تصفیه آب رومیزی کووی P-07QL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

تصفیه آب رومیزی کووی P-07QL

تصفیه آب رومیزی کووی P-07QL قابل کارکرد با برق معمولی شهری، فیلتر اول و دوم (Neo-Sense) را به طور متوسط بین 6 ماه تا 1 سال، فیلترسوم (Post-carbon) را طی 18 ماه تا 24 ماه، فیلتر چهارم (Membrane filter) را طی 24 تا 30 ماه و فیلتر پنجم (ceramic filter) را می توان طی 12 ماه تا 18 ماه استفاده و سپس تعویض نمود..

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و نحوه عملکرد تصفیه آب رومیزی کووی P-07QL:

این دستگاه تصفیه آب رومیزی ارزانترین مدل از سری دستگاههای کووی می باشد. لیکن از لحاظ کارآیی بسیار موثر و کارآمد است. طراحی آن به گونه ای است که با برق کار نمی کند و سیستم عملکردی آن به صورت اوسموزی است. از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است و دارای اهرم فشاری در قسمت پایین آن می باشد که با فشار دادن لیوان یا ظرف فعال می شود. سیستم فیلتراسیون آن (که با برق فعال می شود) دارای 5 مرحله می باشد که در هر مرحله کلر، ذرات معلق، املاح، هرگونه آلاینده طبیعی یا مصنوعی و یا شیمیایی، بو، طعم و هرگونه میکروارگانیسم به طور کامل حذف می شوند. پس از تکمیل فیلتراسیون، آب فیلتر شده را می توان بدون نیاز به انرژی برق و تنها با قراردادن لیوان در قسمت پایین نازل آب استفاده نمود.

ویژگیها:

امکان تعویض آسان فیلترها

فیلتر اول و دوم (Neo-Sense) را به طور متوسط بین 6 ماه تا 1 سال، فیلترسوم (Post-carbon) را طی 18 ماه تا 24 ماه، فیلتر چهارم (Membrane filter) را طی 24 تا 30 ماه و فیلتر پنجم (ceramic filter) را می توان طی 12 ماه تا 18 ماه استفاده و سپس تعویض نمود

سیستم فیلتراسیون به صورت اوسموز معکوس

قابل کارکرد با برق معمولی شهری

مصرف برق: 16 وات

ظرفبت ذخیره: 7.1 لیتر

ابعاد: 30.4 (عرض)* 40.9 (طول)* 40.4 (ارتفاع) سانتیمتر

وزن خالص: 7.5 کیلوگرم

کشور مبدا: کره جنوبی

گارانتی: 1 سال

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.