پالت سایه چشم سلکتیو گلدن رز
معرفی پالت سایه چشم :

پالت سایه چشم 12 رنگ ، آخرین مدل انحصاری سایه برند گلدن رز است که با انتخاب 12 رنگ با هارمونی ویژه به بازار ارائه گشت. هر پالت حاوی رنگ های مات، ابریشمی، مرواریدی و براق است که با فناوری رنگدانه های میکرو، نمایی یکدست و جذاب به چشم می بخشد. بافت این محصول دارای بافتی نرم و ابریشمی بوده و بدون تغییر در رنگ و تکه تکه شدن برای ساعت ها بر روی پلک باقی می ماند.
کیت طراحی ابرو گلدن رز
معرفی کیت طراحی ابرو گلدن رز:

کیت طراحی ابرو گلدن رز، محصولی جامع و کارآمد برای رفع نواقص ابرو می باشد این کیت با طراحی منحصر به فرد تمامی وسایل مورد نیاز برای آرایش ابرو از جمله( موچین، برس،براش و 2 رنگ سایه ابرو و یک موم رنگی) دارا می باشد. کیت طراحی ابرو گلدن رز با استفاده از سایه نقاط خالی ابرو ها را پر نموده و تقارن طبیعی بر روی ابروها ایجاد می نماید.
پالت پوشاننده قوی گلدن رز
معرفی پالت پوشاننده قوی گلدن رز:

پالت پوشاننده گلدن رز، محصولی با قدرت پوشانندگی بسیار بالا جهت رفع نواقص پوست می باشد. این کرم دارای بافتی سبک و کرمی می باشد که به راحتی بر روی پوست می نشیند. پالت پوشاننده گلدن رز دارای رنگ بندی متفاوت در یک بسته می باشد که با استفاده صحیح قبل از کرم پودر موجب پنهان ساختن تمامی معایت پوست از جمله (لکه های تیره، آکنه، رگ های بیرون زده و... ) می گردد.
کیت پودری کانتورینگ گلدن رز
معرفی کیت پودری کانتورینگ گلدن رز :

کیت تخصصی کانتورینگ محصولی جدید با کیفیت از برند گلدن رزعرضه شده است. این پالت حاوی سه رنگ می باشد. دو تناژ برنز و یک رنگ هایلایت می‌باشد.هر کدام از این رنگ های در نقاط مختلف صورت استفاده می‌گردد تا در نهایت چهره متعادل سازی شده و بهترین شکل خود را داشته باشد. بافت این محصول بسیار نرم و پودری بوده و به راحتی بر روی صورت می نشیند.
ست برس آرایشی 6 تکه گلدن رز
معرفی ست برس آرایشی 6 تکه گلدن رز:

ست برس آرایشی 6تکه گلدن رز، یک بسته ویژه شامل کیف به همراه 6 مدل از برس های آرایشی با کاربد های  گوناگون طراحی شده است تا  برای افرادی که ابزارهای آرایشی متنوع می خواهند، مناسب است. این ست شامل یک برس پنکک،برس رژ گونه،برس کرم پودر،دو عدد قلم سایه، شانه ابرو و مژه است.ست برس آرایشی گلدن رز، به دلیل داشتن کیف مخصوص نگه دارنده برس ها، امکان در دسترس بودن برس های آرایشی تمیز را در هر جا که باشید برایتان فراهم می سازد. که در نهایت همیشه آرایشی صاف و یکدستی خواهید داشت
پالت 3 کاره متالز گلدن رز
معرفی پالت 3 کاره متالز گلدن رز :

پالت 3 کاره متالز گلدن رز، یک محصول کامل برای یک آرایش طبیعی ، سریع و حرفه ای می باشد. این پالت دارای رژگونه، هایلایت و کانتور بوده که به راحتی عیوب چهره را پوشانده و فرم دلخواه شما را بر روی صورت ایجاد می کند. رنگ های موجود در پالت 3 کاره متالز گلدن رز با پخش متناسب نور و ایجاد سایه روشن فرم چهره را تغییر داده و نظر بیننده را به قسمت های مورد نظر جلب می نماید. پالت 3 کاره متالز گلدن رز دارای رژ گونه با بافت براق و سبک بوده که گونه ها را برجسته تر نموده و نمایی جذاب به چهره می بخشد.
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.