کرم ترمیم کننده

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما
معرفی کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما:

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما دارای فرمولاسیونی اختصاصی و مؤثر می‌باشد که توسط ترکیبات آنتی‌باکتریال و ترمیم‌کننده لایه اپیدرم پوست را پاکسازی می‌کند، احساس ناراحتی و خارش را رفع کرده و به ترمیم سریع زخم‌ها کمک می‌کند. همچنین کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما پوست را رطوبت‌رسانی کرده و با کمک هیالورونیک اسید و فیلترهای ضدآفتاب یک لایه محافظ روی زخم‌ها ایجاد می‌کند که باعث ایجاد احساس آرامش و ترمیم و تسکین پوست می‌شود و احتمال لک شدن جای زخم‌هایی که در معرض آفتاب می‌باشند و زخم‌های حاصل از عمل‌های زیبایی را به شدت کاهش می‌دهد.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میل بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میل بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میلی لیتر بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما
معرفی کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما:

کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس بایودرما محصولی مؤثر در کاهش و رفع تحریکات و التهابات پوستی بوده که تکثیر قارچ مالسزیا، عامل بروز قرمزی و پوسته ریزی را محدود می‌کند، تحریکات پوستی را التیام بخشیده و پوسته‌هایی که در اطراف بینی، پیشانی، چانه و ابروها تشکیل شده‌اند را از بین می‌برد. همچنین کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما دارای بافتی غیر چسبناک، سبک و فاقد عطر می‌باشد که آستانه تحمل پذیری پوست را بالا برده و باعث بروز حساسیت، ایجاد جوش یا احساس سنگینی در پوست نمی‌شود، به همین دلیل برای پوست حساس و تحریک پذیر مناسب است.
ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما
معرفی ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما:

ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما دارای فرمولاسیونی مؤثر با خاصیت ضد چروک و ضد پف می‌باشد که به رفع پف دور چشم کمک کرده، چین و چروک و خطوط دور چشم را کاهش داده و باعث می‌شود پوستی جوان و زیبا داشته باشید. همچنین ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما قرمزی پوست را کاهش می‌دهد، پوست را رطوبت رسانی کرده، آن را نرم و لطیف می‌سازد و به واسطه داشتن فرمولاسیونی فاقد پارابن و غیر آلرژی‌زا، باعث تحریک پوست نمی‌شود و برای پوست حساس نیز مناسب است.
کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما
معرفی کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما:

کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما یک کرم روزانه دست با خاصیت ترمیم کنندگی می‌باشد که پوست خشک دست را رطوبت رسانی کرده و التیام می‌بخشد و خشکی و ترک‌های پوست را رفع می‌کند تا پوستی نرم و لطیف با ظاهری جوان و زیبا داشته باشید. همچنین کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما پوست را تغذیه کرده و با کمک روغن شی باتر، لایه محافظ طبیعی پوست را بازسازی و تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما
معرفی سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما:

سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما دارای فرمولاسیونی ملایم است که به درمان جوش‌ها و آکنه‌های مقاوم کمک کرده و با لایه برداری پوست و از بین بردن سلول‌های مرده، جای جوش را رفع می‌کند، بافت پوست را بهبود می‌بخشد، پوست را جوان ساخته و باعث می‌شود پوستی صاف و یکدست داشته باشید. همچنین سرم شب سبیوم پوست چرب بایودرما شفافیت پوست را بازگردانده، خطوط نامنظم پوست را هموار ساخته و ترشح چربی در پوست را تنظیم می‌کند تا از چربی بیش از حد پوست و ایجاد جوش جلوگیری شود.
کرم مغذی اتودرم بایودرما
معرفی کرم مغذی اتودرم بایودرما:

کرم مغذی اتودرم بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و تا 95% رطوبت پوست را تأمین می‌کند تا از خشکی پوست جلوگیری شود و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم مغذی اتودرم بایودرما حاوی روغن شی باتر و عصاره آووکادو بوده و دارای بافتی غیرچرب و غیر چسبناک می‌باشد که لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی کرده و بدون بروز آلرژی یا ایجاد جوش، تعادل چربی و رطوبت پوست را حفظ می‌کند.
کرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی کرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما:

کرم وایت آبجیکتیو با فرمول اختصاصی  W.Oرنگ چهره را روشن ساخته و در از بین بردن لکه های قهوه ای روی پوست موثر است و از ظاهر شدن دوباره آنها جلوگیری می کند. این کرم پوست را در برابر اشعه UVA-UVB حفاظت می کند. به علاوه این کرم بافت سبک و نرمی دارد که به راحتی جذب پوست می شود و رنگ پوست را شفاف و روشن می کند. این کرم در از بین بردن لکه ها، کک و مک ناشی از بارداری، آفتاب یا عوامل دیگر موثر است. حاوی ویتامین C است که تاثیر این کرم را ماندگارتر می کند  و در کاهش رنگدانه های ملانین تاثیر می گذارد.
كرم ترمیم کننده پوست سیکابیو بایودرما
معرفی كرم ترمیم کننده پوست سیکابیو بایودرما:

كرم ترمیم کننده پوست سیکابیو بایودرما دارای فرمولاسیونی اختصاصی و مؤثر می‌باشد که توسط ترکیبات آنتی‌باکتریال و ترمیم‌کننده لایه اپیدرم پوست را پاکسازی می‌کند، احساس ناراحتی و خارش را رفع کرده و به ترمیم سریع زخم‌ها کمک می‌کند. همچنین كرم ترمیم کننده پوست سیکابیو بایودرما پوست را رطوبت‌رسانی کرده و با کمک هیالورونیک اسید یک لایه محافظ روی زخم‌ها ایجاد می‌کند که باعث ایجاد احساس آرامش و ترمیم و تسکین پوست می‌شود. این کرم برای بهبود آسیب‌های سطحی پوست و درمان‌های پوستی مانند بریدگی، خراشیدگی، پوسته‌ریزی و لیزر مناسب است.
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو پکیجی بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست خشک می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده ،و شوینده پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو به طور کامل رطوبت پوست را تامین نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند همچنین از ایجاد زبری پوست جلوگیری می کنند
سرم ضد پیری با خاصیت لیفتینگ الارو
معرفی سرم ضد پیری با خاصیت لیفتینگ الارو:

سرم ضد پیری با خاصیت لیفتینگ الارو دارای فرمولاسیونی سبک و بسیار مؤثر است که با ترکیب دو ماده فعال قویِ لیفت اسنس (Liftessence) و ماتریکسیل سینت 6 (Matrixyl Synthe’ 6)، پوست را مرطوب ساخته و ساخت کلاژن در پوست را شبیه سازی می کند و در نتیجه چین و چروک های پوست را اصلاح می کند. سرم ضد پیری با خاصیت لیفتینگ الارو بی درنگ به لایه اپیدرم پوست نفوذ کرده و مواد اولیه موجود در خود را بدون به جای گذاشتن هیچ گونه اثر چربی بر روی پوست، به اعماق پوست می برد.
کرم آبرسان و حفظ جوانی پوست الارو
معرفی کرم یوست هیدرا (آبرسان و حفظ جوانی پوست)  الارو :
کرم یوست هیدرا الارو ترکیبی بسیار تخصصی از آرژنین ، لیپوسمیک ، سویا و مواد مرطوب کننده پوست بوده که موجب کاهش چین و چروک و رفع نشانه های پیری پوست می گردد. کرم یوست هیدرا الارو موجب افزایش انعطاف پذیری پوست و تقویت عضلات پوست به ویژه پوست اطراف چشم و پیشانی گردیده تا این مناطق که بیشتر مستعد چروک پوستی می باشند تقویت گردیده و از ایجاد چروک جلوگیری گردد. آرژنین ، لیپوسمیک ، سویا به کار رفته در کرم یوست هیدرا الارو تاثیر بسزایی در تحریک کلاژن سازی و رفع پیری پوست دارد. همچنین وجود روغن کنجد و گندم موجب افزایش رطوبت رسانی و تغذیه پوست می گردد. کرم یوست هیدرا الارو بافتی بسیار سبک دارد و خشکی و زبری پوست را از بین می برد.
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.
کرم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ الارو
ellaro age recovery lifting cream
معرفی کرم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ الارو:

کرم لیفتینگ و ضد چروک قوی  الارو با ترکیب آرژیرلین، لیپوزوم سویا و مرطوب کننده های فوق العاده ای، باعث کاهش چین و چروک ها و نشانه های دیگرِ پیری پوست می شود. آرژیرلین موجود عمق چین و چروک های روی پوست صورت را که به خاطر انقباض عضله های صورت تشکیل شده اند(بخصوص روی پیشانی و نواحی اطراف چشم ها) کاهش می دهد. لیپوزوم سویا نیز کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد و باعث جوانی پوست می شود. کرم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ الارو بافت سبکی شامل ترکیب مغذی ای از روغن کنجد و جوانه گندم دارد که پوست را نرم می کند و خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد.
ژل ویت اسکین آیسیس فارما
این ژل مخصوص بیماری ویتیلیگو ساخته شده است. در بیماری ویتیلیگو (لک و پیس) رنگدانه های پوست از بین میروند. این ژل با ترکیب خاصی که دارد متابولیسم سلولی پوست را تنظیم میکند و به تدریج موجب بازیابی رنگدانه های پوست میشود
کرم ترمیم کننده سیکا ام.ان سن ژروه
کرم ترمیم کننده ی سیکا ام.ان سن ژروه به واسطه ی دارا بودن زینک، مس و منگنز، ترمیم کننده انواع زخم ها و جای زخم هاست و برای استفاده بعد از لیزر، میکرودرم و پیلینگ مناسب است. این کرم فاقد رنگ، عطر و مواد نگهدارنده است و برای استفاده در پوست صورت و بدن اطفال یا بزرگسال قابل استفاده است. همچنین برطرف کننده ی خشکی های شدید پوست صورت و بدن، در پوست های آتپیک و دچار اگزما است
کرم مغذی و ضدچروک شب سن ژروه
کرم مغذی و ضدچروک شب سن ژروه سرشار از ویتامین E است که از افتادگی پوست جلوگیری میکند و خاصیت ضدچروک دارد. این کرم ضدالتهاب و التیام بخش است و با ترکیب حاوی فلاوونوئیدها، بر روی خطوط و چروک صورت تاثیر سریع میگذارد
کرم لژر دالیس ACM
کرم لژر دالیس ACM یک رطوبت رسان قوی و ضدچروک بسیار سبک برای پوست های نرمال و مختلط است که رطوبت از دست رفته و حالت کشسانی پوست را بهبود بخشیده و با فناوری کریستال مایع باعث اثربخشی بیشتر ترکیبات و نفوذ عمقی در پوست و ترمیم آسیب های پوستی و از بین رفتن خطوط صورت و گردن میشود
کرم ترمیم کننده پرفیرال پیلژ
کرم پرفیرال پیلژ یک محصول جدید است که توسط گروه پیلژ، از یک گونه ی خاص جلبک به نام پرفیرا  تهیه شده است. پژوهشگران پیلژ ثابت کردند که این جلبک میتواند فرآیند ترکیب سلولی پروتئین های دفاعی سلول ها را تحریک کند. این کرم علاوه بر پرفیرا، حاوی کره ی شیا، روغن گل گاوزبان و آلوئه ورا میباشد