رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
MATTE SHAKER LIQUID LIPSTICK LANCOME
ویژگیهای محصول
بدون ایجاد پوسته و لک
فاقد پارابن و چسبندگی
بافت سبک، صاف و یکدست
حاوی ویتامین E و 4 ماده مغذی
شدت رنگ بالا بدون ایجاد خشکی
حاوی روغن هسته هلو، روغن بادام شیرین، روغن کرنبری
بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن
معرفی بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن:
بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن پوست خشک لب‌ها را به خوبی رطوبت‌رسانی کرده، احساس کشیدگی و خشکی را در لب‌ها برطرف می‌کند و ترک لب‌ها را رفع می‌کند. همچنین بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده Dry Relief آتوپیا 4.5میل آردن لب‌های آسیب دیده و خشک را تسکین داده و ترمیم و بازسازی می‌کند، از خشکی و ترک خوردن لب‌ها جلوگیری کرده و از پوست لب محافظت می‌کند.
‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت
معرفی ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت :
 ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت محصولی متفاوت با بافتی سبک و درخششی بی نظیر جهت ایجاد پوششی براق بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن آرگان ، کوکو باترو ویتامین ای می باشد که به طور عمقی پوست لب ها را آبرسانی نموده و از ایجاد خشکی و ترک بر روی پوست حساس لب جلوگیری می نماید. ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت پوست لب ها را در مقایل رادیکال های آزاد محیط محافظت نموده و سبب احیا و شادابی پوست لب می گردد
‫رژ لب جامد مات نوت
معرفی ‫رژ لب جامد مات نوت :

‫رژ لب جامد مات نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و پوششی مات جهت ایجاد نمایی مات و با دوام بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین ای می باشد که با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست لب موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫ ‫رژ لب جامد مات نوت موجب فرم دهی و برجسته سازی لب و خطوط لب می گردد. همچنین پوست را در مقابل رادیکال های آزاد مضر محافظت می نماید.
‫رژ لب جامد بادوام نوت
معرفی ‫رژ لب جامد بادوام نوت:
‫رژ لب جامد بادوام نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا است که پوشش دهی مناسبی بر روی لب ها دارد. این رژ دارای فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا ، شی باتر، ویتامین ای ، آ و دی می باشد که علاوه بر تغذیه پوست لب با تنظیم پالمیتیک اسید پوست موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫رژ لب جامد بادوام نوت با تقویت و احیا بافت پوست لب موجب فرم دهی و برجسته  شدن لب می گردد. همچنین سبب رطوبت رسانی به پوست لب می شود
‫رژ لب مایع بادوام نوت
معرفی ‫رژ لب مایع بادوام نوت:
 ‫رژ لب مایع بادوام نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و درخششی بی نظیر جهت ایجاد پوششی براق بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا ، شی باتر، ویتامین ای ، آ و دی می باشد که علاوه بر تغذیه پوست لب با تنظیم پالمیتیک اسید پوست موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫رژ لب مایع بادوام نوت با تقویت و احیا بافت پوست لب موجب فرم دهی و برجسته  شدن  لب می گردد همچنین سبب رطوبت رسانی به پوست لب می گردد.