فیکساتور و پودر بیک

پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت
معرفی پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت:

پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت پودری شفاف با 100 درصد ریزدانه های بسیار نرم است که براش مخصوص به همراه دارد تا کاربرد آن را آسان تر کند. پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت آرایش پوست را تثبیت می کند و به ماندگاری بیشتر آرایش هم کمک می کند. پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت به راحتی رو پوست پخش می شود و جلوه ای مات و طبیعی به پوست می بخشد. پودر تثبیت کننده آرایش برس دار کوزارت حتی سبب ماندگاری بیشتر آرایش روی پوست های چرب می شود.
پودر فیکساتورآرایش درمابلند ویشی
معرفی پودر فیکساتور آرایش درمابلند ویشی:

  پودر فیکساتور آرایش درمابلند ویشی دارای بافت سبک بوده و ماندگاری و ثبات آرایش را تا 16 ساعت افزایش می دهد. پودر فیکساتور درمابلند ویشی، با تحمل پذیری بالا و ضد چوش و ضد حساسیت نیز می باشد.همچنین  بافت آن مات و بی رنگ بوده و تغییری در رنگ آرایش ایجاد نمی کند.
پودر فیکس فرا بیوتی
معرفی پودر فیکس فرا بیوتی :

پودر فیکس فرا بیوتی پس از انجام آرایش مورد نظرتان، کرم پودر را روی پوست تثبیت کرده، ماندگاری و دوام آرایش را افزایش می دهد و باعث می شود صورتتان ظاهری یکدست و طبیعی داشته باشد. همچنین پودر فیکس فرا بیوتی درخشش ناخواسته حاصل از مواد آرایشی را رفع می کند، مانع براق شدن پوست شده و پوست را مات می سازد. همچنین این محصول با حفظ رطوبت پوست صورت، به حفظ سلامت و زیبایی پوست کمک می کند.
پودر تثبیت کننده آرایش میو
معرفی پودر تثبیت کننده آرایش میو :

پودر تثبیت کننده آرایش میو، محصولی مات کننده و فاقد رنگ دانه می باشد که موجب افزایش ماندگاری آرایش و تثبیت رنگ دانه های آرایشی بر روی پوست و شفافیت آن می گردد. پودر تثبیت کننده آرایش میو نمایی طبیعی و مات به آرایش بخشیده و سبب جلوگیری از ایجاد خط و ماسیدگی مواد بر روی پوست می شود. این پودر تثبیت کننده حس سنگینی روی پوست ایجاد نمی کند، نرم کننده پوست است، از براق شدن پوست جلوگیری می کند و در طول روز ظاهری بی نقص و کامل را برای پوست تضمین می کند.
پودر تثبیت کننده هین
معرفی پودر تثبیت کننده هین:

پودر تثبیت کننده هین با بافت نرم خود به آرایش چهره ظاهری مات و لطیف بخشیده و آن را تثبیت می کند. این محصول پوست را روشن کرده و قرمزی صورت، سیاهی زیر چشم و عیوب صورت را به خوبی می پوشاند. رنگِ مایل به زرد و نیمه شفاف این محصول به پوست ظاهری شاداب و با طراوت می دهد. همچنین تناژ پوست را گرم کرده و رنگ ها را متعادل می کند. پودر تثبیت کننده هین برای کانتورینگ صورت نیز مناسب است.
اسپری فیکساتور مات کننده آرایش Photo Focus حجم 45 میل وت اند وایلد
اسپری فیکساتور مات کننده آرایش Photo Focus حجم 45 میل وت اند وایلد
ویژگی‌های اصلی:

-تثبیت کننده آرایش

-جلوگیری از چربی و براقی پوست

-مات کننده پوست

-افزایش دهنده ماندگاری آرایش

-یکدست کننده ظاهر پوست

-بدون انعکاس نور در عکس

-ماندگاری بالا

-استفاده آسان
پودر تثبیت کننده رولوشن
ویژگی‌ها:
 

بافت پودری بسیار نرم که به راحتی با پوست هماهنگ می‌شود
دارای تناژهای رنگی متفاوت برای پوست‌های مختلف
مات‌کننده و جلوگیری از براق شدن پوست
جلوگیری از ترشح چربی اضافه در پوست
متعادل‌کننده رنگ پوست
بدون تست حیوانی
پودر فیکس و مات کننده دبی
معرفی پودر فیکس و مات  کننده  دبی :

 پودر فیکس و مات کننده دبی، محصولی بسیار کارآمد جهت افزایش ماندگاری آرایش و نمایی بی عیب و نقص بر روی پوست می باشد. فرمولاسیون پودرفیکس و مات کننده دبی برگرفته از عصاره سنگ های با ارزش بوده که با تاثیر فوری خود سبب تثبیت آرایش می گردند. پنکک و پودر فیکس و مات کننده دبی دارای رنگ بندی متنوع و بی رنگ ارائه شده است .
پودر تثبیت کننده آرایشی یور
معرفی پودر تثبیت کننده آرایش یور:

استفاده از پودر تثبیت کننده پس از آرایش، باعث ماندگار و ضدآب شدن آرایش می ­شود. این پودر بی­ رنگ و بسیار سبک بوده و رنگ آرایش شما را تغیی نخواهد داد. ضمن اینکه حس براق و چرب به نظر رسیدن صورت پس از آرایش را کاملا از بین برده و آرایش را مات و طبیعی می­ سازد.
پودر فیکساتور کاپرا
معرفی پودر فیکساتور کاپرا:
اگر پرایمر را به عنوان شروع‌‌کننده‌ آرایش در نظر بگیریم، فیکساتورها نقطه‌ی پایانی آن هستند. فیکساتورها آرایش را با دوام‌ و ماندگارتر می‌کنند. به مرحله‌ی فیکس کردن آرایش بیک کردن نیز گفته می‌شود. این محصولات بی‌رنگ هستند و تغییری در ظاهر آرایش ایجاد نمی‌کنند فقط از ریزش آرایش جلوگیری کرده و نمای نهایی آن را مات و طبیعی جلوه می‌دهند.
پودر تثبیت کننده آرت دکو
معرفی پودر تثبیت کننده آرت دکو:

پودر تثبیت کننده آرت دکو یکی ار محصولات تخصصی آرایش و گریم است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. و برق غیر طبیعی  حاصل از استفاده از کرم پودر ها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملا یکدست به نطر آید.
مجیک فیکس لب آرت دکو
معرفی مجیک فیکس:

طراحی و ساخت مجیک فیکس توسط برند مشهور آرت دکو، برای ماندگار تر ماندن رژ لب بوده است. نقش مجیک فیکس، محافظت کننده نامرئی بر روی لب است. به طوری که اثری از رژ لب بر روی لیوان باقی نمی ماند و حتی از مالیده شدن رژ به هنگام لباس عوض کردن، جلوگیری می کند. عناصر سازنده ی مجیک فیکس کاملا طبیعی می باشد و غنی شده از عصاره های ترنج، اسطوخودوس است.
اسپری فیکس کننده آرایش هین
معرفی اسپری فیکس کننده آرایش هین:

یکی از معضلات همیشگی بانوان محو و پخش شدن آرایش بعد از گذشت چند ساعت است. اسپری فیکس کننده آرایش هین محصولی بی رنگ، که باعث تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش می شود و به بانوان کمک می کند تا آرایش خود را تا زمان زیادی حفظ کنند. همچنین اثر اسپری فیکس کننده آرایش هین توسط محصولات پاک کننده آرایشی یا با آب گرم و صابون به راحتی پاک می شود.
اسپری فیکس آرایشی 100میل ژنو بایوتیک
معرفی اسپری فیکس آرایشی 100میل ژنو بایوتیک:

اسپری فیکس آرایشی ژنو بایوتیک یک محصول فوق‌العاده مؤثر می‌باشد که باعث درخشان و زیباتر شدن آرایش می‌شود، آرایش را تثبیت کرده و از کمرنگ شدن آرایش جلوگیری می‌کند تا آرایش‌تان مانند ساعت اول دست‌نخورده باقی بماند. همچنین اسپری فیکس آرایشی 100میل ژنو بایوتیک پوست را رطوبت‌رسانی می‌کند و به واسطه داشتن عصاره چای سبز که خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد، از بروز چین و چروک جلوگیری کرده، از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند و روند پیری پوست را به تعویق می‌اندازد تا پوستی شاداب و باطراوت با ظاهری جوان و زیبا داشته باشید.
پودر تثبیت کننده آرایش اینویزیبل فلورمار
معرفی پودر تثبیت کننده آرایش اینویزیبل فلورمار :

پودر تثبیت کننده آرایش اینویزیبل فلورمار دارای بافتی نرم و سبک و فاقد رنگدانه می باشد که موجب افزایش ماندگاری آرایش و تثبیت رنگدانه های آرایشی بر روی پوست می شود. پودر تثبیت کننده آرایش اینویزیبل فلورمار نمایی طبیعی و مات به آرایش بخشیده و با ظرافت مواد آرایشی را بر روی پوست پخش می نماید. همچنین این محصول سبب جلوگیری از ایجاد خط و ماسیدگی مواد بر روی پوست می شود. پودر تثبیت کننده آرایش اینویزیبل فلورمار حاوی روغن فندق ماكاداميا، روغن هوهوبه، ويتامين هاي مكمل A، E، F و امگا 6، 7 و 9 بوده و به حفظ رطوبت، افزایش نرمی و لطافت پوست کمک می کند.
پودر تثبیت کننده مینرال آرت دکو
معرفی پودر تثبیت کننده مینرال:

پودر تثبیت کننده آرایش مینرال آرت دکو، به آرایش ظاهری هموار، یکدست و طبیعی می دهد. حاوی زینک، منیزیم و سایر مواد معدنی است که برای پوست مفید است. این پودر باعث افزایش ماندگاری آرایش بر روی صورت شده و پوست را تیره نمی کند. بافت نرم و سبک این پودر قسمت های براق صورت ( ناشی از چربی) را مات کرده و آن را نرم و مخملی می کند. به علاوه برای انواع پوست مناسب بوده و فاقد بو، موم و روغن است
اسپری فیکس فتوفوکوس Natural Finish حجم 45 میل وت اند وایلد
معرفی اسپری فیکس فتوفوکوس Natural Finish حجم 45میل وت اند وایلد:
اسپری فیکس فتوفوکوس Natural Finish وت اند وایلد بدون ایجاد حالت خشکی روی پوست موجب تثبیت آرایش می شود، ماندگاری و دوام مواد آرایشی را به شدت افزایش داده و ظاهری یکنواخت به پوست می‌بخشد. این محصول جلوه ای طبیعی به پوست می بخشد و از انعکاس نور در عکس جلوگیری می کند. اسپری فیکس فتوفوکوس Natural Finish وت اند وایلد حاوی آلوئه و را و روغن آرگان بوده و به نرم و لطیف شدن پوست کمک می کند. این محصول برای انواع پوست و کسانی که از لنز استفاده می کنند مناسب است و بدون تست حیوانی ساخته شده است.
پودر فانتزی صدفی بن نای
ویژگی‌ها:
 

مناسب استفاده همراه آرایش و بدون آرایش
قابل استفاده به صورت خشک و مرطوب
درخشان کننده و براق کننده
بافت نرم
پودر براق صورت و بدن
دارای شاین
بافت براق بسیار روان
ایجاد هایلایت بر روی پوست
مناسب برای انواع پوست
اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار
معرفی اسپری تثبیت کننده آرایش :

یکی از معضلات همیشگی بانوان از بین رفتن یا خراب شدن آرایش بعد از گذشت چند ساعت است. اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار این مشکل را برای همیشه بر طرف کرده است. این محصول بدون ایجاد چسبندگی برروی پوست و کدر ساختن آن آرایش را در تمام طول روز ثابت نگه می دارد. همچنین این محصول حاوی عصاره گل بابونه و خیار است تا به رطوبت پوست لطمه ای وارد نگردد.