مداد و خط چشم

‫خط چشم مویی فبیولس شون
معرفی ‫خط چشم مویی فبیولس شون:‬

خط چشم مویی فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور فوق العاده حرفه ای که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم مویی فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم مویی فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم مویی فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم مویی فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد
خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون
معرفی خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون:

خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور نمدی که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
خط چشم مات ضد آب گلدن رز
معرفی خط چشم ضد آب:

خط چشم ضد آب گلدن رز، با ایجاد خطی تیره و مات اطراف چشم موجب می گردد تا نگاهی جذاب و گیرا داشته باشید. برس مویی خط چشم به گونه ای طراحی شده تا امکان کنترل مناسب را برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم مشکی فراهم کند. همچنین خط چشم ضد آب گلدن رز حاوی رنگ دانه های غنی بوده و در برابر آب و تعریق پوست کاملا مقاوم است.
مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز
معرفی مداد چشم بادوام 12 ساعته :

مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز، یک محصول بسیار مغذی و با کیفیت است که با رنگدانه های قوی خطوطی بسیار مشکی بر روی پلک ایجاد می کند. این محصول فوق العاده نرم و روان برای ایجاد خط چشمی با طرح های دلخواه که تا 12 ساعت بدون تغییر بر روی صورت باقی می ماند، مناسب است. این مداد غنی شده با ویتامین سی، ای و مواد معدنی و عصاره روغن زیتون است. از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
خط چشم کوزه ای گلدن رز
معرفی خط چشم :

خط چشم  گلدن رز دارای سر نمدی بسیار انعطاف پذیر و مخصوص طراحی بوده که استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. این محصول با رنگ دانه های غنی، به سرعت خشک می شود و خط چشمی کاملا پیوسته و بدون لک بر روی پلک ایجاد می کند. خط چشم ضد آب گلدن رز در مقابل تعریق بدن و آب کاملا مقاوم بوده و ماندگاری طولانی دارد.
خط چشم ماژیکی گلدن رز
معرفی خط چشم ماژیکی:

خط چشم ماژیکی گلدن رز یک محصول کاملا متفاوت و بی نظیر است که در تمام طول روز بر روی چشم باقی می ماند. این محصول با رنگ بندی متفاوت خود تنوعی بی مثال به آرایش روزانه می بخشد. سر نمدی آن به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی پلک کشیده می شود و بسیار نرم و روان است. فرمولاسیون این محصول مقابل تعریق نیز مقاوم است. این خط چشم به سرعت خشک شده و بر روی پلک ها ایجاد لکه نمی کند.
خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز
معرفی خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز:

خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز خط چشمی مایع با نوک نمدی است که به راحتی روی پلک سُر می خورد و برای ایجاد دقیق ترین خطوط کاملا مناسب است. در فرمولاسیون این خط چشم از روغن جوجوبا که سرشار از ویتامین ای است استفاده شده. خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز به سرعت خشک می شود و زیر چشم نمی ریزد. این خط چشم دارای رنگدانه هایی قوی است و با آن می توان خطوطی فوق مشکی، مات و یکدست پشت چشم ایجاد کرد.
خط چشم مویی والیوم گلدن رز
معرفی خط چشم مویی والیوم گلدن رز:

خط چشم مویی والیوم گلدن رز خط چشمی مایع، با کیفیت و دارای اپلیکاتوری مویی و نازک است که برای کشیدن خط چشم پر رنگ و باریک مناسب است. این محصول رنگی عمیق و پررنگ و پیگمنتی قوی دارد، جلوه ای مشکی به چشم ها می دهد و بسیار سریع خشک می شود.
خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز
معرفی خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز:

خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز خط چشمی مایع، با کیفیت و دارای اپلیکاتوری مویی و نازک است که برای کشیدن خط چشم پر رنگ و باریک مناسب است. این محصول رنگی عمیق، پررنگ و پیگمنتی قوی دارد، جلوه ای مشکی و درخشان و بادوام به چشم ها می دهد و به سرعت خشک می شود.
خط چشم ضد آب وینیل لاینر گلدن رز
معرفی خط چشم ضد آب وینیل لاینر گلدن رز:

خط چشم ضد آب وینیل لاینر گلدن رز خط چشمی مایع و دارای اپلیکاتوری با نوک منعطف است که برای کشیدن خط چشم پر رنگ مناسب است. این محصول ضد آب بوده و آرایشتان در تمام طول روز به همان شکل اولیه باقی می ماند. خط چشم ضد آب وینیل لاینر گلدن رز رنگی عمیق و پیگمنتی قوی دارد و جلوه ای مشکی و درخشان و ماندگار به چشم ها می دهد.
مداد چشم گلدن رز
معرفی مداد چشم گلدن رز:

مداد چشم گلدن رز، مدادی با بافتی نرم و روان و رنگدانه هایی غنی برای ایجاد خط چشمی با طرح های دلخواه است. این محصول کیفیتی بالا و فرمولاسیونی خاص و رنگ های متنوع و پررنگی دارد. مداد چشم گلدن رز با دوام بوده و کاربرد آن آسان است.
سرمه مدادی کژال گلدن رز
معرفی سرمه مدادی کژال گلدن رز:

سرمه مدادی کژال گلدن رز، مدادی با بافتی نرم و سبک برای ایجاد خط چشمی با طرح های دلخواه است. این محصول هم در داخل و هم خارج چشم قابل استفاده است و رنگی مشکی و عمیق دارد. سرمه مدادی کژال گلدن رز با دوام بوده و کاربرد آن آسان است.
مداد چشم متالیک گلدن رز
معرفی مداد چشم متالیک گلدن رز
مداد چشم متالیک گلدن رز، یک محصول کاربردی آرایشی در 5 رنگ متفاوت است که برای هرگونه سلیقه ای مناسب می باشد. بافت فوق العاده نرم مداد، به خوبی کشیده می شود و جلوه متالیک فوق العاده زیبا و تمیزی به چشمانتان می دهد. رنگدانه های بی نظیر و قابلیت استفاده آسان از محصول، نکات قابل اشاره ی مداد چشم متالیک گلدن رز به حساب می آیند.
مداد چشم ضد آب گلدن رز
معرفی مداد چشم ضد آب :

مداد چشم ضد آب گلدن رز با بافتی بسیار روان و سبک یک محصول بسیار مناسب جهت ایجاد خطوط دلخواه با ضخامت های متفاوت بر روی چشم است. این مداد کاملا ضد آب بوده و در مقابل تعریق نیز مقاوم است. رنگ دانه های این محصول بسیار غنی و عمیق می باشد. به هیچ عنوان بر روی پلک ها پخش نمی گردد و ایجاد لک یا سایه نیز نمی کند از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
مداد چشم و لب گلدن رز
معرفی مداد چشم و لب:
مداد چشم و لب گلدن رز مدادی جادویی جهت هایلایت و برجسته ساختن فرم لب وچشم ها می باشد. بافت نرم وکرمی این مداد به راحتی بر روی پوست می نشیند و رنگ صورتی صدفی آن هنگامی که به عنوان مداد چشم استفاده می کنید موجب افزایش درخشندگی ودرشت تر نشان دادن چشم هایتان می گردد.
مداد چشم اسموکی افکت گلدن رز
معرفی مداد چشم اسموکی افکت :

مداد چشم اسموکی افکت تولید کمپانی گلدن رز، مدادی با کاربرد بسیار ساده و آسان است. با استفاده از اسفنج مخصوص طراحی شده در انتهای مداد می توانید نمایی دودی و خیره کننده به آرایش چشم های خود بدهید. این محصول را می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.