موچین و قیچی

موچین انبری پهن لبه کج کیس
معرفی مو چین انبری پهن لبه کج کیس 
مو چین انبری لبه کج کیس با طراحی انبری و سری کج و تورفته خود پیرایشی کامل و ظریف را به ارمغان می آورد. طراحی ارگونومیک مو چین انبری سر کج کیس موجب می گردد که کمترین آسیب ممکن به پوست وارد شده و موها به راحتی از ریشه کنده شوند. مو چین انبری لبه کج  کیس از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابل ضد عفونی می باشد.
موچین ابرو لتی
معرفی موچین ابرو لتی :
موچین ابرو لتی با طراحی انبری و دفیق خود پیرایشی کامل و ظریف را به ارمغان می آورد. طراحی نرم و ظریف مو چین ابرو لتی موجب می گردد که بر روی پوست لیز نخورد همچنین این موچین به راحتی در دست قرار می گیرد. موچین ابرو لتی دارای لبه های زاویه دار بوده که برای پیرایش ابرو بسیار مناسب می باشد.
موچین انبری اسنشیال لبه کج کیس
معرفی مو چین انبری اسنشیال لبه کج کیس: 
مو چین انبری اسنشیال لبه کج کیس، با طراحی انبری و سری کج و باریک خود پیرایشی کامل و ظریف را به ارمغان می آورد. طراحی ارگونومیک مو چین انبری اسنشیال لبه کج کیس موجب می گردد که به راحتی کوتاه ترین موها را از ریشه درآورده و ابروها قرینه سازد. مو چین انبری اسنشیال لبه کج کیس از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابل ضد عفونی می باشد
موچین انبری نوک تیز کیس
معرفی مو چین انبری نوک تیز کیس: 
مو چین انبری نوک تیز کیس، ابزاری بسیار ظریف و دقیق برای پیرایش ابرو به ویژه موهای ریز و زیرپوستی می باشد. طراحی باریک مو چین انبری نوک تیز کیس موجب می گردد. که به راحتی کوتاه ترین موها را از ریشه درآورده و ابروها قرینه سازد. مو چین انبری نوک تیز کیس از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابل ضد عفونی می باشد
مو چین انبری کلاسیک لبه کج کیس
معرفی مو چین انبری کلاسیک لبه کج کیس: 
مو چین انبری کلاسیک لبه کج کیس با طراحی انبری و سری کج و تیز خود پیرایشی کامل و ظریف را به ارمغان می آورد. طراحی ارگونومیک مو چین انبری کلاسیک سر کج کیس موجب می گردد. که به راحتی کوتاه ترین موها را از ریشه درآورده تا به راحتی بتوانید ابروها قرینه سازید. مو چین انبری کلاسیک لبه کج کیس از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابل ضد عفونی می باشد.
قیچی ابرو 207 ویتالی
ویژگی های اصلی:
-تیغه استیل ضد زنگ و سبک
-مناسب برای اصلاح موهای بینی و گوش
-تیغه لب گردمناسب برای چیدن تاج ابرو  

چه کاربردی دارد:
این قیچی با طرح ارگونومیک روند چیدن و کوتاه کردن موهای ابرو را آسان میکند 
قیچی ابرو 206 ویتالی
ویژگی های اصلی :
-تیغه استیل ضد زنگ
-فرم سر کج برای چیدن ابروهای بلند 
-سبک و خوش دست 

چه کاربردی دارد :
این قیچی با طرح ارگونومیک روند چیدن و کوتاه کردن موهای ابرو را آسان میکند.
موچين فلزی سه لوزی 104 زد وان
موچين فلزي سه لوزي104
فرم دادن مناسب به ابروها متناسب با فرم صورت، میتواند چهره ای دلنشین تر را منحصراً برای هر شخص به ارمغان بیاورد. موچین فلزی سه لوزی ۱۰۴ ساخت کمپانی zone که شرکتی پیشرو در ساخت و معرفی ابزار حرفه ای آرایشی است، میتواند انتخابی مناسب برای افرادی که به خوش دستی و کیفیت ساخت محصولات اهمیت میدهند باشد.موچین فلزی سه لوزی ۱۰۴ zone تماماً استیل ضدآب بوده که چرخه ی عمر محصول را افزایش می‌دهد.
موچین ابرو مدل M122 ویتالی
موچین ابرو مدل M122:
موچین ابرو M122 از برند ویتالی جزو مدل های کلاسیک دسته بندی می شود. با استفاده از این مدل موچین ها بدون اینکه نگران سر خوردن و لق زدن موچین در دستتان باشید، می توانید به راحتی موهای ابرو را بکنید. بدنه استیل و فرم ارگونومیک شما را تا مدت ها از داشتن هر نوع موچینی بی نیاز می کند
موچین ابرو مدل M112 ویتالی
موچین ابرو مدل M112:
موچین ابرو از برند ویتالی جزو مدل های خوش فرم و کلاسیک دسته بندی می شود. با استفاده از این مدل موچین ها بدون اینکه نگران سر خوردن و لق زدن موچین در دستتان باشید، می توانید به راحتی موهای ابرو را بکنید. بدنه استیل و فرم ارگونومیک آن با دسته رنگی که دارد، این موچین را در دسته ابزارهای آرایشی شما متمایز می کند.
قیچی ابرو مدل G202 ویتالی
ویژگی های اصلی:

-تیغه استیل ضد زنگ و سبک

-مناسب برای اصلاح موهای ابرو، بینی و گوش

-تیغه تیز و نازک 

-فرم انحنا دار سر قیچی 

چه کاربردی دارد:
 قیچی ابرو روند چیدن و کوتاه کردن موهای ابرو را آسان میکند. 
موچین ابرو مدل M101 ویتالی
موچین ابرو مدل M101
موچین ابرو مدل ام 101 از برند ویتالی جزو مدل های پرطرفدار و همه پسند، دسته بندی می شود. با استفاده از این مدل موچین با ارتفاع 9 سانتیمتر، میتوانید بدون اینکه نگران سر خوردن و لق زدن موچین در دستتان باشید، به راحتی موهای ابرو را بکنید. بدنه این موچین از جنس استیل و فرم آن یادآور موچین هایی کلاسیک است.
قیچی ابرو مدل G201 ویتالی
ویژگی های اصلی:

-تیغه استیل پهن و گرد

-مناسب برای اصلاح موهای ابرو 

- مناسب برای چیدن موهای ابرو و گوش 

چه کاربردی دارد:
این قیچی با طرح ارگونومیک روند چیدن و کوتاه کردن موهای ابرو را آسان میکند.
موچین ابرو مدل M113 ویتالی
موچین ابرو مدل M113
موچین ابرو برند ویتالی جزو مدل های خوش فرم و رنگی دسته بندی می شود. با استفاده از این مدل موچین به دلیل دسته خاص آن که از جنس پلاستیک فشرده است و فشار حداقلی را به انگشتان شما وارد میکند، میتوانید بدون اینکه نگران سر خوردن و لق زدن موچین در دستتان باشید، به راحتی موهای ابرو را بکنید. بدنه استیل و فرم ارگونومیک آن با دسته رنگی که دارد، این موچین را در دسته ابزارهای آرایشی شما، متمایز می کند.