کرم دور چشم

کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن
معرفی کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن:

کرم روشن کننده حاوی آربوتین 3 درصد و آ اچ آ 10 درصد آردن بیوتی آردن در حجم 30میل و بسته بندی تیوپی در دسترس می‌باشد. پوست‌های تیره دارای ملانین بیشتری نسبت به پوست‌های روشن می‌باشند که علت تیرگی آن‌ها نیز همین موضوع است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ پوستتان برایتان مهم است و به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهید، این کرم با داشتن ۳ درصد آربوتین و ۱۰ درصد AHA می‌تواند آنزیم تیروزیناز را مهار کند و سنتز ملانین را کاهش دهد و با حذف لایه‌های فرسوده و خارجی به مرور تیرگی و لک‌های پوستی شما را رفع می‌کند و به روشن شدن پوست کمک کند. همچنین این کرم از پیری زودرس نیز جلوگیری می‌کند.
سرم دور چشم سینره
معرفی سرم دور چشم  :
سرم دورچشم سینره، با ترکیبات صد درصد خالص و قدرت جذب سریع برای رفع پیشگیری ازایجاد مشکلات دور چشم است. پپتیدها یکی ازعوامل اصلی بازسازی پوست و محرک ساخت پروتئین کلاژن هستند که در ترکیبات این محصول استفاده شده است به علاوه حاوی ترکیبات گیاهی مواد رطوبت رسان وآنتی اکسیدان می باشد که این محصول را سرشارازمواد مغذی جهت تقویت و روشن تر شدن پوست اطراف چشم کرده است
کرم دور چشم مخصوص آقایان سینره
معرفی کرم دور چشم آقایان  :
کرم دور چشم مخصوص آقایان سینره، با درنظر گرفتن جنس و نوع پوست آقایان تولید شده است. این کرم دارای ساختاری سبک و با قدرت جذب سریع و نفوذپذیری بالا است. پپتیدهای موجود دراین کرم قادرند مکانیزم های ساخت پروتئین های ساختمانی پوست از جمله کلاژن و الاستین را در پوست فعال سازد و با بازسازی دوباره پوست، عمق و تعداد چروکهای پوست را کاهش دهد. مواد شبه بوتاکس موجود در این کرم با ایجاد حالت ریلکسیشن درعضلات اطراف چشم باعث می شوند تا از فشار روی خطوط دور چشم کاسته شود و فرآیند بازسازی پوست نتیجه بخش تر باشد. وجود مواد آنتی اکسیدان طبیعی استخراج شده از BlackCurrant به حذف رادیکالهای آزاد ایجاد شده در پوست کمک می کند و پوست را از آثار مخرب آنها در امان می دارد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد.
کرم دور چشم بالای 40 سال سینره
معرفی کرم دور چشم بالای 40 سال  :
کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با دارا بودن عناصر موثر، باعث تسریع ساخت پروتئین های رشته ای پوست می شود. افزیش میزان پروتپین ها و بازسازی پوست، عمق چین و چروک ها را کاهش می دهد و استحکام شبکه پروتئینی از افتادگی پوست در اطراف چشم جلوگیری می کند. همچنین این محصول با استفاده از پپتید دیگری به نام Synake ازانقباض شدید عضلات دور چشم جلوگیری می کند، بدین ترتیب خطوط دور چشم، بویژه خطوط پنجه کلاغی کمتر تحت فشار قرار می گیرند.
کرم دور چشم سینره
کرم دور چشم سینره :
کرم دور چشم سینره ،با بهره‌گیری از پپتیدهای مؤثر، باعث تسریع ساخت پروتئین‌های رشته‌ای پوست می‌شود. افزایش میزان پروتئین‌ها و بازسازی پوست، عمق چین و چروک‌های دور چشم را کاهش می‌دهد و افزایش استحکام شبکه پروتئینی از افتادگی پوست در نواحی اطراف چشم جلوگیری می‌نماید. همچنین کرم دور چشم سینره با استفاده از پپتید مانع از انقباض شدید عضلات دور چشم می‌شود، بدین ترتیب خطوط دور چشم، به ویژه خطوط پنجه کلاغی کمتر تحت فشار قرار می‌گیرند.
کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم
معرفی کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم:
چشم به عنوان عضو حساس بدن به جزء حس بینایی در زیبایی افراد نقش بسیاری مهمی دارد که در طول گذشت زمان در اثر عوامل مختلفی چون خندیدن، اخم کردن، نورخورشید و ... دچار چین و چروک می شود؛ اما با استفاده کرم دور چشم در زمان مناسب می تواند از به وجود آمدن این عوامل جلوگیری کرد. کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم با ترکیبات موثر بدون ایجاد کردن حس چربی بر روی پوست، کلاژن پوست را افزایش داده وبا افزایش خون رسانی مویرگی استحکام و اثر بخشی خوبی را ایجاد می کند.
کرم روشن کننده صورت مای
کرم روشن کننده صورت مای
کرم روشن کننده مای، به دلیل داشتن عصاره آربوتین، ویتامین سی خاصیت روشن کنندگی بالا دارد و درحقیقت یک درمان کننده ملایم به حساب می آید. این کرم انواع کک ، لک های ناشی از بالارفتن سن وبارداری، آفتاب ونیز لکه های قهوه ای بر روی پوست را بدون اثرات زیان بار شیمیایی کم رنگ خواهد کرد
کرم ضد چروک دور چشم مای
معرفی کرم ضد چروک قوی دورچشم مای
کرم ضد چروک قوی دور چشم مای، دارای ترکیباتی از ویتامین ای، جنیستئین، عصاره های دریایی و سینکل که به عنوان جدیدترین کمپلکس برای درمان چروک های پوست می باشد تولید شده است. این کرم موجب پیشگیری و درمان خطوط و چروک های پوست دور چشم می شود به علاوه موجب رفع کبودی و پف زیر چشم، و کمک به کاهش چروک های دور لب نیز می کند.
کرم ضد آفتاب رنگی دورچشم مای
معرفی کرم ضد آفتاب رنگی و ضد چروک دور چشم مای :

مجموعه ترکیبات موجود درکرم دورچشم ضدآفتاب مای، از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد به وسیله عواملی طبیعی، از روند پیری پوست پیشگیری نموده و با جلوگیری از تخریب کلاژن و الاستین باعث بهبود خطوط ریز و رفع چین و چروک های  پوست ناحیه می شود.این کرم این کرم به راحتی توسط پوست جذب شده و لایه سنگین بر روی پوست بر جای نمی گذارد.
کرم ضد آفتاب و ضد چروک دورچشم مای
معرفی کرم ضد آفتاب و ضد چروک دور چشم مای :

مجموعه ترکیبات موجود درکرم دورچشم ضدآفتاب مای، از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد به وسیله عواملی طبیعی، از روند پیری پوست پیشگیری نموده و با جلوگیری از تخریب کلاژن و الاستین باعث بهبود خطوط ریز و رفع چین و چروک های  پوست ناحیه می شود.این کرم این کرم به راحتی توسط پوست جذب شده و لایه سنگین بر روی پوست بر جای نمی گذارد.
کرم دور چشم سه کاره مای
معرفی کرم دور چشم 3 کاره مای
کرم دور چشم مای، موجب پیشگیری و رفع چین و چروک، با قدرت بالای استحکام  بخشی و آب رسانی و محافظت از پوست لطیف اطراف چشم در برابر عوامل زیان بار محیطی می شود. این کرم با تحریک ساخت کلاژن و افزایش الاستین و قوام پوست  کمک به بهبود جریان خون ناحیه اطراف چشم، هر سه خاصیت ضد پف و رفع کبودی زیرچشم و ضد چروک اطراف چشم را همزمان درمان خواهد کرد
کرم مغذی تاچ پاپایا مای
معرفی کرم میوه ای نوتری تاچ :

محصول جدید برند مای،کرم میوه ای نوتری تاچ، تنها کرم میوه ای که دارای کره گیاهی است. این کرم حاوی بهترین ترکیبات ضدالتهاب و التیام بخش و آنتی اکسیدان بوده که علاوه بر پیشگیری از چین و چروک مرطوب کننده قوی و پایدار نیز می باشد
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو پکیجی بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست خشک می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده ،و شوینده پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست خشک الارو به طور کامل رطوبت پوست را تامین نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند همچنین از ایجاد زبری پوست جلوگیری می کنند
کیت مسافرتی مراقبت پوست چرب الارو
معرفی کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب :
کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو،بسیار کامل با طراحی مناسب و قابل حمل جهت مراقبت از پوست چرب می باشد. کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو حاوی کرم ضد آفتاب با اس پی اف 50 ، کرم مرطوب کننده و مات کننده و ژل شست وشو پوست صورت الارو و کیف آرایشی می باشد. محصولات کیت مسافرتی مراقبت از پوست چرب الارو به طور کامل چربی پوست را تنظیم نموده و از پوست محافظت کاملی به عمل می آورند.
کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت ضد تیرگی قوی الارو
حاوی Caffeine كه باعث رفع سیاهی و تیرگی اطراف چشم است
حاوی Matrixyl TM 3000 ضد چروك قوی، از بین برنده خطوط و چروك اطراف چشم است
 حاوی Peptide Solution كه تحریك كننده ساخت كلاژن است و سبب افزایش قابلیت ارتجاعی پوست میگردد
 حاوی Argania Oil كه تقویت و تغذیه پوست اطراف چشم را بر عهده داشته و دارای خاصیت ضد چروک نیز می باشد
 حاوی Shea Butterرطوبت رسان عمقی پوست اطراف چشم و محافظت كننده قوی در برابر عوامل محیطی است
 احیا و بازسازی كننده سلول های پوست اطراف چشم است
 ضد پف و از بین برنده كیسه های زیر چشم نیز می باشد
 كرم ضد چروک دور چشم الارو با خاصیت ضدتیرگی، دارای آنتی اكسیدان، محافظت كننده در برابر رادیكال های آزاد و اثرات مضر اشعه آفتاب است.
کرم ضدآفتاب و ضد لک الارو
عرفی کرم ضد آفتاب ضد لک حاوی اس پی اف 50 الارو:

کرم ضد آفتاب و ضد لک 50 الارو لک های پوستی را از بین می برد و خطر ایجاد لک های جدید را کاهش می دهد. این کرم نه تنها از پوست حساس شما در برابر اثرات مضر اشعه UV محافظت می کند، بلکه میزان لکه های بیش از اندازه پر رنگِ پوستتان را نیز با استفاده از مواد مؤثر موجود در خود کاهش می دهد. کرم ضد آفتاب و ضدلک الارو به دلیل داشتن خاصیت ضد التهاب و مهار کنندگی ملانوژنز به همراه توانایی بسیار بالا در محافظت از پوست در برابر خورشید، گزینه مناسبی برای پوست های حساس، آسیب دیده و استفاده بعد از لیزر می باشد
کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی حاوی اس پی اف 30 الارو
ضد آفتاب الارو
ضد آفتاب الارو، پوست را در برابر اشعه‌های خورشید با دارا بودن فیلترهای پیشرفته‌ی (UV) و (UVB) محافظت کرده و با داشتن سالیسیلیک اسید، بهبوددهنده مناسب پوست‌های مستعد آکنه می‌باشد. این ضد آفتاب الارو به کرم ضد آفتاب الارو 30 درصد نیز شهرت دارد.

تجربه استفاده از ضد آفتاب برای بسیاری از افراد به دلیل ایجاد لایه‌ای از چربی و احساس خفگی بر روی پوست بسیار ناخوشایند است. شما با استفاده از ضدآفتاب الارو اصل علاوه بر کنترل چربی پوست با سبومین SB12 و محافظت در برابر اشعه خورشید، دیگر نیازی به  استفاده از کرم پودر ندارید.
کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ الارو
کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ از برند معتبر الارو، با ساختار ویژه ای که داراست، موجب کاهش و بهبود چشمگیر چروک های عمیق و ریز دور چشم و مانع از شل شدن و افتادگی پوست اطراف چشم می‌شود. کرم دور چشم الارو همچنین کمک مؤثری به پیشگیری و درمان سیاهی دور چشم نیز می کند.