بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن بیوتی آردن
بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن بیوتی آردن:

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن یک رطوبت رسانی قوی و فاقد چربی می‌باشد که پوست را به طور کامل رطوبت رسانی کرده، خشکی پوست را رفع می‌کند، پوست را احیا نموده و لطافت بی‌نظیری به پوست می‌بخشد. همچنین بی بی کرم رطوبت رسان رنگی اس پی اف 20 هیدرالاین آردن از پوست در برابر اشعه خورشید و آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند، میزان چربی پوست را کنترل نموده و توسط بافت رنگی خود تمام نقص‌های پوست را می‌پوشاند، پوست را مات کرده و باعث می‌شود پوستی شفاف، صاف و یکدست داشته باشید.
پرایمر مات کننده اکسپرتیج 30میل آردن
معرفی پرایمر مات کننده اکسپرتیج 30میل آردن:
پرایمر مات کننده اکسپرتیج آردن برای داشتن آرایشی مات و طبیعی انتخاب مناسبی است. این محصول ساختاری سبک و ابریشمی دارد و به کنترل براقیت پوست کمک می‌کند. پرایمر مات کننده اکسپرتیج آردن با خاصیت ضد چروکی که دارد به از بین بردن آثار ناشی از خستگی، استرس و پیری پوست کمک کرده و عیوب سطحی پوست را می‌پوشاند. 
کرم یکنواخت کننده رنگی Sebopure سبوما مناسب پوست چرب و جوش دار 30میل آردن
معرفی کرم یکنواخت کننده رنگی Sebopure سبوما مناسب پوست چرب و جوش دار 30میل آردن:
کرم یکنواخت کننده رنگی Sebopure سبوما مناسب پوست چرب و جوش دار آردن دارای فرمولاسیونی مؤثر و فاقد چربی می‌باشد که تأثیر فراوانی بر اصلاح رنگ پوست دارد و میزان ترشح چربی پوست را تنظیم کرده، براقی ناخواسته پوست چرب را رفع کرده و تیرگی پوست را کاهش می‌دهد. همچنین کرم یکنواخت کننده رنگی Sebopure سبوما مناسب پوست چرب و جوش دار 30میل آردن پوست را رطوبت‌رسانی کرده، به کاهش آکنه و التهابات پوستی کمک می‌کند و بافت رنگی‌ دارد که مانند کرم پودر عمل کرده و نواقص پوست را می‌پوشاند تا پوستی سالم با ظاهری مات و یکنواخت داشته باشید.
‫پنکک کرمی نوت
معرفی ‫پنکک کرمی نوت :
‫پنکک کرمی نوت پوشاننده ای قوی، غنی شده با روغن درخت چدار جهت پوست های چرب می باشد. این پنکک سبوم و چربی پوست را تنظیم نموده و نمایی مات و طبیعی بر روی پوست ایجاد می نماید. پنکک کرمی نوت از ایجاد آکنه و جوش بر روی پوست جلوگیری نموده و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می نماید. این محصول پوشانندگی بالایی داشته و تا بیش از 10 ساعت بر روی پوست دوام خواهد داشت. پنکک کرمی نوت به صورت خشک و یا مرطوب قابل استفاده می باشد.
‫پنکک دوکاره تراکوتا نوت
معرفی ‫پنکک دوکاره تراکوتا نوت :
‫پنکک تراکوتا نوت پوشاننده ای قوی ،غنی شده با روغن ماکادامیا می باشد که با فرمولاسیون منحصر به فرد خود رطوبت و چربی پوست را تنظیم می نماید و عیوب پوست را کامل پوشش می دهد. پنکک تراکوتا نوت با تنظیم سطح پالیموتلوئیک اسید پوست موجب تقویت و جلوگیری از پیری زود رس پوست می گردد. این پنکک فاقد پارابن بوده و به صورت خشک و مرطوب نیز قابل استفاده می باشد همچنین قدرت پوشانندگی بسیار بالایی نیز دارد. پنکک تراکوتا نوت رطوبت پوست را تامین نموده و از خشکی پوست جلوگیری می نماید.
‫پودر برنزه کننده نوت
معرفی ‫پودر برنزه کننده نوت:
‫پودر برنزه کننده نوت دارای بافتی ابریشمی بوده و فرمولاسیون حاوی ویتامین ای می باشد که نمایی برنز و درخشان به چهره می بخشد. این پودر حاوی اس پی اف 15 بوده که پوست را در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید. ‫پودر برنزه کننده نوت با دارای بودن ویتامین ایی کنار ایجاد پوشش براق و برنز بر روی پوست از پوست را در برابر رادیکال های آزاد محافظت می نماید.
‫پنکک فشرده ابریشمی نوت
معرفی پنکک فشرده ابریشمی نوت :
‫پنکک فشرده ابریشمی نوت محصولی با پوشانندگی بالا جهت پوشش عیوب پوست و ایجاد نمایی بی نقص بر روی پوست می باشد. فرمولاسیون منحصر به فرد پنکک فشرده ابریشمی نوت حاوی روغن معجزه آسای آرگان می باشد که رطوبت پوست را تنظیم نموده و از پیری زودرس بافت پوست صورت جلوگیری می نماید. ‫پنکک فشرده ابریشمی نوت برای انواع پوست مناسب بوده و بافتی نرم و سبک دارد همچنین از این پنکیک می توان به عنوان تثبیت کننده آرایشی بر روی کرم پودر استفاده نمود.
‫رژ گونه نوت
معرفی ‫رژ گونه نوت :
‫رژ گونه نوت  با دارا بودن  بافتی نرم، رنگ بندی طبیعی و فرمولاسیون غنی شده با روغن آرگان محصولی بسیار مناسب جهت ایجاد نمایی طبیعی و جذاب بر روی گونه های می باشد. این رژگونه با حفظ رطوبت پوست از ایجاد خشکی بر روی پوست جلوگیری نموده وهمزمان موجب آبرسانی به پوست می گردد. وجود روغن معجزه آسای آرگان در ‫رژ گونه نوت از ایجاد پیری زود رس بر روی پوست جلوگیری نموده و پوست را شاداب و با طراوت نمایش می دهد.
‫رژ گونه تراکوتا نوت
معرفی ‫رژ گونه تراکوتا نوت:

 ‫رژ گونه تراکوتا نوت با دارا بودن بافتی نرم، رنگ بندی درخشان و فرمولاسیون غنی شده با روغن ماکادمیا محصولی بسیار مناسب جهت ایجاد نمایی طبیعی و جذاب بر روی گونه های می باشد. این رژگونه چربی پوست را تنظیم نموده با حفظ رطوبت پوست از ایجاد خشکی بر روی پوست جلوگیری نموده وهمزمان موجب آبرسانی به پوست می گردد. وجود روغن ماکادمیا در ‫‫رژ گونه تراکوتا نوت ایجاد چربی مازاد بر روی پوست جلوگیری نموده و نمایی طبیعی و شاداب به چهره می بخشد
‫کرم پودر برنزه کننده نوت
معرفی ‫کرم پودر برنزه کننده نوت :
‫ ‫کرم پودر برنزه کننده نوت دارای بافتی ابریشمی بوده و فرمولاسیون حاوی ویتامین ای می باشد که نمایی برنزه و درخشان به چهره می بخشد. این کرم پودر حاوی اس پی اف 15 بوده که پوست را در برابر اشعه های مضر و رادیکال های آزاد موجود در محیط محافظت می نماید. ‫ ‫کرم پودر برنزه کننده نوت با دارای بودن ویتامین ای کنار ایجاد پوشش براق و برنز بر روی پوست سبب افزایش شادابی و سلامت پوست می گردد.
‫کانسیلر مایع دور چشم نوت
معرفی ‫کانسیلر مایع دور چشم نوت :
کانسیلر مایع دور چشم نوت یک پوشاننده بسیار قوی بوده که تنها با یک مرتبه استفاده تیرگی های اطراف چشم را پوشش می دهد. این کانسیلر حاوی پروتئین سویا و روغن معجزه آسای آرگان بوده و از پوست حساس اطراف چشم در مقابل آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد موجود در محیط محافظت می نماید.همچنین وجود پروتئین سویا در کانسیلر مایع دور چشم نوت سبب کلاژن سازی میشود که به استقامت و تقویت پوست کمک میکند.
‫کانسیلر استیکی نوت
معرفی ‫کانسیلر استیکی نوت :
کانسیلر مایع دور چشم نوت یک پوشاننده بسیار قوی بوده که تنها با یک مرتبه استفاده تیرگی های اطراف چشم را پوشش می دهد. این کانسیلر حاوی پروتئین سویا و روغن معجزه آسای آرگان بوده و از پوست حساس اطراف چشم در مقابل آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد موجود در محیط محافظت می نماید.همچنین وجود پروتئین سویا در کانسیلر مایع دور چشم نوت سبب کلاژن سازی میشود که به استقامت و تقویت پوست کمک میکند.
‫کرم پودر جوان کننده نوت
معرفی ‫کرم پودر جوان کننده نوت:
کرم پودر جوان کننده نوت محصولی موثر غنی شده با روغن آرگان و پروتئین برنج جهت پوشش عیوب صورت و جوانسازی پوست می باشد. کرم پودر تیوبی جوان کننده نوت با تاثیر فوری موجب کاهش خطوط و چین و چروک صورت می گردد و نمایی سلامت و شاداب به پوست می بخشد همچنین به مرور سبب تقویت و بازسازی سلول های پوست می گردد. این کرم پودر دارای اس پی اف  15 بوده و از پوست در مقابل اشعه های آفتاب محافظت می نماید. کرم پودر تیوبی جوان کننده نوت دوام طولانی بر روی پوست داشته و فاقد پارابن می‌باشد.
‫کرم پودر پمپی پروتکت نوت
معرفی ‫کرم پودر پروتکت نوت:
‫ کرم پودر پروتکت نوت محصولی بسیار جدید با قدرت پوشش بالا و توانایی منحصر به فرد در سم‌زادیی پوست می‌باشد. این کرم پودر حاوی ویتامین ایی ، عصاره مخمر و بادام شیرین می‌باشد که با ایجاد لایه محافظ بر روی پوست آن را در مقابل آسیب های محیطی محافظت می نماید. کرم پودر پروتکت نوت سرشار از آنتی اکسیدان های ویتامین ایی بوده که پوست را در مقابل ها تاثیرات رادیکال های آزاد محافظت نموده و از ایجاد پیری زود رس بر روی پوست جلوگیری می‌نماید. کرم پودر پروتکت نوت به طور کامل عیوب پوست را پوشش داده و بافتی نرم و ابریشمی بر روی پوست ایجاد می‌نماید.
‫کرم پودر پمپی مات کننده قوی نوت
کرم پودر مات چیست و مناسب چه نوع پوستی است؟

کرم پودر مات، با بافتی نرم و کرمی شکل، پوششی کاملاً طبیعی و مخملی بر روی پوست ایجاد می‌کند رنگ‌دانه‌های ریز کرم پودر مات از براق شدن پوست جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که منافذ پوست محو شوند و به پوست ظاهری زیبا، مات، یکدست همراه با ماندگاری بالا عرضه می‌کند

اگر از کرم پودر مات استفاده کنیم دیگر نگران برق زدن کرم پودر روی پوست صورت خود نیستیم چون این محصول میزان درخشندگی را با جذب چربی که روی سطح پوستمان است کنترل می‌کند، در برابر رطوبت نیز مقاوم است

این نوع از کرم پودرها برای خلاص شدن از درخشش زیاد از حد پوست صورتمان در اثر ترشح چربی تولیدشده است. بهترین گزینه برای پوست‌های چرب هست. کرم پودرهای مات برای پتانسیل بالایی که در ارائه آرایش ماندگار شناخته‌شده‌اند.
‫کرم پودرمرطوب کننده نوت
معرفی ‫کرم پودر تیوبی مرطوب کننده نوت:
کرم پودر تیوبی مرطوب کننده نوت ترکیبی بسیار غنی از روغن ماکادمیا و روغن بادام شیرین می باشد که علاوه بر ایجاد پوششی طبیعی بر روی پوست سبب رطوبت رسانی عمقی به پوست می گردد. روغن ماکادمیا سرشار از پالمیتولیک اسید بوده که سبب تنظیم رطوبت پوست و آبرسانی به پوست می گردد همچنین روغن بادام شیرین به کار رفته در کرم پودر تیوبی مرطوب کننده نوت سرشار از ویتامین ای بوده که دارای خاصیت آنتی اکسیدان  قوی می باشد. کرم پودر تیوبی مرطوب کننده نوت سبب جلوگیری از پیری زود رس و رفع خشکی پوست می شود علاوه بر آن سبب کاهش چروک صورت نیز می گردد. این کرم پودر دارای اس پی اف 15 بوده و از پوست در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
کانسیلر مینرال نوت
معرفی کانسیلر مینرال نوت:

کانسیلر مینرال نوت کانسیلری مایع با بافت سبک و ابریشمی است که به پوشاندن سیاهی دور چشم کمک می کند. این محصول حاوی روغن آرگان بوده و سبب آبرسانی پوست می شود. کانسیلر مینرال نوت پوشانندگی و دوام بالایی دارد، دارای SPF15 بوده و از پوست در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند. همچنین این محصول دارای سری فلزی خنک کننده بوده که باعث از بین رفتن پف زیر چشم می شود. کانسیلر مینرال نوت فاقد پارابن و مورد تایید متخصصین پوست می باشد.
پنکک مینرال نوت
معرفی پنکک مینرال نوت :

پنکک مینرال نوت با بافتی نرم و ابریشمی دارای پوشانندگی بالایی است که حتی با یک بار استفاده هم قابل مشاهده می باشد. این محصول حاوی مواد معدنی طبیعی است که برای پوست مفید بوده و با داشتن ویتامین E از پوست شما در برابر عوامل محیطی محافظت می‌کند. پنکک مینرال نوت با داشتن جلبک دریایی، کلسیم، منیزیم و روی، به مراقبت از پوست کمک کرده و پوست را صاف و درخشان می کند. این محصول از خشکی پوست جلوگیری کرده و ماندگاری بالایی دارد، فاقد هرگونه پارابن و مورد تأیید متخصصین پوست می باشد.
کرم پودر مینرال نوت
معرفی کرم پودر مینرال نوت :

کرم پودر مینرال نوت لکه ها و خطوط و قرمزی پوست را می پوشاند، SPF15 و پوششی کامل دارد و از پوست در برابر عوامل محیطی محافظت می کند. این محصول حاوی مواد معدنی طبیعی است که برای پوست شما مفید است و با داشتن جلبک دریایی، کلسیم، منیزیم و روی، به مراقبت از پوست کمک می کند. کرم پودر مینرال نوت فاقد پارابن و چربی بوده و از ایجاد آکنه و بسته شدن حفره های پوستی جلوگیری می کند. این محصول حاوی ویتامین C ،E، خواص آنتی اکسیدان بوده و به رطوبت رسانی و تسکین پوست کمک می کند. همچنین ماندگاری بالایی داشته و مورد تایید متخصصین پوست است.
سرم سفت کننده صورت سینره
معرفی سرم سفت کننده پوست صورت:
سرم سفت کننده پوست صورت سینره، با ترکیبات منحصر به فرد، سرعت جذب بالا و قدرت اثر بخشی طولانی از مجموعه عصاره ها و پپتیدها تشکیل شده است که با عملکرد چند جانبه در راستای حفظ وافزایش استحکام پوست می باشد وازافتادگی پوست به طور مؤثر و طی مدت زمان کوتاه جلوگیری می کند. ترکیبات به کاررفته دراین سرم، با حفظ ساختاروعملکرد صحیح الاستین باعث بهبود خواص بیومکانیکی پوست می شوند و قابلیت ارتجاعی پوست را در سه برابرافزایش می دهند
کرم پودر ضد چروک سینره
معرفی کرم پودر ضد چروک 
کرم پودرضد چروک سینره،حاوی اس پی اف 30 با قابلیت پوشانندگی بالا، به خوبی اختلاف رنگ پوست، قرمزی، لک وجای جوش  را پوشانده وپوستی صاف وبی نقص را برایتان به ارمغان خواهد آورد.این محصول دارای ساختار سیلیکونی وغیرکومدوژن زا است که برای پوست های مستعد به آکنه مناسب بوده وجلوه ای کاملا مات به پوست های چرب نیز می‌دهد. به‌علاوه بکارگیری مواد ضد چروک پپتیدی شبیه بوتاکس دراین محصول موجب ریلکسیشن عضلات صورت شده و ازایجاد وافزایش خطوط اخم و خنده جلوگیری می‌نماید.
کرم پودر اکتی سنس نئودرم
معرفی کرم پودراکتی سنس نئودرم:
کرم پودر اکتی سنس نئودرم محصولی با فرمولاسیون سبک و فاقد چربی می باشد که علاوه بر ایجاد نمایی مات و بی عیب و نقص بر روی چهره موجب تنظیم رطوبت و چربی پوست نیز می گردد. کرم پودر اکتی سنس نئودرم  حاوی مواد ضد لک و مات کننده می باشد که ازدرخشندگی  بیش از حد پوست جلوگیری نموده و سبب ایجاد پوششی یکنواخت و مناسب بر روی پوست می گردد همچنین این محصول داری قدرت مرطوب کنندگب بالایی دارد که موجب افزایش طراوت و نرمی پوست می گردد.
شیر پاک کن فومی مای
معرفی شیر پاک کن فومی مای 
شیر پاک کن مای،با ایجاد لایه ای سبک و لطیف بدون ایجاد حس چربی ،پوست را از هرگونه آلودگی های محیطی ومواد آرایشی  پاکسازی می کند. به علاوه حاوی عصاره گیاه جوحوبا بوده که پوست را نرم و مرطوب می سازد
پنکک ولوت آیینه دار مای
معرفی پنکک ولوت آیینه دار مای
مای، پنکک ولوت را با فرمولاسیون سبک و جاذب چربی های اضافی پوست های چرب و مختلط عرضه کرده است. این پنکک بدون ایجاد حس سنگینی به خوبی تمام سطح  پوستتان را یکدست صاف و مات می سازد