مجیک فیکس لب آرت دکو
معرفی مجیک فیکس:

طراحی و ساخت مجیک فیکس توسط برند مشهور آرت دکو، برای ماندگار تر ماندن رژ لب بوده است. نقش مجیک فیکس، محافظت کننده نامرئی بر روی لب است. به طوری که اثری از رژ لب بر روی لیوان باقی نمی ماند و حتی از مالیده شدن رژ به هنگام لباس عوض کردن، جلوگیری می کند. عناصر سازنده ی مجیک فیکس کاملا طبیعی می باشد و غنی شده از عصاره های ترنج، اسطوخودوس است.
رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
رژ لب مایع مت شیکر لانکوم
MATTE SHAKER LIQUID LIPSTICK LANCOME
ویژگیهای محصول
بدون ایجاد پوسته و لک
فاقد پارابن و چسبندگی
بافت سبک، صاف و یکدست
حاوی ویتامین E و 4 ماده مغذی
شدت رنگ بالا بدون ایجاد خشکی
حاوی روغن هسته هلو، روغن بادام شیرین، روغن کرنبری
‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت
معرفی ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت :
 ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت محصولی متفاوت با بافتی سبک و درخششی بی نظیر جهت ایجاد پوششی براق بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن آرگان ، کوکو باترو ویتامین ای می باشد که به طور عمقی پوست لب ها را آبرسانی نموده و از ایجاد خشکی و ترک بر روی پوست حساس لب جلوگیری می نماید. ‫رژ لب مایع مرطوب کننده نوت پوست لب ها را در مقایل رادیکال های آزاد محیط محافظت نموده و سبب احیا و شادابی پوست لب می گردد
‫رژ لب جامد مات نوت
معرفی ‫رژ لب جامد مات نوت :

‫رژ لب جامد مات نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و پوششی مات جهت ایجاد نمایی مات و با دوام بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین ای می باشد که با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست لب موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫ ‫رژ لب جامد مات نوت موجب فرم دهی و برجسته سازی لب و خطوط لب می گردد. همچنین پوست را در مقابل رادیکال های آزاد مضر محافظت می نماید.
‫رژ لب جامد بادوام نوت
معرفی ‫رژ لب جامد بادوام نوت:
‫رژ لب جامد بادوام نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا است که پوشش دهی مناسبی بر روی لب ها دارد. این رژ دارای فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا ، شی باتر، ویتامین ای ، آ و دی می باشد که علاوه بر تغذیه پوست لب با تنظیم پالمیتیک اسید پوست موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫رژ لب جامد بادوام نوت با تقویت و احیا بافت پوست لب موجب فرم دهی و برجسته  شدن لب می گردد. همچنین سبب رطوبت رسانی به پوست لب می شود
‫رژ لب مایع بادوام نوت
معرفی ‫رژ لب مایع بادوام نوت:
 ‫رژ لب مایع بادوام نوت محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و درخششی بی نظیر جهت ایجاد پوششی براق بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای  فرمولاسیون مغذی حاوی روغن ماکادمیا ، شی باتر، ویتامین ای ، آ و دی می باشد که علاوه بر تغذیه پوست لب با تنظیم پالمیتیک اسید پوست موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. ‫رژ لب مایع بادوام نوت با تقویت و احیا بافت پوست لب موجب فرم دهی و برجسته  شدن  لب می گردد همچنین سبب رطوبت رسانی به پوست لب می گردد.
‫رژ لب مایع مات نوت
معرفی ‫رژ لب مایع مات نوت :
‫رژ لب مایع مات نوت ترکیبی برگرفته از روغن ماکادمیا و ویتامین ای جهت پوششی مات و تنظیم رطوبت پوست لب می باشد. ‫رژ لب مایع مات نوت ماندگاری و دوام مناسبی بر روی لب دارد و تا پایان روز بر روی لب باقی می ماند. این رژ بافتی نرم و ابریشمی دارد و جلوه ای بی نظیر به آرایش می بخشد.
‫رژ لب جامد مغذی نوت
معرفی ‫رژ لب جامد مغذی نوت :
‫رژ لب جامد مغذی نوت دارای فرمولاسیونی غنی شده با کوکوباتر و روغن آرگان می باشد که سبب افزایش برجستگی و فرم دهی به خطوط لب می گردد. ترکیبات متفاوت ‫رژ لب جامد مغذی نوت موجب افزایش حجم لب ها گردیده و رطوبت مورد نیاز پوست لب را تامین می نماید. این رژ حاوی ویتامین ای بوده که پوست را در مقابل رادیکال های آزاد مضر محافظت نموده و سبب تقویت پوست لب می گردد. ‫رژ لب جامد مغذی نوت به سرعت جذب لب گردیده و بافتی نرم و ابریشمی بر روی لب ایجاد می نماید.
کرم لب مات مینرال نوت
معرفی کرم لب مات مینرال نوت:

کرم لب مات مینرال نوت با مواد معدنی طبیعی که باعث آبرسانی و محافظت لب ها می شود غنی شده و بافت کرمی، سبک و جلوه ای مات دارد. در فرمولاسیون این محصول از مواد معدنی و ویتامین ها استفاده شده که برای لب ها مفید است. همچنین این کرم لب نرم کننده و رطوبت بخش لب است و ماندگاری و پوشانندگی فوق العاده ای دارد. کرم لب مات مینرال نوت دارای رنگبندی فوق العاده جذابی است و پیگمنت های بسیار قوی دارد که بعد از استفاده از این محصول شما را شیفته و عاشق خود می کند. این محصول صد در صد فاقد پارابن بوده و بدون تست حیوانی می باشد.
رژلب مایع مینرال نوت
معرفی رژلب مایع مینرال نوت :

رژلب مایع مینرال نوت با مواد معدنی طبیعی که باعث آبرسانی و محافظت لبهای حساس می شود، غنی شده است. در فرمولاسیون این محصول از انواع ویتامین های E، C، B1 و B3 استفاده شده که برای لب ها مفید است. همچنین این رژ لب نرم کننده و رطوبت بخش لب است. رژلب مایع مینرال نوت جلوه ابریشمی و زیبایی به لب می دهد و ماندگاری و پوشش دهی فوق العاده ای دارد.
رژلب جامد نیمه مات مینرال نوت
معرفی رژلب جامد نیمه مات مینرال نوت :

رژلب جامد نیمه مات مینرال نوت با مواد معدنی طبیعی که باعث آبرسانی و محافظت لبهای حساس می شود، غنی شده است. در فرمولاسیون این محصول از انواع ویتامین های E، C، B1 و B3 استفاده شده که برای لب ها مفید است. همچنین این رژ لب نرم کننده و رطوبت بخش لب است. رژلب جامد نیمه مات مینرال نوت جلوه مات و زیبایی به لب می دهد و ماندگاری و پوشش دهی فوق العاده ای دارد.
رژلب مرطوب کننده مای
معرفی رژلب مرطوب کننده مای:
رژلب مرطوب کننده مای، ترکیبی ازویتامین ای وعصاره ی طبیعی آلوئه ورا است تا خاصیت مرطوب کنندگی آن را چندین برابر سازد، که علاوه برخوش رنگ ساختن ٬رطوبت لازم را برای لب هایتان تامین می سازد