ابزار آرایشی

سوهان مشکی مستطيلی 166 زد وان
سوهان مشکی مستطیلی 166 :
برای داشتن ناخن‌هایی آراسته و شایسته می توانید از سوهان مشکی مستطیلی ۱۶۶ کمپانی zone که محصولی با کارایی و کیفیتی بالاست، بهره ببرید. شرکت zone کمپانی ای چینی است که در زمینه تولید ابزار های آرایشی توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. این برند در تولیدات خود توانسته سلیقه‌ی مشتریان خود را به درستی شناسایی و مطابق با آن محصولاتی ارگونومیک و خوش فرم و کیفیت را طراحی و به بازار معرفی کند. با توجه به تمام توصیفات بالا سوهان مشکی مستطیلی ۱۶۶ zone هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت مناسب خواهد بود.
سوهان قهواي متوسط بيضي152 زد وان
سوهان قهوه ای متوسط بیضی 152:
مرتب کردن ناخن‌ها امری پرتکرار است، سوهان قهوه ای متوسط بیضی ۱۵۲، ساخت کمپانی z.one میتواند این فعالیت پرتکرار را به امری ساده و لذت بخش بدل کند که به دلیل سبکی و حمل آسان، بهره بری از سوهان قهوه ای z.one در هر مکان و هر زمانی میسر می‌گردد. از سوهان قهوه‌ای متوسط بیضی ۱۵۲ می‌توان جهت فرم دهی لبه های ناخن بعد از شکستگی و یا گرفتن ناخن‌ها و مرتب کردن ناخن‌های دست و پا استفاده کرد.
کاتر ناخن 830 زد وان
ویژگی های اصلی:
-کوتاه کننده تیپ ناخن پیش از کاشت
-دارای محفظه نگهدارنده
-تیغه فلزی و دسته نرم

چه کاربردی دارد:
می توانید به آسانی تیپ را پس از چسباندن روی صدف ناخن کوتاه و به فرم دلخواه در آورید.
پوليش بيضی171 زد وان
پولیش بیضی ۱۷۱:
ساخته شده در شرکت z.one است که علاوه بر مرتب و زیبا کردن ناخن‌ها، سطحی براق روی ناخن ایجاد می‌کند. پولیش بیضی z.one به گونه ای ارگونومیک طراحی شده که علاوه بر روی ناخن می‌تواند زیر ناخن را هم پولیش کند و بسیار مناسب ناخن های بلند است.

سطح رویی مخصوص پرداخت ناخن برای از بین بردن ناصافی‌های ناخن و کناره ی پولیش بیضی z.one مناسب برای بهبود پینه ی کناره‌های ناخن است.
پولیش ناخن 411 ویتالی
ویژگی های اصلی:

-مناسب برای پینه های کنار دست 
-پولیش 6 جهت برای براقی بیشتر ناخن 
-دارای 6 لبه 

چه کاربردی دارد:

برای حالت دادن و کوتاه کردن ناخن ها مناسب بوده و به ناخن های طبیعی و مصنوعی شما ظاهری براق و جذاب می دهد.
کاتر ناخن ویتالی 509 ویتالی
ویژگی های اصلی:

-کوتاه کردن ناخن

-مورد استفاده برای ناخن، انواع تیپ و ناخن مصنوعی

-دارای استیل مقاوم

-تیغه تیز

چه کاربری دارد:
با استفاده از کاتر ویتالی میتوانید به آسانی تیپ را پس از چسباندن روی صدف ناخن کوتاه و به فرم دلخواه در آورید
جدا کننده ناخن پا 508 ویتالی
ویژگی های اصلی :
-مناسب برای لاک زدن انگشتان پا 
-جنس قابل انعطاف و اسفنجی 
-اندازه حدود 12 سانتی متری متناسب برای همه پاها 

چه کاربردی دارد :
برای لاک زدن تمیز و از هم دور نگهداشتن انگشتان پا در هنگام لاک زدن به صورت معمولی و ارایشگاهی کاربرد دارد.
سوهان ناخن 415 ویتالی
ویژگی های اصلی:
-مرتب سازی و زیبایی بخشی به ناخن ها
-مناسب برای ناخن‌های دست وپا 

چه کاربردی دارد:
ابعاد و وزن این سوهان به شکلی است که به سبب آن میتوان همیشه و همه جا با به همراه داشتن آن از داشتن ناخن‌هایی مرتب مطمئن بود
پولیش ناخن 412 ویتالی
ویژگی های اصلی:

-بافر ، پولیش و سوهان در یک ابزار
-طراحی مناسب برای قرار گرفتن در دست 
-سبک و قابل حمل 
-قابل استفاده بر روی ناخن های طبیعی 

برای چه افرادی مناسب است:

پولیش ناخن 6 کاره ویتالی با دارا بودن بافت هایی متفاوت از نظر زبری و نرمی به راحتی تمامی ناخن ها را فرم داده و به حالت دلخواه شما تبدیل می نماید.
سوهان ناخن حرفه ای میسلین
سوهان ناخن حرفه ای میسلین:

با سوهان ناخن حرفه ای میسلین به راحتی ناخن هایتان را حالت دهید. این محصول دارای دو سمت با جنس و بافت متفاوت است. سمتی که دارای جنس زبرتری است، به شما کمک می‌کند تا ناخن‌های خود را با استفاده از آن، به مقدار دلخواه کوتاه کنید و طرف دیگر که شیارهای نرم‌تری دارد، برای حالت دادن به ناخن‌ها استفاده می‌شود. سوهان ناخن حرفه ای میسلین کاربردی آسان و دوام بالایی دارد و می توانید به راحتی آن را حمل کنید.
ست رفع پینه پا 430 ویتالی
ویژگی های اصلی :
قابل استفاده به صورت تر و خشک 
- اختصاصی برای رفع پینه پا
- مناسب برای استفاده سالنی و در منزل
- وسیله کارا و مقرون به صرفه 

چه کاربردی دارد : 
به دلیل اهمیت زیبایی پاها و پدیکور، با خرید این محصول می توانید همیشه پاهایی آراسته و تمیز داشته باشید 
سوهان ناخن مدل S403 ویتالی
سوهان ناخن سوهان ناخن مدل S403:

سوهان ناخن فلزی مشبک ویتالی محصولی با قدرت مناسب برای فرم دهی به ناخن های تیپ، مصنوعی، آکرلیک و ناخن های طبیعی می باشد. این سوهان با زبری متوسط و پهنای مناسب به سرعت ناخن ها شکل داده و فرم مورد نظر شما را ایجاد می نماید. تیغه این سوهان حالت مشبک دارد
سوهان ناخن مدل S405 ویتالی
سوهان ناخن مدل S405:

سوهان ناخن فلزی ساده ویتالی محصولی با قدرت مناسب برای فرم دهی به ناخن های طبیعی می باشد. این سوهان با زبری متوسط و پهنای مناسب به سرعت ناخن ها را شکل داده و فرم مورد نظر شما را ایجاد می نماید. 
سوهان ناخن مدل S408 ویتالی
سوهان ناخن S408:
سوهان ناخن رنگی و نگین دار ویتالی یکی از ابزارهای ناخن برای مانیکور و پدیکور دست و پا است. این محصول دارای دو سمت با جنس و بافت متفاوت است. سمتی که دارای جنس زبرتری است، به شما کمک می‌کند تا ناخن‌های خود را با استفاده از آن، به مقدار دلخواه کوتاه کنید و طرف دیگر که شیارهای نرم‌تری دارد، برای حالت دادن به ناخن‌ها استفاده می‌شود. سوهان ناخن حرفه ای، کاربردی آسان و دوام بالایی دارد و می توانید به راحتی آن را حمل کنید.
سوهان و رنده پا دو طرفه M620
سوهان و رنده پا دو طرفه مدل M620
رنده و سوهان پا دوطرفه مناسب برای از بین بردن پوست های مرده ی پاشنه ی پا و ترمیم ترک های آن مورد استفاده قرار می گیرد. از این پولیش میتوانید چه در حمام، به صورت مرطوب و چه به صورت خشک استفاده کنید. از این محصول میتوانید علاوه بر پوست های زبر برای ایجاد تازگی بر روی پوست های حساس و نرم نیز بهره ببرید. 
سوهان پا مدل S423 ویتالی
سوهان پا مدلS423 معرفی 

سوهان پا S423 به شما کمک میکند تا پوست های مرده ی پای خود را از بین برده و فرصت تولید پوست های جدید را برای داشتن پاهایی آراسته تر فراهم می آورد. لذت داشتن پوستی نرم و صاف را در قلب دوم خود با استفاده از این سوهان تجربه کنید
سوهان ناخن مدل S401 ویتالی
سوهان ناخن مدل S401 
این سوهان ناخن از خانواده محصولات ویتالی با مرغوبیت بسیار بالا و عمر طولانی است. با کمی دقت و حوصله میتوانید به راحتی به ناخن هایتان شکل بدهید. این محصول علاوه بر ناخن های دست برای ناخن های پا نیز کاربرد دارد
ست رفع پینه پا پنج تکه
معرفی ست رفع پینه پا پنج تکه
این محصول یک ابزار حرفه ای و جامع برای رفع پینه پا است. با داشتن رنده و تیغ ملایم، ابزاری مناسب برای از بین بردن پوست های مرده ی پاشنه ی پا و ترمیم ترک های آن به شمار می رود.
بسته بندی محصول حاوی سه تکه جداگانه شامل تیغ رنده پا, تیغ سوهان پا و سوهان نرم پا به همراه یک بسته تیغ یدک 10 عددی می باشد. تیغ سوهان مانند یک سوهان عمل می‌کند و کاربرد آن هم مانند رنده برای از بین بردن پوسته‌ها و صاف کردن پوست سطح پا است. سوهان و رنده‌ پا نیز تقریباً کاربردی مشابه سنگ پا دارند اما ملایمت و سهولت استفاده‌ی بیشتری نسبت به سنگ پا دارند. 
گوشت گیر دور ناخن فلزی
گوشت گیر دور ناخن فلزی

.در فرآیند مانیکور و زیباسازی ناخن ها استفاده از نیلپر یا گوشت گیر ناخن ها ضروری و لازم است. با استفاده از تیغه‌ی اریب این انبر می‌توان به راحتی لایه‌ی نازک و باریک اطراف ناخن را جدا کرد. این کار باعث می‌شود فضای روی ناخن بیشتر شده و کشیده تر دیده شوند.