مداد و ماژیک ابرو

ماژیک ابرو بادوام گلدن رز
معرفی ماژیک ابرو بادوام:

ماژیک ابروی بادوام گلدن رز با سه رنگ متفاوت و نمای نهایی مات یکی از بهترین لوازم آرایش برای حالت بخشیدن به ابروها است. سر این ماژیک به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توانید شکل دلخواه را برای ابروان خود ایجاد کنید. رنگ دانه های این محصول کاملا غنی و پر رنگ بوده و در مقابل تعریق و آب نیز مقاوم است.
مداد ابروی بادوام گلدن رز
معرفی مداد ابرو:

مداد ابروی گلدن رز با ظاهری جدید، نوکی بسیار نازک و مکانیسم پیچی نهایت زیبایی و دقت را به ابروها می بخشد. این مداد این امکان را می دهد تا شکل و خطوط ظریف و دلخواه خود را به ابروها بدهید. فرمولاسیون ضد آب این محصول ماندگاری آن را بیشتر ساخته و شانه ی انتهای آن کمک می کند تا رنگ اضافی را محو کنید.
مداد ابروی پودری گلدن رز
معرفی مداد ابروی پودری گلدن رز:
مداد ابروی پودری گلدن رز، دارای بافتی نرم و پودری می باشد. تولید این محصول با کیفیت در 6 رنگ بندی گوناگون صورت گرفته تا برای هر تناژ رنگی، گزینه ای مطلوب وجود داشته باشد. با کمک مداد ابروی پودری گلدن رز می توانید ابروی خود را به طور مناسبی شکل دهی کنید. برس انتهایی این مداد در محو کردن و طبیعی تر جلوه دادن ابروها موثر خواهد بود. قابل اشاره است که مداد ابروی پودری گلدن رز، ماندگاری بالایی دارد و در تمام طول روز، حالت ابروی شما را حفظ خواهد کرد.
مداد ابروی دریم گلدن رز
معرفی مداد ابرو دریم :

مداد ابروی دریم تولید برند گلدن رز با رنگ های غنی و ماندگار در رنگ بندی متفاوت تاثیر بسزایی در حالت بخشیدن و شکل دادن به ابرو دارد. فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که بعد از کشیدن مداد و استفاده از برس انتهایی آن، رنگ مداد کاملا با ابرو ترکیب شده و نمایی طبیعی به ابرو ها می دهد.