مژه مصنوعی و چسب مژه

کیف آرایش مخمل بیضی P103-1 ورژن
کیف آرایش مخمل بیضی P103-1 ورژن
یکی از لوازم مورد نیاز هر خانمی برای نگهداری محصولات آرایشی، استفاده از کیف لوازم آرایش است. طراحی زیبا و جادار این سری از کیف‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی لوازم آرایش خود را در داخل آن قرار داده و به راحتی آن را حمل کنید. کیف آرایش مخمل بیضی P103-1 ورژن با طرح و رنگی زیبا بسیار کاربردی بوده و برای حمل و نقل و استفاده در مسافرت مناسب است و فضای کمی اشغال می‌کند. ابعاد این محصول 6x13x19 بوده، هم برای لوازم آرایش و هم لوازم تحریر و وسایل ریز قابل استفاده است. کیف آرایش مخمل بیضی P103-1 ورژن از جنس مخمل بوده، کیفیت خوبی داشته و داخل کیف دارای آستر پارچه‌ای می‌باشد.
مژه تری دی مدل 018 زد وان
مژه تری دی مدل 018:
با استفاده از مژه مصنوعی 3D یا سه بعدی زد وان میتوانید از داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت با نمای طبیعی و ظریف مطمئن باشید .این نوع از مژه ها بر خلاف مژه های ساده به شما فرم چشمانی خیره کننده و جذاب بدون استفاده از فرمژه و ریمل را می دهند. مژه های 3Dبرند زد وان، دارای فرم طبیعی هستند و تشخیص دادن مصنوعی بودن مژه ها را کمی سخت خواهند کرد .
مژه تری دی مدل 010 زد وان
مژه تری دی مدل 010
با استفاده از مژه مصنوعی 3D یا سه بعدی زد وان میتوانید از داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت با نمای طبیعی و ظریف مطمئن باشید .این نوع از مژه ها بر خلاف مژه های ساده به شما فرم چشمانی خیره کننده و جذاب بدون استفاده از فرمژه و ریمل را می دهند.مژه های 3Dبرند زد وان ، دارای فرم طبیعی هستند و تشخیص دادن مصنوعی بودن مژه ها کمی سخت خواهند کرد 
مژه تری دی مدل 009 زد وان
مژه تری دی مدل 009
با استفاده از مژه مصنوعی 3D یا سه بعدی زد وان میتوانید از داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت با نمای طبیعی و ظریف مطمئن باشید .این نوع از مژه ها بر خلاف مژه های ساده به شما فرم چشمانی خیره کننده و جذاب بدون استفاده از فرمژه و ریمل را می دهند.مژه های 3Dبرند زد وان ، دارای فرم طبیعی هستند و تشخیص دادن مصنوعی بودن مژه ها کمی سخت خواهند کرد .
مژه تری دی مدل 022 زد وان
مژه تری دی مدل 022
با استفاده از مژه مصنوعی 3D یا سه بعدی زد وان میتوانید از داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت با نمای طبیعی و ظریف مطمئن باشید .این نوع از مژه ها بر خلاف مژه های ساده به شما فرم چشمانی خیره کننده و جذاب بدون استفاده از فرمژه و ریمل را می دهند.مژه های 3Dبرند زد وان ، دارای فرم طبیعی هستند و تشخیص دادن مصنوعی بودن مژه ها کمی سخت خواهند کرد .
مژه تری دی مدل 021 زد وان
مژه تری دی مدل 021
با استفاده از مژه مصنوعی 3D یا سه بعدی زد وان میتوانید از داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت با نمای طبیعی و ظریف مطمئن باشید .این نوع از مژه ها بر خلاف مژه های ساده به شما فرم چشمانی خیره کننده و جذاب بدون استفاده از فرمژه و ریمل را می دهند.مژه های 3Dبرند زد وان ، دارای فرم طبیعی هستند و تشخیص دادن مصنوعی بودن مژه ها کمی سخت خواهند کرد .

این مدل از سری مژه های 3Dبرند زد وان بلند هستند.  
مژه دست ساز دینا سری لاکچری فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز دینا سری لاکچری فرا بیوتی:

مژه دست ساز دینا سری لاکچری فرا بیوتی دارای موهایی نسبتاً کوتاه می باشد که با قرار گرفتن در کنار مژه‌هایتان، ظاهری جذاب به چشمانتان می بخشند و چهره‌ شما را از همیشه زیباتر می سازند. مژه دست ساز دینا سری لاکچری فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که دارای وزن بسیار کمی بوده و بدون ایجاد احساس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز لیلت سری لاکچری فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز لیلت سری لاکچری فرا بیوتی:

مژه دست ساز لیلت سری لاکچری فرا بیوتی دارای طراحی ظریفی با تراکم موی نسبتاً کم می باشد که ظرافت خاطره انگیزی به چشمانتان می بخشد. مژه دست ساز لیلت سری لاکچری فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که دارای وزن بسیار کمی بوده و بدون ایجاد احساس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز آرمیتا سری لاکچری فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز آرمیتا سری لاکچری فرا بیوتی:

مژه دست ساز آرمیتا سری لاکچری فرا بیوتی به دلیل داشتن وزن بسیار پایین، بدون ایجاد حس سنگینی روی مژه ها نشسته و ظاهری زیبا و منحصر به فرد به چشم‌هایتان می بخشد. مژه دست ساز آرمیتا سری لاکچری فرا بیوتی دست ساز بوده و دارای طراحی ظریفی می باشد که صورتتان را از همیشه جذاب‌تر می سازد. همچنین از این محصول می‌توانید چند بار استفاده کنید.
مژه دست ساز سوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز سوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز سوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی دارای طرحی ظریف می باشد که مناسب استفاده در هر موقعیتی بوده و چشمانتان را زیباتر از همیشه می سازد. مژه دست ساز سوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که بسیار کم وزن بوده و به راحتی، بدون اینکه ایجاد احساس سنگینی کند، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز اولیندا سری تری دی مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز اولیندا سری تری دی مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز اولیندا سری تری دی مینک فرا بیوتی دارای موهایی نازک و طراحی منحصر به فردی می باشد که چشمانتان را زیباتر از همیشه می سازد. مژه دست ساز اولیندا سری تری دی مینک فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که بسیار کم وزن بوده و به راحتی، بدون اینکه ایجاد احساس سنگینی کند، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز لوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز لوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز لوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی دارای موهایی بلند و کوتاه بوده که ظاهری خاص و جذاب به چشمانتان می بخشد و چهره‌ شما را از همیشه زیباتر می سازد. مژه دست ساز لوفیل سری تری دی مینک فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که بسیار کم وزن بوده و بدون ایجاد احساس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز چرمینه سری مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز چرمینه سری مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز چرمینه سری مینک فرا بیوتی ساخته شده از الیاف طبیعی و باکیفیت می باشد که به جذابیت چشمانتان می‌افزاید. مژه دست ساز چرمینه سری مینک فرا بیوتی بسیار کم وزن بوده و به راحتی، بدون اینکه احساس سنگینی کنید، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز سوفیا سری مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز سوفیا سری مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز سوفیا سری مینک فرا بیوتی با طراحی منحصر به فرد خود، باعث می شود چشمان شما از همیشه جذاب‌تر به نظر برسند. مژه دست ساز سوفیا سری مینک فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیت تهیه شده، بسیار کم وزن بوده و به راحتی، بدون اینکه ایجاد احساس سنگینی کند، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه دست ساز آدا سری مینک فرا بیوتی
معرفی مژه دست ساز آدا سری مینک فرا بیوتی:

مژه دست ساز آدا سری مینک فرا بیوتی دارای طرحی ظریف و زیبا می باشد که باعث می شود چشمان شما از همیشه جذاب‌تر به نظر برسند. مژه دست ساز آدا سری مینک فرا بیوتی از الیاف طبیعی و باکیفیتی تهیه شده که بسیار کم وزن بوده و به راحتی، بدون اینکه ایجاد احساس سنگینی کند، روی مژه هایتان می‌نشیند. در صورت نگه داری مناسب، از این محصول می‌توانید تا چند بار از آن استفاده کنید.
مژه آنایتا سری فنسی فرا بیوتی
معرفی مژه آنایتا سری فنسی فرا بیوتی:

مژه آنایتا سری فنسی فرا بیوتی تهیه شده از الیاف کاملاً طبیعی بوده و به راحتی، بدون ایجاد حس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند و ظاهری زیبا و منحصر به فرد به چشم‌هایتان می بخشد. مژه آنایتا سری فنسی فرا بیوتی دست ساز بوده، وزن بسیار کمی دارد و دارای طراحی طبیعی‌ می باشد که برای استفاده در هر موقعیتی مناسب می باشد. همچنین از این محصول می‌توانید چند بار استفاده کنید.
مژه نمامیاه سری فنسی فرا بیوتی
معرفی مژه نمامیاه سری فنسی فرا بیوتی:

مژه نمامیاه سری فنسی فرا بیوتی تهیه شده از الیاف کاملاً طبیعی بوده و به راحتی، بدون ایجاد حس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند و ظاهری زیبا و منحصر به فرد به چشم‌هایتان می بخشد. مژه نمامیاه سری فنسی فرا بیوتی دست ساز بوده، وزن بسیار کمی دارد و دارای طراحی طبیعی‌ می باشد که صورتتان را از همیشه جذاب‌ تر می سازد. همچنین از این محصول می‌توانید چند بار استفاده کنید.
مژه لیلا سری فنسی فرا بیوتی
معرفی مژه لیلا سری فنسی فرا بیوتی:

مژه لیلا سری فنسی فرا بیوتی با طراحی منحصر به فرد خود، مژه های شما را از همیشه زیباتر ساخته و به چشمان شما ظاهری جذاب می دهد. مژه لیلا سری فنسی فرا بیوتی دست ساز بوده و وزن بسیار کمی دارد که به راحتی، بدون ایجاد حس سنگینی، روی مژه هایتان می‌نشیند. بسته به کیفیت نگه داری از مژه ها، از این محصول می‌توانید چند بار استفاده کنید.
مژه آنییل سری فنسی فرا بیوتی
معرفی مژه آنییل سری فنسی فرا بیوتی:

مژه آنییل سری فنسی فرا بیوتی دارای طراحی طبیعی و جذابی می باشد که برای استفاده در هر موقعیتی مناسب بوده و ظرافت و زیبایی خاصی به چشمان شما می بخشد. مژه آنییل سری فنسی فرا بیوتی دست ساز بوده، از الیاف کاملاً طبیعی تهیه شده و به دلیل داشتن وزن بسیار کم، به هیچ وجه روی چشم ها احساس سنگینی ایجاد نمی کند.
چسب مژه ضد آب مدل کلیر فرا بیوتی
معرفی چسب مژه ضد آب مدل کلیر فرا بیوتی:

چسب مژه ضد آب مدل کلیر فرا بیوتی دارای ماندگاری بسیار مناسب بوده و بدون ایجاد ریزش و سنگینی بر روی مژه های اصلی، مژه مصنوعی را برای مدت طولانی ثابت نگه می دارد. این محصول به سرعت خشک می شود و فاقد رنگ می باشد.