آمپول بازکن SnapIT بنفش
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

آمپول بازکن SnapIT بنفش

آمپول بازکن SnapIT برای باز کردن آمپول های شیشه ایی در بیمارستانها ، کلینیک ها ، مصارف خانگی ، بخش های آموزشی درمانی ، بخش های تزریقات و... به کار گرفته می شود.

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

نحوه عملکرد و مشخصات آمپول بازکن SnapIT:

یک راه ایمن برای باز کردن شیشه آمپول از کمپانی QLICKSMART استرالیا، از بریدگی های احتمالی که هنگام استفاده از دست برای باز کردن آمپول ممکن است رخ دهد، جلوگیری می کند. آمپول بازکن SnapIT یک راه بسیار ایمن برای باز کردن شیشه آمپول است. این وسیله با  تسهیل بازکردن شیشه آمپول از جراحت های عمیق، دردناک و خطرناک که در موارد استفاده از دست در بازکردن شیشه آمپول رخ می دهد، جلوگیری می کند. طبق ملزومات ایمنی محل کار، هر فرد باید از ابزار های محافظت شخصی به منظور ایمن ساختن محیط کار نسبت به مخاطرات  احتمالی استفاده کند. بیش از نیمی از تزریق کنندگان آمپول تجربه بریدگی و یک چهارم از کارکنان بخش بیهوشی تجربه جراحت در طول دوره کاری خود داشته اند. یک سوم از پرستاران هنگام باز کردن شیشه آمپول تجربه آسیب دیدگی داشته اند. جراحت های عمیق آمپول دردناک، اضطراب آور و مشکوک به خطرات سرایت ویروس هایی نظیر HIV، هپاتیت B وهپاتیت C هستند و در مواردی بریدگی های عمیق ممکن است به جراحی و دوره های نقاهت طولانی مدت نیاز داشته باشند.احتمال خطر در باز کردن شیشه آمپول بالاست. %26 از بریدگی ها بواسطه ی باز کردن آمپول یا از شیشه آمپول های شکسته ایجاد شده اند. %54 از حوادث برای کارکنان بخش تزریقات به علت آمپول های شکسته ایجاد شده است و استفاده از آمپول بازکن این ریسک را از بین میبرد. بریدگی های آمپول تقریبا در %6 از بخش های بیهوشی رخ می دهد. میلیون ها شیشه آمپول که محتوی دارو هستند سالانه در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. مزایای این نوع آمپول در مصونیت مواد دارویی محتوی آنها است، اما درصد بریدگی های ناشی از استفاده ی آنها همیشه بالا بوده است. کارکنان مراکز درمانی در ایالات متحده امریکا به تنهایی 600 هزار تا یک میلیون مورد از موارد بریدگی گزارش کرده اند. بسیاری از موارد البته گزارش نشده است. بیش از یک چهارم این جراحت ها هنگام باز کردن شیشه آمپول رخ داده است؛ در صورت شکستن گردن آمپول هنگام باز کردن آن، لبه های بسیار تیز و برنده بدنه و سر آمپول می تواند منجر به بریدگی های جدی شود. هزینه های جراحت ها بالاست و ممکن است شامل بخیه زدن ، هفته ها نقاهت و هزینه های مالی شود.

 

روش استفاده: 1- سر آمپول را درون SnapIT قرار دهید. 2- سر آمپول را جدا نمایید. (قسمت شیشه ای جداشده در داخل آمپول بازکن باقی میماند و خشاب آمپول بازکن بالا می آید) 3- سر شیشه ای آمپول را بطور مستقیم درون ظرف مخصوص اشیاء تیز با فشار دادن خشاب تخلیه و امحاء کنید.

SnapIT با دور نگه داشتن دست ها از لبه های تیز شیشه آمپول هنگام باز کردن آن، از جراحت های احتمالی جلوگیری می کند. حین استفاده از این وسیله، یک دست بدنه ی آمپول را نگه می دارد و دست دیگر به راحتی سر آمپول را با استفاده از SnapIT جدا می کند. تا زمان امحاء سر آمپول به شکلی ایمن درون SnapIT قرار دارد.

 

ویژگیها:

 ارائه بهترین عملکرد در ایمنی حوزه های حرفه ای سلامت

جلوگیری از عفونت و مخاطرات ناشی از بریدگی ها

کاستن از اتلاف زمانی ناشی از بریدگی ها

قابلیت تست کردن عملکرد دستگاه برای هر بار استفاده

جلوگیری از اتلاف محتویات دارویی آمپول

قابل استفاده بر روی و یا با اتصال به ترالی برای استفاده ی گروهی.

دارای یک وجه مسطح که بتواند بر روی میز یا ترالی بدون غلتیدن قرار بگیرد.

مناسب برای مراکز درمانی و بیمارستان ها

ایده ای بسیار مناسب به عنوان هدیه به پزشکان و پرستاران به دلیل طراحی جمع و جور آن و استفاده به صورت اختصاصی - امکان حک نمودن نام پزشک یا پرستار بر روی آمپول بازکن به عنوان سرویس ویژه وجود دارد. برای استفاده از این سرویس پیش از ارسال با فروش سلامت کالا هماهنگ نمایید. 

ارائه شده و قابل انتخاب در دو سایز متوسط و بزرگ: سایز معمولی (Regular) با کد   TE-01R(مشکی) برای آمپول های 1-2ml   و 5-10ml  و 10-15ml مناسب است و سایز بزرگ (Large) با کد   TE-01L(قرمز) برای آمپول های 5-10ml   و 10-15ml  و 20-25ml  

کشور مبدا: استرالیا

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.