بازار خرید و فروش انواع وسایل  مراقبت از مو

مراقبت از مو

شامپو بدن نیلوفر آبی سینره
معرفی شامپو بدن نیلوفرآبی :
طراحی و تولید شامپو بدن (فاقد مواد صابونی) سینره به گونه ای صورت گرفته است که مجموعه ای از سورفاکتنت های موثر و ملایم در کنار هم در یک محصول گرد آوری شده است، به طوری که خاصیت شویندگی مناسب و در عین حال ملایم را داراست. وجود مواد نرم کننده و مرطوب کننده در این شامپو باعث می شود تا پوست بعد از شست و شو نرم لطیف باشد و فرد احساس تازگی و آرامش کند. این محصول علاوه بر اینکه به رفع بوی عرق کمک می کند پوست را از آلودگی های محیطی در طول روز پاک می سازد.
لوسیون گیاهی برطرف کننده چربی اضافه مو سینره
معرفی لوسیون گیاهی برطرف کننده چربی اضافه مو  :
لوسیون گیاهی برطرف کننده چربی اضافه مو سینره، با ترکیبات کاملا گیاهی که اثرشان به اثبات رسیده است از فعالیت بیش از حد غدد چربی در پوست سر کم می کند و باعث افزایش خون رسانی در مویرگ های اطراف مو می شود. به این ترتیب چربی مو را متعادل کرده و موجب تغذیه پیاز مو می شود. این محصول حاوی ترکیبات ضد عفونی کننده قوی می باشد که باعث کنترل باکتری های پوست سر شده و میزان چربی بر روی پوست سر را متعادل می کند .
لوسیون گیاهی ضد شوره سر سینره
معرفی لوسیون ضد شوره سر  :
شوره سر ناشی از از پوست های متراکم در سطح پوست سر و در کنار قسمت تحتانی ایجاد میشود که باعث مشکل پوست اندازی بیش از حد لایه های خارجی پوست سر می باشد . عوامل متعددی باعث ایجاد شوره سر می باشد که مهمترین آن قارچ ها می باشند. همچنین ترشح بیش ازحد چربی در اطراف مو و واکنش های آلرژیک به مواد شوینده، دارو های جلدی و مواد آرایشی از عوامل بروز این مشکل هستند. لوسیون ضد شوره سر سینره با بهره گیری کامل از ترکیات گیاهی، اثر مطلوب و قاطع بر کاهش قارچ های مذکور داشته و از ترشح بیش از حد سبوم جلوگیری می کند.
سرم ضد ریزش مخصوص آقایان سینره
معرفی سرم ضد ریزش و تقویت مو مخصوص آقایان  :
سرم های نسل جدید تویلید شده برای درمان ریزش مو فراورده های بهداشتی می باشند که با مواد موثره و بسیار فعال، خالص و قدرت جذب فوق العاده را دارا می باشند. سرم تخصصی ضد ریزش و تقویت مو مخصوص آقایان سینره با مواد خاص موثر گیاهی، پپتیدها، عناصر کمیاب و ویتامین های ضروری قادر است ریزش مو را به سرعت متوقف سازد و رشد وها را افزایش دهد .
سرم ضد ریزش مخصوص بانوان سینره
معرفی سرم ضد ریزش و تقویت مو مخصوص بانوان :
سرم ضد ریزش و تقویت مو مخصوص خانم ها سینره یک محصول کاملا طبیعی با عملکرد همزمان چند فاکتور کنترل کننده چرخه ریزش مو، سبب کاهش ریزش و افزایش رشد مجدد موها می گردد.(افزاشی آنزیم 5آلفاردوکتاز، افزایش گردش خون در پوست سر، افزایش متابولیسم سلولی و تغذیه مو با ویتامین ها و عناصر ضروری) اثر فوق العاده سرم ضد ریزش و تقویت مو مخصوص خانم ها سینره به علت وجود مهار کننده های طبیعی از جمله عصاره ریشه می باشد.
سرم ضد وز مو سینره
معرفی سرم ضد وز سینره :
سرم ضد وز مو سینره، با دارا بودن ترکیبات سیلیکونی و فاقد الکل جهت بر طرف کردن وز و بد حالتی موهای خشک و شکننده و مجعد تولید شده است . (وز در موهای صاف به علت تکرار عملیاتی مانند رنگ کردن، هایلایت، مش و فر کردن به وجود می‌آید) این سرم به راحتی بر روی موها پخش شده و لایه محافظی بر روی موها ایجاد می کند . تشکلیل شدن این لایه بر روی موها باعث می شود سطح مو نرم و صاف شده و در هنگام شانه زدن روی هم بلغزند و به راحتی شانه شوند. این محصول بر روی موهای رنگ شده سبب درخشان شدن و جلوه به موها می شود.
تونیک گیاهی تقویت مو سینره
معرفی لوسیون گیاهی تقویت مو  :
لوسیون گیاهی تقویت مو سینره،درمدت کوتاهی ریزش مو را متوقف می کند و با ادامه مصرف باعث پرپشت شدن موها می گردد. لوسیون گیاهی تقویت مو سینره به علت پایه گیاهی اثر دراز مدت داشته و بر خلاف پاره ای از درمان های شیمیایی با قطع مصرف، ریزش مو برگشت نخواهد کرد.این محصول مناسب استفاده برای قطع ریزش ابرو نیز می باشد و در زمان کوتاهی (حداکثر 40 روز) ابرو هایی کاملا پرپشت را برای شما به ارمغان می آورد.
تونیک گیاهی تقویت مو مخصوص آقایان سینره
معرفی لوسیون گیاهی تقویت مو مخصوص آقایان :
لوسیون گیاهی تقویت مو مخصوص آقایان سینره، با دارا بودن ترکیبات ویژه و منحصر به فرد علاوه بر اینکه باعث کاهش چشمگیر ریزش مو می شود با مکانیزهای گوناگون به رویش مجدد موها کمک می کند. این محصول با تنظیم غدد چربی ضخامت موها را افزایش داده وبا خاصیت ضد التهابی خود از خارش و یا قرمزی جلوگیری می کند. شایان ذکر است کارایی و اثر بخشی این لوسیون در انواع تست های کلینیکی اثبات شده است
تونیک گیاهی تقویت مو مخصوص بانوان سینره
معرفی لوسیون گیاهی تقویت مو مخصوص بانوان  :
لوسیون گیاهی تقویت مو مخصوص بانوان سینره، با استفاده از عوامل طبیعی مهار کننده آنزیم 5 آلفا ردوکتاز،علاوه برکنترل عامل ریزش مو، فولیکول های مو را جهت رویش مجدد تحریک می نماید. این لوسیون ضمن کنترل چربی و مهار شوره سر، سبب افزایش استحکام ریشه مو می شود و با سریع تر کردن جریان خون در پوست سر باعث تغذیه مناسب فولیکول مو می گردد. این محصول 100 گیاهی بوده و فاد مواد نگهدارنده با اثر بخشی طولانی مدت است . با استفده مداوم از این محصول موهایی سالم و پرپشت خواهید داشت .
ترمیم کننده موهای رنگ شده سینره
معرفی ترمیم کننده موهای رنگ شده  :
ترمیم کننده موهای رنگ شده سینره ضمن محافظت از موهای رنگ شده در برابر عوامل آسیب رسان، به ترمیم آسیب های وارد شده به موهای رنگ شده می پردازد. این محصول از تغییر رنگ مو بر اثر شست شوی مداوم جلوگیری می کند و با ایجاد لایه ای محافظ بر روی کوتیکول مو مانع از تبخیر شدن آب ناشی از عوامل محیطی و یا سشوار می گردد.
در نتیجه موها ضمن حفظ الاستیسیته ی مناسب، درخشندگی و شادابی طبیعی خود را حفظ می نمایند.
شامپو ضد ریزش مخصوص آقایان سینره
معرفی شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان:
موهای آقایان نسبت به خانما بیشتر در معرض عواملی چون دود سیگار، آلودگی هوا و تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرد و درصد افرادی موهای چرب دارند در آقایان بیشتر است. در شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان سینره با فرمولاسیون تقویتی و با توجه به شیوع ریزش موی بیشتر در آقایان از عصاره ها و موادی با خواص آنتی آندروژنیک با میزان بالاتری استفاده شده است تا به طور موثری به درمان ریزش مو کمک کند.
ژل مو تیوپی مخصوص آقایان سینره
معرفی ژل مو سر مخصوص آقایان سینره :
ژل مو سر مخصوص آقایان سینره، به راحتی بر روی مو پخش و به سرعت خشک می شود. این ژل بدون اینکه ایجاد سنگینی و شوره بر جای بگذارد به خوبی حالت ایستا را در مو ایجاد خواهد کرد. به طوری که احساس چسبندگی بر روی موها احساس نمی شود و مو به راحتی شانه می شود. این ژل موها را از آثرات سوء عوامل آسیب رسان محیطی به ویژه اشعه UV خورشید و آلودگی های هوا محافظت کرده و نیز به دلیل ترکیبات اسید آمینه به ترمیم موها می پردازد.
نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره
معرفی نرم کننده عمیق موهای  رنگ  شده  سینره:
نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره محصولی با چند کارکرد متفاوت و فرمولاسیونی بسیار موثر برای محافظت از مو و تثبیت موهای رنگ شده می باشد. این نرم کننده با ایجاد لایه محافظتی سبب جلوگیری ازکدری و از بین رفتن رنگ مو شده و مقاومت مو را در برابر حرارت افزایش می دهد . عصاره انار و ترکیبات ویتامین ب5 تاثیر بسزایی درافزایش ماندگاری و حفظ تناژ رنگ مو دارد. نرم کننده عمیق موهای رنگ شده سینره الکتریسته ساکن مو را کاهش داده و با تقویت ساختار مو و نمایی سلامت به مو ها می بخشد
شامپو مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم
معرفی شامپو مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم:

شامپو مو آرگان نوتریسل نئودرم تمیز کننده، تقویت کننده، مغذی و ترمیم کننده موی سر است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A ، E، C ،امگا 6 و 9 است که به رفع وز مو و درمان موخوره کمک مى کند. شامپو نئودرم بازسازی کننده، احیا کننده قوی و درخشان کننده موی سر است و در حفظ رطوبت و پروتئین موها مؤثر است، همچنین این محصول از آسیب به ساقه مو جلوگیری می کند و برای استفاده روزانه مناسب است
نرم کننده مو آرگان نوتریسل 300 میل نئودرم
نرم کننده مو آرگان نوتریسل نئودرم نرم کننده عمیق، تغذیه و ترمیم کننده موی سر است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A ، E، C ،امگا 6 و 9 است که به رفع وز مو و درمان موخوره کمک مى کند. نرم کننده مو آرگان نوتریسل نئودرم بازسازی کننده، احیا کننده قوی و درخشان کننده موی سر است و در حفظ رطوبت و پروتئین موها موثر است.
ماسک مو آرگان نوتریسل 150 میل نئودرم
معرفی ماسک مو نئودرم
ماسک مو آرگان نوتریسل نئودرم براق کننده، برطرف کننده وز مو، بازسازی کننده و احیاکننده مو است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A،E،C ، امگا 6 و 9 است، همچنین به افزایش استحکام و انعطاف پذیری موها کمک می‌کند. ماسک مو آرگان نوتریسل نئودرم در درمان موخوره مؤثر است و ساقه مو را در برابر آسیب و موخوره محافظت مى نماید. این ماسک موی نئودرم، ترمیم کننده، محافظ مو، نرم کننده، ضد التهاب و بهبوددهنده وضعیت مو است.
شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم
معرفی شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم:

شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل نئودرم محصولی فوق‌العاده مؤثر در کاهش ریزش مو می‌باشد که به ریشه مو نفوذ کرده و توسط ترکیبات مغذی و اکسیژن رسان، باعث تقویت و افزایش استحکام ساقه و ریشه مو شده و از ریزش موی هورمونی، طاسی و ریزش سکه‌ای جلوگیری می‌کند. شامپو ضد ریزش کافئین نوتریسل 300میل نئودرم داری کافئین خالص بوده که گردش خون را افزایش داده، فولیکول مو را تغذیه کرده، حجم و مقاومت مو را افزایش می‌دهد، به درمان و ترمیم موهای شکننده و ضعیف کمک کرده و باعث می‌شود موهایتان سریعتر رشد کرده و موهایی پرپشت، شاداب و درخشان داشته باشید.
سرم مو آرگان نوتریسل 100میل نئودرم
معرفی سرم مو آرگان نوتریسل 100میل نئودرم:

سرم مو آرگان نوتریسل نئودرم با کمک خواص معجزه آسای روغن آرگان، ریشه مو و پوست سر را به خوبی تغذیه کرده، موی آسیب دیده را ترمیم می‌کند، از شکستگی مو جلوگیری کرده و موخوره و وز مو را به طور کامل از بین می‌برد، در نتیجه باعث بهبود وضعیت مو در کمترین زمان می‌شود. همچنین سرم مو آرگان نوتریسل 100میل نئودرم رطوبت رسان قوی‌ می‌باشد که موها را به خوبی آبرسانی کرده و مانع از دست رفتن رطوبت مو می‌شود تا موهایی نرم و لطیف با ظاهری درخشان و بی‌نقص داشته باشید.
شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم
معرفی شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم:

شامپو ضد شوره نوتریسل نئودرم محصولی قدرتمند و مؤثری برای رفع شوره سر و پوسته ریزی می‌باشد که یک ضد قارچ و ضد التهاب قوی بوده و تعادل طبیعی پوست سر را باز می‌گرداند، گردش خون را افزایش داده و میزان ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند، در نتیجه تأثیر فراوانی در درمان شوره خفیف و شدید داشته و باعث می‌شود شوره و سلول‌های مرده به راحتی جدا شوند. همچنین شامپو ضد شوره نوتریسل 300میل نئودرم دارای خواص ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی قوی بوده که به رفع قرمزی و خارش پوست سر کمک کرده و مانع خشکی مو و پوست سر می‌شود تا موهایی نرم و لطیف داشته باشید. در صورت نیاز می‌توانید از این شامپو به طور روزانه استفاده کنید.
شامپو پروویتال موهای رنگ شده مای
معرفی شامپو موهای رنگ شده مای
شامپو پروویتال موهای رنگ شده با حفظ رنگ موها موجب درخشندگی موهای شما می شود. این فرمول منحصر به فرد باعث تمیزی و سلامت موها می شود و مو را درخشان و نرم و لطیف نگه می دارد. به علاوه این شامپو با قراردادن یک لایه عامل جذب کننده آفتاب،در کنار مواد کرمی بر روی تار مو،به تثبیت رنگ مو نیز کمک خواهد کرد.
شامپو پروویتال حجم دهنده مای
معرفی شامپو پروویتال حجم دهنده مای
شامپو حجم دهنده پروویتال مناسب موهای چرب،نازک شکننده می باشد. این شامپو با فرمولاسیون بسیار ملایم به گونه ای طراحی شده است که بدون ایجاد احساس سنگینی سر، موها را به خوبی تمیز کرده و رطوبت آنها را حفظ کرده و با افزایش استحکام موها باعث حجیم ترشدن و پرتر نشان داده شدن موها می شود.این شامپو قطر موها را افزایش داده و در عین حال از ایجاد الکتریسیته میان موها که موجب پراکندگی آنها می شود جلوگیری می کند.
نرم کننده آبرسان مو مای
معرفی نرم کننده با خاصیت آبرسانی مو مای
 نرم کننده با خاصیت آبرسانی برند مای، رطوبت از دست رفته موها را باز می گرداند و از ایجاد الکتریسیته ساکن جلو گیری کرده و مانع از نامرتب شدن حالت طبیعی آنها می گردد. به علاوه شانه پذیری موها را بسیار راحت و آسان نموده و حالت ابریشمی به موها می بخشد
سرم مو مای
معرفی سرم مو مای
سرم مو مای، با برخورداری از مرغوب ترین مواد معدنی غیر روغنی، بدون اینکه منجر به چرب شدن و چسبندگی موها شود٬ پوشش مناسب و بی ضرری را بر روی ساقه مو ایجاد نموده و با محافظت مو در برابرآلودگی های محیطی و جلوگیری از تبخیر رطوبت مو، موجب تسهیل شانه پذیری و فرم پذیری موها شده و با کاهش وز  و گره خوردگی و الکتریسیته ساکن مو، حس نرمی و ابریشمی و درخشندگی مو را به ارمغان می آورد