‫خط چشم کوزه ای نوت
معرفی ‫خط چشم کوزه ای نوت :
‫خط چشم کوزه ای نوت محصولی غنی شده با روغن بادام شیرین و ویتامین ای می باشد که علاوه بر ایجاد خط چشمی صاف و یکدست در افزایش رشد مژه ها نیز موثر می باشد. این خط چشم به سرعت بر روی پلک خشک شده و خط چشمی دقیق و براق ایجاد می نماید. فرمولاسیون غنی ‫خط چشم کوزه ای نوت با محافظت از پوست پلک در برابر رادیکال های آزاد از ایجاد پیری زور رس پوست ، حساسیت ،خارش و ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری می نماید.
‫ریمل دو کاره نوت
معرفی ‫ریمل دو کاره نوت :
ریمل دو کاره نوت محصولی با تاثیر بی نظیر در افزایش حجم و طول مژه ها می باشد. وجود روغن بادام شیرین و ویتامین ای در فرمولاسیون ریمل دو کاره نوت ریشه ی مژه ها را تغذیه و آبرسانی نموده و سبب افزایش رشد مژه های می گردد. همچنین آنتی اکسیدان های موجود در آن از ایجاد ، حساسیت ،خارش واشک چشم جلوگیری می نماید. ریمل دو کاره نوت داشتن براشی منحصر به فرد تنها با یک بار استفاده نمایی پرپشت و حجیم به مژه ها می بخشد علاوه بر آن موجب چسبندگی مژه های نمی گردد.
‫ریمل حجم دهنده نوت
معرفی ‫ریمل حجم دهنده نوت :
ریمل حجم دهنده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که با براش منحصر به فرد خود سبب افزایش حجم مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گرد. فرمولاسیون غنی ریمل حجم دهنده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
‫ریمل بلند کننده نوت
معرفی ‫ریمل بلند کننده نوت :
ریمل بلند کننده نوت ترکیبی غنی از روغن بادام و ویتامین ای می باشد که موجب افزایش طول مژه ها می گردد و نمایی گیرا به چشم ها می بخشد. این ریمل با آبرسانی و احیای مژه ها ، آن ها را انعطاف پذیر تر نموده و سبب فرم دهی به مژه های می گردد. فرمولاسیون منحصر به فرد ریمل بلند کننده نوت حاوی آنتی اکسیدان های موثر بوده  و از ایجاد ، حساسیت ،خارش و آبریزش چشم جلوگیری می نماید همچنین سبب تغذیه و محافظت از مژه ها می گردد.
مژه مصنوعی گلدن رز
معرفی مژه مصنوعی گلدن رز :

مژه ی مصنوعی گلدن رز طراحی شده از چندین مدل مختلف برای سلیقه وفرم چشم های متفاوت است تا چشمان شما بزرگتر و بسیار جذاب تر نشان داده شود.همچنین این مژه مصنوعی تهیه شده از موی %100 طبیعی انسان می باشد. بنابراین چشمانی زیبا با ظاهری طبیعی و بدون ایجاد حس سنگینی را تجربه خواهید کرد
مژه مصنوعی تکی گلدن رز
معرفی مژه مصنوعی تکی :

مژه مصنوعی تکی گلدن رز، داری سه سایز ،متناسب با اندازه چشم های گوناگون طراحی شده است .این محصول چشمان شما نمایی کاملا طبیعی و جذاب می بخشد.از مژه مصنوعی تکی می توانید در نقاط دلخواه به تعداد مورد نیاز استفاده کنید تا موجب غیر طبیعی جلوه کردن مژه ها نشود.
پرایمر مژه گلدن رز
معرفی پرایمر مژه گلدن رز
پرایمر مژه گلدن رز محصولی بسیار مغذی جهت افزایش حجم و بلندی مژه ها قبل از استفاده از ریمل می باشد.این پرایمر حاوی مواد فعال از جمله ویتامین ای و پرو ویتامین ب5  می باشد که سبب تغذیه و افزایش استقامت و نرمی مژه ها می گردد.  پرایمر  مژه گلدن رز  موجب افزایش تاثیر ریمل در زیبایی مژه ها و حجم بخشی به مژه ها می گردد