‫رژ گونه چارمینگ شون
معرفی ‫رژ گونه چارمینگ شون:

‫رژ گونه چارمینگ شون سطح پوست را با بافتی نرم و ابریشمی می پوشاند و گونه ها را با رنگ های زیبای خود، متمایز ساخته و ظاهری مخملی و جذاب به آن ها می دهد که باعث زیبایی دو چندان صورت می شود. ‫رژ گونه چارمینگ شون رنگ بندی متنوع، فرمولاسیونی سبک و کاربردی آسان دارد و به محض تماس با پوست، باعث درخشش طبیعی و شفافیت فوق العاده آن می شود و تاثیر آن زمان زیادی باقی می ماند. رژ گونه چارمینگ شون بر پایه ترکیبات گیاهی است
رژگونه استیکی گلدن رز
معرفی رژگونه استیکی :

رژگونه استیکی، با 5 رنگ متنوع و بافت کرمی و نرم، درخشندگی زیبایی به پوست می دهد. حالت مخملی آن می تواند با انواع آرایش هماهنگ گردد. این رژ گونه را هم به تنهایی و هم بر روی کرم پودر می تواند استفاده کرد. طراحی این محصول بسیار کارآمد بوده ونمایی متحیر کننده به آرایش شما می بخشد.
رژگونه با دوام گلدن رز
معرفی رژ گونه بادوام:
استفاده اصولی از ترکیب رنگ های تیره و روشن در رژ گونه تاثیر به سزایی در برجستگی گونه دارد. رژ گونه بادوام گلدن رز پوشش یکدست، نرم و ابریشمی دارد که با ترکیب رنگ های متنوع برای انواع تناژهای پوستی مناسب می باشد. دوام ومدت زمان ماندگاری این محصول بر روی پوست بسیار قوی بوده و نمایی جذاب به گونه می بخشد.
پالت پوشاننده قوی گلدن رز
معرفی پالت پوشاننده قوی گلدن رز:

پالت پوشاننده گلدن رز، محصولی با قدرت پوشانندگی بسیار بالا جهت رفع نواقص پوست می باشد. این کرم دارای بافتی سبک و کرمی می باشد که به راحتی بر روی پوست می نشیند. پالت پوشاننده گلدن رز دارای رنگ بندی متفاوت در یک بسته می باشد که با استفاده صحیح قبل از کرم پودر موجب پنهان ساختن تمامی معایت پوست از جمله (لکه های تیره، آکنه، رگ های بیرون زده و... ) می گردد.
رژ گونه پودری گلدن رز
معرفی رژگونه پودری گلدن رز:

رژگونه پودری گلدن رز بافتی نرم، سبک و پوششی یکدست دارد و پوست صورت را شاداب، درخشان، براق و ابریشمی با ظاهری طبیعی نشان می دهد. این محصول رنگدانه های غنی و ماندگاری طولانی دارد و به برجسته نشان دادن گونه کمک می کند. همچنین از رنگ بندی متنوعی برخوردار است.
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
معرفی پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز، شامل 1 برانزر، 1 رژگونه، 1 هایلاتر و 9 رنگ سایه مات و شاین بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این محصول، برای هماهنگی با هر تناژ پوستی در 2 پالت رنگی متفاوت Warm Nude و Smokey تولید و عرضه شده است. پیگمنت های عالی، فرمول های بی نظیر و بافت سبک و نرم در کنار ماندگاری طولانی، پالت سیتی استایل را منحصر به فرد کرده است. پالت آرایشی صورت و چشم گلدن رز، تمام آن چه برای یک آرایش جذاب نیاز دارید فراهم کرده است.
رژگونه تراکوتا استارداست گلدن رز
معرفی رژ گونه استار داست:

رژ گونه ی استار داست گلدن رز یک محصول بی نظیر با فرمولاسیونی ویژه است که با رنگ بندی براق و درخشان خود برجستگی گونه های شما را بیشتر کرده و ظاهری زیبا به آرایش می بخشد. این رژگونه دارای بافتی سبک و نرم است که به راحتی بر روی گونه ها می خوابد و جذابیت آرایش را بیشتر می کند.