شامپوی مو

شامپو بدن نیلوفر آبی سینره
معرفی شامپو بدن نیلوفرآبی :
طراحی و تولید شامپو بدن (فاقد مواد صابونی) سینره به گونه ای صورت گرفته است که مجموعه ای از سورفاکتنت های موثر و ملایم در کنار هم در یک محصول گرد آوری شده است، به طوری که خاصیت شویندگی مناسب و در عین حال ملایم را داراست. وجود مواد نرم کننده و مرطوب کننده در این شامپو باعث می شود تا پوست بعد از شست و شو نرم لطیف باشد و فرد احساس تازگی و آرامش کند. این محصول علاوه بر اینکه به رفع بوی عرق کمک می کند پوست را از آلودگی های محیطی در طول روز پاک می سازد.
ترمیم کننده موهای رنگ شده سینره
معرفی ترمیم کننده موهای رنگ شده  :
ترمیم کننده موهای رنگ شده سینره ضمن محافظت از موهای رنگ شده در برابر عوامل آسیب رسان، به ترمیم آسیب های وارد شده به موهای رنگ شده می پردازد. این محصول از تغییر رنگ مو بر اثر شست شوی مداوم جلوگیری می کند و با ایجاد لایه ای محافظ بر روی کوتیکول مو مانع از تبخیر شدن آب ناشی از عوامل محیطی و یا سشوار می گردد.
در نتیجه موها ضمن حفظ الاستیسیته ی مناسب، درخشندگی و شادابی طبیعی خود را حفظ می نمایند.
شامپو ضد ریزش مخصوص آقایان سینره
معرفی شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان:
موهای آقایان نسبت به خانما بیشتر در معرض عواملی چون دود سیگار، آلودگی هوا و تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرد و درصد افرادی موهای چرب دارند در آقایان بیشتر است. در شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان سینره با فرمولاسیون تقویتی و با توجه به شیوع ریزش موی بیشتر در آقایان از عصاره ها و موادی با خواص آنتی آندروژنیک با میزان بالاتری استفاده شده است تا به طور موثری به درمان ریزش مو کمک کند.
نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره
معرفی نرم کننده عمیق موهای  رنگ  شده  سینره:
نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره محصولی با چند کارکرد متفاوت و فرمولاسیونی بسیار موثر برای محافظت از مو و تثبیت موهای رنگ شده می باشد. این نرم کننده با ایجاد لایه محافظتی سبب جلوگیری ازکدری و از بین رفتن رنگ مو شده و مقاومت مو را در برابر حرارت افزایش می دهد . عصاره انار و ترکیبات ویتامین ب5 تاثیر بسزایی درافزایش ماندگاری و حفظ تناژ رنگ مو دارد. نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره الکتریسته ساکن مو را کاهش داده و با تقویت ساختار مو و نمایی سلامت به مو ها می بخشد
شامپو مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم
معرفی شامپو مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم:

شامپو مو آرگان نوتریسل نئودرم تمیز کننده، تقویت کننده، مغذی و ترمیم کننده موی سر است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A ، E، C ،امگا 6 و 9 است که به رفع وز مو و درمان موخوره کمک مى کند. شامپو نئودرم بازسازی کننده، احیا کننده قوی و درخشان کننده موی سر است و در حفظ رطوبت و پروتئین موها مؤثر است، همچنین این محصول از آسیب به ساقه مو جلوگیری می کند و برای استفاده روزانه مناسب است
نرم کننده مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم
نرم کننده مو آرگان نوتریسل نئودرم نرم کننده عمیق، تغذیه و ترمیم کننده موی سر است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A ، E، C ،امگا 6 و 9 است که به رفع وز مو و درمان موخوره کمک مى کند. نرم کننده مو آرگان نوتریسل نئودرم بازسازی کننده، احیا کننده قوی و درخشان کننده موی سر است و در حفظ رطوبت و پروتئین موها موثر است.
شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم
معرفی شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم:

شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل نئودرم محصولی فوق‌العاده مؤثر در کاهش ریزش مو می‌باشد که به ریشه مو نفوذ کرده و توسط ترکیبات مغذی و اکسیژن رسان، باعث تقویت و افزایش استحکام ساقه و ریشه مو شده و از ریزش موی هورمونی، طاسی و ریزش سکه‌ای جلوگیری می‌کند. شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم داری کافئین خالص بوده که گردش خون را افزایش داده، فولیکول مو را تغذیه کرده، حجم و مقاومت مو را افزایش می‌دهد، به درمان و ترمیم موهای شکننده و ضعیف کمک کرده و باعث می‌شود موهایتان سریعتر رشد کرده و موهایی پرپشت، شاداب و درخشان داشته باشید.
شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم
معرفی شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم:

شامپو ضد شوره نوتریسل نئودرم محصولی قدرتمند و مؤثری برای رفع شوره سر و پوسته ریزی می‌باشد که یک ضد قارچ و ضد التهاب قوی بوده و تعادل طبیعی پوست سر را باز می‌گرداند، گردش خون را افزایش داده و میزان ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند، در نتیجه تأثیر فراوانی در درمان شوره خفیف و شدید داشته و باعث می‌شود شوره و سلول‌های مرده به راحتی جدا شوند. همچنین شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم دارای خواص ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی قوی بوده که به رفع قرمزی و خارش پوست سر کمک کرده و مانع خشکی مو و پوست سر می‌شود تا موهایی نرم و لطیف داشته باشید. در صورت نیاز می‌توانید از این شامپو به طور روزانه استفاده کنید.
شامپو پروویتال موهای رنگ شده مای
معرفی شامپو موهای رنگ شده مای
شامپو پروویتال موهای رنگ شده با حفظ رنگ موها موجب درخشندگی موهای شما می شود. این فرمول منحصر به فرد باعث تمیزی و سلامت موها می شود و مو را درخشان و نرم و لطیف نگه می دارد. به علاوه این شامپو با قراردادن یک لایه عامل جذب کننده آفتاب،در کنار مواد کرمی بر روی تار مو،به تثبیت رنگ مو نیز کمک خواهد کرد.
شامپو پروویتال حجم دهنده مای
معرفی شامپو پروویتال حجم دهنده مای
شامپو حجم دهنده پروویتال مناسب موهای چرب،نازک شکننده می باشد. این شامپو با فرمولاسیون بسیار ملایم به گونه ای طراحی شده است که بدون ایجاد احساس سنگینی سر، موها را به خوبی تمیز کرده و رطوبت آنها را حفظ کرده و با افزایش استحکام موها باعث حجیم ترشدن و پرتر نشان داده شدن موها می شود.این شامپو قطر موها را افزایش داده و در عین حال از ایجاد الکتریسیته میان موها که موجب پراکندگی آنها می شود جلوگیری می کند.
نرم کننده آبرسان مو مای
معرفی نرم کننده با خاصیت آبرسانی مو مای
 نرم کننده با خاصیت آبرسانی برند مای، رطوبت از دست رفته موها را باز می گرداند و از ایجاد الکتریسیته ساکن جلو گیری کرده و مانع از نامرتب شدن حالت طبیعی آنها می گردد. به علاوه شانه پذیری موها را بسیار راحت و آسان نموده و حالت ابریشمی به موها می بخشد
شامپو شیر و جوجوبا مای
معرفی شامپو پروتئین شیر و جوجوبا مای:
شامپو پروتئین شیر و جوجوبا مای برای موهای خشک و رنگ شده تولید شده است  و به منظور جلوگیری از آسیب موهای خشک، در ترکیب آن از شوینده های نسبتاً ملایمی استفاده شده است لذا قدرت پاک کنندگی آن به نسبت دو شامپوی دیگر این گروه تا حدودی ملایم تر است. این شامپو به دلیل داشتن عصاره جوجوبا و شیر خاصیت ترمیم کنندگی منحصر به فردی بر روی ساقه مو اعمال می کند و باعث ایجاد درخشندگی مو و تثبیت رنگ مو می شود .
شامپو گندم مای
معرفی شامپو گیاهی جوانه گندم مای
شامپو گیاهی جوانه گندم مای مناسب موهای معمولی و برای استفاده روزانه است . این محصول با برخورداری از عصاره جوانه گندم، بیوتین و دارای اثر تقویتی قابل ملاحظه ای بوده و باعث رشد و تقویت موها می شود وساقه موها را درخشان و قوی می کند. غلافی محافظ بر روی موها ایجاد کرده که باعث می شود آب موجود در ساقه مو در اثر عوامل محیطی از دست نرود و درنهایت موهایی سالم، زیبا و درخشنده را به ارمغان می آورد
شامپو آلوئه ورا و لیمو مای
معرفی شامپو آلوئه ورا و لیمو مای
شامپو حاوی عصاره لیمو ،عصاره آلوئه ورا و دکسپانتنول می باشد،با قدرت پاک کنندگی بالا برای استفاده روزانه موهای چرب از برند مای تولید شده است. ترکیب طلایی لیمو وآلوئه ورا بهترین ترکیبی است.که توانایی کنترل ترشح چربی و رفع چربی موها را دارد و از چرب شدن و بد حالت شدن زود هنگام مو جلوگیری کرده و در عین حال موها را نرم و خوش حالت می کند.
شامپو تالگومد ضد شوره مای
معرفی شامپو تخصصی  ضد شوره تالگومد مای
 شامپو تخصصی تالگومد مای دارای خاصیت ضد شوره، قارچ و رفع التهاب پوست سر می باشد. این شامپو به دلیل وجود پروتئین هیدرولیز شده ابریشم ،ایجاد یک لایه پوششی و رطوبیت رسانی مناسب،باعث افرایش انعطاف پذیری و خوش  حالتی  مو می گردد 
شامپو تقویتی فورتیمد مای
معرفی شامپو فورتیمد مای
شامپو فورتیمد مای،دارای فرمولاسیون تخصصی است که کمک به تغذیه فولیکول های مو به واسطه ویتامین های ضروری برای تحریک رشد مو کرده و به تارهای مو نیز شادابی، درخشندگی و استحکام می بخشد. به علاوه از ریزش بیش ازحد موها جلوگیری نموده و موهای آسیب دیده در اثرعوامل محیطی خصوصاً مواد شیمیایی را ترمیم می نماید.
نرم کننده ترمیم کننده قوی مو مای
معرفی نرم کننده ترمیم کننده قوی مو مای:

 نرم کننده ترمیم کننده قوی برند مای، دارای خاصیت نرم کنندگی و ترمیم کنندگی فوق العاده ای می باشد که ساقه موهای خشک و آسیب دیده  را به طرز شگفت انگیزی ترمیم خواهد کرد. این محصول شانه پذیری را نیز آسان کرده و موها یی ابریشمی و خوش حالتی را براتان به ارمغان خواهد آورد
شامپو کیپ فرش مای
معرفی شامپو کیپ فرش

شامپو کیپ فرش از ترکیبات طبیعی مؤثر در کنترل چربی موها شامل عصاره آلوِئه ورا و عصاره لیمو بهره گیری شده است که به کنترل چربی موها و پوست کف سر کمک می نمایند. عصاره آلوئه ورا موجب رطوبت رسانی و شادابی موها شده و عصاره لیمو باعث از بین رفتن باکتری ها و کنترل چربی کف سر می شود. pH این محصول متناسب با pH طبیعی موها و پوست کف سر تنظیم شده است
نرم کننده نوتری دیلی مای
معرفی نرم کننده مو نوتری دیلی

نرم کننده نوتری دیلی مای دارای  فرمولاسیون سبک بوده که استفاده روزانه از آن آسیبی به موها وارد نمی کند. در ترکیبات این نرم کننده از کمپلکس ویتامینه حاوی بیوتین و بپانتن استفاده شده است. کمپلکس بیوتین بپانتن با تقویت موها در جهت جلوگیری از ریزش موها عمل می نماید. عصاره جوانه گندم استفاده شده دراین محصول حاوی ترکیبات ارزشمندی مانند ویتامین ای، اسیدهای آمینه، ویتامین آ و اسیدهای چرب ضروری است که دارای خواص آنتی اکسیدانی و مغذی و محافظ می باشند.
نرم کننده استاپ دمیج مای
معرفی نرم کننده استاپ دمیج :

شامپو استاپ دمیج از ترکیبات طبیعی مؤثر شامل روغن آرگان، کراتین هیدرولیز شده و سرامید بهره گیری شده است و pH  متناسب آن با ساختار موها تنظیم گردیده است.این نرم کننده حاوی مواد نرم کننده قوی بوده که موجب احیا و ترمیم موهای آسیب دیده می شود.به علاوه موجب حفظ رنگ مو و نیاز کمتر به تجدید رنگ موها می گردد.
شامپو اویلومد مای
معرفی شامپو اویلومد مای
 شامپو اویلومد مای، برای افرادی که از چربی بیش از حد موهای خود ناراضی هستند و با مصرف سایر شامپوها، موهایشان به سرعت مجددا چرب می شود تولید شده است. این محصول با ترکیبات منحصر به فرد خود قادر است میزان چربی موی سر را تنظیم کرده وچربی بیش ازحد کف سر را به مرور زمان به صورت ریشه ای درمان می کند. 
شامپو نوتری دیلی مای
معرفی شامپو نوتری دیلی

شامپو نوتری دیلی مای  فرمولاسیون آن به گونه است که استفاده روزانه از آن آسیبی به موها وارد نمی کند. در ترکیبات این شامپو از کمپلکس ویتامینه حاوی بیوتین و بپانتن استفاده شده است. کمپلکس بیوتین بپانتن با تقویت موها در جهت جلوگیری از ریزش موها عمل می نماید. عصاره جوانه گندم استفاده شده دراین محصول حاوی ترکیبات ارزشمندی مانند ویتامین  ای، اسیدهای آمینه، ویتامین آ و اسیدهای چرب ضروری است که دارای خواص آنتی اکسیدانی و مغذی و محافظ می باشند.