براش و پد آرایشی

مداد چشم اسموکی افکت گلدن رز
معرفی مداد چشم اسموکی افکت :

مداد چشم اسموکی افکت تولید کمپانی گلدن رز، مدادی با کاربرد بسیار ساده و آسان است. با استفاده از اسفنج مخصوص طراحی شده در انتهای مداد می توانید نمایی دودی و خیره کننده به آرایش چشم های خود بدهید. این محصول را می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
برس کوچک کابوکی گلدن رز
معرفی برس کوچک کابوکی :

برس کوچک کابوکی گلدن رز با بسته بندی و طراحی بسیار کارآمد برای انواع رژ گونه و محصولات پودری طراحی شده است. موهای به کار برده شده در این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به خوبی رژگونه و سایر محصولات پودری را بر روی پوست پخش می کند.
برس کابوکی گلدن رز
معرفی برس کابوکی :

برس کابوکی گلدن رز برای استفاده انواع محصولات پودری و فشرده به ویژه سری محصولات آرایشی تراکوتا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با بسته بندی کوچک و طراحی بسیار کارآمد یکی از پر طرفدار ترین برس های این برند است. موهای به کار برده شده در این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به خوبی پودر را بر روی پوست پخش می کند.
برس رژ گونه گلدن رز
معرفی برس رژ گونه :

برس رژ گونه گلدن رز ساخته شده از موهای طبیعی و با کیفیت بز است که کاملا رژ گونه بر روی گونه پخش کرده و ایجاد خط و ماسیدگی نمی کند. بدنه ی این محصول بسیار سبک بودن و بافت موهای آن بسیار نرم است تا به راحتی بتوان آن را بر روی گونه و صورت استفاده کرد.
برس رژ گونه کج گلدن رز
معرفی برس رژ گونه کج :

برس رژ گونه کج گلدن رز ساخته شده از موهای طبیعی و با کیفیت بز است که کاملا رژ گونه را بر روی گونه پخش کرده و ایجاد خط و ماسیدگی نمی کند. طراحی ویژه کج این محصول به شما کمک می کند تا قدرت کنترل بیشتری بر روی نحوه پخش کردن رژ گونه داشته باشید. بدنه ی این محصول بسیار سبک بوده و بافت موهای آن بسیار نرم است تا به راحتی بتوان آن را بر روی گونه و صورت استفاده کرد.
برس پنکک گلدن رز
معرفی برس پنکک :

برس پنکک گلدن رز ساخته شده از موهای طبیعی و با کیفیت بز است و برای استفاده با انواع مواد پودری مناسب است. بافت مو این محصول کاملا نرم بوده و می توان برای یکنواخت ساختن پوشش پنکک در بدن و صورت از این محصول استفاده کرد.  
قلم کانسیلر گلدن رز
معرفی قلم کانسیلر:

قلم کانسیلر تولید برند گلدن رز بهترین ابزار برای استفاده از کانسیلر و سایه های چرب است. طراحی پهن و نرم این محصول آن را برای استفاده در قسمت هایی از صورت که دسترسی به آن سخت است مناسب ساخته است.
قلم دوتایی سایه چشم گلدن رز
معرفی قلم دوتایی سایه چشم :

قلم دوتایی سایه چشم گلدن رز، یک محصول با طراحی بی نظیر برای ایجاد سایه ای جذاب و خیره کننده است. از سمت پهن برس برای پخش کردن و ترکیب سایه بر روی پلک استفاده کرده و از سمت کوچک برای سایه انداختن در پلک و زیر چشم استفاده کنید.
قلم سایه دو سر سه عددی گلدن رز
معرفی قلم سایه دو سر سه عددی :

قلم سایه دو سر گلدن رز، یک محصول با صرفه و  کیفیتی منحصر به فرد است. طراحی دو جهته این محصول به شما کمک می کند تا مانند یک آرایشگر حرفه ای، سایه ای ترکیبی برای خود ایجاد کنید. از سمت مودار برس که با موهایی با کیفیت ساخته شده جهت پخش کردن سایه بر روی پلک استفاده کرده و سپس با سمت اسفجی به سایه تناژی متفاوت از ترکیب تیره و روشن بدهید. همچنین می توانید با استفاده از این اسفنج خطوط ایجاد شده در بین رنگ های متفاوت را محو کرده تا سایه ای یکنواخت داشته باشید.
اسفنج حرفه ای آرایش گلدن رز
معرفی اسفنج حرفه ای آرایشی :
 
 گلدن رز، اسفنج آرایشی با ظاهری خاص و منحصربه فرد برای یکدست ساختن انواع کرم پودر و کانسیلر طراحی کرده است. با این اسفنج به راحتی انواع کرم های آرایشی را برروی صورت یکدست و پخش خواهید کرد.همچنین محصولی ایده آل برای محو کردن خطوط کانتوریگ به حساب می آید.این اسفنج چربی مازاد مواد آرایشی را جذب می کند تا آرایش شما جلوه ای کاملا طبیعی داشته باشد
برس باد بزنی گلدن رز
معرفی برس تخت بادبزنی :

برس تخت بادبزنی گلدن رز، یک ابزار ایده آل برای استفاده ازانواع پودرهای برنزه کننده وتکنیک هایلایتینگ می باشد. همچنین ازاین محصول می توانید جهت یکدست نمودن و حذف مواد آرایشی اضافه استفاده کرده تا جلوه ی آرایشتان را طبیعی و یکدست تر نمایید
برس تخت کانتور گلدن رز
معرفی برس تخت کانتور :

برس تخت کانتورینگ محصولی جدید با طراحی منحصر به فرد ازبرند گلدن رز است. این برس ساخته شده از موهایی بسیار با کیفیت می باشد که برای متد کانتورینگ وهایلایتینگ عرضه شده است.
برس قلمی کانتور گلدن رز
معرفی برس قلمی کانتور :

برس قلمی کانتور گلدن رز، ساخته شده از موهای نرم و با کیفیت است. این برس برای کانتور وهایلایترطراحی شده است وهمچنین برای ترکیب انواع مواد پودری و رژگونه نیز می توانید از آن استفاده کنید
براش هایلایتر گلدن رز
معرفی براش هایلایتر گلدن رز:

براش هایلایتر گلدن رز با طراحی مخروطی و منحصر به فرد ابزاری بسیار کارآمد جهت ایجاد خطوط تیره و روشن بر روی پوست می‌باشد. علاوه بر این از این براش برای ترکیب و پخش مواد آرایشی نیز می‌توان استفاده نمود.
براش ابرو گلدن رز
معرفی براش ابرو گلدن رز:

براش ابرو گلدن رز، محصولی تخصصی جهت استفاده از انواع سایه ابرو می باشد. این محصول دارای یک سر برس مانند مرتب سازی ابرو و پخش متوازن سایه ابرو می‌باشد سمت دیگر این براش با طراحی مثلثی برای ایجاد خطوط یکسان در اطراف و تاج ابرو مناسب می‌باشد.
ست برس آرایشی 6 تکه گلدن رز
معرفی ست برس آرایشی 6 تکه گلدن رز:

ست برس آرایشی 6تکه گلدن رز، یک بسته ویژه شامل کیف به همراه 6 مدل از برس های آرایشی با کاربد های  گوناگون طراحی شده است تا  برای افرادی که ابزارهای آرایشی متنوع می خواهند، مناسب است. این ست شامل یک برس پنکک،برس رژ گونه،برس کرم پودر،دو عدد قلم سایه، شانه ابرو و مژه است.ست برس آرایشی گلدن رز، به دلیل داشتن کیف مخصوص نگه دارنده برس ها، امکان در دسترس بودن برس های آرایشی تمیز را در هر جا که باشید برایتان فراهم می سازد. که در نهایت همیشه آرایشی صاف و یکدستی خواهید داشت
اسفنج آرایشی دسته دار گلدن رز
معرفی اسفنج آرایشی دسته دار گلدن رز:

اسفنج آرایشی دسته دار گلدن رز، با طراحی کاربردی، استفاده از انواع کرم پودر (مایع-کرمی) و رژگونه های کرمی، را آسان و به طور یکدست بر روی صورت پخش می نماید. ازمزایای اسفنج آرایشی دسته دار گلدن رز طراحی اسفنج به همراه دسته بوده که هنگام استفاده از آن دست هیچ گونه تماسی با اسفنج نداشته وهمین امر امکان آرایشی تمیز و بدون ایجاد ماسیدگی را برایتان به ارمغان می آورد
دستمال مرطوب پاک کننده آرایش گلدن رز
معرفی دستمال مرطوب پاک کننده آرایش  گلدن رز
دستمال مرطوب پاک کننده آرایش گلدن رز به آرامی انواع آرایش را از سطح چشم و صورت پاک نموده و سبب تقویت و تغذیه پوست نیز می گردد.دستمال مرطوب پاک کننده آرایش گلدن رز محصولی کاملا بهداشتی جهت پاک نمودن انواع آرایش از صورت و چشم می باشد. همچنین دستمال مرطوب پاک کننده آرایش گلدن رز حاوی ویتامین ای بوده که موجب تغذیه و افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد.
براش ابرو و مژه گلدن رز
معرفی براش ابرو و مژه گلدن رز :
براش ابرو و مژه گلدن رز محصولی  با کیفیت بسیار بالا جهت پیرایش و مرتب ساختن ابرو و مژه ها می باشد. سری شانه ای این محصول مژه های را از هم جدا نموده و از ایجاد چسندگی ناشی از استفاده ریمل جلوگیری می نماید همچنین سری برسی براش ابرو و مژه گلدن رز موجب فرم دهی و مرتب ساختن ابرو های می گردد.
پد آرایش پاک کن گلدن رز
معرفی پد آرایش پاک کن گلدن رز
پد آرایش پاک کن گلدن رز از جنس کتان 100 درصد بوده که با قدرت جذب مناسب و لایه بسیار نرم بیرونی محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده از مواد بهداشتی مایع  و پاک کننده های آرایشی می باشد. لبه ی بیرونی این پد دارای دوخت بسیار نرم بوده که از پخش شدن مواد جلوگیری نموده و به راحتی مواد را جذب خود می نماید. هر بسته پد آرایش پاک کن گلدن رز دارای 70 عدد پد بوده که برای مصارف گوناگون قابل استفاده می باشد.