‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون
معرفی ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون:‬‬‬‬‬

‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون بافت نرم و سبکی دارد و به راحتی روی لب کشیده می شود. ‫رژ لب جامد شون ماندگاری بالایی دارد و اصلا دور لب پخش نخواهد شد. تین رژلب با خاصیت رطوبت رسانی که دارد لب ها را مرطوب نگه داشته و در طول مدت استفاده احساس راحتی به لب های شما می دهد. ‫رژ لب جامد شون حاوی روغن آووکادو است که سبب نرمی لب ها می شود و لب ها را محاقظت کرده و از ترک خوردگی آن ها جلوگیری می کند. در ‫رژ لب جامد نیمه مات ولوت شون از رنگ های خوراکی استفاده شده و فاقد سرب است و برای استفاده خانم های باردار مناسب است.
رژ لب ویژن گلدن رز
معرفی رژ لب ویژن:

یکی از رژ لب های برند گلدن رز، رژ لب ویژن است که ظاهری زیبا به لب های شما می دهد که تا ساعت ها ماندگار است. بافت این رژ نرم و کرمی بوده و به راحتی بر روی لب ها می لغزد. ویژن با فرمولاسیون سبک و غنی خود، ظاهری زیبا به لبها می بخشد. به علاوه این رژ فاقد پارابن بوده و در ترکیب آن مواد مرطوب کننده، مغذی، شی باتر، روغن جوجوبا و ویتامین ای به کار رفته است.
رژ لب مایع لاکچری گلدن رز
معرفی رژ لب مایع لاکچری ریچ کالر:

رژ لب مایع ریچ کالر، پوشش و رنگی کامل به لب ها بخشیده که تا ساعت ها ماندگار است. این رژ، رنگ بندی قوی با بافتی مرطوب کننده دارد که ظاهری لوکس و جذاب به لب های شما می دهد. اپلیکاتور دو طرفه پرزدار این رژ، به شما کمک می کند تا به طرز دقیق و آسانی از این محصول استفاده کرده و به علاوه بدون ایجاد حس چسبندگی لب هایی براق به شما می بخشد.  
رژ لب ماژیکی گلدن رز
معرفی رژ لب ماژیکی گلدن رز:
رژ لب مایع ماژیکی گلدن رز محصولی جدید با طراحی نوین جهت ایجاد بافتی نرم و ماندگار با رنگ های متفاوت بر روی لب می باشد. این رژ طراحی بسیار دقیقی دارد که به راحتی بر روی لب ها پخش گردیده و تمامی پوست لب را پوشش می دهد. رنگ دانه های غنی رژ لب ماژیکی گلدن رز به سرعت بر روی لب خشک گردیده و برای طولانی مدت بر روی لب باقی می ماند همچنین استفاده از این رژ قبل از استفاده از سایر رژ لب های آرایشی موجب افزایش دوام و ماندگاری آن می گردد.
رژ لب شاین استایلو گلدن رز
معرفی رژ لب شاین استایلو گلدن رز :
رژ لب شاین استایلو گلدن رز رژ لبی بسیار نرم با فرمولاسیون بسیار سبک جهت ایجاد نمایی براق و پوششی یکنواخت بر روی لب می باشد. این رژ حاوی ویتامین ای و روغن آرگان می باشد و تاثیر بالایی در محافظت از پوست حساس لب ها و تنظیم رطوبت پوست دارد. رژ لب شاین استایلو گلدن رز با داشتن اس پی اف 25 پوست لب ها را در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت نموده و پوششی براق و یکنواخت به لب ها می بخشد.
رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز
معرفی رژ لب و گونه مایع ولوت :
رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز ترکیبی متفاوت با ساختاری کرمی جهت ایجاد نمایی مات و جذاب بر روی گونه ها و لب می باشد. رژ لب و گونه مایع ولوت گلدن رز دارای دوام طولانی مدتی بر روی پوست بوده و بافت ابریشمی آن نمایی طبیعی به آرایش بخش می بخشد. این محصول دو در یک به راحتی بر روی پوست پخش گردیده و پوشش مناسبی ایجاد می نماید.
رژلب مایع مات متالز گلدن رز
معرفی رژلب مایع مات متالز گلدن رز:

رژلب مایع مات متالز گلدن رز همانطور که از نامش پیداست نمایی مات و متالیک روی لب ها ایجاد می کند. این رژ لب با فرمولاسیون سبک خود به نرمی روی لب ها سُر می خورد و به آسانی پوششی کامل و یکدست برای لب ها به ارمغان می آورد. رژلب مایع مات متالز گلدن رز ماندگاری بالایی دارد و بدون اینکه کمرنگ شود تمام طول روز روی لب باقی می ماند.
رژ لب تاپر مایع شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. این رژ لب به راحتی روی لب ها سُر می خورد و استفاده از آن بسیار آسان است. از رژ لب تاپر شیمر دیاموند بریز گلدن رز هم می توانید به تنهایی استفاده کنید و هم می توانید از آن بر روی رژ لب های دیگر استفاده کنید تا براق و درخشان شوند.
رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز
معرفی رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز:

رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز یکی از محصولات لاین جدید دیاموند بریز از برند گلدن رز است؛ این لاین با محصولات فوق براقش باعث می شود مانند الماس بدرخشید. این رژ لب با فرمولاسیون کِرِمی و نرمی که دارد به راحتی روی لب ها سُر می خورد و استفاده از آن بسیار آسان است. رژ لب شیمر دیاموند بریز گلدن رز ماندگاری بالایی دارد و بدون اینکه کمرنگ شود تا ساعت ها روی لب باقی می ماند. فرمولاسیون فوق براق این رژ لب باعث می شود لب ها حجیم تر به نظر برسند و بدرخشند.
رژ لب مایع مات بادوام گلدن رز
معرفی رژ لب مایع بادوام :

رژ لب مایع با دوام گلدن رز، رژی با کیفیت، ماندگار و بسیار غنی می باشد. این رژ پوششی کامل بر روی لب ایجاد می کند و بدون ایجاد سنگینی و خشکی برای ساعت ها بر روی لب باقی می ماند. فرمولاسیون این محصول حاوی ویتامین Eو روغن آووکادو بوده در افزایش نرمی و لطافت لب ها نقش بسزایی دارد. رژ لب مایع گلدن رز بر روی لب ها پخش نمی گردد و پس از مصرف بر روی لب ایجاد چسبندگی نمی کند.
رژ لب مدادی مات گلدن رز
معرفی رژلب مات مدادی :

رژ لب مدادی مات از برند گلدن رز با فرمولاسیون مات و مخملی عرضه شده است .بافت این مداد بسیار نرم و سبک می باشد که رژ لب را با پوششی مخملی یکدست و طبیعی بر روی لب ها می دهد .همچنین ترکیباتی از ویتامین ای و مواد مرطوب کننده ای دارد .که برای لب ها بسیار مغذی و مانع ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن در آن ها می شود.
رژ لب مات مخملی گلدن رز
رژ لب مخملی
یکی از محصولات پرطرفدار برند گلدن رز، رژ لب مات است که با دارا بودن رنگدانه‌های غنی و باکیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب‌های شما می‌بخشد. این رژلب مخملی حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آن‌ها را آبرسانی و تغذیه می‌کند. رژ لب مخملی گلدن رز از نظر متخصصین پوست آزمایش شده و فاقد پارابن است.