تراش بيضی 709 زد وان
معرفی تراش بيضي 709 :
مداد تراش ۷۰۹زدوان ، مدادتراشی کاربردی است . اگر شما هم جز آن دسته از اشخاصی هستید که نسبت به نازک بودن سر مدادهای آرایشی خود حساس هستید و طرفدار کشیدن خطوطی با دقت و ظرافت زیاد هستید، انتخاب این تراش میتواند شما را در رسیدن به این خواسته‌یتان همراهی کند. تیغه تراش ۷۰۹ از استیل ضد آب بوده که اگر هر از چندگاهی تمییز شود میتوان طول عمر محصول را تضمین کرد. مخزن و درب پوششی و دو تیغه بودن این تراش، از ویژگی های قابل ذکر آن است که انتخاب این تراش را به عنوان یک خرید عالی تضمین میکند.
تراش آلمانی 706 زد وان
معرفی تراش آلماني 706:
مداد تراش آرایشی ۷۰۶ زدوان با دو جایگاه تراش، متناسب برای مدادهای خط چشم، ابرو و رژلب در قطرهای ۸ تا ۱۲ میلی متری است. تیغه های تراش ۷۰۶ با کیفیتی آلمانی، مدادهای شمارا به فرم مورد دلخواهتان در می‌آورد و موجب شکستن نوک و یا بدفرمی سر مداد نمی‌شود. مداد تراش ۷۰۶زدوان دارای دو ارزش افزوده، یکی محفظه ای برای جلوگیری از پراکنده شدن خورده های مداد، بعد از تراشیدن و دیگری پدهای پاکننده‌ی تیغه بر اثر تراشِ مدادهای روغنی است، که این دو علت انتخاب و خرید را برای شما آسان می‌کند
تراش دوقلو آلمانی 705 زد وان
معرفی تراش دوقلو آلماني 705:
تراش ۷۰۵ ساخته شرکت زدوان بوده و در بین تراش های آرایشی موجود در بازار از کیفیت رده A برخوردار است . تیغه های تراش مشکی ۷۰۵ ساخت کشور آلمان بوده که ضامن طول عمر تراش و ثابت ماندن تیزی تیغه در اثر استفاده ی مداوم در مدت زمان طولانی است. تراش ۷۰۵ زدوان علاوه بر خوش دستیِ بدنه جهت سهولت عمل تراش کردن مدادهای آرایشی، طراحی تیغه ی آن نیز به گونه ای صورت گرفته که میتواند مدادهای آرایشی روغنی و غیر روغنی را با دقت بالایی فرم دهی کند، تا مهارت کشیدن خط چشم و خط لبی مطلوب را برای شما به ارمغان آورد. این تراش دارای دو قسمت با قطرهای متفاوت است، که این امر باعث میشود تا شما، با خرید یک تراش تعداد مدادهای بیشتر با اندازه های متفاوت را تراش کنید.
تراش دو قلو گلدن رز
تراش دو قلو گلدن رز
GOLDEN ROSE SHARPENER
معرفی تراش دوقلو:
تراش دو قلو گلدن رز، تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب محصولی پر کاربرد برای تراشیدن مدادهای آرایشی است. طراحی این محصول به گونه ای است که قادر به تراشیدن مدادهایی با قطرهای متفاوت است. این محصول دارای یک مخزن مخصوص برای جمع آوری خرده های حاصل از تراش است و نوک مدادها را به بهترین نحو شکل می دهد.
تراش دوقلو فلورمار
تراش دوقلو فلورمار
flormar sharpener
معرفی تراش دوقلو:
تراش مخزن دار فلورمار یک محصول با کیفیت استثنایی برای انواع مداد های آرایشی است تا این امکان را به شما بدهد که از مداد مورد علاقه خود حداکثر استفاده را ببرید. این محصول حاوی دو تراش در سایز های متفاوت است و این امکان را مهیا می سازد تا انواع مداد های آرایشی با اندازه های متفاوت را بتراشید. همچنین باعث شکستن نوک آن ها نیز نمی گردد. این محصول دارای یک مخزن مخصوص برای جمع آوری خرده های حاصل از تراش است و نوک مداد ها را به بهترین نحو شکل می دهد. از این محصول می توانید برای تراشیدن انواع رژهای مدادی، خط چشم، خط لب و... استفاده کنید.