براش و پد آرایشی

براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس
معرفی براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس :
براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس با سری تخت و انعطاف پذیر خود محصولی مناسب جهت انواع سایه و ترکیب رنگ ها در روی پلک می باشد. همان طور که می دانید مهمترین ویژگی یک آرایش چشم عدم ایجاد خطوط بین رنگ های  متفاوت سایه و ایجاد بافتی یکدست می باشد. براش ترکیب کننده سایه چشم اسنس این خطوط را از بین برده و نمایی طبیعی و بی عیب و نقص به سایه می بخشد
براش ابرو اسنس
معرفی براش ابرو اسنس :
براش ابرو اسنس محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده با انواع سایه های کرمی، ژلی و پودری ابرو می باشد. طراحی ظریف و سر کج این براش این امکان را به مصرف کننده می بخشد که به راحتی فرم دلخواه را در قسمت تاج ،دم و کمان ابرو ایجاد نماید . براش ابرو اسنس به طور کاملا طبیعی نقاط خالی داخل ابرو را پر نموده و تقارن لازم را در ابرو به وجود می آورد.
براش زاویه دار سایه لتی
معرفی براش سایه لتی :
براش سایه لتی با دارا بودن برس زاویه دار و بسیار منعطف محصولی بسیار کاربردی برای ایجاد مدل های متنوع و ایجاد خطوط مناسب در انتهای چشم و یا گوشه چشم می باشد.برس زاویه دار براش سایه لتی مواد آرایشی را با ظرافت و دقت بسیار بر روی پلک پخش نموده و درایجاد تقارن آرایش دو چشم تاثیر بسزایی دارد
براش بزرگ سایه چشم کیس
معرفی براش بزرگ سایه چشم کیس :

 براش بزرگ سایه چشم کیس دارای برسی منعطف با سرگرد بوده که به آرامی سایه های آرایشی را بر روی پوست پخش می نماید. سر بزرگ و گرد براش بزرگ سایه چشم کیس به راحتی تمامی نواحی  پلک را پوشش می دهد و نمایی یکدست و هموار به آرایش می بخشد
کیت آرایش مژه و ابرو 9 عددی کیس
معرفی کیت آرایش مژه وابرو 9 عددی کیس
کیت آرایش مژه و ابرو کیس، یک ترکیب کامل از محصولات مورد نیاز برای آرایش و پیرایش دقیق ابرو می باشد. کیت آرایش مژه وابرو کیس حاوی موچین، برس ابرو، فرمژه، 3 عدد شابلون ابرو، اپیلیکاتور مژه و قیچی، مداد و تیغ  ابرو بوده که تمامی آن ها دارای کیفیت مرغوب و درپوش مناسب می باشند. کیت آرایش مژه و ابرو کیس دارای 3 شابلون حرفه ای بوده که به آسانی بر روی ابرو ها قرار گرفته و به شما در طراحی قرینه ابرو ها کمک می کند. همچنین وجود اپیلیکاتور و فرمژه موجب حالت دهی و تغییر جهت مژه ها ناهمگن می گردد.
براش دو سر ابرو اسنس
معرفی براش دو سر ابرو اسنس:
براش دو سر ابرو اسنس با داشتن قلم موی  طراحی ابرو و شانه مخصوص ابرو محصولی جامع جهت داشتن ابروهایی متقارن و منظم می باشد. برس این محصول به راحتی سایه ابرو را پخش نموده و شکل دلخواه را به ابرو می بخشد و سری دیگر آن برای پیرایش و منظم نمودن موهای ابرو مناسب می باشد.
براش سایه چشم اسنس
معرفی براش سایه چشم  اسنس :
براش سایه چشم اسنس با دارا بودن سری گرد و انعطاف پذیر محصولی بسیار مناسب برای پخش سایه های پودری می باشد. براش سایه چشم اسنس دارای دقت بسیار بالایی بوده و برای ظریف کاری و ایجاد سایه های متقارن استفاده می گردد. این براش با پخش یکنواخت و دقیق سایه نمایی بی عیب و نقص به آرایش می بخشد.
براش ابرو و مژه گلدن رز
معرفی براش ابرو و مژه گلدن رز :
براش ابرو و مژه گلدن رز محصولی  با کیفیت بسیار بالا جهت پیرایش و مرتب ساختن ابرو و مژه ها می باشد. سری شانه ای این محصول مژه های را از هم جدا نموده و از ایجاد چسندگی ناشی از استفاده ریمل جلوگیری می نماید همچنین سری برسی براش ابرو و مژه گلدن رز موجب فرم دهی و مرتب ساختن ابرو های می گردد.
براش ابرو گلدن رز
معرفی براش ابرو گلدن رز:

براش ابرو گلدن رز، محصولی تخصصی جهت استفاده از انواع سایه ابرو می باشد. این محصول دارای یک سر برس مانند مرتب سازی ابرو و پخش متوازن سایه ابرو می‌باشد سمت دیگر این براش با طراحی مثلثی برای ایجاد خطوط یکسان در اطراف و تاج ابرو مناسب می‌باشد.
قلم سایه بزرگ آرت دکو
معرفی قلم سایه بزرگ آرت دکو:
قلم سایه بزرگ از برند مشهور آرت دکو ؛ برس آن بزرگ و از بهترین موهای نرم طبیعی برای ترکیب انواع سایه های پودری ساخته شده و سایه زدن را برای پشت پلک راحت و پوشش دهی سایه را بر روی پلک آسان تر کرده است .
قلم سایه کوچک آرت دکو
معرفی قلم سایه کوچک آرت دکو :
قلم سایه کوچک از برند مشهور آرت دکو دارای برس کوچک از موهای  نرم طبیعی وظریف برای ترکیب انواع سایه های پودری می باشد وسایه زدن را آسان تر و لذت بخش تر کرده است
برس خط چشم پرسایس اسنس
معرفی براش خط چشم اسنس
براش خط چشم اسنس با طراحی بسیار دقیق محصولی جدید برای ایجاد خط چشم های گوناگون با طرح های متفاوت است. طراحی تخصصی کج سر این برس این محصول را برای استفاده با انواع خط چشم ژلی و نیز سایه های کرمی  مناسب ساخته است.
براش سایه آرت دکو
معرفی براش سایه بلندینگ آرت دکو:

براش سایه بلندینگ آرت دکو محصولی بسیار مناسب جهت ترکیب آسان و سریع رنگ‌های متفاوت سایه می‌باشد. طراحی کاربردی این محصول و استفاده از موی طبیعی بز در این براش استفاده آن را برای انواع سایه‌ها مناسب ساخته است. سر مخروطی این براش موجب تسهیل ترکیب سایه‌های رنگی بر پشت چشم می‌گردد تا نمایی زیبا  طبیعی ایجاد گردد 
قلم دوتایی سایه چشم گلدن رز
معرفی قلم دوتایی سایه چشم :
قلم دوتایی سایه چشم گلدن رز، یک محصول با طراحی بی نظیر برای ایجاد سایه ای جذاب و خیره کننده است. از سمت پهن برس برای پخش کردن و ترکیب سایه بر روی پلک استفاده کرده و از سمت کوچک برای سایه انداختن در پلک و زیر چشم استفاده کنید.
قلم سایه دو سر سه عددی گلدن رز
معرفی قلم سایه دو سر سه عددی :

قلم سایه دو سر گلدن رز، یک محصول با صرفه و  کیفیتی منحصر به فرد است. طراحی دو جهته این محصول به شما کمک می کند تا مانند یک آرایشگر حرفه ای، سایه ای ترکیبی برای خود ایجاد کنید. از سمت مودار برس که با موهایی با کیفیت ساخته شده جهت پخش کردن سایه بر روی پلک استفاده کرده و سپس با سمت اسفجی به سایه تناژی متفاوت از ترکیب تیره و روشن بدهید. همچنین می توانید با استفاده از این اسفنج خطوط ایجاد شده در بین رنگ های متفاوت را محو کرده تا سایه ای یکنواخت داشته باشید.
تيغ ابرو يک عددی 802 زد وان
ویژگی های اصلی :
-کاربرد آسان و راحت
-تیغ بسیار تیز
-دسته ارگونامیک و خوش فرم
-دارای محفظه تیغ برای جلوگیری از آلودگی و آسیب های احتمالی

چه کاربردی دارد:
برای افرادی که میخواهند ابروهی تمیز و خوش فرم در کمترین زمان ممکن داشته باشند کاملا مناسب است
مداد چشم اسموکی افکت گلدن رز
معرفی مداد چشم اسموکی افکت :

مداد چشم اسموکی افکت تولید کمپانی گلدن رز، مدادی با کاربرد بسیار ساده و آسان است. با استفاده از اسفنج مخصوص طراحی شده در انتهای مداد می توانید نمایی دودی و خیره کننده به آرایش چشم های خود بدهید. این محصول را می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
برس کوچک کابوکی گلدن رز
معرفی برس کوچک کابوکی :

برس کوچک کابوکی گلدن رز با بسته بندی و طراحی بسیار کارآمد برای انواع رژ گونه و محصولات پودری طراحی شده است. موهای به کار برده شده در این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به خوبی رژگونه و سایر محصولات پودری را بر روی پوست پخش می کند.