ترازوی قپانی ایستاده و قد سنج سکا 700
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ترازوی قپانی ایستاده و قد سنج سکا 700

ترازوی قپانی ایستاده و قد سنج سکا700 دارای دکمه بازگشت به صفر پس از سنجش (reset botton)، ابعاد دستگاه: 52*155*52 سانتیمتر، وزن کل دستگاه: 16 کیلو گرم

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و نحوه عملکرد ترازوی قپانی ایستاده و قد سنج سکا700:

طراحی و تولید شده و برنده جایزه طراحی از کمپانی سکا آلمان. با عملکرد مکانیکی (غیر دیجیتال) و به همراه سنجش قد ستونی (culumn)، از این ابزار تخصصی تشخیصی در مراکز مختلف درمانی (بیمارستانها، مطبها، کلینیکها) می توان به نحو مطلوب استفاده نمود. کیفیت منحصر به فرد آلمان، طراحی مدرن و زیبا و دقت بالا از مشخصه های اصلی این ترازوی قپانی می باشند. قابل سنجش وزن تا 220 کیلو گرم را داشته و در هر دو طرف مدرج شده است. با این ویژگی پزشک و بیمار هر دو سنجش را ملاحظه می کنند. با دارا بودن قد سنج ستونی بر روی دستگاه سنجش های قدی و وزنی با دقت بالا و به طور همزمان امکانپذیر می شود. درجه وزنی در حد 50 گرم مدرج شده و همین میزان دقت را در اختیار پزشک قرار می دهد. همچنین دستگاه در قسمت زیرین کفی دارای چرخ بوده که جابجایی آنرا برای سهولت بیشتر در استفاده امکانپذیر ساخته است.

ویژگیها:

دارای دکمه بازگشت به صفر پس از سنجش (reset botton) - سنجش وزن خالص و ناخالص

وزن کل دستگاه: 16 کیلو گرم

ابعاد دستگاه: 52*155*52 سانتیمتر

کشور مبدا: آلمان

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.