مداد ابرو پیچی لانکوم
مداد ابرو پیچی لانکوم
LES SOURCILS DEFINIS LANCOME
توضیحات :

این مداد ابروی بادوام ، ایده آل برای داشتن ابروهایی زیباست . به دلیل اتوماتیک بودن آن به راحتی قابل استفاده می باشد .

خواص و کاربرد ها :

در سمت دیگر این مداد شانه ای تعبیه شده و ابرو را خوب حالت داده و دیدی طبیعی به آن می دهد .
‫مداد ابرو نوت
معرفی ‫مداد ابرو نوت:
مداد ابرو  نوت با دارا بودن بافتی پودری و مخملی و طراحی بسیار کاربردی محصولی بسیار مناسب جهت ایجاد تقارن و آرایش ابرو ها می باشد. ساختار نرم و پودری مداد ابرو  نوت به راحتی در روی پوست پخش گردیده و با پوشش کامل نقاط داخل ابرو نمایی طبیعی به ابرو می بخشد. این محصول دارای براش مخصوص ابرو می باشد که با پیرایش ابرو ها نمایی طبیعی و پر پشت در ابروها ایجاد می نماید.
سرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سینره
معرفی سرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو  :
سرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سینره با دارا بودن ترکیباتی موثرسبب جهت افزایش استحکام موها در محل رویش، تحریک رشد و رویش مجدد آنها می شود. ترکیبات مغذی موجود دراین محصول نظیر ویتامین ها و آمینو اسید های حاوی گوگرد باعث تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش آنها نیز می شود. این سرم سبب تغییر رنگ ابروها نشده وهیچگونه شوره و یا سفیدی به جای نمی گذارد. اپلیکاتورخاص این محصول مصرف آن را راحت تر نموده و با ماساژ ملایم آن بر روی ابروها علاوه بر پخش یکنواخت محصول، باعث تحریک گردش خون در محل واکسیژن رسانی بهتر به ریشه ابروها می گردد.
ماژیک ابرو بادوام گلدن رز
معرفی ماژیک ابرو بادوام:

ماژیک ابروی بادوام گلدن رز با سه رنگ متفاوت و نمای نهایی مات یکی از بهترین لوازم آرایش برای حالت بخشیدن به ابروها است. سر این ماژیک به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توانید شکل دلخواه را برای ابروان خود ایجاد کنید. رنگ دانه های این محصول کاملا غنی و پر رنگ بوده و در مقابل تعریق و آب نیز مقاوم است.
مداد ابروی بادوام گلدن رز
معرفی مداد ابرو:

مداد ابروی گلدن رز با ظاهری جدید، نوکی بسیار نازک و مکانیسم پیچی نهایت زیبایی و دقت را به ابروها می بخشد. این مداد این امکان را می دهد تا شکل و خطوط ظریف و دلخواه خود را به ابروها بدهید. فرمولاسیون ضد آب این محصول ماندگاری آن را بیشتر ساخته و شانه ی انتهای آن کمک می کند تا رنگ اضافی را محو کنید.
ریمل ابرو گلدن رز
معرفی ریمل ابرو گلدن رز :

ریمل ابرو محصول جدیدی ازگلدن رز،ساختار آن ترکیبی از بافت ژلی و کرمی می باشد که به منظور حالت دهی ابرو با رنگ با ظاهر کاملا طبیعی طراحی شده است .برس این محصول دارای تارهای منحصر به فرد بسیار ریز و ظریف است که بدون ایجاد خشکی یا پخش شدن، ظاهری بی نقص و پرپشت به  ابرو هایتان می دهد 
براش ابرو گلدن رز
معرفی براش ابرو گلدن رز:

براش ابرو گلدن رز، محصولی تخصصی جهت استفاده از انواع سایه ابرو می باشد. این محصول دارای یک سر برس مانند مرتب سازی ابرو و پخش متوازن سایه ابرو می‌باشد سمت دیگر این براش با طراحی مثلثی برای ایجاد خطوط یکسان در اطراف و تاج ابرو مناسب می‌باشد.
کیت طراحی ابرو گلدن رز
معرفی کیت طراحی ابرو گلدن رز:

کیت طراحی ابرو گلدن رز، محصولی جامع و کارآمد برای رفع نواقص ابرو می باشد این کیت با طراحی منحصر به فرد تمامی وسایل مورد نیاز برای آرایش ابرو از جمله( موچین، برس،براش و 2 رنگ سایه ابرو و یک موم رنگی) دارا می باشد. کیت طراحی ابرو گلدن رز با استفاده از سایه نقاط خالی ابرو ها را پر نموده و تقارن طبیعی بر روی ابروها ایجاد می نماید.
مداد ابروی پودری گلدن رز
معرفی مداد ابروی پودری گلدن رز:
مداد ابروی پودری گلدن رز، دارای بافتی نرم و پودری می باشد. تولید این محصول با کیفیت در 6 رنگ بندی گوناگون صورت گرفته تا برای هر تناژ رنگی، گزینه ای مطلوب وجود داشته باشد. با کمک مداد ابروی پودری گلدن رز می توانید ابروی خود را به طور مناسبی شکل دهی کنید. برس انتهایی این مداد در محو کردن و طبیعی تر جلوه دادن ابروها موثر خواهد بود. قابل اشاره است که مداد ابروی پودری گلدن رز، ماندگاری بالایی دارد و در تمام طول روز، حالت ابروی شما را حفظ خواهد کرد.
سایه ابرو گلدن رز
معرفی سایه ابرو :

سایه ی ابرو از برند محبوب گلدن رز، با ساختار پودری سبک و نرم خود به شما کمک می کند تا ابروهایی مرتب و یکدست داشته باشید. با استفاده از این سایه می توانید فرم ابرو را به شکل طبیعی طراحی کرده و پرپشت تر نشان دهید. تنوع رنگی این سایه ها طراحی ابرو را برای هر تناژ رنگی ابرو مناسب کرده است.
مداد ابروی دریم گلدن رز
معرفی مداد ابرو دریم :

مداد ابروی دریم تولید برند گلدن رز با رنگ های غنی و ماندگار در رنگ بندی متفاوت تاثیر بسزایی در حالت بخشیدن و شکل دادن به ابرو دارد. فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که بعد از کشیدن مداد و استفاده از برس انتهایی آن، رنگ مداد کاملا با ابرو ترکیب شده و نمایی طبیعی به ابرو ها می دهد.