بهداشت و مراقبت بدن

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن
معرفی لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن:

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن یک شوینده قوی پوست با خاصیت مرطوب‌کنندگی است که فاقد مواد صابونی می‌باشد و علاوه بر پاکسازی پوست بدن از هرگونه آلودگی، رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تحریکات پوستی ناشی از آن جلوگیری می‌کند. لوسیون بدن Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 250میل آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی اوره 5% می‌باشد که به با رطوبت‌رسانی پوست، خارش و خشکی پوست را رفع کرده، پوست را التیام می‌بخشد و سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن
معرفی شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن:

شوینده مرطوب کننده بسیار ملایم Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک آردن یک شوینده بسیار ملایم صورت با خاصیت مرطوب‌کنندگی است که فاقد مواد صابونی می‌باشد و علاوه بر پاکسازی پوست صورت از هرگونه آلودگی، گرد و غبار و مواد آرایشی، رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تحریکات پوستی ناشی از آن جلوگیری می‌کند. شوینده صورت Dry Relief آتوپیا مناسب پوست خشک و خیلی خشک 150میل آردن دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی اوره 5% می‌باشد که به با رطوبت‌رسانی پوست، خارش و خشکی پوست را رفع کرده، پوست را التیام می‌بخشد و سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن
معرفی مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن:
مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه آردن یک شوینده صورت ملایم و مؤثر برای شستشوی روزانه می‌باشد که هرگونه آلودگی و چربی اضافه را از بین می‌برد و در نتیجه به حفظ سلامت پوست و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه کمک می‌کند. همچنین مایع شوینده غیر صابونی Liquipain سبوما مناسب پوست بدن چرب و دارای آکنه 250میل آردن میزان ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و دارای فرمولاسیونی فاقد صابون، چربی، الکل و ترکیبات حساسیت‌زا است و به همین دلیل باعث خشکی پوست، بروز حساسیت یا ایجاد جوش نمی‌شود و برای تمامی سنین مناسب می‌باشد.
ژل شستشوی بسیار ملایم ناحیه ژنیتال Dry Relief آتوپیا مناسب استفاده روزانه 150میل آردن
معرفی ژل شستشوی بسیار ملایم ناحیه ژنیتال Dry Relief آتوپیا مناسب استفاده روزانه 150میل آردن:

ژل شستشوی بسیار ملایم ناحیه ژنیتال Dry Relief آتوپیا مناسب استفاده روزانه آردن دارای فرمولاسیونی ملایم و فاقد پارابن با pH سازگار با ناحیه واژینال بانوان می‌باشد که برای شستشوی روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی بانوان مناسب است و هرگونه آلودگی را از بین می‌برد تا از عفونت و ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری شود. همچنین ژل شستشوی بانوان بسیار ملایم ناحیه ژنیتال Dry Relief آتوپیا مناسب استفاده روزانه 150میل آردن تحریکات پوستی را التیام می‌بخشد تا سوزش، خارش و خشکی پوست ناحیه ژنیتال رفع شود و سلامت آن حفظ شود.
شامپو بدن ترنج مخصوص بانوان سینره
معرفی شامپو بدن مخصوص بانوان :
در ترکیبات شامپو بدن مخصوص خانم ها سینره از سورفاکتنت های موثراستفده شده است، که ضمن پاکسازی خوب و ملایم از پوست پوسته شدن جلوگیری می کند. در فرمولاسیون این محصول از عصاره ترنج استفاده شده است که سرشار از ویتامین سی و فلاوونویید است که به همراه نمک معدنی علاوه بر حفظ رطوبط پوست، سبب شادابی و پاکسازی پوست می شود. عصاره ترنج خاصیت ضد عفونی کننده را نیز دارد و سبب مهار شدن ویروس ها، باکتری ها و قارج ها می شود و از پوست در برابر میکرو اورگانیسم ها محافظت می کند.
شامپو بدن بامبو مخصوص آقایان سینره
ویژگی های اصلی :

  قدرت شویندگی مناسب، بدون ایجاد خشکی روی پوست
  غنی از عصاره های بامبو وجلبک دریایی جهت نرمی و لطافت پوست
فاقد مواد صابونی
ایجاد حس پاکیزگی و شادابی
  مناسب جهت شستشوی روزانه و پس از فعالیت های ورزشی
برای چه افرادی مناسب است :

برای تمامی آقایان با انواع پوست مناسب می باشد.

چه تاثیری داد:

شامپو بدن آقایان، با قدرت پاک کنندگی بالا  پوست را ازهرگونه آلودگی  پاکیزه  می سازد و در نهایت پوستی نرم وشاداب را ارمغان خواهد آورد
دئودورانت زنانه بلو سینره
معرفی دئودرانت زنانه با رایحه خنک بلو  :
این دئورانت سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارآمد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد.

اسانس ملایم و خنک این دئودرانت به محض استفاده سبب ایجاد حس خنکی بر روی پوست می گردد واثر ضد تعریق آن تا 72 ساعت باقی می ماند. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد
دئودورانت زنانه با رایحه بهاری سینره
معرفی دئودرانت زنانه با رایحه بهاری  :
این دئورانت سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارآمد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. اسانس گل های بهاری به کار رفته در این دئودورانت یادآورعطر خوش طبیعت است و سبب احساس تازگی در پوست می شود.و اثر ضد تعریق آن تا 72 ساعت باقی می ماند. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.
دئودورانت زنانه لولی پاپ سینره
معرفی دئودرانت زنانه لولی پاپ :
این دئورانت سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارامد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. اسانس شیرین و ملایم در این محصول رایحه ای فوق العاده به آن بخشیده است که تمام روز همراه شما خواهد بود.و اثر ضد تعریق آن تا 72 ساعت باقی می ماند. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.
دئودورانت مردانه ویوا سیتی سینره
معرفی دئودرانت مردانه با خنک ویوا سیتی سینره :
این دئورانت سینره، با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارامد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. بهره گیری از اسانس خنک و ملایم در این محصول سبب ایجاد احساس خنکی بر روی پوست می گردد. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد. 
دئودورانت مردانه رایحه کاج سینره
معرفی دئودرانت مردانه با رایحه کاج سینره :
این دئورانت سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارآمد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. استفاده از اسانس کاج در این محصول یادآورعطر خوش طبیعت است که احساس تازگی  را برایتان به ارمغان می آورد در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای وعصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است .تا ازرشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده واز تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.
کرم سفت کننده صورت بالای 40 سال سینره
ویژگی های اصلی :

- سفت کننده پوست صورت
- ضد افتادگی و ضد چروک
- ترمیم کننده شبکه های پروتئین پوست
- جهت افزایش استحکام پوست
- مؤثردر کاهش افتادگی و رفع چروک های صورت
- حاوی آنتی اکسیدان
 - حاوی مواد مرطوب کننده
- افزایش مقاومت پوست دربرابر تاثیر جاذبه و پیشگیری از افتادگی پوست

 برای چه افرادی مناسب است:

این محصول برای انواع پوست وافراد بالای 40 سال ،پیشنهاد مناسبی است

چه تاثیری دارد:.

وجود مواد مهار کننده کلاژناز در فرمولاسیون این کرم  از تخریب پروتئین های پوست جلوگیری می نماید و مواد ترمیم کننده و ضد التهاب آن نیز به تقویت ساختار پوست کمک می کنند
کرم سفت کننده سینه سینره
معرفی کرم سفت کننده سینه سینره :
کرم سفت کننده سینه ،مجموعه ای منحصر به فرد از مواد با منشاء بیوتکنولوژی و پپتید های موثر می باشد که با تحریک متابولیسم بافتی، افزلیش تنفس سلولی و الاستین پوست موجب استحکام پوست در ناحیه سینه، گردن و دکلته می شود. کرم سفت کننده سینه سینره می تواند با اثر گذشت زمان در پوست را خنثی سازد واستحکام طبیعی را به آن بازمی گرداند. کرم سفت کننده سینه سینره دارای خواص نرم ومرطوب کنندگی بوده و با دارا بودن ساختاری سبک و جذب سریع، باعث کثیف شدن لباس ها در هنگام استفاده نمی گردد.
روغن رفع ترک بدن سینره
معرفی روغن رفع ترک بدن  :
روغن رفع ترک بدن سینره با دارا بودن ترکیباتی با منشاء گیاهی، مواد ضد التهاب، اسید های چرب ضروری و ویتامین ها با کمک به بازسازی پروتئین های ساختمانی پوست و ساختار سه بعدی آن، خاصت ارتجاعی آن را افزایش داده و ازایجاد استریا پیشگیری می کند. روغن رفع ترک بدن سینره فاقد مواد نگهدارنده، پارابن، رنگ و مواد حساسیت زا می باشد و جذب سریع آن از لک شدن لباس پس از استفاده جلوگیری می نماید. از این روغن می توان جهت پیشگیری از ایجاد ترک های پوستی در مواردی مانند افزایش سریع وزن و بدنسازی نیز استفاده نمود.
دئودورانت لیمو سینره
معرفی دئودرانت زنانه لیمو سینره:

 دئودرانت زنانه لیمو سینره با دارا بودن هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق محصولی بسسیار کارامد برای جلوگیری از تعریق زیاد می باشد. اسانس خنک و ملایم در  دئودرانت زنانه لیمو سینره رایحه ای فوق العاده به آن بخشیده است که تمام روز همراه شما خواهد بود.و اثر ضد تعریق آن تا 72 ساعت باقی می ماند. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.
ژل بهداشتی بانوان ارکیده و انار سینره
معرفی ژل بهداشتی بانوان ارکیده و انار سینره :
ژل بهداشتی بانوان ارکیده و انار سینره، محصولی با اسیدیته مناسب و فرمولاسیون ملایم جهت شست و شو و جلوگیری از عفونت های واژینال می باشد. این ژل حاوی ارکیده و انار بوده که خاصیت انقباضی داشته و سبب ترمیم التهابات واژینال می گردد. ژل بهداشتی بانوان ارکیده و انار سینره فاقد مواد نگه دارنده و حساسیت زا بوده و سبب خشکی ناحیه نمی گردد. عصاره انار موجود در ژل بهداشتی بانوان ارکیده و انارسینره، سبب افزایش شفافیت پوست و روشن شدن آن می گردد. همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی آن سبب تقویت پوست می گردد. ژل بهداشتی ارکیده و انار بانوان سینره از خشکی پوست جلوگیری نموده و خارش و عفونت های قارچی را کاهش می دهد.
ژل بعد از مو زدایی سینره
معرفی ژل بعد ازموزدایی سینره

ژل بعد از موزدایی سینره،با بهره گیری ازاسانس ها وعصاره های طبیعی گیاهی جهت تسکین صدمات وارد به پوست بعد از موزدایی تولید شده است.همچنین مواد مؤثر طبیعی بکار رفته در آن دارای قدرت بالایی در بهبود و رشد بافت های پوستی می باشد 
ترکیبات گیاهی این فرآورده خواص ضد باکتری و ضد قارچی داشته و به این ترتیب امکان بروزعفونت وناراحتی جلدی نظیرآکنه را بعد از موزدایی کاهش می دهد. این ترکیبات همچنین با ایجاد رطوبت مناسب و بالا بردن خاصیت ارتجاعی، پوست را محافظت نموده و به آن صافی و شفافیت می بخشند.
کرم مو بر سینره
معرفی کرم موبر مخصوص مخصوص صورت و بدن سینره :
کرم موبر مخصوص صورت و بدن سینره با حداکثر کارایی در کمترین زمان بسیار ملایم بوده وباعث تحریک نمی شود.این کرم موهای نازک وضخیم را بدون آسیب پوستی به راحتی ازبین می برد. این کرم موها را ازعمیق ترین سطح پوست در قسمت فولیکول از بین می برد. ازاین رو مدت زمان بیشتری برای رشد مجدد موها طول خواهد کشید. بنابراین مشکلاتی مثل رویش مو در زیر پوست وایجاد جوش والتهاب نیز با این فرآورده به وجود نمی آید
لوسیون بعد از اصلاح آقایان سینره
معرفی لوسیون بعد از اصلاح صورت آقایان :
لوسیون بعد ازاصلاح صورت آقایان سینره با دارا بودن ترکیبات ضد التهاب طبیعی و موثر، سوزش و قرمزی پوست بعد از اصلاح را ازبین میبرد و با توجه به دارا بودن آنتی باکتریال های طبیعی سطح پوست را ضد عفونی می کند. استفاده ازعصاره گیاهان دریایی دراین لوسیون باعث رطوبت رسانی عمقی پوست شده وآن را خنک و بسیار نرم خواهد کرد.
ژل شوینده آنتی پولوشن مخصوص آقایان سینره
معرفی ژل شوینده آنتی پولوشن صورت (ضد آلودگی هوا) مخصوص آقایان  سینره :
ژل شستشو صورت ضد آلودگی هوا آقایان سینره ترکیبی بسیار موثر در پاکسازی پوست آقایان از مواد آلاینده، مواد سمی حاصل از دود سیگار، بقایای چربی، عرق و باکتری از روی پوست می باشد. این ژل شست و شو حاوی عصاره موریگنا بوده که با ایجاد لایه محافظ از جذب آلودگی های موجود در هوا بر روی پوست جلوگیری می نماید. ژل شستشو صورت ضد آلودگی هوا آقایان سینره حاوی عصاره گیاهان دریایی می باشد که سبب احیا پوست و افزایش طراوت و لطافت پوست آقایان می گردد.
کرم بدن مغذی سینره
معرفی کرم بدن مغذی سینره :
کرم بدن مغذی سینره، محصولی مقوی برگرفته از عناصر طبیعی جهت افزایش نرمی و رفع خشکی پوست می باشد. این کرم بدن رطوبت مورد نیاز پوست را تامین نموده و با افزایش متابولیسم پوست سبب تسریع بازسازی و ترمیم پوست می گردد. کرم بدن مغذی سینره حاوی عسل، روغن جوجوبا ، آوواکادو، گل مغربی و شی باتر بوده که التهابات پوست را از بین برده و پوست را تقویت می کند. کرم بدن مغذی سینره پوست را در برابر رادیکال های آزاد محافظت نموده و سبب افزایش انرژی پوست می گردد. این کرم از پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری نموده و خارش آن را از بین می برد. کرم بدن مغذی سینره به سرعت جذب پوست گردیده و چربی مازاد بر روی پوست باقی نمی گزارد
شامپو بدن بانوان و آقایان حاوی عصاره آرگان 250میل سینره
 معرفی شامپو بدن بانوان و آقایان حاوی عصاره آرگان 250میل سینره:

شامپو بدن بانوان و آقایان حاوی عصاره آرگان سینره دارای فرمولاسیونی ملایم و فاقد پارابن و صابون است که برای شستشوی روزانه بدن آقایان و خانم‌ها مناسب می‌باشد و علاوه بر از بین بردن هرگونه آلودگی و پاکسازی کامل پوست، حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده می‌باشد که پوست را نرم و لطیف می‌سازد، خشکی پوست را برطرف کرده و باعث رفع خستگی و ایجاد احساس آرامش و شادابی می‌شود. همچنین شامپو بدن بانوان و آقایان حاوی عصاره آرگان 250میل سینره حاوی روغن آرگان می‌باشد که پوست را تغذیه کرده و آبرسانی می‌کند و به واسطه داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی، با رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند
شامپو بدن آقایان حاوی عصاره جینسینگ 250میل سینره
معرفی شامپو بدن آقایان حاوی عصاره جینسینگ 250میل سینره:

شامپو بدن آقایان حاوی عصاره جینسینگ سینره دارای فرمولاسیونی ملایم و فاقد صابون و پارابن است که با پوست آقایان کاملاً سازگار می‌باشد و علاوه بر از بین بردن هرگونه آلودگی و محافظت از پوست در برابر میکروارگانیزم‌ها، حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده می‌باشد که پوست را نرم و لطیف می‌سازند. همچنین شامپو بدن آقایان حاوی عصاره جینسینگ 250میل سینره باعث ایجاد احساس شادابی و طراوت شده و حاوی عصاره گیاه جینسینگ می‌باشد که پوست را به خوبی آبرسانی کرده و از پوسته پوسته شدن و خشکی پوست جلوگیری می‌کند، به همین دلیل این شامپو بدن برای پوست خشک نیز مناسب است.
ژل بهداشتی بانوان 200میل نئودرم
معرفی ژل بهداشتی بانوان فم اینتیم نئودرم :
شست شوی مناسب و رعایت بهداشت فردی، یکی از راهکارهای مهم در پیشگیری از عفونت های ناحیه ژنیتال بانوان محسوب می شود. صابون هاي معمولي چون داراي pH قليايي هستند، شرايط  طبيعي ناحيه ژنيتال را تغيير داده و محيط را براي رشد عوامل بيماري زا، مستعد مي سازند. ضمن اينكه به دليل قدرت شويندگي زياد، باعث خشكي ناحيه، بروز سوزش و خارش مي شوند. ژل بهداشتي فم اينيتم نئودرم، فرآورده اي غيرصابوني و كاملأ سازگار با شرايط طبيعي ناحيه ژنيتال بانوان و محصولي ايده آل براي حفظ سلامت و بهداشت فردي است.
محلول میسلار واتر 200 میل نئودرم
معرفی محلول میسلار واتر 200 میل نئودرم:

محلول میسلار واتر نئودرم دارای فرمولاسیونی ملایم و فاقد پارابن و صابون می‌باشد که انواع پوست را به خوبی پاکسازی کرده و بدون خشک کردن پوست، هرگونه آرایش صورت و چشم را کاملاً پاک می‌کند. همچنین محلول میسلار واتر 200 میلی لیتر نئودرم توسط خواص ضد التهاب و مرطوب کنندگی، پوست را نرم و لطیف ساخته، التهابات پوستی را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود سلامت پوست حفظ شود و پوستی شاداب و باطراوت داشته باشید.
ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم
معرفی ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم:

ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک نئودرم یک پاک کننده قوی فاقد مواد صابونی می‌باشد که بدون بروز خشکی در پوست، انواع آلودگی‌های محیطی را از بین برده و پوست را شفاف و تمیز می‌سازد. ژل شستشوی صورت نرمال تا خشک 200میل نئودرم مخصوص پوست خشک و معمولی ساخته شده و به واسطه داشتن آلانتوئین و پنتاویتین، پوست را به خوبی آبرسانی می‌کند، آن را نرم و لطیف ساخته، به رفع التهابات پوستی کمک کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.