مجیک فیکس لب آرت دکو
معرفی مجیک فیکس:

طراحی و ساخت مجیک فیکس توسط برند مشهور آرت دکو، برای ماندگار تر ماندن رژ لب بوده است. نقش مجیک فیکس، محافظت کننده نامرئی بر روی لب است. به طوری که اثری از رژ لب بر روی لیوان باقی نمی ماند و حتی از مالیده شدن رژ به هنگام لباس عوض کردن، جلوگیری می کند. عناصر سازنده ی مجیک فیکس کاملا طبیعی می باشد و غنی شده از عصاره های ترنج، اسطوخودوس است.
رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
MATTE SHAKER LIQUID LIPSTICK LANCOME
ویژگیهای محصول
بدون ایجاد پوسته و لک
فاقد پارابن و چسبندگی
بافت سبک، صاف و یکدست
حاوی ویتامین E و 4 ماده مغذی
شدت رنگ بالا بدون ایجاد خشکی
حاوی روغن هسته هلو، روغن بادام شیرین، روغن کرنبری
بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن
معرفی بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن:
بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن پوست خشک لب‌ها را به خوبی رطوبت‌رسانی کرده، احساس کشیدگی و خشکی را در لب‌ها برطرف می‌کند و ترک لب‌ها را رفع می‌کند. همچنین بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن لب‌های آسیب دیده و خشک را تسکین داده و ترمیم و بازسازی می‌کند، از خشکی و ترک خوردن لب‌ها جلوگیری کرده و از پوست لب محافظت می‌کند.
‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت
معرفی ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت :
 ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت محصولی متفاوت با بافتی سبک و درخششی بی نظیر جهت ایجاد پوششی براق بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن آرگان ، کوکو باترو ویتامین ای می باشد که به طور عمقی پوست لب ها را آبرسانی نموده و از ایجاد خشکی و ترک بر روی پوست حساس لب جلوگیری می نماید. ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت پوست لب ها را در مقایل رادیکال های آزاد محیط محافظت نموده و سبب احیا و شادابی پوست لب می گردد
‫رژ لب جامد مات نوت
معرفی ‫رژ لب جامد مات نوت :

‫رژ لب جامد مات نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و پوششی مات جهت ایجاد نمایی مات و با دوام بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین ای می باشد که با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست لب موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫ ‫رژ لب جامد مات نوت موجب فرم دهی و برجسته سازی لب و خطوط لب می گردد. همچنین پوست را در مقابل رادیکال های آزاد مضر محافظت می نماید.
‫رژ لب جامد بادوام نوت
معرفی ‫رژ لب جامد بادوام نوت:
‫رژ لب جامد بادوام نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا است که پوشش دهی مناسبی بر روی لب ها دارد. این رژ دارای فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا ، شی باتر، ویتامین ای ، آ و دی می باشد که علاوه بر تغذیه پوست لب با تنظیم پالمیتیک اسید پوست موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫رژ لب جامد بادوام نوت با تقویت و احیا بافت پوست لب موجب فرم دهی و برجسته  شدن لب می گردد. همچنین سبب رطوبت رسانی به پوست لب می شود