مداد و خط چشم

‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت
مداد چشم پیچی هایلایت نوت:
‫ ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت محصولی بسیار مناسب برای ایجاد خطوط روشن در داخل چشم می باشد. استفاده از رنگ روشن در داخل چشم ، یکی از ترفند های آرایشی بسیار موثر بوده که سبب می شود تا چشم ها بزرگتر و برجسته تر به نظر آیند. ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت رنگ دانه های بسیار غنی و طراحی کاربردی بدون نیاز به تراش آرایشی بوده که تنها با یک بار استفاده پوشش مناسبی بر روی چشم ایجاد می نماید علاوه بر آن ‫ ‫مداد چشم پیچی هایلایت نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم می باشد و به هیچ وجه در اطراف چشم پخش نمی گردد.
‫مداد چشم اسموکی نوت
معرفی ‫مداد چشم اسموکی نوت :
مداد چشم اسموکی نوت دارای رنگ دانه های بسیار غنی و ضد آب بوده که با تنها یک بار استفاده نمایی دودی بر روی چشم ایجاد می نماید. همچنین این محصول دارای آسان ترین و کاربردی ترین براش بین محصولات بوده که به راحتی رنگ دانه ها را پخش می نماید. مداد چشم اسموکی نوت دارای بافتی نرم بوده و تاثیر آن در طول روز ماندگار خواهد بود همچنین این مداد در مقابل تعریق نیز مقاوم می باشد.
‫خط چشم مویی نوت
معرفی ‫خط چشم مویی نوت :
‫ خط چشم مویی نوت محصولی غنی شده با روغن بادام شیرین و ویتامین ایی می باشد که علاوه بر ایجاد خط چشمی صاف و یکدست در افزایش رشد مژه ها نیز موثر می باشد. این خط چشم به سرعت بر روی پلک خشک شده و خط چشمی دقیق و براق ایجاد می نماید. فرمولاسیون غنی خط چشم مویی نوت با محافظت از پوست پلک در برابر رادیکال های آزاد از ایجاد پیری زور رس پوست ، حساسیت ،خارش و ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری می نماید.
‫خط چشم ماژیکی نوت
معرفی ‫خط چشم ماژیکی نوت :
خط چشم ماژیکی نوت دارای رنگ دانه ها بسیار قوی و فرمولاسیون ضد آب بوده که با طراحی ماژیکی و بسیار دقیق خود خط چشمی یکدست و براق ایجاد می نماید. این محصول به سرعت بر روی پلک خشک شده و بر روی پوست پخش نمی گردد. خط چشم ماژیکی نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست نیز مقاوم می باشد.
‫مداد چشم پیچی نوت
مداد چشم پیچی اینتنس نوت:

‫مداد چشم پیچی اینتنس نوت محصولی با رنگ دانه های بسیار غنی و طراحی کاربردی بدون نیاز به تراش آرایشی بوده که تنها با یک بار استفاده پوشش مناسبی بر روی چشم ایجاد می نماید. ‫مداد چشم پیچی اینتنس نوت ضد آب بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم می باشد و به هیچ وجه در اطراف چشم پخش نمی گردد.
‫مداد چشم مغذی نوت
معرفی ‫مداد چشم مغذی نوت:
مداد چشم مغذی نوت محصولی با رنگ دانه های مغذی ، ضد آب و ماندگار جهت ایجاد نمایی طبیعی  در آرایش چشم ها می باشد. مداد چشم مغذی نوت حاوی عناصر مغذی بوده که سبب آسیب به پوست حساس اطراف چشم و ایجاد حساسیت نمی گردد. این مداد دارای رنگ بندی بسیار متنوع بوده و در مقابل تعریق پوست مقاوم بوده و به هیچ عنوان در اطراف چشم پخش نمی گردد.
خط چشم نمدی گرجس آیز مای
معرفی خط چشم نمدی گرجس آیز مای :

خط چشم نمدی گرجس آیز مای به آسانی با اپلیکاتور نمدی خود زیباترین خط چشم ها را برای جلوه دادن به نگاه جذاب شما فراهم می کند. این خط چشم دارای اپلیکاتور نمدی می باشد که نوک انعطاف پذیر آن امکان کشیدن مدل های مختلف خط چشم را به آسانی فراهم می کند.

این خط چشم به سرعت خشک می شود و هنگام استفاده زیر چشم نمی ریزد. مواد استفاده شده در این محصول فاقد اسانس است و در نتیجه حساسیتی بر روی چشم شما ایجاد نمی کند.
خط چشم مویی ضد آب مای
معرفی خط چشم مویی ضد آب مای
خط چشم مویی مای با برس مویی ظریف خود، خطوط یکدست و صاف و کاملا مشکی ایجاد می کند. قابلیت خشک شدن سریع و دوام و حفظ حالت فعلی بدون تغییر، از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد

 خط چشم مویی مای دارای بافت سبک بوده و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. در نتیجه برای خانم‌هایی که از خط چشم به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند ایده‌آل است. این خط چشم مناسب برای انواع پوست است، چرا که با فرمولاسیون ویژه‌ای که دارد به پوست حساس دور چشم آسیب نمی‌زند. این محصول دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و با تعریق صورت تغییر شکل نمی‌دهد و پخش نمی‌شود. رنگی بسیار مشکی دارد و به چشم‌ها زیبایی ویژه‌ای می‌بخشد!
‫خط چشم مویی فبیولس شون
معرفی ‫خط چشم مویی فبیولس شون:‬

خط چشم مویی فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور فوق العاده حرفه ای که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم مویی فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم مویی فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم مویی فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم مویی فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد
خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون
معرفی خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون:

خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون به خاطر اپلیکاتور نمدی که دارد استفاده خیلی آسانی دارد و به راحتی می توانید به خط چشمی زیبا و یکنواخت پشت چشمانتان دست یابید. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون دارای ماندگاری طولانی است به همین دلیل این محصول را برای استفاده روزانه هم به گزینه مناسبی تبدیل می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون حاوی روغن بادام است و از پلک های شما محافظت می کند. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون رنگدانه هایی بسیار غنی دارد که همین امر باعث می شود که رنگ مشکی فوق العاده و عمیقی داشته باشد. خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون فرمولاسیونی بر پایه ترکیبات گیاهی دارد.
خط چشم مات ضد آب گلدن رز
معرفی خط چشم ضد آب:

خط چشم ضد آب گلدن رز، با ایجاد خطی تیره و مات اطراف چشم موجب می گردد تا نگاهی جذاب و گیرا داشته باشید. برس مویی خط چشم به گونه ای طراحی شده تا امکان کنترل مناسب را برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم مشکی فراهم کند. همچنین خط چشم ضد آب گلدن رز حاوی رنگ دانه های غنی بوده و در برابر آب و تعریق پوست کاملا مقاوم است.
مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز
معرفی مداد چشم بادوام 12 ساعته :

مداد چشم بادوام 12 ساعته گلدن رز، یک محصول بسیار مغذی و با کیفیت است که با رنگدانه های قوی خطوطی بسیار مشکی بر روی پلک ایجاد می کند. این محصول فوق العاده نرم و روان برای ایجاد خط چشمی با طرح های دلخواه که تا 12 ساعت بدون تغییر بر روی صورت باقی می ماند، مناسب است. این مداد غنی شده با ویتامین سی، ای و مواد معدنی و عصاره روغن زیتون است. از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.
خط چشم کوزه ای گلدن رز
معرفی خط چشم :

خط چشم  گلدن رز دارای سر نمدی بسیار انعطاف پذیر و مخصوص طراحی بوده که استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. این محصول با رنگ دانه های غنی، به سرعت خشک می شود و خط چشمی کاملا پیوسته و بدون لک بر روی پلک ایجاد می کند. خط چشم ضد آب گلدن رز در مقابل تعریق بدن و آب کاملا مقاوم بوده و ماندگاری طولانی دارد.
خط چشم ماژیکی گلدن رز
معرفی خط چشم ماژیکی:

خط چشم ماژیکی گلدن رز یک محصول کاملا متفاوت و بی نظیر است که در تمام طول روز بر روی چشم باقی می ماند. این محصول با رنگ بندی متفاوت خود تنوعی بی مثال به آرایش روزانه می بخشد. سر نمدی آن به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی پلک کشیده می شود و بسیار نرم و روان است. فرمولاسیون این محصول مقابل تعریق نیز مقاوم است. این خط چشم به سرعت خشک شده و بر روی پلک ها ایجاد لکه نمی کند.
خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز
معرفی خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز:

خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز خط چشمی مایع با نوک نمدی است که به راحتی روی پلک سُر می خورد و برای ایجاد دقیق ترین خطوط کاملا مناسب است. در فرمولاسیون این خط چشم از روغن جوجوبا که سرشار از ویتامین ای است استفاده شده. خط چشم مات بسیار مشکی اسمارت لاینر گلدن رز به سرعت خشک می شود و زیر چشم نمی ریزد. این خط چشم دارای رنگدانه هایی قوی است و با آن می توان خطوطی فوق مشکی، مات و یکدست پشت چشم ایجاد کرد.
خط چشم مویی والیوم گلدن رز
معرفی خط چشم مویی والیوم گلدن رز:

خط چشم مویی والیوم گلدن رز خط چشمی مایع، با کیفیت و دارای اپلیکاتوری مویی و نازک است که برای کشیدن خط چشم پر رنگ و باریک مناسب است. این محصول رنگی عمیق و پررنگ و پیگمنتی قوی دارد، جلوه ای مشکی به چشم ها می دهد و بسیار سریع خشک می شود.
خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز
معرفی خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز:

خط چشم مویی پرفکت لشز گلدن رز خط چشمی مایع، با کیفیت و دارای اپلیکاتوری مویی و نازک است که برای کشیدن خط چشم پر رنگ و باریک مناسب است. این محصول رنگی عمیق، پررنگ و پیگمنتی قوی دارد، جلوه ای مشکی و درخشان و بادوام به چشم ها می دهد و به سرعت خشک می شود.