کرم BB و کرم CC

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن بیوتی آردن
بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن بیوتی آردن:

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن یک رطوبت رسانی قوی و فاقد چربی می‌باشد که پوست را به طور کامل رطوبت رسانی کرده، خشکی پوست را رفع می‌کند، پوست را احیا نموده و لطافت بی‌نظیری به پوست می‌بخشد. همچنین بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن از پوست در برابر اشعه خورشید و آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند، میزان چربی پوست را کنترل نموده و توسط بافت رنگی خود تمام نقص‌های پوست را می‌پوشاند، پوست را مات کرده و باعث می‌شود پوستی شفاف، صاف و یکدست داشته باشید.
سی سی کرم زرد گلدن رز
معرفی سی سی کرم زرد گلدن رز:
سی سی کرم زرد گلدن رز یک پوشاننده مناسب جهت رفع تناژ آبی و یا بنفش پوست می باشد. این محصول حاوی ویتامین ای و مواد مرطوب کننده بوده که موجب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. سی سی کرم زرد گلدن رز با پوشش عیوب صورت نمایی طبیعی به پوست بخشیده و موجب افزایش درخشندگی آن نیز می گردد. همچنین سی سی کرم گلدن رز حاوی فیلتر های یو وی بوده که پوست را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
سی سی کرم نارنجی گلدن رز
معرفی سی سی کرم نارنجی گلدن رز:
سی سی کرم نارنجی گلدن رز یک پوشاننده مناسب جهت رفع لکه های تیره و قهوه ای پوست های نرمال و تیره می باشد. این محصول حاوی ویتامین ای و مواد مرطوب کننده بوده که موجب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. سی سی کرم نارنجی گلدن رز با پوشش عیوب صورت نمایی طبیعی به پوست بخشیده و موجب افزایش درخشندگی آن نیز می گردد همچنین سی سی کرم گلدن رز حاوی فیلتر های یو وی بوده که پوست را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
سی سی کرم بنفش گلدن رز
معرفی سی سی کرم بنفش:
سی سی کرم بنفش گلدن رز یک پوشاننده مناسب جهت رفع زردی پوست و پوشش لکه های تیره ی پوست می باشد. این محصول حاوی ویتامین ای و مواد مرطوب کننده بوده که موجب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. سی سی کرم بنفش گلدن رز با پوشش عیوب صورت نمایی طبیعی به پوست بخشیده و موجب افزایش درخشندگی آن نیز می گردد همچنین سی سی کرم گلدن رز حاوی فیلتر های یو وی بوده که پوست را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
سی سی کرم سبز گلدن رز
معرفی سی سی کرم سبز گلدن رز:
سی سی کرم سبز گلدن رز یک پوشاننده مناسب جهت رفع قرمزی و پوشش لکه های تیره ی پوست می باشد. این محصول حاوی ویتامین ای و مواد مرطوب کننده بوده که موجب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. سی سی کرم سبز گلدن رز با پوشش عیوب صورت نمایی طبیعی به پوست بخشیده و موجب افزایش درخشندگی آن نیز می گردد همچنین سی سی کرم حاوی فیلتر های یو وی بوده که پوست را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.