فهرست محصولات بر اساس برند QV

ماسک پاک کننده کیووی ۷۵ گرم
ماسک پاک کننده کیووی برای رفع چربی و آلودگی های پوستی مناسب می باشد. این ماسک با دارا بودن ویتامین E و روغن گلرنگ باعث رطوب رسانی بهتر به سطح پوست می شود و پوست را نرم و لطیف نگه می دارد. این ماسک به جمع کردن منافذ پوستی و رفع دانه های سر سیاه کمک کرده و برای انواع پوست مناسب می باشد. 
پاک کننده کیووی واش حجم 250 میلی لیتر
لوسیون کیووی واش برای اسستفاده افرادی که پوست های معمولی، خشک و یا حساس دارند و هم چنین افرادی که مبتلا به اگزما هستند یا پوست آسیب دیده دارند توصیه می شود. این لوسیون علاوه بر داشتن خاصیت تمیز کنندگی به رطوبت پوست و درمان خشکی آن کمک می کند.
پاک کننده غیر صابونی کودک کیووی کیدزواش ۲۰۰ گرم
پاک کننده غیر صابونی کودک کیووی کیدزواش مخصوص استحمام کودکانی است که پوست خشک،حساس و آسيب پذير دارند و برای درمان حساسیت های پوستی مانند اگزما کاربرد دارد. این شوینده عاری از صابون است و موجب حفاظت از پوست و مرطوبیت آن می شود.
کرم محافظ کودک کیووی (ایگوزایت سابق) 50 گرم
سوختگی، قرمز شدن و جوش در اثر پوشک، شایع ترین ناراحتی های پوستی کودکان است. متخصصین کودک برای این مشکل، کرم محافظ کودک کیووی را پیشنهاد میکنند. این کرم با فرمولاسیون خاص خود به رفع سوختگی و حساسیت پوست کودک کمک میکند. این کرم یک لایه ی محافظ بسیار نازک بر روی پوست کودک ایجاد میکند که علاوه بر خاصیت تسکین دهندگی، از پوست کودک در برابر عوامل تحریک کننده محافظت میکند