گونیا متر پلاستیکی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

گونیا متر پلاستیکی

گونیا متر پلاستیکی جهت اندازگیری زوایای مفاصل در 5 مدل و کارایی، پلاستیک شفاف اجازه مشاهده محور حرکت مفصل را می دهد، سر 360 درجه دارای سه مقیاس کالیبره با ISOM (استاندارد بین المللی اندازه گیری STFR) مورد استفاده قرار گیرد

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و نحوه عملکرد گونیا متر پلاستیکی:

از انواع گونیامترهای پلاستیکی برای اندازه گیری زوایای مفاصل و دیگر مقاصد پزشکی، ارتوپدی، توانبخشی و بازتوانی می توان استفاده نمود. این مدلهای گونیا متر(Plastic goniometers) از جنس پلاستیک شفاف ساخته شده و به همین دلیل به راحتی می توان به کمک آنها زوایای مفاصل و دامنه حرکتی مفاصل را اندازه گیری نمود. قسمت سر گونیامتربه صورت 360 درجه بوده و در سه مقیاس استاندارد جهانی (Isom(International Standard Measurement و سیستم STFR مدرج شده اند. این گونیا متر در طول خط کشیهای 15، 20 و 30 سانتیمتری موجود است. همچنین مدل مخصوص با درجه بندی 2 درجه ای نیز موجود است. یک مدل جیبی به طول 15 سانتیمتر و درجه بندی 180 درجه ای نیز در این سری عرضه شده است.

جهت اندازگیری زوایای مفاصل در 5 مدل و کارایی

پلاستیک شفاف اجازه مشاهده محور حرکت مفصل را می دهد

سر 360 درجه دارای سه مقیاس کالیبره با ISOM (استاندارد بین المللی اندازه گیری STFR) مورد استفاده قرار گیرد

کشور مبدا: کره جنوبی

گارانتی: 1 سال

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.