‫رژ گونه نوت
معرفی ‫رژ گونه نوت :
‫رژ گونه نوت  با دارا بودن  بافتی نرم، رنگ بندی طبیعی و فرمولاسیون غنی شده با روغن آرگان محصولی بسیار مناسب جهت ایجاد نمایی طبیعی و جذاب بر روی گونه های می باشد. این رژگونه با حفظ رطوبت پوست از ایجاد خشکی بر روی پوست جلوگیری نموده وهمزمان موجب آبرسانی به پوست می گردد. وجود روغن معجزه آسای آرگان در ‫رژ گونه نوت از ایجاد پیری زود رس بر روی پوست جلوگیری نموده و پوست را شاداب و با طراوت نمایش می دهد.
‫رژ گونه تراکوتا نوت
معرفی ‫رژ گونه تراکوتا نوت:

 ‫رژ گونه تراکوتا نوت با دارا بودن بافتی نرم، رنگ بندی درخشان و فرمولاسیون غنی شده با روغن ماکادمیا محصولی بسیار مناسب جهت ایجاد نمایی طبیعی و جذاب بر روی گونه های می باشد. این رژگونه چربی پوست را تنظیم نموده با حفظ رطوبت پوست از ایجاد خشکی بر روی پوست جلوگیری نموده وهمزمان موجب آبرسانی به پوست می گردد. وجود روغن ماکادمیا در ‫‫رژ گونه تراکوتا نوت ایجاد چربی مازاد بر روی پوست جلوگیری نموده و نمایی طبیعی و شاداب به چهره می بخشد
رژگونه مای
معرفی رژگونه مای:

رژ گونه مای فرمولاسیونی مقاوم و ملایم دارد که برای استفاده روزانه مناسب بوده و با خاصیت پوشانندگی بالا و بافتی لطیف، سطح پوست را به خوبی پوشانده و ظاهری جذاب به صورت شما می‌بخشد. رژ گونه مای به واسطه داشتن رنگ‌های متنوع، به شما اجازه می‌دهد رنگی سازگار با رنگ پوست خود انتخاب کنید تا آرایشی یکدست و زیبا با ماندگاری بالا داشته باشید. براش کوچک همراه رژ گونه مای به شما کمک می‌کند تا به راحتی از این محصول استفاده کنید و به نتیجه دلخواه برسید.
‫رژ گونه چارمینگ شون
معرفی ‫رژ گونه چارمینگ شون:

‫رژ گونه چارمینگ شون سطح پوست را با بافتی نرم و ابریشمی می پوشاند و گونه ها را با رنگ های زیبای خود، متمایز ساخته و ظاهری مخملی و جذاب به آن ها می دهد که باعث زیبایی دو چندان صورت می شود. ‫رژ گونه چارمینگ شون رنگ بندی متنوع، فرمولاسیونی سبک و کاربردی آسان دارد و به محض تماس با پوست، باعث درخشش طبیعی و شفافیت فوق العاده آن می شود و تاثیر آن زمان زیادی باقی می ماند. رژ گونه چارمینگ شون بر پایه ترکیبات گیاهی است
رژگونه استیکی گلدن رز
معرفی رژگونه استیکی :

رژگونه استیکی، با 5 رنگ متنوع و بافت کرمی و نرم، درخشندگی زیبایی به پوست می دهد. حالت مخملی آن می تواند با انواع آرایش هماهنگ گردد. این رژ گونه را هم به تنهایی و هم بر روی کرم پودر می تواند استفاده کرد. طراحی این محصول بسیار کارآمد بوده ونمایی متحیر کننده به آرایش شما می بخشد.
رژگونه با دوام گلدن رز
معرفی رژ گونه بادوام:
استفاده اصولی از ترکیب رنگ های تیره و روشن در رژ گونه تاثیر به سزایی در برجستگی گونه دارد. رژ گونه بادوام گلدن رز پوشش یکدست، نرم و ابریشمی دارد که با ترکیب رنگ های متنوع برای انواع تناژهای پوستی مناسب می باشد. دوام ومدت زمان ماندگاری این محصول بر روی پوست بسیار قوی بوده و نمایی جذاب به گونه می بخشد.
پالت پوشاننده قوی گلدن رز
معرفی پالت پوشاننده قوی گلدن رز:

پالت پوشاننده گلدن رز، محصولی با قدرت پوشانندگی بسیار بالا جهت رفع نواقص پوست می باشد. این کرم دارای بافتی سبک و کرمی می باشد که به راحتی بر روی پوست می نشیند. پالت پوشاننده گلدن رز دارای رنگ بندی متفاوت در یک بسته می باشد که با استفاده صحیح قبل از کرم پودر موجب پنهان ساختن تمامی معایت پوست از جمله (لکه های تیره، آکنه، رگ های بیرون زده و... ) می گردد.
رژ گونه پودری گلدن رز
معرفی رژگونه پودری گلدن رز:

رژگونه پودری گلدن رز بافتی نرم، سبک و پوششی یکدست دارد و پوست صورت را شاداب، درخشان، براق و ابریشمی با ظاهری طبیعی نشان می دهد. این محصول رنگدانه های غنی و ماندگاری طولانی دارد و به برجسته نشان دادن گونه کمک می کند. همچنین از رنگ بندی متنوعی برخوردار است.
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
معرفی پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز، شامل 1 برانزر، 1 رژگونه، 1 هایلاتر و 9 رنگ سایه مات و شاین بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این محصول، برای هماهنگی با هر تناژ پوستی در 2 پالت رنگی متفاوت Warm Nude و Smokey تولید و عرضه شده است. پیگمنت های عالی، فرمول های بی نظیر و بافت سبک و نرم در کنار ماندگاری طولانی، پالت سیتی استایل را منحصر به فرد کرده است. پالت آرایشی صورت و چشم گلدن رز، تمام آن چه برای یک آرایش جذاب نیاز دارید فراهم کرده است.
رژگونه تراکوتا استارداست گلدن رز
معرفی رژ گونه استار داست:

رژ گونه ی استار داست گلدن رز یک محصول بی نظیر با فرمولاسیونی ویژه است که با رنگ بندی براق و درخشان خود برجستگی گونه های شما را بیشتر کرده و ظاهری زیبا به آرایش می بخشد. این رژگونه دارای بافتی سبک و نرم است که به راحتی بر روی گونه ها می خوابد و جذابیت آرایش را بیشتر می کند.