ماسک مو

ژل مو تیوپی مخصوص آقایان سینره
معرفی ژل مو سر مخصوص آقایان سینره :
ژل مو سر مخصوص آقایان سینره، به راحتی بر روی مو پخش و به سرعت خشک می شود. این ژل بدون اینکه ایجاد سنگینی و شوره بر جای بگذارد به خوبی حالت ایستا را در مو ایجاد خواهد کرد. به طوری که احساس چسبندگی بر روی موها احساس نمی شود و مو به راحتی شانه می شود. این ژل موها را از آثرات سوء عوامل آسیب رسان محیطی به ویژه اشعه UV خورشید و آلودگی های هوا محافظت کرده و نیز به دلیل ترکیبات اسید آمینه به ترمیم موها می پردازد.
ماسک مو آرگان نوتریسل 150 میل نئودرم
معرفی ماسک مو نئودرم
ماسک مو آرگان نوتریسل نئودرم براق کننده، برطرف کننده وز مو، بازسازی کننده و احیاکننده مو است. این محصول حاوی روغن آرگان، پروبیوتیک ها، سرامید، آنتی اکسیدان، ویتامین A،E،C ، امگا 6 و 9 است، همچنین به افزایش استحکام و انعطاف پذیری موها کمک می‌کند. ماسک مو آرگان نوتریسل نئودرم در درمان موخوره مؤثر است و ساقه مو را در برابر آسیب و موخوره محافظت مى نماید. این ماسک موی نئودرم، ترمیم کننده، محافظ مو، نرم کننده، ضد التهاب و بهبوددهنده وضعیت مو است.
ماسک مو پروتئینه مای
معرفی ماسک مو پروتئینه مای
پروتئین ابریشم موجود در این ماسک می تواند نرمی و لطافت را به موها بازگرداند و با ایجاد لایه ای روی سطح مو، حالت وزی و خشک شده سلول های ساقه مو را برطرف سازد
ماسک محافظ مو مای
معرفی ماسک محافظ مو مای
ماسک محافظ مو از برند مای، با قابلیت آبرسانی عمیق و نرم کنندگی قوی ، موها را نرم و خوش حالت ساخته و به درون مو نفوذ کرده و سبب بهبود تغذیه و تقویت موها می گردد.
ژل مو سر بسیار قوی Ultim Fix حجم 150 میل مای
معرفی ژل مو سر بسیار قوی Ultim Fix حجم 150 میل مای:

ژل مو سر بسیار قوی Ultim Fix حجم 150 میل مای دارای قدرت حالت دهندگی بسیار بالایی بوده و بدون ایجاد سفیدک روی موها، حالت موهایتان، حتی مدل موهای مدرن و فشن را تا 24 ساعت بدون کوچکترین تغییری حفظ کرده و مانع تغییر حالت مو بر اثر عوامل محیطی می‌شود. همچنین ژل مو سر بسیار قوی Ultim Fix مای دارای ترکیبات طبیعی‌ای مانند عصاره آلوئه‌ورا می‌باشد که رطوبت موها را به خوبی تأمین کرده و از خشکی مو جلوگیری می‌کند
ماسک مو سر کراتینه 150 میل مای
معرفی ماسک مو سر کراتینه 150 میل مای:

ماسک مو سر کراتینه مای دارای فرمولاسیونی ترمیم کننده و مرطوب کننده حاوی کراتین هیدرولیز شده می‌باشد که رطوبت موها را تأمین کرده، انعطاف پذیری موها را افزایش می‌دهد، موهای آسیب دیده را ترمیم و احیا کرده و اثرات مخرب دکلره، رنگ و دیگر ترکیبات شیمیایی را از بین می‌برد. همچنین ماسک مو سر کراتینه 150 میل مای با تقویت و تغذیه مو، استحکام ساقه مو را افزایش می‌دهد، الکتریسیته ساکن مو را رفع کرده و باعث می‌شود موهایی لطیف و سالم با ظاهری درخشان و زیبا داشته باشید.
ماسک مو انار شون
معرفی ماسک مو انار:
انار منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد. معجزه زیبایی نهفته در انار موجب افزایش درخشندگی مو ها می گردد. بهره ­گیری از مرغوب ترین عصاره­ انار، تنظیم pH موها،رطوبت ­رسانی و ترمیم و ایجاد یک لایه­ محافظ بر روی موها این محصول را به یک محصول منحصر به فرد در کمک به جلوگیری از پیری مو تبدیل نموده است. تخریب سطحی مو موجب از دست رفتن مقادیر قابل توجهی آب از لایه­ های داخلی تر مو می­گردد و آسیب جدی کراتین مو را باعث می­شود. ماسک موی انار تولید برند شون علاوه بر تغذیه­ عمقی مو با ترمیم ساختار  سطحی مو موجب جلوگیری از تخریب و شکنندگی مو می­شود. این محصول با بهره­ گیری از خواص آنتی اکسیدانی عصاره­ انار باعث حفاظت از موها در برابر رادیکال­های آزاد محیطی و همچنین کمک شایانی به افزایش نرمی و درخشندگی مو ها می کند.
ماسک مو آووکادو 300 میل شون
معرفی ماسک مو آووکادو شون:

ماسک مو شون به دلیل داشتن عصاره ی آووكادو به رطوبت رسانی مو کمک کرده و يك لايه محافظتی بر روی موها ایجاد خواهد کرد که بسیار موثر درجهت جلوگيری از پيری مو نیز می باشد .ماسک مو آوواکادو شون علاوه بر تغذیه عمقی مو و ترمیم ساختار سطحی مو باعث جلوگیری از تخریب و شکنندگی موها نیز می گردد.عصاره آووکادو استفاده شده در این محصول علاوه بر تغذیه و نرم نمودن موها باعث حفاظت از آنها در برابر رادیکال های آزاد محیط می گردد.
ماسک مو کاسه ای کراتین و جینسینگ 300میل شون
معرفی ماسک مو کراتین و جینسینگ شون:
ماسک مو کراتین و جینسینگ شون حاوی عصاره ریشه گیاه جینسینگ و کراتین هیدرولیز شده می باشد که با ایجاد لایه محافظتی بر روی بافت ساقه مو موجب تقویت و تغذیه مو می گردد.  ماسک مو کراتین و جینسینگ شون آسیب های مو را ترمیم نموده و به احیا و بازسازی ساختار مو کمک شایانی می نماید. ماسک مو کراتین و جینسینگ شون موجب برقراری تعادل شیمیایی بر روی مو ها شده و رطوبت موها را تنظیم می نماید.
ماسک مو تیوپی فروتی میکس 150میل شون
معرفی ماسک موی فروتی میکس شون :

ماسک موی فروتی میکس شون تغذیه کننده و ترمیم کننده موی سر است. این محصول به بازسازی و محافظت موهای خشک و آسیب دیده کمک می کند. ماسک موی فروتی میکس شون دارای ترکیبات گیاهی بوده، رطوبت مورد نیاز موها را تامین کرده و سبب نرم شدن موها می شود.
ماسک مو کاسه ای فروتی میکس 300میل شون
معرفی ماسک مو آووکادو شون:

ماسک مو میوه ای شون با ترکیبی از عصاره های میوه موجب تغذیه و احیا موها گردیده و با کمک خواص آنتی اکسیدانی آنها باعث حفاظت از مو در برابر رادیکال های محیطی و همچنین موجب نرم و درخشان شدن موها نیز می شود.
ماسک مو کراتین و جینسینگ شون
معرفی ماسک مو کراتین و جینسینگ:
ریشه ی جینسینگ یکی از پرمنفعت ترین گیاه های طبی است که در علوم طبی چین باستان بارها و بارها به آن اشاره شده است. جینسینگ دارای پروتئین بسیار بالایی بوده و به عنوان یکی از درمان های استرس نیز شناخته می شود. این ویژگی باعث می گردد تا با کاهش استرس ریزش مو کاهش یافته و فولیکول های مو نیز تقویت گردند. تخریب سطحی مو موجب از دست رفتن مقادیر قابل توجه آب از لایه ­های داخلی تر مو می ­گردد و موجب آسیب به کراتین مو می شود.
ماسک مو اووکادو شون
معرفی ماسک مو اووکادو:
اووکادو یکی از میوه هایی میباشد که تنها چند سال است در بازار ایران عرضه گشته. این میوه دارای فرمولاسیون غنی از چربی و کربوهیدرات می باشد به همین سبب در درمان مشکلات مربوط به خشکی پوست و مو تاثیر بالایی دارد. بهره گیری از مرغوب ترین عصاره­ آووکادو، تنظیم pH موها، رطوبت­ رسانی و ترمیم و ایجاد یک لایه­ محافظ بر روی موها این محصول را به یک محصول منحصر به فرد در کمک به جلوگیری از پیری مو تبدیل نموده است. تخریب سطحی مو موجب از دست رفتن مقادیر قابل توجه آب از لایه­ های داخلی تر مو می­گردد و آسیبی جدی به ساختار کراتین مو وارد می سازد. 
ماسک موی فیتودنسیا ۱۷۵ میلی لیتر
ماسک موی فیتودنسیا برای جلوگیری از پیری موها مناسب می باشد و به عنوان شاداب کننده و تقویت کننده موهای نازک عمل می کند. ماسک فیتودنسیا علاوه بر حجم دهندگی به مو گره های ایجاد شده در مو را باز می کند و برای رفع نازکی و ریزش مو کاربرد دارد
ماسک موی داخل حمام فیتو الکسیر ۲۰۰ میلی لیتر
ماسک موی فیتو الکسیر یک ماسک غنی از مواد مورد نیاز مو است. این ماسک بصورت عمقی موهای خیلی خشک و زبر را تغذیه میکند و با آبرسانی قوی موجب ایجاد درخشندگی بالای مو میشود. این ماسک برای همه ی جنس های مو قابل استفاده است
ماسک موی فیتو جوبا ۲۰۰ میلی لیتر
کسانی که موهای خشک یا خشنی دارند میتوانند از این ماسک درمانی استفاده نمایند. این شامپو با فرمولاسیون قوی خود نه تنها رشته های موی خشک را از هم باز میکند، بلکه باعث تسکین پوست سر از خشکی موها میشود. روغن جوجوبا و عصاره ی دانه ی گلپر موجب احیا، تقویت و نرمی مو میشوند