شامپوی مو

شامپو ضد شوره Node Ds+ حجم 30میل بایودرما
معرفی شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما:

شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما با فرمولاسیون مؤثر و انحصاری بایودرما علاوه بر پاک کردن مو و پوست سر از هرگونه آلودگی و چربی اضافه، شوره شدید سر را رفع کرده و با کاهش میزان ترشح چربی و جلوگیری از تکثیر قارچ مالاسزیا (عامل ایجاد شوره سر)، مانع پیدایش دوباره شوره می‌شود. شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما برای رفع شوره مقاوم نیز مؤثر بوده و به واسطه داشتن ترکیبات التیام بخش، خارش پوست سر را به سرعت رفع می‌کند.
شامپو فیتولیوم ۱۲۵ میلی لیتر
شامپو فیتولیوم یک شامپوی طبیعی مخصوص ریزش موی دائمی است که حاوی سرم فیتولیوم 4، عصاره ی کینا، جینسینگ، ویتامین B3 و... میباشد که با تقویت مواد مغذی سطح پوست از ریزش موی هورمونی جلوگیری میکند. استفاده از این شامپو برای مردان و زنان مناسب است
شامپو فیتو جوبا ۲۰۰ میلی لیتر
شامپو فیتوجوبا بصورت ویژه برای موهای خشک فرموله شده است. ترکیب این شامپو بسیار نرم و مرطوب است و موجب تقویت محافظت طبیعی مو میشود و یکپارچگی مو را بالاتر میبرد. روغن جوجوبا که در این شامپو به کار رفته است از دانه های روغنی طبیعی استخراج شده  که نرمی و سازگاری بالای این شامپو با بافت مو، به همین خاطر است. همچنین با استفاده از این شامپو، موهای شما براق تر و سالم تر به نظر میرسند. عصاره ی گل گندم و ختمی به کار رفته در این شامپو، نرمی فوق العاده ای را برای موهای شما به ارمغان می آورد
شامپو فیتو اپزان ۲۰۰ میلی لیتر
موهای خود را  با شامپوی آرامش بخش فیتواپزان احیا کنید! این شامپو موهای شما را نرم و پوست سر شما را ترمیم میکند؛ از این رو برای پوست سر خشک، حساس و خارش دار مناسب است. این شامپو حاوی پروژنیوم است که اکوسیستم پوست و موی سر را احیا میکند و زیبایی طبیعی مو را افزایش میدهد.
شامپو فیتولوجیست ۱۵
شامپو فیتولوجیست حاوی عصاره ی دانه ی کاکائو، آنتی اکسیدان، عصاره ی جلبک قرمز، جوشانده گیاه دم اسبی و عصاره ی Guana میباشد که این فرمولاسیون موجب  فعال شدن فیبرهای موی ضعیف و افزایش انرژی پوست سر میشود. این شامپو ضدالتهاب است و موهای شما را زیباتر و ضخیم تر میکند و موجب بازسازی تارهای موی آسیب دیده میشود..