‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون
معرفی ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون:‬‬‬‬‬

‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون بافت نرم و سبکی دارد و به راحتی روی لب کشیده می شود. ‫رژ لب جامد شون ماندگاری بالایی دارد و اصلا دور لب پخش نخواهد شد. تین رژلب با خاصیت رطوبت رسانی که دارد لب ها را مرطوب نگه داشته و در طول مدت استفاده احساس راحتی به لب های شما می دهد. ‫رژ لب جامد شون حاوی روغن آووکادو است که سبب نرمی لب ها می شود و لب ها را محاقظت کرده و از ترک خوردگی آن ها جلوگیری می کند. در ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون از رنگ های خوراکی استفاده شده و فاقد سرب است و برای استفاده خانم های باردار مناسب است.
بالم لب کلاسیک گلدن رز
معرفی بالم لب کلاسیک :

بالم لب کلاسیک گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. این محصول فاقد رنگ است و با پوشش قوی خود بر روی لب ها موجب جلوگیری از آسیب های ناشی از اشعه های مضر آفتاب می گردد. همچنین درخششی زیبا بر روی لب ایجاد کرده و از خشکی لب ها جلوگیری می کند. به علاوه این محصول غنی شده با شی باتر، ویتامین ای و روغن بادام است که کاملا پوست لب ها را آبرسانی کرده و مرطوب و نرم می سازد.
بالم لب ویتامین گلدن رز
معرفی بالم لب ویتامینه:

بالم لب ویتامینه گلدن رز یک معجون بی نظیر از ترکیب ویتامین ها و عصاره ی میوه ها است که موجب افزایش لطافت و نرمی پوست حساس لب ها می گردد. این محصول غنی شده با عصاره میوه ( هلو، کیوی ، انگور، سیب، پرتقال )، پرویتامین B5 و ویتامین های A، E است. بالم لب ویتامینه طعم و رایحه ای بسیار خوشایند دارد و کمک شایانی به مراقبت از لب ها می کند.
بالم لب آلبالو گلدن رز
معرفی بالم لب آلبالو:

بالم لب آلبالوگلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه آلبالو، طعمی جذاب و درخششی زیبا بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب توت فرنگی گلدن رز
معرفی بالم لب توت فرنگی:

بالم لب توت فرنگی گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه توت فرنگی طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب انار گلدن رز
معرفی بالم لب انار:

بالم لب انار گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه انار طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
رژ لب ویژن گلدن رز
معرفی رژ لب ویژن:

یکی از رژ لب های برند گلدن رز، رژ لب ویژن است که ظاهری زیبا به لب های شما می دهد که تا ساعت ها ماندگار است. بافت این رژ نرم و کرمی بوده و به راحتی بر روی لب ها می لغزد. ویژن با فرمولاسیون سبک و غنی خود، ظاهری زیبا به لبها می بخشد. به علاوه این رژ فاقد پارابن بوده و در ترکیب آن مواد مرطوب کننده، مغذی، شی باتر، روغن جوجوبا و ویتامین ای به کار رفته است.
رژ لب مایع لاکچری گلدن رز
معرفی رژ لب مایع لاکچری ریچ کالر:

رژ لب مایع ریچ کالر، پوشش و رنگی کامل به لب ها بخشیده که تا ساعت ها ماندگار است. این رژ، رنگ بندی قوی با بافتی مرطوب کننده دارد که ظاهری لوکس و جذاب به لب های شما می دهد. اپلیکاتور دو طرفه پرزدار این رژ، به شما کمک می کند تا به طرز دقیق و آسانی از این محصول استفاده کرده و به علاوه بدون ایجاد حس چسبندگی لب هایی براق به شما می بخشد.  
مداد محافظ لب شفاف گلدن رز
معرفی مداد محافظ لب شفاف:

مداد محافظ لب گلدن رز محصولی مناسب برای مراقبت از پوست حساس اطراف لب ها می باشد. این مداد دارای بافتی کرمی و نرم که بدون ایجاد رنگ بر روی لب و آمیختگی با رژ لب موجب برجسته ساختن و محافظت از پوست اطراف لب می گردد همچنین فرمولاسیون این محصول غنی شده با ویتامین ایی می باشد.
رژ لب ماژیکی گلدن رز
معرفی رژ لب ماژیکی گلدن رز:
رژ لب مایع ماژیکی گلدن رز محصولی جدید با طراحی نوین جهت ایجاد بافتی نرم و ماندگار با رنگ های متفاوت بر روی لب می باشد. این رژ طراحی بسیار دقیقی دارد که به راحتی بر روی لب ها پخش گردیده و تمامی پوست لب را پوشش می دهد. رنگ دانه های غنی رژ لب ماژیکی گلدن رز به سرعت بر روی لب خشک گردیده و برای طولانی مدت بر روی لب باقی می ماند همچنین استفاده از این رژ قبل از استفاده از سایر رژ لب های آرایشی موجب افزایش دوام و ماندگاری آن می گردد.
پرایمر لب گلدن رز
معرفی پرایمر لب گلدن رز:
پرایمر لب گلدن رز محصولی بی نظیر برای آماده سازی پوست لب در آرایش های ماندگار، افزایش حجم و نرمی لب ها می باشد همچنین این محصول موجب افزایش رنگ و دوام رژ بر روی لب ها می گردد. پرایمر لب گلدن رز فاقد رنگ بوده و دارای فرمولاسیونی بسیار سبک آن حاوی ویتامین ایی و مرطوب کننده می باشد که سبب ایجاد نرمی و افزایش رطوبت پوست لب می گردد.وجود ترکیب جدید از کلاژن در پرایمر لب گلدن رز موجب افزایش حجم بخشیدن به لب ها نیز می گردد.
رژ لب شاین استایلو گلدن رز
معرفی رژ لب شاین استایلو گلدن رز :
رژ لب شاین استایلو گلدن رز رژ لبی بسیار نرم با فرمولاسیون بسیار سبک جهت ایجاد نمایی براق و پوششی یکنواخت بر روی لب می باشد. این رژ حاوی ویتامین ای و روغن آرگان می باشد و تاثیر بالایی در محافظت از پوست حساس لب ها و تنظیم رطوبت پوست دارد. رژ لب شاین استایلو گلدن رز با داشتن اس پی اف 25 پوست لب ها را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت نموده و پوششی براق و یکنواخت به لب ها می بخشد.
رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز
معرفی رژ لب و گونه مایع ولوت :
رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز ترکیبی متفاوت با ساختاری کرمی جهت ایجاد نمایی مات و جذاب بر روی گونه ها و لب می باشد. رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز دارای دوام طولانی مدتی بر روی پوست بوده و بافت ابریشمی آن نمایی طبیعی به آرایش بخش می بخشد. این محصول دو در یک به راحتی بر روی پوست پخش گردیده و پوشش مناسبی ایجاد می نماید.
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز:
کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز، یک مرطوب کننده غنی با اسانس های بسیار جذاب جهت حفظ لطافت و نرمی پوست لب می باشد. کره لب  گلدن رز،حاوی کره های شی باتر،مرمرو، کره گیاه فنجانی و ویتامین ای بوده که ترک و خشکی پوست لب را ترمیم نموده و سبب آبرسانی و تنظیم رطوبت پوست می گردد. کره لب حاوی ضد آفتاب گلدن رز دارای اس پی اف 15 بوده که پوست حساس لب ها را در مقابل آسیب های محیطی و اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
رژلب مایع مات متالز گلدن رز
معرفی رژلب مایع مات متالز گلدن رز:

رژلب مایع مات متالز گلدن رز همانطور که از نامش پیداست نمایی مات و متالیک روی لب ها ایجاد می کند. این رژ لب با فرمولاسیون سبک خود به نرمی روی لب ها سُر می خورد و به آسانی پوششی کامل و یکدست برای لب ها به ارمغان می آورد. رژلب مایع مات متالز گلدن رز ماندگاری بالایی دارد و بدون اینکه کمرنگ شود تمام طول روز روی لب باقی می ماند.
رژ لب تاپر مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. این رژ لب به راحتی روی لب ها سُر می خورد و استفاده از آن بسیار آسان است. از رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز هم می توانید به تنهایی استفاده کنید و هم می توانید از آن بر روی رژ لب های دیگر استفاده کنید تا براق و درخشان شوند.
رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. این رژ لب با فرمولاسیون کِرِمی و نرمی که دارد به راحتی روی لب ها سُر می خورد و استفاده از آن بسیار آسان است. رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز ماندگاری بالایی دارد و بدون اینکه کمرنگ شود تا ساعت ها روی لب باقی می ماند. فرمولاسیون فوق براق این رژ لب باعث می شود لب ها حجیم تر به نظر برسند و بدرخشند.
مداد چشم و لب گلدن رز
معرفی مداد چشم و لب:
مداد چشم و لب گلدن رز مدادی جادویی جهت هایلایت و برجسته ساختن فرم لب وچشم ها می باشد. بافت نرم وکرمی این مداد به راحتی بر روی پوست می نشیند و رنگ صورتی صدفی آن هنگامی که به عنوان مداد چشم استفاده می کنید موجب افزایش درخشندگی ودرشت تر نشان دادن چشم هایتان می گردد.
خط لب دریم گلدن رز
معرفی خط لب دریم :

خط لب دریم از برند پرآوازه گلدن روز، محصولی رویایی با کیفیتی بی نظیر است. فرمولاسیون ویژه و غنی خط لب دریم در کنار بافت نرم و رنگ های متنوع و به روز آن، این محصول را به یکی از بی رقیب ترین خط لب های موجود در بازار تبدیل کرده است. استفاده از این محصول بدلیل بافت روان آن، بسیار آسان است و موجب خشکی لب ها نمی گردد.
رژ لب مایع مات بادوام گلدن رز
معرفی رژ لب مایع بادوام :

رژ لب مایع با دوام گلدن رز، رژی با کیفیت، ماندگار و بسیار غنی می باشد. این رژ پوششی کامل بر روی لب ایجاد می کند و بدون ایجاد سنگینی و خشکی برای ساعت ها بر روی لب باقی می ماند. فرمولاسیون این محصول حاوی ویتامین Eو روغن آووکادو بوده در افزایش نرمی و لطافت لب ها نقش بسزایی دارد. رژ لب مایع گلدن رز بر روی لب ها پخش نمی گردد و پس از مصرف بر روی لب ایجاد چسبندگی نمی کند.
رژ لب مدادی مات گلدن رز
معرفی رژلب مات مدادی :

رژ لب مدادی مات از برند گلدن رز با فرمولاسیون مات و مخملی عرضه شده است .بافت این مداد بسیار نرم و سبک می باشد که رژ لب را با پوششی مخملی یکدست و طبیعی بر روی لب ها می دهد .همچنین ترکیباتی از ویتامین ای و مواد مرطوب کننده ای دارد .که برای لب ها بسیار مغذی و مانع ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن در آن ها می شود.
رژ لب مات مخملی گلدن رز
رژ لب مخملی
یکی از محصولات پرطرفدار برند گلدن رز، رژ لب مات است که با دارا بودن رنگدانه‌های غنی و باکیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب‌های شما می‌بخشد. این رژلب مخملی حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آن‌ها را آبرسانی و تغذیه می‌کند. رژ لب مخملی گلدن رز از نظر متخصصین پوست آزمایش شده و فاقد پارابن است.