخشی دارد. علاوه بر این سرم ویتامین سی الارو در تحریک کلاژن سازی و جوان‌سازی پوست مؤثر است.
شوینده کرمی صورت 150میل الارو
معرفی شوینده کرمی صورت 150میل الارو:

شوینده کرمی صورت الارو بافت کرمی دارد و موجب رطوبت رسانی و آبرسانی پوست می شود. این محصول شوینده ای فاقد صابون است و به پاک شدن پوست از آلودگی ها کمک می کند. شوینده کرمی صورت الارو حاوی پرو ویتامین B5، روغن جوجوبا، هیالورونیک اسید و پانتنول است که موجب تقویت سد دفاعی پوست، فعال شدن ساخت کلاژن و نرمی پوست می شود.
شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو
 معرفی شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو:

شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش الارو یک شوینده عمیق پوست بوده که دارای فرمولاسیونی مخصوص پوست چرب و جوش‌دار می‌باشد و علاوه بر لایه‌برداری پوست و از بین بردن هرگونه آلودگی و چربی اضافه، باکتری‌های مولد جوش را نیز از بین می‌برد تا از ایجاد جوش جلوگیری شود. همچنین شوینده پوست قوی Allantoine مناسب پوست مستعد جوش 100میل الارو حاوی آلانتوئین و پراکسید است که در درمان آکنه مؤثر می‌باشند، میزان ترشح چربی پوست را تنظیم نموده، براقیت ناخواسته پوست را رفع می‌کنند و به واسطه داشتن خاصیت ضد التهاب، التهابات ناشی از جوش را تسکین می‌دهند.
فوم شستشو صورت کامفورتینگ الارو
معرفی فوم شستشو صورت کامفورتینگ الارو:

فوم شستشو صورت کامفورتینگ الارو به آرامی پوست صورت شما را تمیز می کند و هرگونه آلودگی موجود را از بین می برد، این عمل به شما حس خوشایند طراوت و تازگی را القا می کند. همچنین فوم شستشو صورت کامفورتینگ الارو با حفظ رطوبت پوست، از خشکی آن بعد از شستشو جلوگیری می کند و برای پاک کردن آرایش مناسب است. این محصول به دلیل داشتن فرمولاسیونی سبک و نداشتن صابون و الکل، برای استفاده روزانه مناسب است.
فوم شستشو ضد آکنه صورت الارو
dvellaro fresh balancing foam
معرفی فوم شستشو ضد آکنه صورت الارو:

فوم شستشو ضد آکنه صورت الارو هرگونه آلودگی و چربی موجود در پوست را از بین می برد و با اسید سالیسیلیک موجود در خود، منافذ پوست را باز می کند و حس پاکیزگی طولانی مدتی به شما می بخشد. همچنین فوم شستشو ضد آکنه صورت  کننده الارو قدرت رطوبت رسانی بالایی دارد که با حفظ رطوبت پوست، از خشکی آن بعد از شستشو جلوگیری می کند و برای پاک کردن آرایش نیز مناسب می باشد. فوم شستشو ضد آکنه صورت الارو به دلیل داشتن فرمولاسیونی سبک و نداشتن صابون و الکل، برای استفاده روزانه مناسب است.
پاک کننده دو فاز آرایش چشم حاوی پرو ویتامین الارو
ELLARO EYE MAKEUP REMOVER
معرفی پاک کننده دو فاز آرایش چشم حاوی پرو ویتامین :

پاک کننده ی آرایش چشم الارو، حاوی پرو ویتامین، پاک کننده ی قوی آرایش (ضد آب و معمولی ) است. این محصول دو فاز، پاک کننده و نرم کننده بوده و بدون نیاز به شست و شو با آب و بدون بر جای گذاشتن اثر چربی، پوست اطراف چشم را شاداب می کند. به علاوه از چین و چروک اطراف چشم جلوگیری کرده و مکمل مناسبی برای درمان تیرگی و حلقه های سیاه دور چشم نیز می باشد.
ژل شستشو ضد آکنه صورت الارو
معرفی ژل شستشو ضد آکنه صورت الارو:

ژل شستشو ضد آکنه صورت الارو، فرمولاسیونی ژله ای دارد که غنی از مواد شوینده ای است که پوست را تمیز و پاک می سازد و چربی بیش از حد پوست را کاهش می دهند. ژل شستشو  ضدآکنه صورت الارو با شستشوی عمقی پوست، منافذ را باز می کند و مانع ایجاد آکنه و جوش های سرسیاه می شود. همچنین تسکین دهنده های پوست مخصوصی در این محصول وجود دارند که مانع حساسیت، سوزش و خشکی بیش از حد پوست می شوند. این محصول برای استفاده روزانه مناسب است.