سایه پنج رنگ هیپنوز لانکوم
سایه پنج رنگ هیپنوز لانکوم
OMBRE 5 COLOUR PALETTE HYPNOSE LANCOME
ویژگیهای محصول
امکان آرایش عروسکی چشم‌ ها
امکان درشت نشان دادن چشم ‌ها
امکان ترکیب رنگ‌ها با یکدیگر
آرایش چشم‌ها به شیوه ‌های مختلف و متنوع
دارای رنگ ‌های گیرا
‫پالت سایه چشم حرفه ای نوت
معرفی‫ پالت سایه چشم حرفه ای نوت :
‫ پالت سایه چشم حرفه ای نوت  ترکیبی متفاوت از 5 تناژ رنگی متفاوت سایه در یک بسته می باشد.. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون ‫ سایه چشم گریم 5 تایی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید. بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد. سایه چشم گریم نوت فاقد رایحه و پارابن می باشد و برای تمامی افراد حتی کسانی که چشمان حساس دارند مناسب می باشد‫
‫سایه چشم ابریشمی تکی نوت
‫معرفی سایه چشم تکی نوت:
‫سایه چشم تکی نوت  محصولی غنی شده با ویتامین ای و روغن بادام شیرین جهت ایجاد بافتی ابریشمی و براق بر روی پلک می باشد. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون ‫سایه چشم تکی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید.بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد.
‫پالت سایه چشم 4 عددی نوت
معرفی ‫پالت سایه چشم 4 عددی نوت :
پالت سایه چشم 4 عددی نوت محصولی با طراحی کاربردی و غنی شده با ویتامین ای جهت ایجاد آرایش های جذاب و گیرا در چهره می باشد. وجود ویتامین ایی در فرمولاسیون پالت سایه چشم 4 عددی نوت از پوست حساس پلک در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محیط محافظت می نماید. بافت این سایه سبک و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی پوست می نشیند همچنین بر روی پوست پلک پخش نمی گردد
سایه چشم مینرال نوت
معرفی سایه چشم مینرال نوت :

سایه چشم مینرال نوت با بافت پودری و پوشش بالای خود زیبایی خاصی به چشم ها می دهد. این محصول بادوام بوده و ماندگاری بالایی دارد و در اطراف چشم پخش نمی شود. سایه چشم مینرال نوت ویتامینه بوده، به خوبی روی همه پوست ها می نشیند. همچنین دارای طیف رنگی متنوع است و موجب زیبایی و عمق بخشیدن به چشم ها می شود. این محصول فاقد پارابن و مورد تایید متخصصین پوست می باشد.
سایه تک رنگ مای
معرفی سایه تک رنگ مای :

سایه تک رنگ مای سایه ای در رنگ های مات و براق است. این محصول بافتی فشرده، سبک و ابریشمی دارد و پس از استفاده به‌هیچ ‌وجه احساس سنگینی روی پلک‌ها ایجاد نخواهد کرد. سایه تک رنگ مای ماندگاری طولانی دارد و در اثر تعریق از پشت پلک نمی‌ریزد. این محصول پوششی یکدست دارد و دارایرنگ های متفاوت است.
‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون
معرفی ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون:

‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون ترکیبی هماهنگ از چهار رنگ می باشد. ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون با دارا بودن رنگ های متنوع نمایی بسیار طبیعی به آرایش چشم می بخشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون به راحتی بر روی پوست با یکدیگر ترکیب شده و فید می گردد تا خط و یا ردی در هنگام آرایش به جا نماید. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون دارای تنوع رنگی مطابق با سلیقه بانوان ایرانی می باشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون غنی شده با روغن جوانه گندم است که مانع از خط اندازی به علت تعریق پوست بر پشت پلک می گردد. 
پالت سایه چشم سلکتیو گلدن رز
معرفی پالت سایه چشم :

پالت سایه چشم 12 رنگ ، آخرین مدل انحصاری سایه برند گلدن رز است که با انتخاب 12 رنگ با هارمونی ویژه به بازار ارائه گشت. هر پالت حاوی رنگ های مات، ابریشمی، مرواریدی و براق است که با فناوری رنگدانه های میکرو، نمایی یکدست و جذاب به چشم می بخشد. بافت این محصول دارای بافتی نرم و ابریشمی بوده و بدون تغییر در رنگ و تکه تکه شدن برای ساعت ها بر روی پلک باقی می ماند.
پالت حرفه ای سایه چشم گلدن رز
معرفی پالت حرفه ای سایه چشم :

پالت سایه چشم گلدن رز با دارا بودن پنج رنگ متفاوت و هارمونیک در یک بسته، امکان ایجاد سایه ای بی نظیر را برای شما ایجاد می کند. بافت سایه های این پالت ابریشمی و نرم است و به راحتی بر پشت پلک می نشیند و ظاهری زیبا به آرایش می بخشد.
سایه چشم بادوام استیکی گلدن رز
معرفی سایه چشم استیکی:

یکی از محصولات متفاوت و جدید برند گلدن رز، سایه چشم استیکی است که دوام و ماندگاری بالایی داشته و پوششی بی نظیر به پلک ها می بخشد. این محصول به راحتی بر پشت پلک می لغزد و دارا بودن مکانیسیم پیچی استفاده از آن را آسان ساخته است. این سایه در 5 رنگ بندی متفاوت و با بافت نرم و مخملی موجود بوده که به عنوان خط چشم نیز قابلیت استفاده دارد. فرمولاسیون ضد آب این محصول باعث شده تا این محصول نریزد و در اطراف چشم پخش نشود.
سایه چشم با دوام چهارتایی گلدن رز
معرفی سایه چشم با دوام :
استفاده از ترکیب رنگ های سایه که به صورت تخصصی و اصولی در کنار هم قرار گیرند می توانند تمام معایب چشم از جمله کوچکی، فرورفتگی و فاصله زیاد بین چشم ها را بر طرف سازند. کمپانی گلدن رز با طراحی پالت های 4 رنگ ترکیبی سایه این امکان را برای مصرف کننده فراهم ساخته است. این محصول ماندگاری طولانی بر روی پلک دارد و نمایی براق و درخشان به چشمان می بخشد.
سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز
معرفی سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز:

سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز یک سری سایه چشم از برند گلدن رز می باشد که دارای بافتی ابریشمی بوده و نمایی مات ایجاد می کند. سایه چشم مات سیلکی تاچ گلدن رز با رنگ های مات جذابی که دارد، اثری مات و لطیف از خود به جای می گذارد و باعث می شود چشمان شما ظاهری خاص و شگفت انگیز به خود بگیرند که زمان زیادی باقی می ماند.
سایه چشم شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی سایه چشم شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

سایه چشم شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز می باشد؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. سایه چشم شیمر دیاموند بریز گلدن رز با رنگ طلایی جذاب خود، به خوبی با پوست ترکیب شده و اثری براق و لطیفی ایجاد می کند که ظاهر خیره کننده و خاصی به چشمان تان می بخشد و تا مدت زیادی، بدون کمرنگ شدن باقی می ماند.
سایه چشم مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی سایه چشم مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

سایه چشم مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. این سایه چشم با رنگدانه های فوق براق خود چشم ها را به طرز باشکوهی درخشان و خیره کننده می کند. فرمولاسیون سبک این محصول به نرمی روی پلک سُر می خورد و سایه چشمی کاملا یکدست ایجاد می نماید. سایه چشم مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز دارای ماندگاری بالایی است و تا ساعت ها روی چشم باقی می ماند.
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
معرفی پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز
پالت آرایش صورت و چشم سیتی استایل گلدن رز، شامل 1 برانزر، 1 رژگونه، 1 هایلاتر و 9 رنگ سایه مات و شاین بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این محصول، برای هماهنگی با هر تناژ پوستی در 2 پالت رنگی متفاوت Warm Nude و Smokey تولید و عرضه شده است. پیگمنت های عالی، فرمول های بی نظیر و بافت سبک و نرم در کنار ماندگاری طولانی، پالت سیتی استایل را منحصر به فرد کرده است. پالت آرایشی صورت و چشم گلدن رز، تمام آن چه برای یک آرایش جذاب نیاز دارید فراهم کرده است.