‫لاک ناخن نوت
معرفی لاک ناخن نوت:
لاک ناخن نوت محصولی با فرمولاسیون قوی و برس حرفه ای جهت ایجاد نمایی درخشان و پوششی یکدست بر روی ناخن می باشد. لاک ناخن نوت به سرعت بر روی ناخن خشک گردیده و نمایی براق و درخشان را ایجاد می نماید. فرمولاسیون این لاک فاقد دی بی پی ، فرمالدئید و تولوئن می باشد و سبب آسیب به بافت ناخن نمی گردد. لاک ناخن نوت تنها با یک بار استفاده پوشش کاملی بر روی ناخن ایجاد نموده و نیازی به تمدید ندارد.
لاک ناخن مای
معرفی لاک ناخن مای

 یکی ازمحصولات محبوب برند مای لاک ناخن آن می باشد. که طی چندین سال اخیر خانم های ایرانی طرفداراین محصول به دلیل کیفیت و تنوع رنگی آن هستند.این محصول دارای فرمولاسیون ماندگار بوده و بیش از 60 رنگ جذاب دارد. رنگدانه های غنی این محصول رنگی درخشان و شفاف به ناخن ها می بخشد که جذابیت دست های شما را بیشتر خواهد کرد
لاک ناخن مات شیشه گرد مای
معرفی لاک ناخن براق مای

 یکی ازمحصولات محبوب برند مای لاک ناخن آن می باشد که طی چندین سال اخیر خانم های ایرانی طرفدار این محصول به دلیل کیفیت و تنوع رنگی آن هستند.این محصول دارای فرمولاسیون ماندگار است. رنگدانه های غنی این محصول رنگی زیبا به ناخن ها می بخشد که جذابیت دست های شما را بیشتر خواهد کرد
لاک ریچ کالر گلدن رز
معرفی لاک کالر ریچ :

لاک کالر ریچ محصولی جدید از گلدن رز است که برس پهن و پوشش دهی بالای آن، استفاده ی آسان از این محصول را تضمین می کند. فقط یک بار حرکت برس بر روی ناخن پوششی کامل به آن می بخشد. رنگ بندی متنوع لاک کالر ریچ، یکی از دلایل محبوبیت آن است.
لاک ناخن آیس چیک گلدن رز
معرفی لاک ناخن آیس چیک:

داشتن رنگی جذاب بر روی ناخن ها از جمله عواملی است که باعث زیباتر شدن دست می گردد. خشک شدن سریع و دوام بالای لاک بر روی ناخن نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم در جهت انتخاب لاک است. یکی از محصولات جدید برند گلدن رز لاک ناخن آیس چیک است که فرمولاسیون ماندگاری داشته و بیش از 100 رنگ دارد. رنگدانه های غنی این محصول رنگی درخشان و شفاف به ناخن ها می بخشد که جذابیت دست های شما را بیشتر می کند.
سفت کننده ناخن گلدن رز
معرفی سفت کننده ناخن:

محلول درمانی سفت کننده ناخن گلدن رز، دارای فرمول منحصر به فرد 2 گانه و گرد الماس سیاه است که ناخن های ضعیف و شکننده را با ایجاد لایه محافظتی براق محافظت کرده و به تقویت ناخن ها می پردازد. همچنین از شکسته شدن و لایه لایه شدن ناخن جلوگیری می کند.
لاک درمانی صاف کننده ناخن گلدن رز
معرفی لاک درمانی صاف کننده ناخن گلدن رز:

لاک درمانی صاف کننده ناخن تولید برند گلدن رز یک محصول با فرمولاسیون فوق پیشرفته است که با بهره گیری از مواد معدنی در ترکیب با عصاره رز، انگور، مجموعه ای از آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ای و سی تهیه شده است. این محصول موجب می گردد تا ناخن ها یکدست و شفاف به نظر آیند همچنین از پیری زود رس کوتیکول ناخن جلوگیری کرده و نمایی زیبا به دست ها می بخشد.
لاک درمانی 4 در1 ناخن گلدن رز
معرفی لاک درمانی4 در 1 ناخن:

محلول درمانی بسیار قوی گلدن رز، یک ترکیب جامع از نیاز های ویژه ناخن است که موجب می گردد تا دستانی بسیار زیبا و خوش فرم داشته باشید. این محصول شامل ویتامین های A، E، C، F و عصاره گیاهی آلوئه ورا، لیمو، انگور، جنسینگ و روغن دانه انار است. لاک درمانی 4 در 1 موجب افزایش درخشندگی سطح ناخن و آبرسانی کوتیکول شده و همچنین باعث یکدست شدن سطح ناخن و جلوگیری از شکنندگی و آسیب ناخن می گردد. لاک درمانی ناخن گلدن رز، به سرعت جذب شده و باعث چرب شدن یا چسبناک شدن ناخن نمی شود
لاک هولوگرافیک گلدن رز
معرفی لاک هولوگرافیک گلدن رز:

لاک هولوگرافیک گلدن رز حالت سه بعدی روی ناخن ها ایجاد کرده، به آن ها جلوه رنگین کمانی می بخشد.  لاک هولوگرافیک گلدن رز ظاهری زیبا و براقی به ناخن ها می دهد که مدت زمان زیادی باقی می ماند. همچنین استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی می توانید به نتیجه دلخواه برسید.
تاپ کت خشک کننده سریع لاک گلدن رز
معرفی تاپ کت خشک کننده لاک:

تاپ کت کوئیک درای گلدن رز، یک لاک محافظ و براق کننده ناخن است که در عرض 60 ثانیه خشک شده و لاک را در برابر پریدگی مقاوم می سازد. همچنین دارای فیلتر  UV بوده که از کم رنگ شدن و زرد شدن مانیکور ناخن جلوگیری می کند. پس از استفاده از لاک ناخن یک دقیقه صبر کنید و سپس آن را روی لاک اضافه نمایید