کرم مرطوب کننده

لوسیون ضد چروک سی 20 سی فکتور آردن
لوسیون ضد چروک سی 20 سی فکتور آردن
لوسیون ضد چروک صورت سی 20 سی فکتور آردن سبب کاهش چین و چروک و رفع شل شدگی و افتادگی پوست شده و به جوانسازی پوست و کاهش لک‌های تیره کمک می‌کند. این ضد چروک موثر صورت حاوی روغن دانه انگور، ویتامین E و ویتامین C و آنتی اکسیدان بوده، در روشن شدن و تقویت پوست صورت و گردن موثر است. لوسیون ضد چروک سی 20 سی فکتور آردن خاصیت ضد چروک و ضد پیری داشته و به مراقبت پوست و مراقبت صورت در برابر رادیکال‌های آزاد می‌پردازد، همچنین این ضدچروک ریسک ایجاد حساسیت پوستی را به کمترین حالت ممکن می‌رساند.
کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن
معرفی کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن:

کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن در حجم 30میل و بسته بندی تیوپی در دسترس می‌باشد. پوست‌های تیره دارای ملانین بیشتری نسبت به پوست‌های روشن می‌باشند که علت تیرگی آن‌ها نیز همین موضوع است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ پوستتان برایتان مهم است و به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهید، این کرم با داشتن ۳ درصد آربوتین و ۱۰ درصد AHA می‌تواند آنزیم تیروزیناز را مهار کند و سنتز ملانین را کاهش دهد و با حذف لایه‌های فرسوده و خارجی به مرور تیرگی و لک‌های پوستی شما را رفع می‌کند و به روشن شدن پوست کمک کند. همچنین این کرم از پیری زودرس نیز جلوگیری می‌کند.
کرم مرطوب کننده صورت و گردن پوست های خیلی خشک اگزو پرو آتوپیا آردن
معرفی کرم مرطوب کننده صورت و گردن پوست های خیلی خشک آتوپیا آردن:
کرم مرطوب کننده صورت و گردن پوست‌های خیلی خشک آتوپیا آردن جهت کمک به رفع خشکی و علایم اگزمای پوست فرموله شده است. این محصول حاوی عصاره جو دوسر، گلیسیرین، اسید هیالورونیک بوده، به رطوبت رسانی و نرم شدن پوست کمک و پوست را برای طولانی مدت آبرسانی می‌کند. کرم مرطوب کننده صورت و گردن پوست‌های خیلی خشک آتوپیا آردن به رفع و التیام خشکی، خارش و التهابات پوست کمک کرده، سریع جذب پوست می‌شود و خاصیت ضد حساسیت دارد. این محصول تغذیه کننده، بازسازی کننده پوست است و برای استفاده کودکان بالای 3 ماه و بزرگسالان در تمامی فصول سال مناسب می‌باشد.
لوسیون مرطوب کننده قوی بدن Dry Relief حاوی اوره 10درصد 200میل آتوپیا آردن
معرفی لوسیون مرطوب کننده قوی بدن Dry Relief حاوی اوره 10درصد 200میل آتوپیا آردن:
لوسیون مرطوب کننده قوی بدن Dry Relief حاوی اوره 10درصد آتوپیا آردن حاوي ترکیبات رطوبت رسان فوق‌العاده قوی‌ای مانند اوره و هیالورونیک اسید می‌باشد که پوست را آبرسانی کرده و رطوبت پوست را زمان زیادی حفظ می‌کند، در نتیجه به رفع و التیام خشکی پوست کمک کرده و پوست را فوق‌العاده لطیف می‌سازد. همچنین لوسیون بدن Dry Relief حاوی اوره 10درصد 200میل آتوپیا باعث ایجاد حالت چسبندگی و چربی بیش از حد پوست نمی‌شود و التهاب و خارش پوست را کاهش می‌دهد، زبری پوست را رفع کرده و با محافظت از پوست در برابر عوامل مضر محیطی که باعث خشکی پوست می‌شوند، از خشک، زبر و ضخیم شدن پوست جلوگیری می‌کند تا پوستی نرم و بی‌نقص داشته باشید.
لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن
معرفی لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن:

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن یک شوینده قوی پوست با خاصیت مرطوب‌کنندگی است که فاقد مواد صابونی می‌باشد و علاوه بر پاکسازی پوست بدن از هرگونه آلودگی، رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تحریکات پوستی ناشی از آن جلوگیری می‌کند. لوسیون بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی اوره 5% می‌باشد که به با رطوبت‌رسانی پوست، خارش و خشکی پوست را رفع کرده، پوست را التیام می‌بخشد و سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
لوسیون مرطوب کننده بدن Eczopro آتوپیا مناسب پوست خیلی خشک 200میل آردن
معرفی لوسیون مرطوب کننده بدن Eczopro آتوپیا مناسب پوست خیلی خشک 200میل آردن:

لوسیون مرطوب کننده بدن Eczopro آتوپیا مناسب پوست خیلی خشک آردن یک رطوبت‌رسان قوی پوست می‌باشد که با تأمین رطوبت پوست، به رفع خشکی پوست، خارش و زبری پوست کمک می‌کند، التهابات ناشی از خشکی پوست را کنترل نموده و مانع تبخیر آب از سطح پوست می‌شود تا رطوبت پوست زمان زیادی حفظ شود. لوسیون مرطوب کننده بدن Eczopro آتوپیا مناسب پوست خیلی خشک 200میل آردن دارای فرمولاسیونی فاقد پارابن و الکل می‌باشد که به سرعت جذب پوست می‌شود و پوست را تغذیه کرده، پوست خشک را ترمیم کرده و التیام می‌بخشد، التهاب، خارش و علائم اگزما و درماتیت آتوپیک را کاهش داده و از پوست محافظت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
کرم مرطوب کننده و التیام بخش Sensipro آتوپیا مناسب پوست خشک و حساس دست و صورت 50میل آردن
کرم مرطوب کننده و التیام بخش Sensipro آتوپیا مناسب پوست خشک و حساس دست و صورت 50میل آردن:
کرم مرطوب کننده و التیام بخش Sensipro آتوپیا مناسب پوست خشک و حساس دست و صورت آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد فاقد الکل می‌باشد که رطوبت پوست خشک و حساس دست و صورت را که در معرض عواملی مانند آفتاب سوختگی، و لیزر و لایه‌برداری شیمیایی بوده، تأمین می‌کند. این محصول پوست را تسکین داده، التهابات پوست را کاهش می‌دهد و احساس سوزش، کشیدگی و خشکی پوست را رفع می‌کند. کرم مرطوب کننده و التیام بخش Sensipro آتوپیا مناسب پوست خشک و حساس دست و صورت آردن بدون ایجاد چربی اضافه پوست را تغذیه می‌کند، به ترمیم و بازسازی پوست خشک کمک کرده و باعث حفظ سلامت و نرمی و لطافت پوست می‌شود.
کرم مرطوب کننده قوی صورت حاوی اوره 5 درصد حجم 50میل آتوپیا آردن
کرم مرطوب کننده قوی صورت حاوی اوره 5 درصد حجم 50میل آتوپیا آردن:
کرم مرطوب کننده قوی صورت حاوی اوره 5 درصد آردن با بافتی سبک و جذبی سریع بدون ایجاد حس چربی و سنگینی پوست صورت را مرطوب می‌کند. این محصول حاوی هیالورونیک اسید، اوره، جو دوسر، فاقد الکل، اسانس و پارابن می‌باشد و هم برای کودکان و هم بزرگسالان قابل استفاده است. کرم مرطوب کننده قوی صورت حاوی اوره 5 درصد آردن با تأمین و حفظ رطوبت پوست، از خشک شدن و کشیدگی آن جلوگیری کرده، با تقویت سد دفاعی پوست در برابر عوامل مخرب و آسیب رسان از پوست محافظت می‌کند. این مرطوب کننده خاصیت آنتی‌اکسیدان و ضدحساسیت دارد، همچنین به تغذیه شدن و التیام پوست کمک می‌کند.
کرم شب مغذی سینره
معرفی کرم شب مغذی سینره :
کرم شب مغذی سینره با نفوذ پذیری فوق العاده خود درشب قادراست مواد مغذی مورد نیاز پوست را به لایه های زیرین پوست برساند. ترکیبات گیاهی موجود دراین کرم سرعت متابولیسم سلول های پوست را افزایش داده وترتیب ساخت پروتئین ها ومواد حیاتی برای پست را افزایش می دهد. وجود اثرات ضد التهابی عصاره های گیاهی در این کرم فرآیند پیری را به تاخیر می اندازد واثرات زیان آوراسترس های محیطی را از بین می برد.
کرم مغذی شب بالای 40 سال سینره
معرفی کرم مغذی شب مخصوص افراد بالای 40 سال  :
کرم مغذی شب مخصوص افراد بالای 40 سال سینره، با استفاده از آخرین تکنولوژی ها در زمینه سلول های بنیادی گیاهان تولید شده است.کرم مغذی، محصولی بسیار کارآمدی در زمینه محافظت از پوست در مقابل استرس های بیولوژیکی و فیزیکی و تحریک پوست جهت نوسازی می باشد. این محصول مجموعه کاملی از عوامل موثر نظیر ویتامین ها، اسید آمینه ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و اسید های چرب می باشد که برای مراقبت همه جانبه از پوست مناسب است. به علاوه این کرم به دلیل داشتن منابع مغذی برای ترمیم و نوسازی پوست، سبب تقویت وجوان سازی پوست می گردد.
کرم مرطوب کننده پوست چرب سینره
معرفی کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب  :
کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب سینره، با ترکیبات فاقد چربی و مواد حساسیت زا می باشد که با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به طور موثروطولانی مدت تامین می کند. این کرم با قابلیت جذب چربی های اضافه جلوه ای مات به  پوست بخشیده و آن را سرزنده و با لطافت می نماید.به علاوه این کرم با جمع کردن منافذ باز پوست های چرب از ایحاد جوش بر روی پوست جلوگیری می کند.
کرم ضد چروک بالای 40 سال سینره
معرفی کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال  :
کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال سینره، به طور تخصصی برای مقابله با عوارض ناشی از افزایش سن تولید شده است. این کرم حاوی پپتیدهایی می باشد که با افزایش میزان کلاژن، الاستین و سایز پروتئین های ساختمانی پوست، سرعت جوانسازی پوست را افزایش می دهند.به علاوه این محصول، با ایجاد حالت آرامش درعضلات صورت، فشار ناشی از انقباض عضلات بر روی پوست را از بین می برد و به رفع چین و چروک ها کمک می کند. کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال سینره با بهره گیری از مواد مرطوب کننده مؤثر، رطوبت مورد نیاز پوست را نیز فراهم می کند.
کرم مرطوب کننده صورت آقایان سینره
معرفی کرم مرطوب کننده صورت آقایان  :
 کرم مرطوب کننده آقایان سینره، دارای بافتی بسیارسبک و مواد مرطوب کننده موثر بوده و با جذب سریع آبرسانی مورد نیاز پوست را درمدت طولانی تامین خواهد کرد.این محصول حاوی مواد گیاهی است که پوست را درمقابل عواملی چون دود سیگار، آلودگی هوا وفلزات سنگین معلق درهوا محافظت می کند و باعث به تعویق افتادن پیری پوست می شود.