کرم مرطوب کننده

کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما:

کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد و مؤثر می‌باشد که روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر کرده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد تا لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یابند و از تشکیل دوباره آن‌ها جلوگیری شود. همچنین کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما رطوبت پوست را تأمین می‌کند، آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط فیلترهای ضد آفتاب، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی nbsp اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما
معرفی کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما:

کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و ذخایر آب پوست را بهینه سازی می‌کند تا پوست به طور عمقی رطوبت رسانی شود، خشکی پوست رفع شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما تحمل پذیری پوست خشک را افزایش داده و از پوست در برابر عوامل محرک خارجی محافظت می‌کند.
کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما
معرفی کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما:

کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما فرمولاسیونی منحصر به فرد با ماندگاری بالا دارد که سبوم پوست را متعادل می‌سازد تا از پوست محافظت شود، جوش‌های قرمز و التهابی رفع شده و از تشکیل جوش‌های جدید جلوگیری شود. کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما رطوبت پوست را تأمین کرده و تا 12 ساعت حفظ می‌کند، تحریکات پوستی را تسکین می‌بخشد و توسط روی و ترکیبات مات‌کننده، براقی ناخواسته پوست را به خوبی کاهش می‌دهد.
کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما
معرفی کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما:

کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و ذخایر آب پوست را بهینه سازی می‌کند تا پوست به طور عمقی رطوبت رسانی شود، خشکی پوست رفع شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما تحمل پذیری پوست خشک را افزایش داده و از پوست در برابر عوامل محرک خارجی محافظت می‌کند.
شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما
معرفی شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما:

شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت بایودرما یک مرطوب کننده قوی با ساختاری غیر چسبناک و سبک بوده که برای استفاده روزانه روی پوست صورت و بدن مناسب است و رطوبت پوست را تا 50% افزایش داده و باعث حفظ رطوبت پوست تا 24 ساعت می‌شود تا خشکی پوست رفع شود و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. همچنین شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما پوست خشک و حساس را تسکین می‌دهد، به ترمیم و بازسازی لایه محافظ پوست کمک کرده و تحمل پذیری پوست را افزایش می‌دهد تا سلامت پوست حفظ شود.
فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما:

فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما توسط فرمولاسیون انحصاری وایت آبجکتیو و ویتامین C روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر می‌کند، رنگدانه‌های ملانین پوست را کاهش داده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد، در نتیجه لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یافته و از تولید بیش از حد رنگدانه و تشکیل دوباره لک جلوگیری می‌شود. همچنین فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط فیلترهای ضد آفتاب، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما
معرفی ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما:

ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما دارای فرمولاسیونی مؤثر با خاصیت ضد چروک و ضد پف می‌باشد که به رفع پف دور چشم کمک کرده، چین و چروک و خطوط دور چشم را کاهش داده و باعث می‌شود پوستی جوان و زیبا داشته باشید. همچنین ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما قرمزی پوست را کاهش می‌دهد، پوست را رطوبت رسانی کرده، آن را نرم و لطیف می‌سازد و به واسطه داشتن فرمولاسیونی فاقد پارابن و غیر آلرژی‌زا، باعث تحریک پوست نمی‌شود و برای پوست حساس نیز مناسب است.
کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما
معرفی کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما:

کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما محصولی مؤثر برای التیام پوست و رفع التهاب، سوزش و قرمزی پوست پس از لیزر، آفتاب سوختگی، اپیلاسیون و اصلاح می‌باشد که احساس ناراحتی پوست را برطرف می‌کند. کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما دارای فرمولاسیونی فاقد پارابن و عطر می‌باشد که بدون ایجاد جوش یا بروز حساسیت، رطوبت پوست را تأمین کرده و آستانه تحمل پذیری پوست را افزایش می‌دهد تا پوست در برابر عوامل خارجی مقاوم شود، سلامت پوست حفظ شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما
معرفی سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما:

سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما دارای فرمولاسیونی ملایم است که به درمان جوش‌ها و آکنه‌های مقاوم کمک کرده و با لایه برداری پوست و از بین بردن سلول‌های مرده، جای جوش را رفع می‌کند، بافت پوست را بهبود می‌بخشد، پوست را جوان ساخته و باعث می‌شود پوستی صاف و یکدست داشته باشید. همچنین سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما شفافیت پوست را بازگردانده، خطوط نامنظم پوست را هموار ساخته و ترشح چربی در پوست را تنظیم می‌کند تا از چربی بیش از حد پوست و ایجاد جوش جلوگیری شود.
کرم مرطوب کننده Sensibio AR پوست های حساس بایودرما
معرفی کرم مرطوب کننده سن سی بیو پوست های حساس بایودرما:

کرم مرطوب کننده سن سی بیو پوست های حساس بایودرما با کمک فرمولاسیون انحصاری بایودرما عوامل تضعیف و انسداد رگ‌های خونی را، که باعث قرمزی دائم پوست می‌شوند، رفع می‌کند و در نتیجه باعث کاهش قرمزی پوست و جلوگیری از پیدایش دوباره آن می‌شود. همچنین کرم مرطوب کننده سن سی بیو پوست های حساس بایودرما بدون بروز آلرژی یا ایجاد جوش، پوست را التیام می‌بخشد، رطوبت پوست را تأمین کرده و آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد تا از تحریک پوست حساس جلوگیری شود و سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بایودرما
معرفی کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بایودرما:

کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و ذخایر آب پوست را بهینه سازی می‌کند تا پوست به طور عمقی رطوبت رسانی شود، خشکی پوست رفع شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بایودرما تحمل پذیری پوست خشک را افزایش داده و از پوست در برابر عوامل محرک خارجی محافظت می‌کند.
کرم مرطوب کننده مناسب پوست خشک 20میل الارو
معرفی کرم مرطوب کننده مناسب پوست خشک 20میل:

کرم مرطوب‌کننده بعنوان یک محافظ میان پوست و محیط اطراف عمل می‌کند. متخصصان تامین رطوبت پوست را از حیاتی ترین نیازهای پوست می‌دانند. به عبارتی پوستی که رطوبتش تامین شده باشد هرگز سن واقعی خودش را نشان نمی‌دهد. از دست‌دادن رطوبت پوست یکی از مهم‌ترین عوامل ایجادکننده چین و چروک در پوست است. از دست دادن رطوبت پوست با عواملی مثل: بالا رفتن سن، قرارگیری در شرایط آب و هوایی نامناسب، آلودگی هوا و… تسریع می‌گردد. پوست در حالت طبیعی دارای آب کافی است اما عوامل داخلی یا خارجی باعث می‌شود، پوست نتواند این میزان آب را حفظ کرده و خشک می‌شود. متخصصان استفاده منظم و روزانه از مرطوب کننده‌هایی که علاوه بر مرطوب‌کنندگی اجزای مغذی و حفاظتی دارند را توصیه می‌کنند.
کرم مرطوب کننده Akne Matt مناسب پوست چرب و آکنه دار 20میل الارو
معرفی کرم مرطوب کننده Akne Matt مناسب پوست چرب و آکنه دار 20میل:

کرم مرطوب‌کننده آکنه مات الارو ارائه شده در حالت ژل می‌باشد و به همین دلیل بسیار سبک بوده و سریع جذب پوست می‌شود. بنابراین بدون ایجاد حس چربی رطوبت پوست را تامین کرده حس ابریشمی خوشایندی به پوست شما می‌دهد. این مرطوب کننده مناسب پوست‌های چرب و مستعد آکنه  و افرادی است که از براق بودن دائمی پوستشان نارضایتی دارند. این کمپلکس مرطوب کننده ۱۰۰% طبیعی، فاقد پارابن و مناسب استفاده در روز و شب و زیر آرایش  است. این محصول الارو به عنوان مرطوب‌کننده مخصوص آقایان نیز گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو پکیجی بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست خشک می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده ،و شوینده پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو به طور کامل رطوبت پوست را تامین نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند همچنین از ایجاد زبری پوست جلوگیری می کنند
لوسیون افترسان الارو
معرفی لوسیون افترسان  الارو:

لوسیون افترسان  الارو دارای روغن آلوئه ورا، بابونه، کنجد و جوانه گندم است که به سرعت پوستی که در معرض آفتاب قرار گرفته را تسکین می دهد. این لوسیون پوست را به شدت مرطوب می کند و التهابات پوستی را کاهش می دهد و با جلوگیری از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست، باعث ماندگاری رنگ برنزه پوست می شود. لوسیون افترسان تسکین دهنده الارو حاوی ویتامین آ و ای است که رادیکال های آزاد تشکیل شده توسط اشعه یو.وی را خنثی می کنند. این محصول را می توانید برای پوست صورت و بدن استفاده کنید.
کرم مرطوب و مات کننده الارو
معرفی کرم مرطوب و مات کننده الارو:

کرم مرطوب و مات کننده  الارو دارای فرمولاسیون فوق العاده سبکی است که به سرعت جذب می شود و با آب رسانی به پوست، باعث تازگی و نرمی آن می شود و با کمک سیستم تنظیم کننده چربی موجود در خود، مانع درخشش ناخواسته پوست می شود. کرم مرطوب و مات کننده الارو پس از استفاده هیچگونه رسوب چسبناکی از خود به جای نمی گذارد و پوست را برایآماده سازی هرگونه آرایش آماده می کند. این محصول برای استفاده روزانه مناسب می باشد.
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.
کرم مرطوب کننده ویتامین ای الارو
حاوی ویتامین E ، آنتی اکسیدان و ضد رادیکال های آزاد

هیدراته  کننده و ابرسان قوی پوست

شفاف کننده و جوان کننده پوست

پیلینگ بسیار ملایم ، از بین برنده سلولهای مرده پوست

مغذی ، نرم کننده و آرامش دهنده سلولهای پوست

حاوی عصاره های صد در صد گیاهی جهت حفظ رطوبت و نرمی پوست با ماندگاری طولانی
کرم دست کیو تن الارو
معرفی کرم دست کیو تن الارو :
کرم دست کیو تن محصول تخصصی برند الارو، کرمی چند کاره جهت محافظت کامل و ایجاد لطافت بر روی پوست می باشد.این کرم دارای کو-آنزیم  و کیو تن بوده که با تاثیر مستقیم بر روی پوست موجب بازسازی و تغذیه بافت پوست دست می گردد علاوه براین ، کو آنزیم دارای خواص ضد پیری بوده که پوست را ترمیم می نماید. وجود ویتامین ای،گلیسیرین و روغن جوجویا در این کرم قدرت مرطوب کنندگی آن را افزایش داده تا خشکی پوست دست کاملا از بین برود.
کرم مرطوب کننده ویتامین ای الارو
Ellaro moistrurizing cream vitamin E
حاوی ویتامین E ، آنتی اکسیدان و ضد رادیکال های آزاد

هیدراته  کننده و ابرسان قوی پوست

شفاف کننده و جوان کننده پوست

پیلینگ بسیار ملایم ، از بین برنده سلولهای مرده پوست

مغذی ، نرم کننده و آرامش دهنده سلولهای پوست

حاوی عصاره های صد در صد گیاهی جهت حفظ رطوبت و نرمی پوست با ماندگاری طولانی
کرم مرطوب کننده مغذی حاوی پرو ویتامین الارو
ELLARO MOISTURIZING CREAM FACE
معرفی کرم مرطوب کننده مغذی حاوی پرو ویتامین :

کرم مرطوب کننده صورت الارو یک محصول فوق العاده مغذی و مناسب برای مراقبت از پوست می باشد. فرمولاسیون این محصول غنی شده با پرو ویتامین ب5، ویتامین ای و روغن آرگان است تا به تقویت لایه های پوست بپردازد. کرم مرطوب کننده الارو از آسیب پوست در اثر رادیکال های مضر آزاد در هوا جلوگیری می کند و موجب رطوبت رسانی و تغذیه بافت پوست می گردد. بافت نرم و سبک این محصول بر روی پوست احساس چسبندگی و سنگینی ایجاد نمی کند و به سرعت جذب پوست می شود.