شکم بند کلستومی طب و صنعت
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

شکم بند کلستومی طب و صنعت

جلوگیری از حرکت کیسه کلستومی

جلوگیری از ظاهر شدن کیسه کلستومی از روی لباس

قابل شست و شو

بادوام و ضد حساسیت

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و عملکرد:

یکی از مشکلات رایج افرادی که از کیسه کلستومی استفاده میکنند، جابجا شدن آن در طول فعالیت های روزانه و یا معلوم بودن کیسه از روی لباس میباشد. شکم بند کلستومی طب و صنعت به شما اجازه میدهد که علاوه بر جلوگیری از تماس کیسه با پوست یا لباس از پدیدار شدن آن از روی لباس جلوگیری کنید. طبق روال همیشگی طب و صنعت این شکم بند نیز از مواد اولیه بادوام و ضد حساسیت ساخته شده که راحتی بیشتری را برای کاربر به ارمغان میاورد. نکته منحصر به فرد این شکم بند اینست که میتوان آنرا به دو صورت بست: ۱) برای افرادی که کیسه کلستومی را در سمت چپ بدن خود قرار میدهند. ۲) برای افرادی که کیسه کلستومی را در سمت راست بدن خود قرار میدهند.

ویژگی ها:

جلوگیری از جابجایی کیسه کلستومی

جلوگیری از تماس کیسه کلستومی با پوست یا لباس

استفاده راحت

باداوم و ضد حساسیت

کشور مبدأ: ایران

راهنمای استفاده:

ابتدا باید کیسه کلستومی را از حفره لایه داخلی شکم بند رد کنید و در محل مناسب خود قرار دهید. سپس شکم بند را با فشار مناسب محک کنید و لایه محافظ کیسه را ببندید.

برای شست و شوی شکم بند از چنگ زدن آن خودداری کنید و آنرا در مقابل حرارت و اطو قرار ندهید. برای رعایت بیشتر بهداشت میتوانید هفته ای یکبار شکم بند را شست و شو دهید.

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.