ترازوی قپانی اطفال سکا 725
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ترازوی قپانی اطفال سکا 725

ترازوی قپانی اطفال سکا725 دارای دکمه reset برای سرعت عملکرد و راحتی سنجش، به کمک دکمه reset همچنین می توان وزن ناخالص و خالص را نیز به راحتی سنجش نمود (به عنوان مثال بدون نیاز به باز کردن پوشک نوزاد برای سنجش)، ساختار محکم و ضد خش ترازو (عمر و راندمان بالای دستگاه)

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و نحوه عملکرد ترازوی قپانی اطفال سکا725:

ترازوی مکانیکی - قپانی مخصوص اطفال طراحی و تولید کمپانی سکا آلمان مناسب برای مصارف تخصصی سنجش وضعیت سلامت کودکان و نوزادان. در این دستگاه مشخصه های یک ترازوی اطفال کلاسیک با ساختار ارگونومیک و طراحی مدرن و زیبا ترکیب شده و ابزار تشخیصی کارآمدی را در اختیار کاربران (تخصصی به ویژه) قرار می دهد. ساختارسینی مخصوص ترازو به حفظ استقرار نسبی نوزاد و راحتی و امنیت بسیار کمک می کند. سینی قابل جدا شدن و شستشو بوده و با توجه به نوع جنس آن برای نوزاد مطبوع است. دقت بسیار بالا، عملکرد روان و سهولت خوانش نتایج با توجه به نوع درجه بندی ترازو از دیگر مشخصه های بارز این دستگاه می باشند.

ویژگیها:

دارای دکمه reset برای سرعت عملکرد و راحتی سنجش

به کمک دکمه reset همچنین می توان وزن ناخالص و خالص را نیز به راحتی سنجش نمود (بدون نیاز به باز کردن پوشک نوزاد باری سنجش به عنوان مثال)

ساختار محکم و ضد خش ترازو (عمر و راندمان بالای دستگاه)

سنجش وزن تا حداکثر 16 کیلو گرم

دقت سنجش وزنی: 5 گرم

ابعاد ترازو: 55*18*29 سانتیمتر

وزن دستگاه: 6 کیلوگرم

گارانتی: 2 سال - 10 سال خدمات پس از فروش

کشور مبدا: آلمان

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.