محصولات جدید

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما
معرفی کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما:

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما دارای فرمولاسیونی اختصاصی و مؤثر می‌باشد که توسط ترکیبات آنتی‌باکتریال و ترمیم‌کننده لایه اپیدرم پوست را پاکسازی می‌کند، احساس ناراحتی و خارش را رفع کرده و به ترمیم سریع زخم‌ها کمک می‌کند. همچنین کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده اس پی اف 50 بایودرما پوست را رطوبت‌رسانی کرده و با کمک هیالورونیک اسید و فیلترهای ضدآفتاب یک لایه محافظ روی زخم‌ها ایجاد می‌کند که باعث ایجاد احساس آرامش و ترمیم و تسکین پوست می‌شود و احتمال لک شدن جای زخم‌هایی که در معرض آفتاب می‌باشند و زخم‌های حاصل از عمل‌های زیبایی را به شدت کاهش می‌دهد.
کرم افتر سان بایودرما
معرفی کرم افتر سان بایودرما:

کرم افتر سان بایودرما محصولی منحصر به فرد غنی از ترکیبات نرم‌کننده و آرام‌بخش می‌باشد که پس از حمام آفتاب و قرار گرفتن پوست در معرض تابش آفتاب، پوست را به طور عمقی رطوبت رسانی می‌کند، التیام بخشیده و نرم و لطیف می‌سازد تا سلامت پوست حفظ شود. کرم افتر سان بایودرما باعث ماندگاری بیشتر برنزگی پوست شده و با محافظت کامل از سلول‌های پوستی، سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت کرده، از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود پوستی برنزه با ظاهری جوان و زیبا داشته باشید.
کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما:

کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد و مؤثر می‌باشد که روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر کرده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد تا لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یابند و از تشکیل دوباره آن‌ها جلوگیری شود. همچنین کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما رطوبت پوست را تأمین می‌کند، آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط فیلترهای ضد آفتاب، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
بالم لب اتودرم بایودرما
معرفی بالم لب اتودرم بایودرما:

لب عموماً از پوست بدن حساس‌تر بوده و احتمال تحریک و خشکی آن در صورت قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی مانند سرما، باد، باران و آفتاب بیشتر است. بالم لب اتودرم بایودرما دارای فرمولاسیونی مغذی و مرطوب‌کننده می‌باشد که ترک لب و مخاط خشک را ترمیم و بازسازی می‌کند، لب‌های خشک و آسیب‌دیده را التیام بخشیده و لب‌ها را نرم و مرطوب می‌سازد. بالم لب اتودرم بایودرما حاوی روغن شی باتر و ترکیبات ترمیم کننده مؤثری می‌باشد که علاوه بر ترمیم و بازسازی لب‌ها، از آن‌ها محافظت می‌کند تا از خشکی و ترک خوردن آن‌ها جلوگیری شود. بافت سبک و لطیف این محصول بدون چسبناک کردن لب‌ها، به سرعت جذب پوست می‌شود.
پن اینتنسیو اتودرم بایودرما
معرفی پن اینتنسیو اتودرم بایودرما:

پن اینتنسیو اتودرم بایودرما با خاصیت پاک‌کنندگی ملایم، باعث کشیدگی پوست نمی‌شود، تعادل پوست را حفظ کرده با باکتری‌های عامل حساسیت پوست آتوپیک مقابله می‌کند. پن اینتنسیو اتودرم بایودرما با کمک شی باتر و گلیسیرین پوست را به طور کامل رطوبت رسانی و تغذیه کرده و لایه محافظ پوست را تقویت و بازسازی می‌کند، در نتیجه از پوست در برابر عوامل محرک محافظت کرده و سلامت و ظاهر زیبای پوست را حفظ می‌کند.
کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی nbsp اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما
معرفی کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما:

کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و ذخایر آب پوست را بهینه سازی می‌کند تا پوست به طور عمقی رطوبت رسانی شود، خشکی پوست رفع شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بایودرما تحمل پذیری پوست خشک را افزایش داده و از پوست در برابر عوامل محرک خارجی محافظت می‌کند.
کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما
معرفی کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما:

کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما فرمولاسیونی منحصر به فرد با ماندگاری بالا دارد که سبوم پوست را متعادل می‌سازد تا از پوست محافظت شود، جوش‌های قرمز و التهابی رفع شده و از تشکیل جوش‌های جدید جلوگیری شود. کرم مرطوب کننده ضد آکنه و التهاب پوست های چرب بایودرما رطوبت پوست را تأمین کرده و تا 12 ساعت حفظ می‌کند، تحریکات پوستی را تسکین می‌بخشد و توسط روی و ترکیبات مات‌کننده، براقی ناخواسته پوست را به خوبی کاهش می‌دهد.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میل بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میل بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست اتودرم اینتنسیو بام 500 میلی لیتر بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما
معرفی کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما:

کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما فرمولاسیونی مغذی و مرطوب کننده دارد که پوست را به خوبی تغذیه کرده و ذخایر آب پوست را بهینه سازی می‌کند تا پوست به طور عمقی رطوبت رسانی شود، خشکی پوست رفع شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کرم تیوبی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل بایودرما تحمل پذیری پوست خشک را افزایش داده و از پوست در برابر عوامل محرک خارجی محافظت می‌کند.
فوم ژل شوینده صورت سبیوم 45 میل بایودرما
معرفی ژل پاک کننده صورت سبیوم:

ژل شست و شوی پوست چرب بایودرما، با کنترل ترشح سبوم پوست، از بروز جوشهای احتمالی جلوگیری می کند. این محصول پاک کننده ملایمی برای پوست های مختلط تا چرب بوده و حاوی سولفات زینک و سولفات مس است که پوست را به صورت عمقی تمیز و از آلودگیها پاک می کند.
محلول میسلار پاک کننده آرایش و آلودگی صورت و دورچشم Sensibio H2O حجم 1000 میلی لیتر بایودرما
محلول میسلار پاک کننده آرایش Sensibio H2O ،بایودرما:

محلول پاک کننده آرایش Sensibio H2O بایودرما محلولی ملایم و در عین حال مؤثر می‌باشد که انواع آرایش، حتی آرایش ضد آب و آلودگی را به طور کامل از صورت و چشم ها پاک می‌کند. محلول میسلار پاک کننده آرایش Sensibio H2O بایودرما دارای گوی های میسل می‌باشد که علاوه بر داشتن قدرت پاک کنندگی بالا، شباهت زیادی با ساختار طبیعی پوست داشته و pH سازگار با پوست دارند؛ در نتیجه باعث بروز حساسیت نمی‌شوند. میسلار بایودرما نیازی به شستشوی صورت با آب ندارد.
ژل لایه بردار و پاک کننده مخصوص پوست چرب و مختلط 100میل بایودرما
معرفی ژل لایه بردار و پاک کننده مخصوص پوست چرب و مختلط 100میل بایودرما:

ژل لایه بردار و پاک کننده مخصوص پوست چرب و مختلط بایودرما یک پاک کننده و لایه بردار قوی و عمقی می‌باشد که در عین حال به واسطه اینکه فاقد صابون و پارابن است، با پوست ملایم بوده و باعث بروز حساسیت، خشکی پوست یا ایجاد جوش نمی‌شود. همچنین ژل لایه بردار و پاک کننده مخصوص پوست چرب و مختلط 100میل بایودرما علاوه بر از بین بردن هرگونه آلودگی و سلول‌های مرده، با بهبود کیفیت چربی پوست و جمع کردن منافذ باز پوست، باعث رفع جوش‌های زیرسیاه و زیرپوستی و جلوگیری از تشکیل آن‌ها می‌شود و رنگ پوست را شفاف و روشن می‌سازد.
محلول پاک کننده Sebium H2O مناسب پوست چرب و مختلط 500میل بایودرما
معرفی محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما:

محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما پاک کننده بدون صابون مؤثری می‌باشد که بدون نیاز به شستشوی پوست، هرگونه آلودگی و مواد آرایشی را با ملایمت پاک کرده و سبوم پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود و برق ناخواسته پوست رفع گردد. محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما دارای مولکول‌های میسل می‌باشد که بدون خشک کردن یا آسیب رساندن به پوست، مانند آهنربا تمام ذرات آلودگی را جذب کرده و پوست را به طور کامل تمیز می‌کند.
محلول پاک کننده پمپی Sebium H2O مناسب پوست چرب و مختلط 500میل بایودرما
معرفی محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما:

محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما پاک کننده بدون صابون مؤثری می‌باشد که بدون نیاز به شستشوی پوست، هرگونه آلودگی و مواد آرایشی را با ملایمت پاک کرده و سبوم پوست را تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود و برق ناخواسته پوست رفع گردد. محلول پاک کننده پوست های چرب بایودرما دارای مولکول‌های میسل می‌باشد که بدون خشک کردن یا آسیب رساندن به پوست، مانند آهنربا تمام ذرات آلودگی را جذب کرده و پوست را به طور کامل تمیز می‌کند.
کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما
معرفی کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما:

کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس بایودرما محصولی مؤثر در کاهش و رفع تحریکات و التهابات پوستی بوده که تکثیر قارچ مالسزیا، عامل بروز قرمزی و پوسته ریزی را محدود می‌کند، تحریکات پوستی را التیام بخشیده و پوسته‌هایی که در اطراف بینی، پیشانی، چانه و ابروها تشکیل شده‌اند را از بین می‌برد. همچنین کرم التیام بخش Sensibio Ds مناسب پوست های حساس 40میل بایودرما دارای بافتی غیر چسبناک، سبک و فاقد عطر می‌باشد که آستانه تحمل پذیری پوست را بالا برده و باعث بروز حساسیت، ایجاد جوش یا احساس سنگینی در پوست نمی‌شود، به همین دلیل برای پوست حساس و تحریک پذیر مناسب است.
شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما
معرفی شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما:

شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت بایودرما یک مرطوب کننده قوی با ساختاری غیر چسبناک و سبک بوده که برای استفاده روزانه روی پوست صورت و بدن مناسب است و رطوبت پوست را تا 50% افزایش داده و باعث حفظ رطوبت پوست تا 24 ساعت می‌شود تا خشکی پوست رفع شود و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. همچنین شیر مرطوب کننده صورت و بدن اتودرم لیت 200میل بایودرما پوست خشک و حساس را تسکین می‌دهد، به ترمیم و بازسازی لایه محافظ پوست کمک کرده و تحمل پذیری پوست را افزایش می‌دهد تا سلامت پوست حفظ شود.
ضد آفتاب رنگی مناسب پوست چرب و مختلط مدلPhotoderm Aquafluid Spf50 حجم 40میل بایودرما
معرفی ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما:

ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما توسط فرمولاسیونی منحصر به فرد دارای فیلترهای ضد آفتاب از پوست و سلول‌های عمقی پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و سیستم دفاعی طبیعی پوست را تقویت می‌کند تا از پیری زودرس پوست، آفتاب‌سوختگی و آسیب دیدن سلول‌های پوست جلوگیری شود. همچنین ضد آفتاب رنگی فتودرم مکس اس پی اف 50 آکوا فلوئید بایودرما دارای پوششی رنگی و مات می‌باشد که نقص‌های پوست را پوشانده و براقی پوست را رفع می‌کند. این محصول به واسطه داشتن بافتی سبک و کاملاً فلوئیدی، به سرعت جذب پوست می‌شود.
فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما
معرفی فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما:

فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما توسط فرمولاسیون انحصاری وایت آبجکتیو و ویتامین C روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر می‌کند، رنگدانه‌های ملانین پوست را کاهش داده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد، در نتیجه لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یافته و از تولید بیش از حد رنگدانه و تشکیل دوباره لک جلوگیری می‌شود. همچنین فلوئید ضد لک مخصوص روز وایت آبجکتیو بایودرما آستانه تحمل‌پذیری پوست را افزایش داده و توسط فیلترهای ضد آفتاب، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند تا سلامت و زیبایی پوست حفظ شود.
محلول پاک کننده و روشن کننده پوست های حساس بایودرما
معرفی محلول پاک کننده و روشن کننده پوست های حساس بایودرما:

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست های حساس بایودرما یک پاک‌کننده غیر صابونی مؤثر می‌باشد که توسط مولکول‌های میسل مانند آهنربا ذرات آلودگی، مواد آرایشی و چربی را جذب کرده و هرگونه آلودگی و آرایش، حتی آرایش ضد آب را به طور کامل پاک می‌کند. همچنین محلول پاک کننده و روشن کننده پوست های حساس بایودرما توسط فرمولاسیون انحصاری وایت آبجکتیو روی اصلی‌ترین مکانیزم‌های بروز لک اثر می‌کند و پوست را روشن و شفاف می‌سازد، در نتیجه لک‌های قهوه‌ای پوست کاهش یافته و از تشکیل دوباره لک جلوگیری می‌شود.
ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما
معرفی ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما:

ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما دارای فرمولاسیونی مؤثر با خاصیت ضد چروک و ضد پف می‌باشد که به رفع پف دور چشم کمک کرده، چین و چروک و خطوط دور چشم را کاهش داده و باعث می‌شود پوستی جوان و زیبا داشته باشید. همچنین ژل دور چشم سن سی بیو پوست های حساس بایودرما قرمزی پوست را کاهش می‌دهد، پوست را رطوبت رسانی کرده، آن را نرم و لطیف می‌سازد و به واسطه داشتن فرمولاسیونی فاقد پارابن و غیر آلرژی‌زا، باعث تحریک پوست نمی‌شود و برای پوست حساس نیز مناسب است.
کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما
معرفی کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما:

کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما یک کرم روزانه دست با خاصیت ترمیم کنندگی می‌باشد که پوست خشک دست را رطوبت رسانی کرده و التیام می‌بخشد و خشکی و ترک‌های پوست را رفع می‌کند تا پوستی نرم و لطیف با ظاهری جوان و زیبا داشته باشید. همچنین کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بایودرما پوست را تغذیه کرده و با کمک روغن شی باتر، لایه محافظ طبیعی پوست را بازسازی و تقویت می‌کند تا سلامت پوست حفظ شود.
کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما
معرفی کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما:

کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما محصولی مؤثر برای التیام پوست و رفع التهاب، سوزش و قرمزی پوست پس از لیزر، آفتاب سوختگی، اپیلاسیون و اصلاح می‌باشد که احساس ناراحتی پوست را برطرف می‌کند. کرم نرم کننده سن سی بیو فرت پوست های حساس بایودرما دارای فرمولاسیونی فاقد پارابن و عطر می‌باشد که بدون ایجاد جوش یا بروز حساسیت، رطوبت پوست را تأمین کرده و آستانه تحمل پذیری پوست را افزایش می‌دهد تا پوست در برابر عوامل خارجی مقاوم شود، سلامت پوست حفظ شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید.
بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما
معرفی بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما:

بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما دارای لیپیدهایی می‌باشد که در لایه اپیدرم پوست یافت می‌شوند. این ترکیب قدرتمند رطوبت پوست خشک را تأمین کرده و باعث تحریک سنتز لیپیدها و پروتئین‌هایی که بافت بین سلولی را تشکیل می‌دهند می‌شود و در نتیجه لایه محافظ پوست را به طور طبیعی بازسازی می‌کند. بالم التیام بخش و ترمیم کننده پوست خیلی خشک تا آتوپیک بایودرما به سرعت جذب پوست شده و به واسطه داشتن فرمولاسیونی ضد التهاب، ضد خارش و فاقد پارابن، پوست را التیام بخشیده و به هیچ وجه باعث تحریک پوست آتوپیک یا ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود.
شامپو ضد شوره Node Ds+ حجم 30میل بایودرما
معرفی شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما:

شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما با فرمولاسیون مؤثر و انحصاری بایودرما علاوه بر پاک کردن مو و پوست سر از هرگونه آلودگی و چربی اضافه، شوره شدید سر را رفع کرده و با کاهش میزان ترشح چربی و جلوگیری از تکثیر قارچ مالاسزیا (عامل ایجاد شوره سر)، مانع پیدایش دوباره شوره می‌شود. شامپو ضد شوره نُد دي اس پلاس بایودرما برای رفع شوره مقاوم نیز مؤثر بوده و به واسطه داشتن ترکیبات التیام بخش، خارش پوست سر را به سرعت رفع می‌کند.
کرم صورت سبیوم بایودرما
کرم صورت سبیوم بایودرما
Bioderma SEBIUM PRE REFINER CORRECTIVE CARE FOR ENLARGED PORES
معرفی کرم صورت سبیوم بایودرما:

عوامل گوناگونی از جمله مصرف دخانیات، آلودگی هوا و استرس باعث باز شدن منافذ پوست می‌شوند. کرم صورت سبیوم بایودرما دارای بافتی سبک و مؤثر می‌باشد که این منافذ باز را جمع کرده و از انسداد منافذ پوست جلوگیری می‌کند. کرم صورت سبیوم بایودرما به طور طبیعی کیفیت سبوم پوست را تنظیم می‌کند، در نتیجه از چربی بیش از حد پوست و ایجاد جوش جلوگیری کرده و براقی ناخواسته پوست را رفع می‌کند تا پوستی شفاف و صاف داشته باشید. همچنین این کرم پایه‌ای عالی برای آرایش می‌باشد.