فیلتر یدکی دستگاه تصفیه هوا شیائومی مدل Mi Air Purifier 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

فیلتر یدکی دستگاه تصفیه هوا شیائومی مدل Mi Air Purifier 2

ساختار سه لایه

تعویض آسان

طراحی 360 درجه

این محصول را برای فروش دارم (چگونه فروشنده شوم؟)
اگر تامین کننده یا فروشنده این کالا هستید میتوانید محصول خود را در سلامت کالا به فروش برسانید.
سلامت کالا، بازپرداخت پول شما را ضمانت میکند!
اگر فروشنده این محصول را ارسال نکرد،بازپرداخت وجه شما توسط سلامت کالا تضمین میگردد.

توضیحات

مشخصات و عملکرد:

فیلتر دستگاه تصفیه هوا شیائومی یکی از پرکاربردترین و قوی ترین فیلترهای بین مدل های هم ردیف خود میباشد. این فیلتر با ساختار سه لایه خود که شامل فیلتر اولیه یا PET، فیلتر HEPA و فیلتر کربن فعال میشود میتواند از ذرات درشت معلق در هوا تا ذرات میکرونی و گازهای مضر را از هوا حذف کند. شکل 360 درجه این فیلتر و همچنین توربین های به کار رفته در دستگاه تصفیه امکان مکش هوا از همه جهات و پراکنده کردن آن در تمام فضای خانه را فراهم میکند بنابراین اثر بخشی و سرعت بالاتری در تصفیه هوا خواهد داشت.

ویژگی دیگر این فیلتر که منحصر به فرد بودن آن را میرساند، ادغام هر سه لایه در یکدیگر است. از مزیت های این حالت میتوان به نیاز نبودن به تعویض جداگانه فیلترها و همچنین بروز آلودگی ناشی از آلوده شدن یکی از فیلترها اشاره کرد. علاوه بر این شما میتوانید عمر فیلتر دستگاه را با استفاده گوشی موبایل خود چک کنید و در زمان لازم آنرا تعویض کنید.

تعویض این فیلتر نیز بسیار آسان است. فقط کافی است فیلتر قبلی رو به سمت جلو کشیده تا خارج شود و فیلتر جدید را جایگذاری کنید.

ویژگی ها:

دارای ساختار سه لایه شامل فیلتر اولیه (pet)، فیلتر HEPA و فیلتر کربن فعال

ادغام هر سه فیلتر در یک فیلتر

ساختار 360 درجه

تعویض آسان

کشور مبدأ: چین

مشخصات

تامین کالا و فروش در سلامت کالا

صاحبان فروشگاه ها میتوانند محصولات مرتبط با فروشگاه آنلاین سلامت کالا را برای قروش در این فروشگاخ اینترنتی به ثبت برسانند و سفارش کالا را به صورت آنلاین دریافت کرده و از فروشگاه غیر مجازی خود کالا را برای مشتری ارسال نمایند.