لوازم آرایشی

‫کرم پودر مات اسموتینگ شون
معرفی ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون:‬‬

‫کرم پودر مات اسموتینگ شون پوششی یک‌دست و مخملی را برای شما به ارمغان می‌آورد. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون برای تمامی پوست‌ها مناسب بوده و علاوه بر داشتن پوشانندگی بالا، به شاداب نمودن و جوان‌سازی پوست شما کمک می‌کند. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون خاصیت ضد پیری دارد و حاوی SPF 15  بوده که از پوست شما در برابر آفتاب هم محافظت می‌کند. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون حاوی روغن جوانه گندم است که خاصیت آنتی اکسیدان دارد. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون رنگی مات طبیعی به پوست می‌دهد و بافتی سبک و نرم دارد. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی است. ‫کرم پودر مات اسموتینگ شون لک‌های صورت را نیز می‌پوشاند.
‫کانسیلر مایع اپیلینگ شون
معرفی ‫ ‫کانسیلر مایع اپیلینگ شون:‬‬‬‬

کانسیلر مایع اپیلینگ شون، ترکیبی غنی از مواد ضد چروک بوده که موجب پوشش تیرگی و کاهش پف و خطوط زیر چشم می گردد. کانسیلر مایع اپیلینگ شون با دارا بودن مواد ضد چروک قوی موجب جلوگیری از پیری زودرس پوست گردیده و پوست را شاداب تر می کند. همچنین پوست اطراف چشم را روشن تر نموده و نمایی طبیعی و زیبا به آرایش می دهد. کانسیلر مایع اپیلینگ شون حاوی روغن بادام بوده و رطوبت پوست را تامین می کند و گزینه مناسبی برای انواع پوست می باشد. کانسیلر مایع اپیلینگ شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
پرایمر صورت پرفکت شون
معرفی پرایمر صورت پرفکت شون:

پرايمر صورت پرفکت شون با بافت سبک خود، سبب محو شدن چروک های صورت می گردد و پوست صورت را برای آرايشی بهتر آماده می سازد. وجود روغن جوانه گندم، آلوئه را و روغن کنجد در پرايمر صورت پرفکت شون به حفظ رطوبت پوست در طول روز کمک شايانی نموده که نتيجه آن، داشتن پوستی جوان، شاداب و زيبا خواهد بود. پرايمر صورت پرفکت شون برای زيرسازی آرايش صورت استفاده می شود که می توان آن را قبل از کرم پودر و پنکک جهت داشتن آرايشی طبيعی تر و ماندگارتر به کار برد. برای داشتن پوستی يکدست، يکنواخت و دارای حالت طبيعی، به تنهايی نيز می توان از پرايمر صورت پرفکشن شون استفاده نمود
‫خط چشم مویی فبیولس شون
معرفی ‫خط چشم مویی فبیولس شون:‬

خط چشم مویی فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور فوق العاده حرفه ای که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم مویی فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم مویی فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم مویی فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم مویی فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد
خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون
معرفی خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون:

خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور نمدی که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون
معرفی ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون:

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون ریملی با قابلیت حجم دهنده گی و بلند کننده گی به مژه ها جلوه ای خاص به چشم هایتان می بخشد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون دارای برسی منحصر به فرد که تارهای آن مخصوص شبیه به مژه مصنوعی است. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون حاوی روغن بادام جهت تقویت مژه ها شده و رنگی فوق العاده مشکی دارد. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون مژه ها را بلند و جدا می کند و باعث چسبیدن مژه ها به یکدیگر نمی شود. ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکیتور شون دوام و ماندگاری بالایی دارد ریمل حجم دهنده و بلندکننده دوپلیکاتور شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون
معرفی ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون:‬‬‬‬‬

‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون بافت نرم و سبکی دارد و به راحتی روی لب کشیده می شود. ‫رژ لب جامد شون ماندگاری بالایی دارد و اصلا دور لب پخش نخواهد شد. تین رژلب با خاصیت رطوبت رسانی که دارد لب ها را مرطوب نگه داشته و در طول مدت استفاده احساس راحتی به لب های شما می دهد. ‫رژ لب جامد شون حاوی روغن آووکادو است که سبب نرمی لب ها می شود و لب ها را محاقظت کرده و از ترک خوردگی آن ها جلوگیری می کند. در ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون از رنگ های خوراکی استفاده شده و فاقد سرب است و برای استفاده خانم های باردار مناسب است.
‫پنکک پریشس شون
معرفی ‫پنکک پریشس شون:

پنکک پریشس شون به راحتی روی پوست پخش می شود و پوستی طبیعی و بی عیب و نقص را برایتان به ارمغان می آورد. این پنکک حاوی روغن جوانه گندم و دارای بافتی نرم و سبک است. پنکک شون ماندگاری بالایی دارد و مقاوم است و بر پایه ترکیبات گیاهی تهیه شده است. پنکک پریشس شون به دلیل داشتن بافتی نرم به خوبی روی پوست می نشیند و پوشانندگی مناسبی دارد و پوستی با پوششی مخملی را به شما هدیه می دهد.
‫رژ گونه چارمینگ شون
معرفی ‫رژ گونه چارمینگ شون:

‫رژ گونه چارمینگ شون سطح پوست را با بافتی نرم و ابریشمی می پوشاند و گونه ها را با رنگ های زیبای خود، متمایز ساخته و ظاهری مخملی و جذاب به آن ها می دهد که باعث زیبایی دو چندان صورت می شود. ‫رژ گونه چارمینگ شون رنگ بندی متنوع، فرمولاسیونی سبک و کاربردی آسان دارد و به محض تماس با پوست، باعث درخشش طبیعی و شفافیت فوق العاده آن می شود و تاثیر آن زمان زیادی باقی می ماند. رژ گونه چارمینگ شون بر پایه ترکیبات گیاهی است
‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون
معرفی ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون:

‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون ترکیبی هماهنگ از چهار رنگ می باشد. ‫سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون با دارا بودن رنگ های متنوع نمایی بسیار طبیعی به آرایش چشم می بخشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون به راحتی بر روی پوست با یکدیگر ترکیب شده و فید می گردد تا خط و یا ردی در هنگام آرایش به جا نماید. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون دارای تنوع رنگی مطابق با سلیقه بانوان ایرانی می باشد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد. سایه چشم چهار رنگ درامتیک شون غنی شده با روغن جوانه گندم است که مانع از خط اندازی به علت تعریق پوست بر پشت پلک می گردد. 
بالم لب کلاسیک گلدن رز
معرفی بالم لب کلاسیک :

بالم لب کلاسیک گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. این محصول فاقد رنگ است و با پوشش قوی خود بر روی لب ها موجب جلوگیری از آسیب های ناشی از اشعه های مضر آفتاب می گردد. همچنین درخششی زیبا بر روی لب ایجاد کرده و از خشکی لب ها جلوگیری می کند. به علاوه این محصول غنی شده با شی باتر، ویتامین ای و روغن بادام است که کاملا پوست لب ها را آبرسانی کرده و مرطوب و نرم می سازد.
بالم لب ویتامین گلدن رز
معرفی بالم لب ویتامینه:

بالم لب ویتامینه گلدن رز یک معجون بی نظیر از ترکیب ویتامین ها و عصاره ی میوه ها است که موجب افزایش لطافت و نرمی پوست حساس لب ها می گردد. این محصول غنی شده با عصاره میوه ( هلو، کیوی ، انگور، سیب، پرتقال )، پرویتامین B5 و ویتامین های A، E است. بالم لب ویتامینه طعم و رایحه ای بسیار خوشایند دارد و کمک شایانی به مراقبت از لب ها می کند.
بالم لب آلبالو گلدن رز
معرفی بالم لب آلبالو:

بالم لب آلبالوگلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه آلبالو، طعمی جذاب و درخششی زیبا بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب توت فرنگی گلدن رز
معرفی بالم لب توت فرنگی:

بالم لب توت فرنگی گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه توت فرنگی طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
بالم لب انار گلدن رز
معرفی بالم لب انار:

بالم لب انار گلدن رز، یک محصول چند کاره با خواص مراقبتی و زیبایی برای لب است. رایحه انار طعمی جذاب و درخششی قرمز رنگ بر روی لب ایجاد می کند. این محصول غنی شده با شی باتر و ویتامین ای است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین ضد آفتاب موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر می باشد.
لاک درمانی افزایش رشد ناخن اکسیژن رسان گلدن رز
معرفی لاک درمانی افزایش رشد ناخن اکسیژن رسان:

لاک درمانی افزایش رشد ناخن تولید برند گلدن رز، یک محصول با فرمولاسیون فوق پیشرفته است. این محصول با بهره گیری از سلول های بنیادین سیب در ترکیب با اکسیژن و مجموعه ای از آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ای، آ و سی برگرفته از جلبک های دریایی، روغن آفتاب گردان، عصاره شاه بلوط و مواد معدنی بوده و تمام عوامل لازم برای رشد و افزایش استحکام ناخن را آماده می سازد. این محصول، مانند تاپ کت بر روی صدف ناخن یک لایه محافظتی ایجاد کرده تا ناخن از آسیب در مقابل اشعه مضرUV و خراشیدگی محافظت شود. هم چنین باعث افزایش شفافیت و درخشندگی ناخن ها می شود.
روغن درمانی جلوگیری از جویدن ناخن گلدن رز
معرفی روغن درمانی جلوگیری از جویدن ناخن:

روغن درمانی جلوگیری از جویدن ناخن تولید برند گلدن رز یک محصول متفاوت برای جلوگیری از جویدن و افزایش رشد ناخن است. این محصول با طعم تلخ خاص مانع از جویدن ناخن و گاز گرفتن کوتیکول می شود. همچنین غنی شده با ویتامین E، ویتامین B5 و عصاره گیاهان گزنه، جلبک دریایی و سیر است و موجب ایجاد زردی بر روی ناخن نمی گردد. پوشش تلخ این لاک برای مدت طولانی بر روی ناخن می ماند و در برابر شست و شو نیز مقاوم است
لاک ریچ کالر گلدن رز
معرفی لاک کالر ریچ :

لاک کالر ریچ محصولی جدید از گلدن رز است که برس پهن و پوشش دهی بالای آن، استفاده ی آسان از این محصول را تضمین می کند. فقط یک بار حرکت برس بر روی ناخن پوششی کامل به آن می بخشد. رنگ بندی متنوع لاک کالر ریچ، یکی از دلایل محبوبیت آن است.
رژ لب ویژن گلدن رز
معرفی رژ لب ویژن:

یکی از رژ لب های برند گلدن رز، رژ لب ویژن است که ظاهری زیبا به لب های شما می دهد که تا ساعت ها ماندگار است. بافت این رژ نرم و کرمی بوده و به راحتی بر روی لب ها می لغزد. ویژن با فرمولاسیون سبک و غنی خود، ظاهری زیبا به لبها می بخشد. به علاوه این رژ فاقد پارابن بوده و در ترکیب آن مواد مرطوب کننده، مغذی، شی باتر، روغن جوجوبا و ویتامین ای به کار رفته است.
رژ لب مایع لاکچری گلدن رز
معرفی رژ لب مایع لاکچری ریچ کالر:

رژ لب مایع ریچ کالر، پوشش و رنگی کامل به لب ها بخشیده که تا ساعت ها ماندگار است. این رژ، رنگ بندی قوی با بافتی مرطوب کننده دارد که ظاهری لوکس و جذاب به لب های شما می دهد. اپلیکاتور دو طرفه پرزدار این رژ، به شما کمک می کند تا به طرز دقیق و آسانی از این محصول استفاده کرده و به علاوه بدون ایجاد حس چسبندگی لب هایی براق به شما می بخشد.  
استیک پوشاننده موهای سفید گلدن رز
معرفی  استیک پوشاننده موهای سفید:

استیک پوشاننده موهای سفید محصولی بسیار جدید و پرکاربرد از برند گلدن رز است که به طرز شگفت انگیزی موهای سفید و خاکستری را با رنگ دلخواه کاملا پوشش داده و به راحتی با شامپو شسته می شود. این محصول بهترین راه برای پوشش موهای سفید در حد فاصله زمانی دو دوره رنگ مو است.
رژگونه استیکی گلدن رز
معرفی رژگونه استیکی :

رژگونه استیکی، با 5 رنگ متنوع و بافت کرمی و نرم، درخشندگی زیبایی به پوست می دهد. حالت مخملی آن می تواند با انواع آرایش هماهنگ گردد. این رژ گونه را هم به تنهایی و هم بر روی کرم پودر می تواند استفاده کرد. طراحی این محصول بسیار کارآمد بوده ونمایی متحیر کننده به آرایش شما می بخشد.
خط چشم مات ضد آب گلدن رز
معرفی خط چشم ضد آب:

خط چشم ضد آب گلدن رز، با ایجاد خطی تیره و مات اطراف چشم موجب می گردد تا نگاهی جذاب و گیرا داشته باشید. برس مویی خط چشم به گونه ای طراحی شده تا امکان کنترل مناسب را برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم مشکی فراهم کند. همچنین خط چشم ضد آب گلدن رز حاوی رنگ دانه های غنی بوده و در برابر آب و تعریق پوست کاملا مقاوم است.